Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2020 afgelast | KORF C1 | Wordt Kwiek C1 | ||||
C | 28-11-2020 afgelast | KORF D1 | Spannum D2 | ||||
C | 28-11-2020 afgelast | KORF E1 | Heerenveen E4 | ||||
C | 25-11-2020 20:00 | Moedig Voorwaarts MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 21-11-2020 19:00 | Wêz Handich/DOW 1 | KORF U1 | ||||
C | 21-11-2020 20:20 | De Wâlden 5 | KORF U2 | ||||
C | 21-11-2020 15:30 | De Hoeve 4 | KORF U3/SCO/WK | ||||
C | 21-11-2020 12:00 | Olympia (T) D1 | KORF D1 | ||||
C | 24-10-2020 15:30 | DTG 1 | KORF U1 | L (Lars) Salomons | |||
C | 24-10-2020 14:00 | DTG 2 | KORF U2 | A (Auke) Wiersma | |||
C | 22-10-2020 vervallen | LDODK/Rinsma Modeplein MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 17-10-2020 14:00 | ODIS/DIO/Donkerbroek/VZK 5 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ||||
C | 17-10-2020 16:00 | Oerterp/VKC 1 | KORF U1 | P (Pedro) Okken | |||
C | 17-10-2020 14:35 | Oerterp/VKC 2 | KORF U2 | ||||
C | 16-10-2020 vervallen | KORF U MW 1 | It Fean/Boelenslaan MW2 | ||||
C | 14-10-2020 19:30 | Pallas '08 MW2 | KORF U MW 1 | G. (Geert) Keuning | |||
C | 10-10-2020 12:40 | SIM 1 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ||||
C | 10-10-2020 16:00 | KORF U1 | Rodenburg 1 | P (Pascal) Jonkers | 28 - 18 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | KORF U2 | Rodenburg 2 | W (Wietske) Jongbloed-Spijkstra | 24 - 8 | ||
C | 10-10-2020 17:00 | Lintjo 4 | KORF U3/SCO/WK | D H (Dick) Mintjes | 11 - 15 | ||
C | 10-10-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Heerenveen A2 | ||||
C | 10-10-2020 13:00 | Lemmer B1 | KORF B1 | K C (Klasina) Venema-Kortstra | 5 - 8 | ||
C | 10-10-2020 11:00 | Harich C1 | KORF C1 | J (Jeroen) Hofstra | 3 - 5 | ||
C | 10-10-2020 10:00 | KIA/Vefo D2 | KORF D1 | A (Arthur) Bremmer | 2 - 5 | ||
C | 10-10-2020 09:00 | Kinea E2 | KORF E1 | I. (Ids) Schaap | 10 - 1 (2 - 3) | ||
C | 09-10-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Altijd Kwiek MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 11 - 19 | ||
C | 03-10-2020 13:15 | De Hoeve 3 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | B (Benno) Vonk | 15 - 9 | ||
C | 03-10-2020 16:00 | KORF U1 | Emmeloord 1 | K. (Klaas) van der Meer | 23 - 18 | ||
C | 03-10-2020 14:30 | KORF U2 | Emmeloord 2 | J (Jorke) Visser | 16 - 13 | ||
C | 03-10-2020 12:30 | KORF U3/SCO/WK | DTS (S) 3 | A (Arie) Koopmans | 8 - 11 | ||
C | 03-10-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Leonidas A1 | ||||
C | 03-10-2020 11:30 | KORF B1 | Westergo B1 | J (Johanan) Kootstra | 5 - 6 | ||
C | 03-10-2020 11:30 | KORF C1 | Emmeloord C1 | G (Gerard) Plantinga | 3 - 3 | ||
C | 03-10-2020 10:30 | KORF D1 | Noveas D3 | M. (Marije) Porte | 3 - 9 | ||
C | 03-10-2020 10:30 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | Afgeschermd | 1 - 3 (1 - 3) | ||
C | 02-10-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Spannum MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 10 - 14 | ||
C | 26-09-2020 12:30 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ODIS/DIO/Donkerbroek/VZK 5 | B (Benno) Vonk | 11 - 7 | ||
C | 26-09-2020 15:30 | DWA/Argo 1 | KORF U1 | T.D. (Tiemen) Hansma | 16 - 19 | ||
C | 26-09-2020 14:05 | DWA/Argo 2 | KORF U2 | H. (Harro) Schuuring | 13 - 18 | ||
C | 26-09-2020 14:00 | NKC (N) 2 | KORF U3/SCO/WK | Afgeschermd | 12 - 10 | ||
C | 26-09-2020 11:15 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | KORF B1 | A (Andre) van Vilsteren | 13 - 2 | ||
C | 26-09-2020 11:30 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 | KORF C1 | Afgeschermd | 7 - 2 | ||
C | 26-09-2020 10:00 | Moedig Voorwaarts D1 | KORF D1 | J (Jantje) de Boer-Boek | 3 - 3 | ||
C | 26-09-2020 10:00 | VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS E1 | KORF E1 | W J (Wout Jan) Donker | 2 - 2 (0 - 3) | ||
C | 25-09-2020 20:00 | KORF U3/SCO/WK | Lintjo 4 | T (Tjalle) Faber | 17 - 4 | ||
C | 24-09-2020 vervallen | De Waterpoort MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 23-09-2020 20:00 | Spannum MW1 | KORF U MW 1 | J. (Jasper) de Boer | 16 - 9 | ||
C | 19-09-2020 15:30 | SIM 1 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | F (Franke) Zwart | 18 - 12 | ||
C | 19-09-2020 16:00 | KORF U1 | Noordenveld 1 | J (Jan) de Boer | 17 - 7 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | KORF U2 | Noordenveld 2 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 17 - 9 | ||
C | 19-09-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Harich A1 | ||||
C | 19-09-2020 11:30 | KORF B1 | Lemmer B1 | W. (Wiebe) Achttien | 2 - 9 | ||
C | 19-09-2020 11:30 | KORF C1 | Harich C1 | J.S (Jilles) de Graaf | 6 - 1 | ||
C | 19-09-2020 10:30 | KORF D1 | KIA/Vefo D2 | S. (Sven) Soet | 1 - 3 | ||
C | 19-09-2020 10:30 | KORF E1 | Kinea E2 | E.R (Elske) Algra | 0 - 4 (1 - 5) | ||
C | 18-09-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Pallas '08 MW2 | A A (Age-Andries) Bos | 14 - 7 | ||
C | 12-09-2020 12:30 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | De Hoeve 3 | D H (Dick) Mintjes | 12 - 10 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | ROG 1 | KORF U1 | R. (Renzo) Turk | 14 - 13 | ||
C | 12-09-2020 18:15 | LDODK/Rinsma Modeplein 4 | KORF U2 | T (Tjalle) Faber | 16 - 14 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | DTS (S) 3 | KORF U3/SCO/WK | R. (Rinze) Kats | 8 - 10 | ||
C | 12-09-2020 10:00 | Westergo B1 | KORF B1 | S (Sietse) Postma | 7 - 5 | ||
C | 12-09-2020 10:15 | Emmeloord C1 | KORF C1 | F. (Frank) Venema | 7 - 3 | ||
C | 12-09-2020 11:30 | Noveas D3 | KORF D1 | L. (Lotte) van der Terp | 15 - 4 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | KORF E1 | S. (Sibyl) Brink | 7 - 2 (3 - 2) | ||
C | 11-09-2020 21:00 | Altijd Kwiek MW1 | KORF U MW 1 | J (Jan) Hof | 19 - 7 | ||
C | 05-09-2020 16:00 | KORF U1 | DTG 1 | H (Harm) Drenth | 18 - 7 | ||
C | 05-09-2020 14:30 | KORF U2 | DTG 2 | R (Reint) Oostra | 15 - 11 | ||
C | 05-09-2020 12:30 | KORF U3/SCO/WK | NKC (N) 2 | A (Arie) Koopmans | 14 - 5 | ||
C | 05-09-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Thrianta A1 | ||||
C | 05-09-2020 11:30 | KORF B1 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | S. (Sjoerd) Tel | 1 - 8 | ||
C | 05-09-2020 11:30 | KORF C1 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 | J. (Janneke) Post | 5 - 3 | ||
C | 05-09-2020 10:30 | KORF D1 | Moedig Voorwaarts D1 | Afgeschermd | 3 - 4 | ||
C | 05-09-2020 10:30 | KORF E1 | VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS E1 | M. (Marrit) de Boer | 6 - 3 (3 - 4) | ||
V | 03-09-2020 19:00 | KORF C1 | SCO C2 | ||||
V | 01-09-2020 18:00 | KORF D1 | SCO E1 | ||||
V | 01-09-2020 18:00 | KORF E1 | SCO E3 | ||||
V | 28-08-2020 19:30 | KORF A1/Kinea A1 | SCO A1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2020 afgelast | KORF C1 | Wordt Kwiek C1 | ||||
C | 28-11-2020 afgelast | KORF D1 | Spannum D2 | ||||
C | 28-11-2020 afgelast | KORF E1 | Heerenveen E4 | ||||
C | 25-11-2020 20:00 | Moedig Voorwaarts MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 21-11-2020 19:00 | Wêz Handich/DOW 1 | KORF U1 | ||||
C | 21-11-2020 20:20 | De Wâlden 5 | KORF U2 | ||||
C | 21-11-2020 15:30 | De Hoeve 4 | KORF U3/SCO/WK | ||||
C | 21-11-2020 12:00 | Olympia (T) D1 | KORF D1 | ||||
C | 24-10-2020 15:30 | DTG 1 | KORF U1 | L (Lars) Salomons | |||
C | 24-10-2020 14:00 | DTG 2 | KORF U2 | A (Auke) Wiersma | |||
C | 22-10-2020 vervallen | LDODK/Rinsma Modeplein MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 17-10-2020 14:00 | ODIS/DIO/Donkerbroek/VZK 5 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ||||
C | 17-10-2020 16:00 | Oerterp/VKC 1 | KORF U1 | P (Pedro) Okken | |||
C | 17-10-2020 14:35 | Oerterp/VKC 2 | KORF U2 | ||||
C | 16-10-2020 vervallen | KORF U MW 1 | It Fean/Boelenslaan MW2 | ||||
C | 14-10-2020 19:30 | Pallas '08 MW2 | KORF U MW 1 | G. (Geert) Keuning | |||
C | 10-10-2020 12:40 | SIM 1 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ||||
C | 10-10-2020 16:00 | KORF U1 | Rodenburg 1 | P (Pascal) Jonkers | 28 - 18 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | KORF U2 | Rodenburg 2 | W (Wietske) Jongbloed-Spijkstra | 24 - 8 | ||
C | 10-10-2020 17:00 | Lintjo 4 | KORF U3/SCO/WK | D H (Dick) Mintjes | 11 - 15 | ||
C | 10-10-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Heerenveen A2 | ||||
C | 10-10-2020 13:00 | Lemmer B1 | KORF B1 | K C (Klasina) Venema-Kortstra | 5 - 8 | ||
C | 10-10-2020 11:00 | Harich C1 | KORF C1 | J (Jeroen) Hofstra | 3 - 5 | ||
C | 10-10-2020 10:00 | KIA/Vefo D2 | KORF D1 | A (Arthur) Bremmer | 2 - 5 | ||
C | 10-10-2020 09:00 | Kinea E2 | KORF E1 | I. (Ids) Schaap | 10 - 1 (2 - 3) | ||
C | 09-10-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Altijd Kwiek MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 11 - 19 | ||
C | 03-10-2020 13:15 | De Hoeve 3 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | B (Benno) Vonk | 15 - 9 | ||
C | 03-10-2020 16:00 | KORF U1 | Emmeloord 1 | K. (Klaas) van der Meer | 23 - 18 | ||
C | 03-10-2020 14:30 | KORF U2 | Emmeloord 2 | J (Jorke) Visser | 16 - 13 | ||
C | 03-10-2020 12:30 | KORF U3/SCO/WK | DTS (S) 3 | A (Arie) Koopmans | 8 - 11 | ||
C | 03-10-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Leonidas A1 | ||||
C | 03-10-2020 11:30 | KORF B1 | Westergo B1 | J (Johanan) Kootstra | 5 - 6 | ||
C | 03-10-2020 11:30 | KORF C1 | Emmeloord C1 | G (Gerard) Plantinga | 3 - 3 | ||
C | 03-10-2020 10:30 | KORF D1 | Noveas D3 | M. (Marije) Porte | 3 - 9 | ||
C | 03-10-2020 10:30 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | Afgeschermd | 1 - 3 (1 - 3) | ||
C | 02-10-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Spannum MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 10 - 14 | ||
C | 26-09-2020 12:30 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | ODIS/DIO/Donkerbroek/VZK 5 | B (Benno) Vonk | 11 - 7 | ||
C | 26-09-2020 15:30 | DWA/Argo 1 | KORF U1 | T.D. (Tiemen) Hansma | 16 - 19 | ||
C | 26-09-2020 14:05 | DWA/Argo 2 | KORF U2 | H. (Harro) Schuuring | 13 - 18 | ||
C | 26-09-2020 14:00 | NKC (N) 2 | KORF U3/SCO/WK | Afgeschermd | 12 - 10 | ||
C | 26-09-2020 11:15 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | KORF B1 | A (Andre) van Vilsteren | 13 - 2 | ||
C | 26-09-2020 11:30 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 | KORF C1 | Afgeschermd | 7 - 2 | ||
C | 26-09-2020 10:00 | Moedig Voorwaarts D1 | KORF D1 | J (Jantje) de Boer-Boek | 3 - 3 | ||
C | 26-09-2020 10:00 | VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS E1 | KORF E1 | W J (Wout Jan) Donker | 2 - 2 (0 - 3) | ||
C | 25-09-2020 20:00 | KORF U3/SCO/WK | Lintjo 4 | T (Tjalle) Faber | 17 - 4 | ||
C | 24-09-2020 vervallen | De Waterpoort MW1 | KORF U MW 1 | ||||
C | 23-09-2020 20:00 | Spannum MW1 | KORF U MW 1 | J. (Jasper) de Boer | 16 - 9 | ||
C | 19-09-2020 15:30 | SIM 1 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | F (Franke) Zwart | 18 - 12 | ||
C | 19-09-2020 16:00 | KORF U1 | Noordenveld 1 | J (Jan) de Boer | 17 - 7 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | KORF U2 | Noordenveld 2 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 17 - 9 | ||
C | 19-09-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Harich A1 | ||||
C | 19-09-2020 11:30 | KORF B1 | Lemmer B1 | W. (Wiebe) Achttien | 2 - 9 | ||
C | 19-09-2020 11:30 | KORF C1 | Harich C1 | J.S (Jilles) de Graaf | 6 - 1 | ||
C | 19-09-2020 10:30 | KORF D1 | KIA/Vefo D2 | S. (Sven) Soet | 1 - 3 | ||
C | 19-09-2020 10:30 | KORF E1 | Kinea E2 | E.R (Elske) Algra | 0 - 4 (1 - 5) | ||
C | 18-09-2020 20:00 | KORF U MW 1 | Pallas '08 MW2 | A A (Age-Andries) Bos | 14 - 7 | ||
C | 12-09-2020 12:30 | SCO/Udiros/Wordt Kwiek 5 | De Hoeve 3 | D H (Dick) Mintjes | 12 - 10 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | ROG 1 | KORF U1 | R. (Renzo) Turk | 14 - 13 | ||
C | 12-09-2020 18:15 | LDODK/Rinsma Modeplein 4 | KORF U2 | T (Tjalle) Faber | 16 - 14 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | DTS (S) 3 | KORF U3/SCO/WK | R. (Rinze) Kats | 8 - 10 | ||
C | 12-09-2020 10:00 | Westergo B1 | KORF B1 | S (Sietse) Postma | 7 - 5 | ||
C | 12-09-2020 10:15 | Emmeloord C1 | KORF C1 | F. (Frank) Venema | 7 - 3 | ||
C | 12-09-2020 11:30 | Noveas D3 | KORF D1 | L. (Lotte) van der Terp | 15 - 4 | ||
C | 12-09-2020 14:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | KORF E1 | S. (Sibyl) Brink | 7 - 2 (3 - 2) | ||
C | 11-09-2020 21:00 | Altijd Kwiek MW1 | KORF U MW 1 | J (Jan) Hof | 19 - 7 | ||
C | 05-09-2020 16:00 | KORF U1 | DTG 1 | H (Harm) Drenth | 18 - 7 | ||
C | 05-09-2020 14:30 | KORF U2 | DTG 2 | R (Reint) Oostra | 15 - 11 | ||
C | 05-09-2020 12:30 | KORF U3/SCO/WK | NKC (N) 2 | A (Arie) Koopmans | 14 - 5 | ||
C | 05-09-2020 13:00 | KORF A1/Kinea A1 | Thrianta A1 | ||||
C | 05-09-2020 11:30 | KORF B1 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | S. (Sjoerd) Tel | 1 - 8 | ||
C | 05-09-2020 11:30 | KORF C1 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 | J. (Janneke) Post | 5 - 3 | ||
C | 05-09-2020 10:30 | KORF D1 | Moedig Voorwaarts D1 | Afgeschermd | 3 - 4 | ||
C | 05-09-2020 10:30 | KORF E1 | VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS E1 | M. (Marrit) de Boer | 6 - 3 (3 - 4) |