Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-04-2020 18:30 | Noordenveld A2 | Korf A2 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U1 | Oerterp/VKC 1 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U2 | De Parabool 4 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U3/SCO 5 | Heerenveen 5 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf A2 | CSL A2 | J (Johanan) Kootstra | |||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf B1 | Olympia (T) B1 | R (Rinskje) de Vries | |||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf D1 | KIA/Vefo D1 | S. (Sven) Soet | |||
C | 25-03-2020 vervallen | DOS '46 MW1 | Korf U MW 1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | AKC (Al) 1 | Korf U1 | P H (Pieter) Treep | |||
C | 21-03-2020 vervallen | TFS 2 | Korf U2 | M. (Matthijs) Oldenburger | |||
C | 21-03-2020 vervallen | Rood-Wit A1 | Korf A1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | De Pein B1 | Korf B1 | J. (Jan) Klooster | |||
C | 21-03-2020 vervallen | SCO C2 | Korf C1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | Heerenveen D2 | Korf D1 | S. (Sander) Visser | |||
C | 20-03-2020 afgelast | Korf U MW 1 | Elko MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | |||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf U2 | WWC 2 | H. (Haye) Nicolaij | |||
C | 14-03-2020 afgelast | Korf U3/SCO 5 | Joure 3 | ||||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf A1 | Exakwa A1 | M (Marinus) Doorten | |||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf A2 | Noordenveld A2 | R K (Rintje Klaas) Herder | |||
C | 14-03-2020 vervallen | OKO/BIES B3 | Korf B1 | I. (Iris) van der Molen | |||
C | 14-03-2020 vervallen | DIO/ODIS C1 | Korf C1 | ||||
C | 14-03-2020 vervallen | Lintjo D1 | Korf D1 | E. (Eelco) de Haan | |||
C | 07-03-2020 18:00 | OKO/BIES 1 | Korf U1 | M.K. (Michiel) Meindertsma | 22 - 28 | ||
C | 07-03-2020 20:10 | Flamingo's 3 | Korf U2 | A (Auke) Wiersma | 18 - 16 | ||
C | 07-03-2020 18:00 | ZKC '19 A1 | Korf A1 | H J (Henk) Gubler | 30 - 9 | ||
C | 07-03-2020 17:00 | WIK '34 A2 | Korf A2 | A (Amarins) Hilverda | 5 - 11 | ||
C | 07-03-2020 11:35 | Korf C1 | Wordt Kwiek C3 | J. (Jurre) Kuiper | 11 - 5 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Korf D1 | LDODK D2 | Afgeschermd | |||
C | 06-03-2020 20:00 | Korf U MW 1 | Sparta (Zw) MW4 | Afgeschermd | 15 - 14 | ||
C | 29-02-2020 20:00 | Wêz Handich/DOW 1 | Korf U1 | Afgeschermd | |||
C | 29-02-2020 18:30 | Sparta (Ze) 2 | Korf U2 | S.R. (Sake) Sierdsma | |||
C | 29-02-2020 17:30 | Lemmer 3 | Korf U3/SCO 5 | ||||
C | 29-02-2020 16:00 | Elburg A1 | Korf A1 | ||||
C | 29-02-2020 14:45 | Vlug en Vaardig (G)/Quick '21 A2 | Korf A2 | J (Johanan) Kootstra | |||
C | 29-02-2020 15:40 | Kinea C1 | Korf C1 | L. (Luka) Bijker | 16 - 1 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | LDODK/Rinsma Modeplein D2 | Korf D1 | T (Tjalle) Faber | 9 - 7 | ||
C | 21-02-2020 19:30 | Korf U MW 1 | SCO MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 15 - 17 | ||
C | 15-02-2020 20:00 | Korf U1 | KIOS (R) 1 | B.J. (Jelle) Schut | 19 - 20 | ||
C | 13-02-2020 19:25 | SCO MW1 | Korf U MW 1 | J (Johan) Postma | 11 - 10 | ||
C | 08-02-2020 20:00 | Korf U1 | De Waterpoort 1 | B (Bert) Blauw | 23 - 23 | ||
C | 08-02-2020 18:30 | Korf U2 | De Waterpoort 2 | M (Marinus) Doorten | 25 - 11 | ||
C | 08-02-2020 17:15 | Korf U3/SCO 5 | Noveas 2 | ||||
C | 08-02-2020 16:00 | Korf A1 | Quick '21/V en V A1 | P (Peter) van der Terp | |||
C | 08-02-2020 14:45 | Korf A2 | Wêz Handich/DOW/TFS A1 | J (Johanan) Kootstra | 11 - 12 | ||
C | 08-02-2020 13:40 | Korf B1 | CSL B2 | W. (Wiebe) Achttien | 23 - 8 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Korf C1 | VZK/Donkerbroek C1 | J. (Janneke) Post | 5 - 4 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Korf D1 | Noveas D1 | Afgeschermd | 4 - 9 | ||
C | 05-02-2020 19:00 | HHV MW1 | Korf U MW 1 | B (Bé) Kikkert | 12 - 10 | ||
C | 01-02-2020 19:30 | ZKC '19 1 | Korf U1 | A (Albert) Schopman | 24 - 18 | ||
C | 01-02-2020 15:20 | Pallas '08 2 | Korf U2 | F. (Frank) de Leeuw | 16 - 17 | ||
C | 01-02-2020 16:00 | Leonidas A1 | Korf A1 | H. (Harold) Sikkema | 15 - 10 | ||
C | 01-02-2020 18:30 | Drachten/Van der Wiel A2 | Korf A2 | J. (Jon) van Weperen | 12 - 16 | ||
C | 29-01-2020 20:30 | Korf U MW 1 | Thrianta MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | |||
C | 25-01-2020 19:30 | Oerterp/VKC 1 | Korf U1 | Afgeschermd | 19 - 13 | ||
C | 25-01-2020 13:45 | De Parabool 4 | Korf U2 | N. (Niels) Lap | 22 - 20 | ||
C | 25-01-2020 16:10 | CSL A2 | Korf A2 | W (Wimer) Schievink | 13 - 12 | ||
C | 25-01-2020 17:00 | Olympia (T) B1 | Korf B1 | KJ (Karst Jan) Pool | 4 - 4 | ||
C | 25-01-2020 15:00 | Leonidas C1 | Korf C1 | L (Lourens) Looijenga | 9 - 1 | ||
C | 25-01-2020 13:30 | KIA/Vefo D1 | Korf D1 | A (Arthur) Bremmer | 9 - 4 | ||
C | 24-01-2020 20:00 | Korf U MW 1 | DOS '46 MW1 | Afgeschermd | 14 - 20 | ||
C | 18-01-2020 20:30 | Korf U1 | AKC (Al) 1 | H. (Henk) Schuitema | 15 - 17 | ||
C | 18-01-2020 19:10 | Korf U2 | TFS 2 | A K (Adde-Klaas) de Boer | 27 - 9 | ||
C | 18-01-2020 18:00 | Korf A1 | Rood-Wit A1 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 10 - 22 | ||
C | 18-01-2020 17:00 | Korf B1 | De Pein B1 | R (Rommert) van der Wier | 11 - 10 | ||
C | 18-01-2020 16:00 | Korf C1 | SCO C2 | Afgeschermd | 3 - 7 | ||
C | 18-01-2020 15:00 | Korf D1 | Heerenveen D2 | M. (Marije) Porte | 5 - 20 | ||
C | 16-01-2020 21:00 | Elko MW1 | Korf U MW 1 | R (Roelof-Jan) Jonkman | 14 - 17 | ||
C | 11-01-2020 17:30 | KIOS (R) 1 | Korf U1 | K.H. (Karin) de Jonge-Benjamins | 21 - 23 | ||
C | 11-01-2020 16:10 | WWC 2 | Korf U2 | I J (Tineke) Bremer-Kastelijn | 20 - 22 | ||
C | 11-01-2020 17:15 | Korf U3/SCO 5 | Harich 4 | ||||
C | 11-01-2020 18:00 | Exakwa A1 | Korf A1 | T. (Taylor) Koning | 25 - 10 | ||
C | 11-01-2020 16:10 | Korf B1 | OKO/BIES B3 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 11 - 11 | ||
C | 11-01-2020 15:05 | Korf C1 | Leonidas C1 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 5 - 13 | ||
C | 11-01-2020 14:00 | Korf D1 | Lintjo D1 | F. (Femke) Pijlman | 4 - 11 | ||
C | 17-12-2019 18:00 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | Korf B1 | H.H.J. (Hessel) de Haan | 8 - 4 | ||
C | 17-12-2019 20:00 | Sparta (Zw) MW4 | Korf U MW 1 | S. (Stef) Groen | 9 - 9 | ||
C | 14-12-2019 20:05 | Korf U1 | OKO/BIES 1 | W (Wietske) Jongbloed-Spijkstra | 24 - 23 | ||
C | 14-12-2019 18:45 | Korf U2 | Flamingo's 3 | M (Marinus) Doorten | 18 - 13 | ||
C | 14-12-2019 17:30 | Korf U3/SCO 5 | Oerterp/VKC 3 | ||||
C | 14-12-2019 16:15 | Korf A1 | ZKC '19 A1 | A (Albert) Holtrop | 13 - 26 | ||
C | 14-12-2019 15:00 | Korf A2 | WIK '34 A2 | R K (Rintje Klaas) Herder | 17 - 11 | ||
C | 14-12-2019 18:30 | Wordt Kwiek C3 | Korf C1 | J. (Jornt) Hiemstra | 2 - 3 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | SCO D1 | Korf D1 | R (Reint) Oostra | 7 - 7 | ||
C | 07-12-2019 20:00 | Wêz Handich/DOW 1 | Korf U1 | P H (Pieter) Treep | 23 - 16 | ||
C | 07-12-2019 18:15 | Sparta (Ze) 2 | Korf U2 | L. (Lammert) Klooster | 18 - 17 | ||
C | 07-12-2019 16:25 | Elburg A1 | Korf A1 | Afgeschermd | 14 - 17 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | Vlug en Vaardig (G)/Quick '21 A2 | Korf A2 | G. (Geke) Blauw | 17 - 16 | ||
C | 07-12-2019 11:10 | Korf C1 | Kinea C1 | J. (Jurre) Kuiper | 5 - 10 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Korf D1 | SCO D1 | F. (Femke) Pijlman | 2 - 7 | ||
C | 06-12-2019 19:30 | Korf U MW 1 | HHV MW1 | Afgeschermd | 10 - 10 | ||
C | 30-11-2019 19:30 | De Waterpoort 1 | Korf U1 | H H (Hille) Bergsma | 23 - 21 | ||
C | 30-11-2019 18:00 | De Waterpoort 2 | Korf U2 | A (Auke) Wiersma | 5 - 23 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Quick '21/Vlug en Vaardig (G) A1 | Korf A1 | A (Anne) Wiersma | 12 - 12 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | Wêz Handich/DOW/TFS A1 | Korf A2 | W (Wobbe) van der Wijk | 12 - 14 | ||
C | 30-11-2019 11:45 | CSL B2 | Korf B1 | M. (Mitchel) van der Ven | 5 - 12 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | VZK/Donkerbroek C1 | Korf C1 | W J (Wout Jan) Donker | 3 - 4 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Noveas D1 | Korf D1 | A (Arent) Lanenga | 6 - 9 | ||
C | 23-11-2019 20:00 | Korf U1 | ZKC '19 1 | T.D. (Tiemen) Hansma | 23 - 28 | ||
C | 23-11-2019 18:30 | Korf U2 | Pallas '08 2 | K. (Kest) Haanstra | 23 - 15 | ||
C | 23-11-2019 17:15 | Korf U3/SCO 5 | DTG 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-04-2020 18:30 | Noordenveld A2 | Korf A2 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U1 | Oerterp/VKC 1 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U2 | De Parabool 4 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf U3/SCO 5 | Heerenveen 5 | ||||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf A2 | CSL A2 | J (Johanan) Kootstra | |||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf B1 | Olympia (T) B1 | R (Rinskje) de Vries | |||
C | 28-03-2020 afgelast | Korf D1 | KIA/Vefo D1 | S. (Sven) Soet | |||
C | 25-03-2020 vervallen | DOS '46 MW1 | Korf U MW 1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | AKC (Al) 1 | Korf U1 | P H (Pieter) Treep | |||
C | 21-03-2020 vervallen | TFS 2 | Korf U2 | M. (Matthijs) Oldenburger | |||
C | 21-03-2020 vervallen | Rood-Wit A1 | Korf A1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | De Pein B1 | Korf B1 | J. (Jan) Klooster | |||
C | 21-03-2020 vervallen | SCO C2 | Korf C1 | ||||
C | 21-03-2020 vervallen | Heerenveen D2 | Korf D1 | S. (Sander) Visser | |||
C | 20-03-2020 afgelast | Korf U MW 1 | Elko MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | |||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf U2 | WWC 2 | H. (Haye) Nicolaij | |||
C | 14-03-2020 afgelast | Korf U3/SCO 5 | Joure 3 | ||||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf A1 | Exakwa A1 | M (Marinus) Doorten | |||
C | 14-03-2020 vervallen | Korf A2 | Noordenveld A2 | R K (Rintje Klaas) Herder | |||
C | 14-03-2020 vervallen | OKO/BIES B3 | Korf B1 | I. (Iris) van der Molen | |||
C | 14-03-2020 vervallen | DIO/ODIS C1 | Korf C1 | ||||
C | 14-03-2020 vervallen | Lintjo D1 | Korf D1 | E. (Eelco) de Haan | |||
C | 07-03-2020 18:00 | OKO/BIES 1 | Korf U1 | M.K. (Michiel) Meindertsma | 22 - 28 | ||
C | 07-03-2020 20:10 | Flamingo's 3 | Korf U2 | A (Auke) Wiersma | 18 - 16 | ||
C | 07-03-2020 18:00 | ZKC '19 A1 | Korf A1 | H J (Henk) Gubler | 30 - 9 | ||
C | 07-03-2020 17:00 | WIK '34 A2 | Korf A2 | A (Amarins) Hilverda | 5 - 11 | ||
C | 07-03-2020 11:35 | Korf C1 | Wordt Kwiek C3 | J. (Jurre) Kuiper | 11 - 5 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Korf D1 | LDODK D2 | Afgeschermd | |||
C | 06-03-2020 20:00 | Korf U MW 1 | Sparta (Zw) MW4 | Afgeschermd | 15 - 14 | ||
C | 29-02-2020 20:00 | Wêz Handich/DOW 1 | Korf U1 | Afgeschermd | |||
C | 29-02-2020 18:30 | Sparta (Ze) 2 | Korf U2 | S.R. (Sake) Sierdsma | |||
C | 29-02-2020 17:30 | Lemmer 3 | Korf U3/SCO 5 | ||||
C | 29-02-2020 16:00 | Elburg A1 | Korf A1 | ||||
C | 29-02-2020 14:45 | Vlug en Vaardig (G)/Quick '21 A2 | Korf A2 | J (Johanan) Kootstra | |||
C | 29-02-2020 15:40 | Kinea C1 | Korf C1 | L. (Luka) Bijker | 16 - 1 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | LDODK/Rinsma Modeplein D2 | Korf D1 | T (Tjalle) Faber | 9 - 7 | ||
C | 21-02-2020 19:30 | Korf U MW 1 | SCO MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | 15 - 17 | ||
C | 15-02-2020 20:00 | Korf U1 | KIOS (R) 1 | B.J. (Jelle) Schut | 19 - 20 | ||
C | 13-02-2020 19:25 | SCO MW1 | Korf U MW 1 | J (Johan) Postma | 11 - 10 | ||
C | 08-02-2020 20:00 | Korf U1 | De Waterpoort 1 | B (Bert) Blauw | 23 - 23 | ||
C | 08-02-2020 18:30 | Korf U2 | De Waterpoort 2 | M (Marinus) Doorten | 25 - 11 | ||
C | 08-02-2020 17:15 | Korf U3/SCO 5 | Noveas 2 | ||||
C | 08-02-2020 16:00 | Korf A1 | Quick '21/V en V A1 | P (Peter) van der Terp | |||
C | 08-02-2020 14:45 | Korf A2 | Wêz Handich/DOW/TFS A1 | J (Johanan) Kootstra | 11 - 12 | ||
C | 08-02-2020 13:40 | Korf B1 | CSL B2 | W. (Wiebe) Achttien | 23 - 8 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Korf C1 | VZK/Donkerbroek C1 | J. (Janneke) Post | 5 - 4 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Korf D1 | Noveas D1 | Afgeschermd | 4 - 9 | ||
C | 05-02-2020 19:00 | HHV MW1 | Korf U MW 1 | B (Bé) Kikkert | 12 - 10 | ||
C | 01-02-2020 19:30 | ZKC '19 1 | Korf U1 | A (Albert) Schopman | 24 - 18 | ||
C | 01-02-2020 15:20 | Pallas '08 2 | Korf U2 | F. (Frank) de Leeuw | 16 - 17 | ||
C | 01-02-2020 16:00 | Leonidas A1 | Korf A1 | H. (Harold) Sikkema | 15 - 10 | ||
C | 01-02-2020 18:30 | Drachten/Van der Wiel A2 | Korf A2 | J. (Jon) van Weperen | 12 - 16 | ||
C | 29-01-2020 20:30 | Korf U MW 1 | Thrianta MW1 | J (Jeroen) Schapelhouman | |||
C | 25-01-2020 19:30 | Oerterp/VKC 1 | Korf U1 | Afgeschermd | 19 - 13 | ||
C | 25-01-2020 13:45 | De Parabool 4 | Korf U2 | N. (Niels) Lap | 22 - 20 | ||
C | 25-01-2020 16:10 | CSL A2 | Korf A2 | W (Wimer) Schievink | 13 - 12 | ||
C | 25-01-2020 17:00 | Olympia (T) B1 | Korf B1 | KJ (Karst Jan) Pool | 4 - 4 | ||
C | 25-01-2020 15:00 | Leonidas C1 | Korf C1 | L (Lourens) Looijenga | 9 - 1 | ||
C | 25-01-2020 13:30 | KIA/Vefo D1 | Korf D1 | A (Arthur) Bremmer | 9 - 4 | ||
C | 24-01-2020 20:00 | Korf U MW 1 | DOS '46 MW1 | Afgeschermd | 14 - 20 | ||
C | 18-01-2020 20:30 | Korf U1 | AKC (Al) 1 | H. (Henk) Schuitema | 15 - 17 | ||
C | 18-01-2020 19:10 | Korf U2 | TFS 2 | A K (Adde-Klaas) de Boer | 27 - 9 | ||
C | 18-01-2020 18:00 | Korf A1 | Rood-Wit A1 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 10 - 22 | ||
C | 18-01-2020 17:00 | Korf B1 | De Pein B1 | R (Rommert) van der Wier | 11 - 10 | ||
C | 18-01-2020 16:00 | Korf C1 | SCO C2 | Afgeschermd | 3 - 7 | ||
C | 18-01-2020 15:00 | Korf D1 | Heerenveen D2 | M. (Marije) Porte | 5 - 20 | ||
C | 16-01-2020 21:00 | Elko MW1 | Korf U MW 1 | R (Roelof-Jan) Jonkman | 14 - 17 | ||
C | 11-01-2020 17:30 | KIOS (R) 1 | Korf U1 | K.H. (Karin) de Jonge-Benjamins | 21 - 23 | ||
C | 11-01-2020 16:10 | WWC 2 | Korf U2 | I J (Tineke) Bremer-Kastelijn | 20 - 22 | ||
C | 11-01-2020 17:15 | Korf U3/SCO 5 | Harich 4 | ||||
C | 11-01-2020 18:00 | Exakwa A1 | Korf A1 | T. (Taylor) Koning | 25 - 10 | ||
C | 11-01-2020 16:10 | Korf B1 | OKO/BIES B3 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 11 - 11 | ||
C | 11-01-2020 15:05 | Korf C1 | Leonidas C1 | M O (Marten Oeds) Veenstra | 5 - 13 | ||
C | 11-01-2020 14:00 | Korf D1 | Lintjo D1 | F. (Femke) Pijlman | 4 - 11 | ||
C | 17-12-2019 18:00 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3 | Korf B1 | H.H.J. (Hessel) de Haan | 8 - 4 | ||
C | 17-12-2019 20:00 | Sparta (Zw) MW4 | Korf U MW 1 | S. (Stef) Groen | 9 - 9 | ||
C | 14-12-2019 20:05 | Korf U1 | OKO/BIES 1 | W (Wietske) Jongbloed-Spijkstra | 24 - 23 | ||
C | 14-12-2019 18:45 | Korf U2 | Flamingo's 3 | M (Marinus) Doorten | 18 - 13 | ||
C | 14-12-2019 17:30 | Korf U3/SCO 5 | Oerterp/VKC 3 | ||||
C | 14-12-2019 16:15 | Korf A1 | ZKC '19 A1 | A (Albert) Holtrop | 13 - 26 | ||
C | 14-12-2019 15:00 | Korf A2 | WIK '34 A2 | R K (Rintje Klaas) Herder | 17 - 11 | ||
C | 14-12-2019 18:30 | Wordt Kwiek C3 | Korf C1 | J. (Jornt) Hiemstra | 2 - 3 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | SCO D1 | Korf D1 | R (Reint) Oostra | 7 - 7 | ||
C | 07-12-2019 20:00 | Wêz Handich/DOW 1 | Korf U1 | P H (Pieter) Treep | 23 - 16 | ||
C | 07-12-2019 18:15 | Sparta (Ze) 2 | Korf U2 | L. (Lammert) Klooster | 18 - 17 | ||
C | 07-12-2019 16:25 | Elburg A1 | Korf A1 | Afgeschermd | 14 - 17 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | Vlug en Vaardig (G)/Quick '21 A2 | Korf A2 | G. (Geke) Blauw | 17 - 16 | ||
C | 07-12-2019 11:10 | Korf C1 | Kinea C1 | J. (Jurre) Kuiper | 5 - 10 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Korf D1 | SCO D1 | F. (Femke) Pijlman | 2 - 7 | ||
C | 06-12-2019 19:30 | Korf U MW 1 | HHV MW1 | Afgeschermd | 10 - 10 | ||
C | 30-11-2019 19:30 | De Waterpoort 1 | Korf U1 | H H (Hille) Bergsma | 23 - 21 | ||
C | 30-11-2019 18:00 | De Waterpoort 2 | Korf U2 | A (Auke) Wiersma | 5 - 23 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Quick '21/Vlug en Vaardig (G) A1 | Korf A1 | A (Anne) Wiersma | 12 - 12 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | Wêz Handich/DOW/TFS A1 | Korf A2 | W (Wobbe) van der Wijk | 12 - 14 | ||
C | 30-11-2019 11:45 | CSL B2 | Korf B1 | M. (Mitchel) van der Ven | 5 - 12 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | VZK/Donkerbroek C1 | Korf C1 | W J (Wout Jan) Donker | 3 - 4 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Noveas D1 | Korf D1 | A (Arent) Lanenga | 6 - 9 | ||
C | 23-11-2019 20:00 | Korf U1 | ZKC '19 1 | T.D. (Tiemen) Hansma | 23 - 28 | ||
C | 23-11-2019 18:30 | Korf U2 | Pallas '08 2 | K. (Kest) Haanstra | 23 - 15 | ||
C | 23-11-2019 17:15 | Korf U3/SCO 5 | DTG 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 16-11-2019 20:30 | Korf U1 | Quick/VenV 1 | ||||
V | 16-11-2019 19:00 | Korf U2 | Quick/VenV 2 | ||||
V | 14-11-2019 21:10 | Korf U1 | Kinea 1 | ||||
V | 14-11-2019 20:00 | Korf U2 | Kinea 2 | ||||
V | 09-11-2019 20:30 | Korf U1 | De Granaet 1 | ||||
V | 09-11-2019 19:00 | Korf U2 | De Granaet 2 | ||||
V | 31-08-2019 15:30 | Korf U1 | Flamingo's 1 (oefen) | ||||
V | 31-08-2019 14:00 | Korf U2 | Flamingo's 2 (oefen) | ||||
V | 31-08-2019 12:30 | Korf A1 | Flamingo's A1 | ||||
V | 31-08-2019 12:15 | Korf A2 | LDODK A3 | ||||
V | 31-08-2019 13:45 | Korf B1 | LDODK B3 | ||||
V | 31-08-2019 16:15 | Korf C1 | LDODK C3 | ||||
V | 31-08-2019 15:10 | Korf D1 | Wordt Kwiek D1 |