Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 15-12-2018 19:45 Korf U1 Elburg 1 Boer, J de 21114 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 18:30 Korf U2 Elburg 2 24918 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 vervallen Korf U3/SCO 5 Noveas 2
C 15-12-2018 14:40 Korf A1 Drachten/Van der Wiel A2 29016 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 13:30 Korf A2 Lintjo A1 43430 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 12:30 Korf B2 Wordt Kwiek B1 41794 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 10:30 Korf D1 It Fean/Boelenslaan D1 37019 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 11:30 Korf D2 Pallas '08 D2 37014 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 17-12-2018 18:30 Vlug & Vaardig (G) C1 Korf C1 38067 Wetterstins
C 21-12-2018 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 49244 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 22-12-2018 11:00 De Waterpoort A1 Korf A2 43979 Schuttersveld Sneek
C 22-12-2018 13:30 Korf B1 ODIS B1 40765 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 22-12-2018 14:00 Emmeloord B1 Korf B2 41088 Bosbadhal
C 22-12-2018 10:00 DTG D1 Korf D2 34453 De Trime
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 15-12-2018 19:45 Korf U1 Elburg 1 Boer, J de 21114 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 18:30 Korf U2 Elburg 2 24918 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 vervallen Korf U3/SCO 5 Noveas 2
C 15-12-2018 14:40 Korf A1 Drachten/Van der Wiel A2 29016 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 13:30 Korf A2 Lintjo A1 43430 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 12:30 Korf B2 Wordt Kwiek B1 41794 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 10:30 Korf D1 It Fean/Boelenslaan D1 37019 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 15-12-2018 11:30 Korf D2 Pallas '08 D2 37014 Sportcomplex Nieuwehorne Zaal ABC
C 17-12-2018 18:30 Vlug & Vaardig (G) C1 Korf C1 38067 Wetterstins
C 21-12-2018 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 49244 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 22-12-2018 11:00 De Waterpoort A1 Korf A2 43979 Schuttersveld Sneek
C 22-12-2018 13:30 Korf B1 ODIS B1 40765 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 22-12-2018 14:00 Emmeloord B1 Korf B2 41088 Bosbadhal
C 22-12-2018 10:00 DTG D1 Korf D2 34453 De Trime

Terug naar boven