Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-12-2018 20:00 Surhuisterveen 2 Voet U2 R.M.A.M. (Robert) Vonk -
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
B 09-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijker Boys 1 A (Abdul) Mansouri 2 - 4
B 02-09-2018 14:00 Sport Vereent 1 Voet U1 P (Pieter) Braaksma 5 - 1
V 28-08-2018 19:30 Voet U1 FC Wolvega 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-12-2018 20:00 Surhuisterveen 2 Voet U2 R.M.A.M. (Robert) Vonk -
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
B 09-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijker Boys 1 A (Abdul) Mansouri 2 - 4
B 02-09-2018 14:00 Sport Vereent 1 Voet U1 P (Pieter) Braaksma 5 - 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
V 28-08-2018 19:30 Voet U1 FC Wolvega 1



Terug naar boven