Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2017 20:10 Korf U1 Oerterp/VKC 1 Dalmolen, A R 19-19
C 18-11-2017 18:50 Korf U2 Oerterp/VKC 2 10-15
C 18-11-2017 21:25 Korf U3 WWC 3 22-5
C 18-11-2017 14:20 Harich A2 Korf A2 12-17
C 18-11-2017 18:00 Noveas B1 Korf B1 2-17
C 18-11-2017 14:40 Leeuwarden C1 Korf C1 5-4
C 18-11-2017 17:10 De Waterpoort C1 Korf C2 0-6
C 18-11-2017 16:00 De Waterpoort D1 Korf D1 0-19
C 18-11-2017 10:00 DOS '46 D3 Korf D2 28-2
C 14-11-2017 21:00 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 15-8
C 11-11-2017 18:40 HHV 1 Korf U1 Boer, J de 14-18
C 11-11-2017 17:20 HHV 2 Korf U2 Middag, H 15-13
C 11-11-2017 14:20 Korf U3 Pallas '08 3 15-12
C 11-11-2017 13:00 Korf B1 Westergo B1 18-1
C 11-11-2017 11:55 Korf B2 LDODK/Rinsma Fashion B3 6-12
C 11-11-2017 09:45 Korf C1 SIOS (W) C2 11-2
C 11-11-2017 10:50 Korf C2 Westergo C1 9-2
C 11-11-2017 13:00 ODIS D1 Korf D2 2-6
V 04-11-2017 17:30 Korf U1 Harich 1 (oefen)
V 04-11-2017 18:45 Korf U2 Harich 2 (oefen)
C 28-10-2017 14:00 Emmeloord 3 Korf U3
C 21-10-2017 16:00 Korf U1 EKVA 1 Meteren, N van 10-19
C 21-10-2017 17:00 SIM 2 Korf U3 16-11
C 21-10-2017 14:30 Korf A1 Wit-Blauw/Green Organics A1 Oostra, R 9-16
C 21-10-2017 11:00 Olympia (T) A1 Korf A2 8-8
C 20-10-2017 20:30 Emmeloord 3 Korf U3
C 20-10-2017 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1 17-5
C 18-10-2017 20:00 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1 Korf U1 Veen, J van der 21-19
C 18-10-2017 20:00 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 17-10
C 14-10-2017 16:00 Korf U1 Sparta (Zw) 1 Bruining, F 10-23
C 14-10-2017 14:30 Korf U2 Ritola 3 12-4
C 14-10-2017 17:30 Korf U3 Emmeloord 3 19-11
C 14-10-2017 13:00 Korf A2 NQL A1 4-8
C 14-10-2017 10:45 Korf B1 Heerenveen B2 17-2
C 14-10-2017 09:30 Korf B2 Lemmer B1 7-9
C 14-10-2017 10:00 Leeuwarden C1 Korf C1 5-7
C 14-10-2017 10:45 Korf C2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 5-2
C 14-10-2017 10:00 Heerenveen D3 Korf D1 9-3
C 14-10-2017 10:00 Drachten/Van der Wiel D3 Korf D2 6-7
C 13-10-2017 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 11-11
C 07-10-2017 15:30 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1 Korf U1 Hut, L
C 07-10-2017 17:00 ROG 4 Korf U2 Blauw, B 8-14
C 07-10-2017 17:00 Korf U3 SIM 2 13-9
C 07-10-2017 12:30 Harich A1 Korf A1 21-6
C 07-10-2017 11:15 Wêz Warber en Fluch A2 Korf A2 6-11
C 07-10-2017 10:00 Korf B1 Emmeloord B1 5-7
C 07-10-2017 11:15 Westergo B1 Korf B2 4-15
C 07-10-2017 09:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5 Korf C1 0-2
C 07-10-2017 10:00 Korf C2 Joure C1 5-0
C 07-10-2017 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 Korf D1 1-7
C 07-10-2017 11:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 Korf D2 3-2
C 05-10-2017 18:30 Heerenveen B2 Korf B1 4-9
C 05-10-2017 18:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 Korf C2 5-2
C 05-10-2017 20:00 SCO MW1 Korf U MW 1 11-14
C 04-10-2017 18:30 Korf C1 Leeuwarden C1 5-5
C 03-10-2017 20:00 DOS Kampen/Veltman A1 Korf A1 Wiersma, A 24-6
C 03-10-2017 18:30 DTL A1 Korf A2 16-8
C 03-10-2017 19:30 Lemmer B1 Korf B2 11-2
C 02-10-2017 18:45 Korf D1 Heerenveen D3 6-6
C 02-10-2017 18:45 Korf D2 Drachten/Van der Wiel D3 5-6
C 30-09-2017 16:00 Korf U1 Oerterp/VKC 1 Kloet, P M van der 18-17
C 30-09-2017 14:30 Korf U2 Oerterp/VKC 2 7-10
C 27-09-2017 19:30 Korf A1 Mid-Fryslân A1 Blauw, B 6-25
C 23-09-2017 15:30 Drachten/Van der Wiel 1 Korf U1 Dekker, R. 39-18
C 23-09-2017 17:00 De Wâlden 5 Korf U2 12-8
C 23-09-2017 14:00 Lemmer 2 Korf U3 32-16
C 23-09-2017 12:30 Emmeloord A1 Korf A1 14-8
C 23-09-2017 13:00 Korf A2 Joure A2 14-7
C 23-09-2017 12:15 Korf B1 Spannum B1 5-11
C 23-09-2017 11:00 Korf B2 Harich B1 6-8
C 23-09-2017 12:30 Westergo C1 Korf C1 3-9
C 23-09-2017 13:30 Deinum C2 Korf C2 3-5
C 23-09-2017 10:00 Korf D1 WWC D1 0-6
C 23-09-2017 10:00 Korf D2 DOS '46 D3 17-7
C 22-09-2017 20:00 Korf U MW 1 Wordt Kwiek MW2 16-15
C 20-09-2017 20:00 Korf U1 Sparta (Ze) 1 Drenth, H 16-18
C 16-09-2017 16:00 Korf U1 De Parabool 1 Veen, M van 22-21
C 16-09-2017 14:30 Korf U2 De Parabool 4 Oostra, R 12-15
C 16-09-2017 17:30 Korf U3 Lemmer 2 15-19
C 16-09-2017 13:30 Spannum B1 Korf B1 13-6
C 16-09-2017 12:00 Harich B1 Korf B2 6-4
C 16-09-2017 11:30 Korf C1 Westergo C1 16-3
C 16-09-2017 10:30 Korf C2 Deinum C2 4-5
C 16-09-2017 11:30 WWC D1 Korf D1 3-5
C 16-09-2017 12:00 DOS '46 D3 Korf D2 11-6
C 15-09-2017 20:00 Altijd Kwiek MW1 Korf U MW 1 12-8
C 12-09-2017 19:30 Noordenveld 3 Korf U2 Schuitema, H. 24-21
C 09-09-2017 15:30 De Waterpoort 1 Korf U1 Benedictus, D.K. 21-10
C 09-09-2017 17:00 CSL 3 Korf U2 18-16
C 09-09-2017 17:00 SIM 2 Korf U3
C 09-09-2017 12:30 Exakwa A1 Korf A1 23-4
C 09-09-2017 13:00 Korf A2 Invicta/Frigro/Harkema A3 8-5
C 09-09-2017 11:00 Korf B2 Westergo B1 14-7
C 09-09-2017 11:00 Korf C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5 7-3
C 09-09-2017 11:15 Joure C1 Korf C2 3-2
C 09-09-2017 10:00 Korf D1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 10-0
C 09-09-2017 10:00 Korf D2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 7-3
C 08-09-2017 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2017 20:10 Korf U1 Oerterp/VKC 1 Dalmolen, A R 19-19
C 18-11-2017 18:50 Korf U2 Oerterp/VKC 2 10-15
C 18-11-2017 21:25 Korf U3 WWC 3 22-5
C 18-11-2017 14:20 Harich A2 Korf A2 12-17
C 18-11-2017 18:00 Noveas B1 Korf B1 2-17
C 18-11-2017 14:40 Leeuwarden C1 Korf C1 5-4
C 18-11-2017 17:10 De Waterpoort C1 Korf C2 0-6
C 18-11-2017 16:00 De Waterpoort D1 Korf D1 0-19
C 18-11-2017 10:00 DOS '46 D3 Korf D2 28-2
C 14-11-2017 21:00 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 15-8
C 11-11-2017 18:40 HHV 1 Korf U1 Boer, J de 14-18
C 11-11-2017 17:20 HHV 2 Korf U2 Middag, H 15-13
C 11-11-2017 14:20 Korf U3 Pallas '08 3 15-12
C 11-11-2017 13:00 Korf B1 Westergo B1 18-1
C 11-11-2017 11:55 Korf B2 LDODK/Rinsma Fashion B3 6-12
C 11-11-2017 09:45 Korf C1 SIOS (W) C2 11-2
C 11-11-2017 10:50 Korf C2 Westergo C1 9-2
C 11-11-2017 13:00 ODIS D1 Korf D2 2-6
C 28-10-2017 14:00 Emmeloord 3 Korf U3
C 21-10-2017 16:00 Korf U1 EKVA 1 Meteren, N van 10-19
C 21-10-2017 17:00 SIM 2 Korf U3 16-11
C 21-10-2017 14:30 Korf A1 Wit-Blauw/Green Organics A1 Oostra, R 9-16
C 21-10-2017 11:00 Olympia (T) A1 Korf A2 8-8
C 20-10-2017 20:30 Emmeloord 3 Korf U3
C 20-10-2017 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1 17-5
C 18-10-2017 20:00 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1 Korf U1 Veen, J van der 21-19
C 18-10-2017 20:00 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 17-10
C 14-10-2017 16:00 Korf U1 Sparta (Zw) 1 Bruining, F 10-23
C 14-10-2017 14:30 Korf U2 Ritola 3 12-4
C 14-10-2017 17:30 Korf U3 Emmeloord 3 19-11
C 14-10-2017 13:00 Korf A2 NQL A1 4-8
C 14-10-2017 10:45 Korf B1 Heerenveen B2 17-2
C 14-10-2017 09:30 Korf B2 Lemmer B1 7-9
C 14-10-2017 10:00 Leeuwarden C1 Korf C1 5-7
C 14-10-2017 10:45 Korf C2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 5-2
C 14-10-2017 10:00 Heerenveen D3 Korf D1 9-3
C 14-10-2017 10:00 Drachten/Van der Wiel D3 Korf D2 6-7
C 13-10-2017 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 11-11
C 07-10-2017 15:30 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 1 Korf U1 Hut, L
C 07-10-2017 17:00 ROG 4 Korf U2 Blauw, B 8-14
C 07-10-2017 17:00 Korf U3 SIM 2 13-9
C 07-10-2017 12:30 Harich A1 Korf A1 21-6
C 07-10-2017 11:15 Wêz Warber en Fluch A2 Korf A2 6-11
C 07-10-2017 10:00 Korf B1 Emmeloord B1 5-7
C 07-10-2017 11:15 Westergo B1 Korf B2 4-15
C 07-10-2017 09:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5 Korf C1 0-2
C 07-10-2017 10:00 Korf C2 Joure C1 5-0
C 07-10-2017 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 Korf D1 1-7
C 07-10-2017 11:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 Korf D2 3-2
C 05-10-2017 18:30 Heerenveen B2 Korf B1 4-9
C 05-10-2017 18:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4 Korf C2 5-2
C 05-10-2017 20:00 SCO MW1 Korf U MW 1 11-14
C 04-10-2017 18:30 Korf C1 Leeuwarden C1 5-5
C 03-10-2017 20:00 DOS Kampen/Veltman A1 Korf A1 Wiersma, A 24-6
C 03-10-2017 18:30 DTL A1 Korf A2 16-8
C 03-10-2017 19:30 Lemmer B1 Korf B2 11-2
C 02-10-2017 18:45 Korf D1 Heerenveen D3 6-6
C 02-10-2017 18:45 Korf D2 Drachten/Van der Wiel D3 5-6
C 30-09-2017 16:00 Korf U1 Oerterp/VKC 1 Kloet, P M van der 18-17
C 30-09-2017 14:30 Korf U2 Oerterp/VKC 2 7-10
C 27-09-2017 19:30 Korf A1 Mid-Fryslân A1 Blauw, B 6-25
C 23-09-2017 15:30 Drachten/Van der Wiel 1 Korf U1 Dekker, R. 39-18
C 23-09-2017 17:00 De Wâlden 5 Korf U2 12-8
C 23-09-2017 14:00 Lemmer 2 Korf U3 32-16
C 23-09-2017 12:30 Emmeloord A1 Korf A1 14-8
C 23-09-2017 13:00 Korf A2 Joure A2 14-7
C 23-09-2017 12:15 Korf B1 Spannum B1 5-11
C 23-09-2017 11:00 Korf B2 Harich B1 6-8
C 23-09-2017 12:30 Westergo C1 Korf C1 3-9
C 23-09-2017 13:30 Deinum C2 Korf C2 3-5
C 23-09-2017 10:00 Korf D1 WWC D1 0-6
C 23-09-2017 10:00 Korf D2 DOS '46 D3 17-7
C 22-09-2017 20:00 Korf U MW 1 Wordt Kwiek MW2 16-15
C 20-09-2017 20:00 Korf U1 Sparta (Ze) 1 Drenth, H 16-18
C 16-09-2017 16:00 Korf U1 De Parabool 1 Veen, M van 22-21
C 16-09-2017 14:30 Korf U2 De Parabool 4 Oostra, R 12-15
C 16-09-2017 17:30 Korf U3 Lemmer 2 15-19
C 16-09-2017 13:30 Spannum B1 Korf B1 13-6
C 16-09-2017 12:00 Harich B1 Korf B2 6-4
C 16-09-2017 11:30 Korf C1 Westergo C1 16-3
C 16-09-2017 10:30 Korf C2 Deinum C2 4-5
C 16-09-2017 11:30 WWC D1 Korf D1 3-5
C 16-09-2017 12:00 DOS '46 D3 Korf D2 11-6
C 15-09-2017 20:00 Altijd Kwiek MW1 Korf U MW 1 12-8
C 12-09-2017 19:30 Noordenveld 3 Korf U2 Schuitema, H. 24-21
C 09-09-2017 15:30 De Waterpoort 1 Korf U1 Benedictus, D.K. 21-10
C 09-09-2017 17:00 CSL 3 Korf U2 18-16
C 09-09-2017 17:00 SIM 2 Korf U3
C 09-09-2017 12:30 Exakwa A1 Korf A1 23-4
C 09-09-2017 13:00 Korf A2 Invicta/Frigro/Harkema A3 8-5
C 09-09-2017 11:00 Korf B2 Westergo B1 14-7
C 09-09-2017 11:00 Korf C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5 7-3
C 09-09-2017 11:15 Joure C1 Korf C2 3-2
C 09-09-2017 10:00 Korf D1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 10-0
C 09-09-2017 10:00 Korf D2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 7-3
C 08-09-2017 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 04-11-2017 17:30 Korf U1 Harich 1 (oefen)
V 04-11-2017 18:45 Korf U2 Harich 2 (oefen)



Terug naar boven