Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-12-2018 afgelast Voet U1 Wacker 1 Afgeschermd
C 16-12-2018 afgelast Voet U2 Buitenpost 1 -
C 16-12-2018 vervallen Sport Vereent 2 Voet U3
C 15-12-2018 10:00 Oudehaske JO13-1G Voet JO13-1G D. (Douwe) Spijksma 9 - 0
C 14-12-2018 20:00 Surhuisterveen 2 Voet U2 R.M.A.M. (Robert) Vonk -
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 08-12-2018 13:20 Blauw Wit \'34 JO15-3 Voet JO15-1 Afgeschermd 4 - 0
C 08-12-2018 10:00 Voet JO13-1G Oldeboorn JO13-1 Afgeschermd 1 - 3
C 08-12-2018 09:00 Voet JO11-1G DWP JO11-1 R. (Rutger) Bakker 1 - 5
C 08-12-2018 09:00 Sport Vereent JO9-1 Voet JO9-1G
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 01-12-2018 10:00 Voet JO15-1 Read Swart JO15-1 Afgeschermd 2 - 3
C 01-12-2018 09:00 Sport Vereent JO13-1G Voet JO13-1G Afgeschermd 3 - 0
C 01-12-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-4 Voet JO11-1G 2 - 4
C 01-12-2018 09:00 Voet JO9-1G vv Stânfries JO9-1
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 24-11-2018 11:00 Oldeboorn JO15-1 Voet JO15-1 T. Tjoelker 0 - 3
C 24-11-2018 10:00 Voet JO13-1G H'vse Boys JO13 P. (Piet) Klaster
C 24-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Read Swart Afgeschermd
C 24-11-2018 09:00 Sportclub Makkinga JO9-1 Voet JO9-1G
C 24-11-2018 10:40 Voet JO7-1 De Blesse JO7-1G
C 24-11-2018 10:00 Voet JO7-1 FC Wolvega JO7-2
C 24-11-2018 10:20 Voet JO7-1 SC Makkinga JO7-1G
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 17-11-2018 10:00 Voet JO15-1 DWP JO15-1 J (Jelmer) Brouwer 0 - 10
C 17-11-2018 10:15 Akkrum JO13-2 Voet JO13-1G A. (Alex) Ziel 4 - 1
C 17-11-2018 10:30 Oudehaske JO11-1 Voet JO11-1G B.M. (Bjørn) Reitsma 13 - 1
C 17-11-2018 09:00 Voet JO9-1G Langezwaag JO9-1
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 14-11-2018 19:30 Akkrum JO15-2 Voet JO15-1 E. (Eelco) Terpstra 3 - 2
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 10-11-2018 09:00 Jubbega JO15-2 Voet JO15-1 Afgeschermd 0 - 4
C 10-11-2018 10:00 Voet JO13-1G SJO WTTC JO13-1G Afgeschermd 0 - 9
C 10-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Gorredijk JO11-2 Afgeschermd 5 - 1
C 10-11-2018 10:00 Oldeholtpade JO9-1 Voet JO9-1G
C 09-11-2018 19:30 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 2 - 3
C 09-11-2018 20:00 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 0 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 03-11-2018 14:15 GAVC JO15-2 Voet JO15-1 D (Dennis) Haan 2 - 2
C 03-11-2018 10:00 Voet JO13-1G FC Wolvega JO13-3 J. (Jeroen) Ros 6 - 1
C 03-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Hveense Boys JO11-3 B. (Bo) Donker
C 03-11-2018 vervallen Thor JO9-1G Voet JO9-1G
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 02-11-2018 20:30 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1)
C 02-11-2018 19:30 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1)
C 02-11-2018 20:00 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1) L. (Lars) Buding 1 - 5
C 01-11-2018 19:30 Voet JO15-1 Oudehaske JO15-1 HG (Hendrik) Faber 0 - 5
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 27-10-2018 09:30 Aengwirden JO11-1G Voet JO11-1G B. (Bjorn) Abbink 5 - 3
C 27-10-2018 09:00 Voet JO9-1G Trinitas JO9-1G
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 13-10-2018 08:45 SC Emmeloord JO13-3 Voet JO13-1G G. (Gert) Verduin 0 - 1
C 13-10-2018 09:00 Voet JO11-1G SJO RVC Afgeschermd
C 13-10-2018 09:30 De Blesse JO9-1 Voet JO9-1G
C 12-10-2018 20:00 Voet Rec 1 (35+1) Gorredijk 35+2
C 12-10-2018 20:30 Voet Rec 1 (35+1) De Griffioen 35+2 1 - 0
C 12-10-2018 19:30 Voet Rec 1 (35+1) Jubbega 35+1
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 06-10-2018 10:00 Voet JO15-1 Irnsum JO15-1 G. (Gerwin) Kramer 1 - 13
C 06-10-2018 10:00 Voet JO13-1G DWP JO13-1G H. (Henco) deVries 0 - 10
C 06-10-2018 10:45 Langezwaag JO11-1G Voet JO11-1G B. (Brian) Bakker 3 - 10
C 06-10-2018 09:00 Voet JO9-1G sv Olyphia JO9-1
C 04-10-2018 19:00 Voet JO15-1 SJO WTTC JO15-1 J. (Jan) Steunebrink 0 - 10
C 03-10-2018 19:30 Aengwirden JO13-1 Voet JO13-1G J vdMei 3 - 0
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
C 28-09-2018 20:30 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1)
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
C 26-09-2018 18:30 DWP JO9-1G Voet JO9-1G
C 25-09-2018 17:30 Voet JO11-1G FFS JO11-1G S. (Sybrecht) deVries 9 - 1
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2
C 22-09-2018 11:15 Aengwirden JO15-1G Voet JO15-1 Afgeschermd 6 - 5
C 22-09-2018 10:00 Voet JO13-1G Heerenveen JO13-3G B.J. (Bartjan) Bosma 1 - 2
C 22-09-2018 09:00 SC Joure JO11-3 Voet JO11-1G J. (Jorrit) vanDijk 3 - 6
C 22-09-2018 09:00 Voet JO9-1G BEW JO9-1
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 15-09-2018 10:00 Voet JO15-1 Jubbega JO15-2 Afgeschermd 9 - 0
B 15-09-2018 10:15 SJO WTTC JO13-1G Voet JO13-1G S. (Sybren) Visser 10 - 2
B 15-09-2018 09:00 Voet JO11-1G Read Swart JO11-1 Afgeschermd 5 - 7
B 15-09-2018 09:00 Voet JO9-1G Read Swart JO9-1 Afgeschermd 2 - 2
C 14-09-2018 19:30 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 3 - 0
C 14-09-2018 20:00 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 3 - 0
C 14-09-2018 20:30 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1)
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
B 09-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijker Boys 1 A (Abdul) Mansouri 2 - 4
B 08-09-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Voet JO13-1G Afgeschermd 5 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-12-2018 afgelast Voet U1 Wacker 1 Afgeschermd
C 16-12-2018 afgelast Voet U2 Buitenpost 1 -
C 16-12-2018 vervallen Sport Vereent 2 Voet U3
C 15-12-2018 10:00 Oudehaske JO13-1G Voet JO13-1G D. (Douwe) Spijksma 9 - 0
C 14-12-2018 20:00 Surhuisterveen 2 Voet U2 R.M.A.M. (Robert) Vonk -
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 08-12-2018 13:20 Blauw Wit \'34 JO15-3 Voet JO15-1 Afgeschermd 4 - 0
C 08-12-2018 10:00 Voet JO13-1G Oldeboorn JO13-1 Afgeschermd 1 - 3
C 08-12-2018 09:00 Voet JO11-1G DWP JO11-1 R. (Rutger) Bakker 1 - 5
C 08-12-2018 09:00 Sport Vereent JO9-1 Voet JO9-1G
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 01-12-2018 10:00 Voet JO15-1 Read Swart JO15-1 Afgeschermd 2 - 3
C 01-12-2018 09:00 Sport Vereent JO13-1G Voet JO13-1G Afgeschermd 3 - 0
C 01-12-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-4 Voet JO11-1G 2 - 4
C 01-12-2018 09:00 Voet JO9-1G vv Stânfries JO9-1
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 24-11-2018 11:00 Oldeboorn JO15-1 Voet JO15-1 T. Tjoelker 0 - 3
C 24-11-2018 10:00 Voet JO13-1G H'vse Boys JO13 P. (Piet) Klaster
C 24-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Read Swart Afgeschermd
C 24-11-2018 09:00 Sportclub Makkinga JO9-1 Voet JO9-1G
C 24-11-2018 10:40 Voet JO7-1 De Blesse JO7-1G
C 24-11-2018 10:00 Voet JO7-1 FC Wolvega JO7-2
C 24-11-2018 10:20 Voet JO7-1 SC Makkinga JO7-1G
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 17-11-2018 10:00 Voet JO15-1 DWP JO15-1 J (Jelmer) Brouwer 0 - 10
C 17-11-2018 10:15 Akkrum JO13-2 Voet JO13-1G A. (Alex) Ziel 4 - 1
C 17-11-2018 10:30 Oudehaske JO11-1 Voet JO11-1G B.M. (Bjørn) Reitsma 13 - 1
C 17-11-2018 09:00 Voet JO9-1G Langezwaag JO9-1
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 14-11-2018 19:30 Akkrum JO15-2 Voet JO15-1 E. (Eelco) Terpstra 3 - 2
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 10-11-2018 09:00 Jubbega JO15-2 Voet JO15-1 Afgeschermd 0 - 4
C 10-11-2018 10:00 Voet JO13-1G SJO WTTC JO13-1G Afgeschermd 0 - 9
C 10-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Gorredijk JO11-2 Afgeschermd 5 - 1
C 10-11-2018 10:00 Oldeholtpade JO9-1 Voet JO9-1G
C 09-11-2018 19:30 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 2 - 3
C 09-11-2018 20:00 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 0 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 03-11-2018 14:15 GAVC JO15-2 Voet JO15-1 D (Dennis) Haan 2 - 2
C 03-11-2018 10:00 Voet JO13-1G FC Wolvega JO13-3 J. (Jeroen) Ros 6 - 1
C 03-11-2018 09:00 Voet JO11-1G Hveense Boys JO11-3 B. (Bo) Donker
C 03-11-2018 vervallen Thor JO9-1G Voet JO9-1G
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 02-11-2018 20:30 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1)
C 02-11-2018 19:30 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1)
C 02-11-2018 20:00 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1) L. (Lars) Buding 1 - 5
C 01-11-2018 19:30 Voet JO15-1 Oudehaske JO15-1 HG (Hendrik) Faber 0 - 5
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 27-10-2018 09:30 Aengwirden JO11-1G Voet JO11-1G B. (Bjorn) Abbink 5 - 3
C 27-10-2018 09:00 Voet JO9-1G Trinitas JO9-1G
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 13-10-2018 08:45 SC Emmeloord JO13-3 Voet JO13-1G G. (Gert) Verduin 0 - 1
C 13-10-2018 09:00 Voet JO11-1G SJO RVC Afgeschermd
C 13-10-2018 09:30 De Blesse JO9-1 Voet JO9-1G
C 12-10-2018 20:00 Voet Rec 1 (35+1) Gorredijk 35+2
C 12-10-2018 20:30 Voet Rec 1 (35+1) De Griffioen 35+2 1 - 0
C 12-10-2018 19:30 Voet Rec 1 (35+1) Jubbega 35+1
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 06-10-2018 10:00 Voet JO15-1 Irnsum JO15-1 G. (Gerwin) Kramer 1 - 13
C 06-10-2018 10:00 Voet JO13-1G DWP JO13-1G H. (Henco) deVries 0 - 10
C 06-10-2018 10:45 Langezwaag JO11-1G Voet JO11-1G B. (Brian) Bakker 3 - 10
C 06-10-2018 09:00 Voet JO9-1G sv Olyphia JO9-1
C 04-10-2018 19:00 Voet JO15-1 SJO WTTC JO15-1 J. (Jan) Steunebrink 0 - 10
C 03-10-2018 19:30 Aengwirden JO13-1 Voet JO13-1G J vdMei 3 - 0
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
C 28-09-2018 20:30 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1)
C 26-09-2018 18:30 DWP JO9-1G Voet JO9-1G
C 25-09-2018 17:30 Voet JO11-1G FFS JO11-1G S. (Sybrecht) deVries 9 - 1
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2
C 22-09-2018 11:15 Aengwirden JO15-1G Voet JO15-1 Afgeschermd 6 - 5
C 22-09-2018 10:00 Voet JO13-1G Heerenveen JO13-3G B.J. (Bartjan) Bosma 1 - 2
C 22-09-2018 09:00 SC Joure JO11-3 Voet JO11-1G J. (Jorrit) vanDijk 3 - 6
C 22-09-2018 09:00 Voet JO9-1G BEW JO9-1
C 14-09-2018 19:30 De Griffioen 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 3 - 0
C 14-09-2018 20:00 Gorredijk 35+2 Voet Rec 1 (35+1) 3 - 0
C 14-09-2018 20:30 Jubbega 35+1 Voet Rec 1 (35+1)


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 15-09-2018 10:00 Voet JO15-1 Jubbega JO15-2 Afgeschermd 9 - 0
B 15-09-2018 10:15 SJO WTTC JO13-1G Voet JO13-1G S. (Sybren) Visser 10 - 2
B 15-09-2018 09:00 Voet JO11-1G Read Swart JO11-1 Afgeschermd 5 - 7
B 15-09-2018 09:00 Voet JO9-1G Read Swart JO9-1 Afgeschermd 2 - 2
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
B 09-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijker Boys 1 A (Abdul) Mansouri 2 - 4
B 08-09-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Voet JO13-1G Afgeschermd 5 - 2
B 08-09-2018 09:00 Voet JO9-1G Tijnje JO9-1 G. (Gijs) Boelhouwer 6 - 7
B 06-09-2018 17:30 Gorredijk JO11-2 Voet JO11-1G Afgeschermd 1 - 7
B 02-09-2018 14:00 Sport Vereent 1 Voet U1 P (Pieter) Braaksma 5 - 1
B 01-09-2018 10:00 Voet JO15-1 Trinitas JO15-1G Afgeschermd 1 - 5
B 01-09-2018 10:00 Voet JO13-1G Aengwirden JO13-1 J (Jan) deGroot 0 - 7
B 01-09-2018 09:00 Voet JO11-1G Jubbega JO11-2G G. (Gijs) Boelhouwer 12 - 3
B 01-09-2018 09:15 Langezwaag JO9-1 Voet JO9-1G T. (Thomas) van derTuin 10 - 7


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
V 28-08-2018 19:30 Voet U1 FC Wolvega 1
V 03-07-2018 18:30 Voet SCH-JO11-1(E1) Drachtster Boys JO12



Terug naar boven