NIEUWS

Begeleiding jeugdvoetbal 2017-2018

29 augustus 2017
www.udiros.frl
Hierbij de informatie met betrekking tot de begeleiding van de jeugdteams.
Bij vragen en/of opmerkingen dan kan er contact op worden genomen met het jeugdbestuur.

Jeugdzaken Voetbal
Martin Heida: 0612060609 , martinheida@outlook.com

 Udiros jeugd 2017 – 2018    Begeleiding + Trainingstijden 

 Team: 

 Trainings 
 dagen 

 Trainings 

 tijden 

 Trainer(s): 

 Tel nr: 

 Email: 

 Leider/contactpersoon:  

 Tel nr: 

 Email: 


 Jo7 
 

 Maandag 

 17.00 – 18.00  

 Sito de Groot

 06-54262472  

 sitodegroot@gmail.com  

 

 

  

 Jo9-2  Maandag 
 Donderdag 
 17.00 – 18.00  
 17.00 – 18.00  

 
 Sito de Groot
 Rene Rodewijk

 

 06-54262472
 06-31248960
 sitodegroot@gmail.com
 renerodewijk01@gmail.com 
Sito de Groot  06-54262472 sitodegroot@gmail.com 


 Jo9-1 

 

 Maandag 
 Donderdag 

 17.00 – 18.00  
 17.00 – 18.00  

 Marten Kuperus   

 Bart de Groot 

 06-51922057 
 06-47499799 

 martenkupie@gmail.com 
 b.groot40@upcmail.nl  

 Marten Kuperus 
 Bart de Groot 

 06-51922057 
 06-47499799 

 martenkupie@gmail.com 
 b.groot40@upcmail.nl  


 Jo11-3 

 

 Maandag 
 Donderdag 

 18.00 - 19.00  
 18.00 - 19.00  

 Pieter Jense 
 Yoram Veenstra 

 0627284134  
 06-27907418 

 pieter.jense@xs4all.nl  
 yoramveenstra@gmail.com  

 Coeno de Vries

 06-51529993

 coenodevries@gmail.com


 Jo11-2 

 

 Maandag 
 Donderdag 

 18.00 - 19.00  
 18.00 - 19.00  

 Jetse Heida  

 Julian Claus 

 06-54347701 
 06-37234536 

 jetse.heida@hotmail.com 
 julian.claus@outlook.com 

 Gernanda Brandsma 
 Jacob de Groot 

 06-13106959  
 06-55580466 

 1gernanda@gmail.com 
 jacob.willy@live.com   

 Jo11-SCH 

 Jo13 

 Maandag 
 Donderdag 

 19.00  – 20.00  
 19.00  – 20.00  

 
 Jeppe Oostra  

 Melvin Stoelwinder 
 

 
06-46557096 
06-50585540 
 

 
 jeppeoostra@gmail.com  
 melvinstoelwinder@gmail.com  
    

 Johan Huisman 
 Gerard van Etten 
 

 06- 
 06-52470236
 

 johanhuisman71@gmail.com 
 jeltje.gerard@gmail.com 
 

 Jo15 

 Maandag 
 Donderdag 

 19.00  – 20.00  
 19.00  – 20.00  

 Ronald Kromkamp   

 Jesse vd Velde
 

 06-13408999 
 06-20381714
  

 ronald.kromkamp001@fclive.nl  
 veldhu09@kpnmail.nl 
 

 Geralt de Vries 
 Sikke vd Meer 
 Edwin Bakker 

 06-55194188 
 06-27082578 
 06-53967419 

 geralt@terraflora.nl   
 
 diana-edwin@hotmail.nl  

 Jo19 

 Maandag 
 Donderdag 

 20.15  – 21.30  
 20.15  – 21.30  

 Henk Woudstra

 
06-50482589
 

 
upsidedown@kpnplanet.nl  
 

 Martin Heida

 
 06-12060609
 


 martinheida@outlook.com
 


 
www.udiros.frl
In de afgelopen periode is de afdeling voetbal druk bezig geweest om de jeugdcommissie een nieuwe structuur mee te geven.  Om de… Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terug naar boven