NIEUWS

Begeleiding jeugdvoetbal 2017-2018

29 augustus 2017
www.udiros.frl
Hierbij de informatie met betrekking tot de begeleiding van de jeugdteams.
Bij vragen en/of opmerkingen dan kan er contact op worden genomen met het jeugdbestuur.

Jeugdzaken Voetbal
Martin Heida: 0612060609 , martinheida@outlook.com

 Udiros jeugd 2017 – 2018    Begeleiding + Trainingstijden 

 Team: 

 Trainings 
 dagen 

 Trainings 

 tijden 

 Trainer(s): 

 Tel nr: 

 Email: 

 Leider/contactpersoon:  

 Tel nr: 

 Email: 

 Jo7 

 Maandag 

 17.00 – 18.00  

 Sito de Groot 

 06-54262472 

 sitodegroot@gmail.com  

 Sito de Groot 

 06-54262472 

 sitodegroot@gmail.com 

 Jo9-1 

 Maandag 
 Donderdag 

 17.00 – 18.00  
 17.00 – 18.00  

 Marten Kuperus   

 Bart de Groot 

 06-51922057 
 06-47499799 

 martenkupie@gmail.com 
 b.groot40@upcmail.nl  

 Marten Kuperus 
 Bart de Groot 

 06-51922057 
 06-47499799 

 martenkupie@gmail.com 
 b.groot40@upcmail.nl  

 Jo11-3 

 Maandag 
 Donderdag 

 18.00 - 19.00  
 18.00 - 19.00  

 Pieter Jense 
 Yoram Veenstra 

 0627284134  
 06-27907418 

 pieter.jense@xs4all.nl  
 yoramveenstra@gmail.com  

 Anke Kuperus 

 06-27323989 

 buufanke@hotmail.com  

 Jo11-2 

 Maandag 
 Donderdag 

 18.00 - 19.00  
 18.00 - 19.00  

 Jetse Heida  

 Julian Claus 

 06-54347701 
 06-37234536 

 jetse.heida@hotmail.com 
 julian.claus@outlook.com 

 Gernanda Brandsma 
 Jacob de Groot 

 06-13106959 
 06-55580466 

 1gernanda@gmail.com 
 jacob.willy@live.com   

 Jo11-SCH 

 Jo14 

 Maandag 
 Donderdag 

 19.00  – 20.00  
 19.00  – 20.00  

 Jeppe Oostra  

 Melvin Stoelwinder 
 Anne Schokker 

 06-46557096 
 06-50585540 
 0513-541378 

 jeppeoostra@gmail.com  
 melvinstoelwinder@gmail.com  
    

 Johan Huisman 
 Gerard van Etten 
 

 06- 
 06-52470236
 

 johanhuisman71@gmail.com 
 jeltje.gerard@gmail.com 
 

 Jo15 

 Maandag 
 Donderdag 

 19.00  – 20.00  
 19.00  – 20.00  

 Ronald Kromkamp   

 - 
 Anne Schokker 

 06-13408999 
 06- 
 0513-541378 

ronald.kromkamp001@fclive.nl  

 

 Geralt de Vries 
 Sikke vd Meer 
 Edwin Bakker 

 06-55194188 
 06-27082578 
 06-53967419 

 geralt@terraflora.nl   
 
 diana-edwin@hotmail.nl  

 Jo19 

 Maandag 
 Donderdag 

 20.15  – 21.30  
 20.15  – 21.30  

 Willem Schokker
 Vacature

 06-18214346
 

 anier1973@hotmail.com 
 

 Martin Heida

 
 06-12060609
 


 martinheida@outlook.com
 


 
www.udiros.frl

Nijntje beweegdiploma

08 oktober 2017
Vrijdag 6 oktober start UDIROS weer met het nijntje beweegdiploma voor peuters (2-4 jaar). De les is van 8.45–9.15 uur in de sporthal… Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terug naar boven