NIEUWS

Indeling jeugdafdeling voetbal seizoen 2017/2018

07 augustus 2017
www.udiros.frl

Hierbij de indeling van het nieuwe seizoen.
Indeling is tot stand gekomen in nauw overleg met de huidige trainers en leiders.
 
We wensen iedereen veel voetbal plezier in het nieuwe seizoen.
 
Vriendelijke groet
Afdelingsbestuur Voetbal.

Martin Heida 0612060609
Henk Kruizinga 0655722671
Hans Claus 0650614681
 
                     
JO 19 Voornaam Achternaam   JO 15-1 Voornaam Achternaam   JO15-2 Voornaam Achternaam
1 Melvin Stoelwinder   1 Yannick Dijk   1 Thieme Etten, van
2 Ronald Kromkamp   2 Tjardo Vries, de    2 Arjon v/d Ven
3 Jesse Velde, v.d.   3 Wisse Heida   3 Julian v/d Spoel
4 Nicky Vries   4 Menna Monkel   4 Stefan Hoekstra
5 Jelle Jense   5 Thijmen Bakker   5 Niek Krekt
6 Lars Faber   6 Lammert ten Boom   6 Hedzer Boersma
7 Jeppe Oostra   7 Julia van der Meer   7 Jesse Liest
8 Jorn Kroes   8 Geke Post   8 Hylke Algra
9 Mark Goede, de   9 Axel Bertram   9 Gerben Ros
10 Jetse Heida   10 Duncan Schreuder   10 Casper Overeen
11 Julian Claus   11 Jochem Mereboer   11 Thijs Huisman
12 Gerwin  Kramer   12 Yoram Veenstra   12 Hidde Deelstra
13 Jense Seijens   13 Marco van der Duin   13 Pieter  Groenland
14 Pieter Jense                
15 Wesley Kuiper                
                     
                     
                     
                     
JO11-2 Voornaam Achternaam   JO11-3 Voornaam Achternaam        
1 Lutsen Groenland   1 Jelmer Pijlman        
2 Rubben Spoel, van der   2 Henk Bakker        
3 Jetse van der Let   3 Gooitzen Kuperus        
4 Jeroen Woudstra   4 Marco de Vries        
5 Sil Brandsma   5 Stijn Schregardus        
6 Tristan Nijenhuis   6 Jarno Veenstra        
7 Joel Veenstra   7 Delano Sikkema        
8 Noam Veenstra   8 Nayshayra v/d Sloep        
9 Nick Pouwkraan, van der   9 Mandy Otto        
10 Darko Groot, de    10 Roan Huitema        
                     
  6x6       4x4          
JO9-1 Voornaam Achternaam   JO 7-1 Voornaam Achternaam        
1 Ingmar de Vries   1 Jan Gosse v/d Wal        
2 Jorik Jelmer Kuperus   2 Maurice Rodewijk        
3 Jorn de Groot   3 Siebrecht Jong de        
4 Klaas Bos   4 Sven  Kuperus        
5 Hidde de Vries                
6 Ruben de Groot                
7 Trienus Koelma                
8 Joeri Bos                
                   
 

 
www.udiros.frl
Het schema voor het Ouder & Kind voetbaltoernooi is bekend!   Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terug naar boven