B-022

Ud Korf Jeugd - Jeugd - Korf B2

Teamleden

Spelers
Sybrit Algra Veld      
Jolynn Bisschop Veld      
Eline Claus Veld      
Famke Deelstra Veld      
Aafke Heida Veld      
Melissa de Jong Veld      
Alec de Jong Veld      
Esmee Liest Veld      
Sven Soet Veld      
Danielle de Vries Veld      
 
Overige teamleden
Grietje Hoekstra Leider/Cont
Marten Oeds Veenstra Leider/Cont
Grietje Hoekstra Trainer
Marten Oeds Veenstra Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 12-05-2018 11:50 Korf B2 DIO B1 45302 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40 - -
C 26-05-2018 12:00 Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 Korf B2 45570 Sportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd - -
C 02-06-2018 11:25 Korf B2 Leonidas/Forward/De Hoeve B2 45741 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-04-2018 12:45 DIO B1 Korf B2 51905 7-6
C 14-04-2018 13:20 Leonidas/Forward/De Hoeve B2 Korf B2 42550 15-7
C 31-03-2018 10:50 Korf B2 Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 46472 2-12
C 17-03-2018 17:25 Korf B2 Rodenburg/Sparta B2 17957 7-4
C 10-03-2018 15:30 Pallas '08 B1 Korf B2 19129 11-7
C 24-02-2018 18:35 Korf B2 Flamingo's B1 19825 5-8
C 17-02-2018 11:10 LDODK/Rinsma Modeplein B3 Korf B2 20035 11-11
C 27-01-2018 13:50 Korf B2 OKO/BIES B2 19957 4-6
C 20-01-2018 18:00 OKO/BIES B2 Korf B2 17848 11-7
C 13-01-2018 17:25 Korf B2 Pallas '08 B1 20175 0-3
C 06-01-2018 15:00 Rodenburg/Sparta (Ze)/OWK B2 Korf B2 18499 4-6
C 09-12-2017 11:00 De Granaet B1 Korf B2 19255 9-5
C 02-12-2017 14:00 Flamingo's B1 Korf B2 19218 9-5
C 25-11-2017 16:00 Korf B2 De Granaet B1 18669 3-7
C 11-11-2017 11:55 Korf B2 LDODK/Rinsma Fashion B3 20130 6-12
C 14-10-2017 09:30 Korf B2 Lemmer B1 3904 7-9
C 07-10-2017 11:15 Westergo B1 Korf B2 4157 4-15
C 03-10-2017 19:30 Lemmer B1 Korf B2 3127 11-2
C 23-09-2017 11:00 Korf B2 Harich B1 3696 6-8
C 16-09-2017 12:00 Harich B1 Korf B2 3543 6-4
C 09-09-2017 11:00 Korf B2 Westergo B1 3280 14-7

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Leonidas/Forward/De Hoeve B2 3 6 3 0 0 41 14 27
2 Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 3 4 2 1 0 26 16 10
3 DIO B1 3 2 1 2 0 14 32 -18
4 Udiros B2 3 0 0 3 0 15 34 -19

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Pallas '08 B1 12 21 10 1 1 92 60 32
2 De Granaet B1 12 19 9 2 1 112 63 49
3 LDODK/Rinsma Modeplein B3 12 15 7 4 1 110 100 10
4 Flamingo's B1 12 11 5 6 1 85 94 -9
5 Rodenburg/Sparta (Ze)/OWK B2 12 7 3 8 1 84 89 -5
6 OKO/BIES B2 12 6 3 9 0 69 117 -48
7 Udiros B2 12 5 2 9 1 66 95 -29

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-03-18 20:00 - 21:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 27-03-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 03-04-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 10-04-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 17-04-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 24-04-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 01-05-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 08-05-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 15-05-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 22-05-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 29-05-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 05-06-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 12-06-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
di 19-06-18 20:00 - 21:00 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
dinsdag 20:00 - 21:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-08-17 20:00 - 21:15 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 29-08-17 20:00 - 21:15 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 05-09-17 20:00 - 21:15 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 12-09-17 20:00 - 21:15 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 19-09-17 20:00 - 21:15 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 26-09-17 20:00 - 21:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 03-10-17 20:00 - 21:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 10-10-17 20:00 - 21:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
di 17-10-17 20:00 - 21:15 Afgelast afgelast Team training Korfbal U (veld) Korf B2
donderdag 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-03-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 29-03-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 05-04-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 12-04-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 19-04-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 26-04-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 03-05-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 10-05-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 17-05-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 24-05-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 31-05-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 07-06-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 14-06-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
do 21-06-18 19:00 - 20:15 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld/voorjaar) Korf B2
donderdag 19:15 - 20:30 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 24-08-17 19:15 - 20:30 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 31-08-17 19:15 - 20:30 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 07-09-17 19:15 - 20:30 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 14-09-17 19:15 - 20:30 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 21-09-17 19:15 - 20:30 D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 28-09-17 19:15 - 20:30 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 05-10-17 19:15 - 20:30 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 12-10-17 19:15 - 20:30 Korfbal D11+H12 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
do 19-10-17 19:15 - 20:30 Korfbal D01+H02 Team training Korfbal U (veld) Korf B2
dinsdag 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-01-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 09-01-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 16-01-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 23-01-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 30-01-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 06-02-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 13-02-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
di 20-02-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
donderdag 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 04-01-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 11-01-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 18-01-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 25-01-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 01-02-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 08-02-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 15-02-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
do 22-02-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (kerst - voorjaar) Korf B2
dinsdag 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-03-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
di 13-03-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
di 20-03-18 18:00 - 19:30 afgelast Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
di 27-03-18 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
donderdag 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 08-03-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
do 15-03-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
do 22-03-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
do 29-03-18 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training Korfbal U (voorjaar - einde zaal) Korf B2
dinsdag 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 31-10-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 07-11-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 14-11-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 21-11-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 28-11-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 05-12-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 12-12-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
di 19-12-17 18:00 - 19:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
donderdag 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 02-11-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 09-11-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 16-11-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 23-11-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 30-11-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 07-12-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 14-12-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2
do 21-12-17 19:15 - 20:30 Zaal AB D14+H13 Team training School (tot kerstvakantie) Korf B2

Berichten



Terug naar boven