R5C

Ud Korf Senioren - Senioren - Korf U3

Teamleden

Spelers
Jordie Blok Veld      
Froukje Heida Veld      
Janco Heida Veld      
Wilko Jelger Herder Veld      
Ciska van der Meulen Veld      
Sabine Monderman Veld      
Arne Nolles Veld      
Marten Tel Veld      
 
Overige teamleden
Aad AaVacant Leider/Cont
Aad AaVacant Trainer
Amerins de Leeuw Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 27-05-2017 17:00 SIM 2 Korf U3 8432 18-9
C 20-05-2017 19:00 Korf U3 ODIS 1 8553 18-9
C 13-05-2017 17:00 DTS (S) 3 Korf U3 8414 15-14
C 06-05-2017 19:00 Korf U3 DTS (S) 3 8554 15-12
C 15-04-2017 14:00 ODIS 1 Korf U3 8300 7-18
C 01-04-2017 19:00 Korf U3 SIM 2 8555 15-7
C 18-03-2017 20:45 Korf U3 ODIS 1 4843 17-7
C 11-03-2017 12:15 Noveas 2 Korf U3 4869 10-15
C 04-03-2017 20:50 Korf U3 De Hoeve 4 4868 17-14
C 18-02-2017 19:00 SIM 2 Korf U3 4866 8-16
C 11-02-2017 15:00 OKO/BIES 4 Korf U3 4847 11-16
C 21-01-2017 16:00 Niek 1 Korf U3 4862 10-12
C 07-01-2017 20:45 Korf U3 Noveas 2 4859 11-10
C 04-01-2017 20:45 Korf U3 Niek 1 4833 9-10
C 29-12-2016 19:45 De Hoeve 4 Korf U3 4839 10-14
C 10-12-2016 20:45 Korf U3 OKO/BIES 4 4838 21-11
C 03-12-2016 20:45 Korf U3 SIM 2 4854 14-10
C 12-11-2016 15:00 ODIS 1 Korf U3 4830 13-7
V 29-10-2016 18:00 Korf U3 Club Brothers 3
C 22-10-2016 12:30 WWC 3 Korf U3 2798 10-28
C 15-10-2016 19:00 Korf U3 MN en W 2 2801 13-11
C 08-10-2016 vervallen Korf U3 De Hoeve 4 241
C 08-10-2016 12:30 Emmeloord 3 Korf U3 2800 16-12
C 01-10-2016 19:00 Korf U3 Pallas '08 4 2799 23-4
C 01-10-2016 vervallen De Waterpoort 3 Korf U3 232
C 24-09-2016 vervallen Korf U3 Emmeloord 3 145
C 17-09-2016 19:00 Korf U3 De Hoeve 4 2797 16-7
C 17-09-2016 vervallen Emmeloord 3 Korf U3 113
C 10-09-2016 18:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 Korf U3 2796 10-12
C 10-09-2016 vervallen De Hoeve 4 Korf U3 50
C 03-09-2016 vervallen Korf U3 De Waterpoort 3 25

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Udiros 3 6 8 4 2 0 89 68 21
2 ODIS 6 6 3 3 0 65 79 -14
3 SIM 2 6 5 2 3 1 76 76 0
4 DTS (S) 3 6 5 2 3 1 80 87 -7

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 24-08-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 31-08-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 07-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 14-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 21-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 28-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 05-10-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 12-10-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 19-10-16 20:30 - 21:30 afgelast vakantie Team training Korf U3
wo 26-10-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 02-11-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 09-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 16-11-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 23-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 30-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 07-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 14-12-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 21-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 28-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 04-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 11-01-17 21:00 - 22:00 Zaal ABC D13+H14 Team training Korf U3
wo 18-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 25-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 01-02-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 08-02-17 21:00 - 22:00 afgelast afgelast Team training Korf U3
wo 15-02-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 22-02-17 21:00 - 22:30 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 01-03-17 21:00 - 22:00 afgelast afgelast Team training Korf U3
wo 08-03-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 15-03-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 29-03-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 05-04-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 12-04-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 19-04-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 26-04-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 03-05-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 10-05-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 17-05-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 24-05-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 31-05-17 20:30 - 21:30 korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3

Berichten



Terug naar boven