WEDSTRIJDEN OMNI

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 03-04-2020 afgelast     Nieuweschoot 35+1 - Voet Rec 1 Heren (35+1)
  • 03-04-2020 afgelast     FFS VR2 - Voet VR18+
  • 03-04-2020 afgelast     Nieuweschoot 45+2 - Voet Rec 2 Heren (45+1)
  • 03-04-2020 afgelast     Read Swart 35+1 - Voet Rec 1 Heren (35+1)
  • 03-04-2020 afgelast     SC Joure VR30+1 - Voet VR30+
  • 03-04-2020 afgelast     Read Swart VR1 - Voet VR18+
  • 03-04-2020 afgelast     d' Olde Veste'54 45+1 - Voet Rec 2 Heren (45+1)
  • 03-04-2020 afgelast     Read Swart VR30+1 - Voet VR30+
  • 04-04-2020 afgelast     Voet JO9-1G - Heerenveense Boys JO9-1
  • 04-04-2020 afgelast     Voet JO8-1G - FC Burgum JO8-3
  • 04-04-2020 afgelast     Zwaagwesteinde JO16-2 - Voet JO16-1
  • 04-04-2020 afgelast     Voet JO13-1G - Read Swart JO13-1
  • 04-04-2020 afgelast     Oosterlittens JO8-3 - Udiros JO8-2
  • 04-04-2020 afgelast     Voet JO12-1 - Langezwaag JO12-1G
  • 04-04-2020 afgelast     DWP 3 - Voet Za2
  • 05-04-2020 afgelast     SC Boornbergum'80 3 - Voet Zo1
  • 17-04-2020 afgelast     Voet Rec 2 Heren (45+1) - d' Olde Veste'54 45+1
  • 17-04-2020 afgelast     Voet Rec 2 Heren (45+1) - Nieuweschoot 45+2
  • 17-04-2020 afgelast     Voet Rec 2 Heren (45+1) - Tijnje 45+1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 01-04-2020 18:30 Noordenveld A2 Korf A2 18114 Sportcomplex Roden
V 01-04-2020 17:00 H'veen VR Scouting O13 Selectiewedstrijd (-19:00) AFGELAST
C 03-04-2020 afgelast FFS VR2 Voet VR18+ 123016 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 20:30 sv Olyphia VR1 Voet VR18+ 124023 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 afgelast Read Swart VR1 Voet VR18+ 122705 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 21:30 Mildam VR2 Voet VR18+ 124022 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 afgelast Nieuweschoot 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 118579 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 20:00 Mildam 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 120585 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 afgelast Read Swart 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 121049 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 21:00 Jubbega 35+2 Voet Rec 1 Heren (35+1) 120584 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 19:30 Oudehaske VR30+1 Voet VR30+ 124535 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 afgelast SC Joure VR30+1 Voet VR30+ 124827 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 21:00 LSC 1890 VR30+1 Voet VR30+ 124534 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 afgelast Read Swart VR30+1 Voet VR30+ 124717 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 19:30 Thor 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122441 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 afgelast Nieuweschoot 45+2 Voet Rec 2 Heren (45+1) 121702 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 20:30 Tijnje 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122442 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 afgelast d' Olde Veste'54 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122414 Sportpark De Kobunder
C 04-04-2020 vervallen V.V. Heerenveen 1 Voet Za1 Afgeschermd 33051 Sportpark Skoatterwâld
C 04-04-2020 afgelast DWP 3 Voet Za2 T. (Tiemen) Schreur 64796 Sportpark de Grie
C 04-04-2020 afgelast Zwaagwesteinde JO16-2 Voet JO16-1 102509 Sportpark de Wieken
C 04-04-2020 vervallen SC Veenwouden JO16-1 Voet JO16-1 102481 Sportpark de Kemphaan
C 04-04-2020 afgelast Voet JO13-1G Read Swart JO13-1 113213 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 2
C 04-04-2020 afgelast Voet JO12-1 Langezwaag JO12-1G Wim Ensing (Scheids Voet) 104563 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Voet JO9-1G Heerenveense Boys JO9-1 98097 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Voet JO8-1G FC Burgum JO8-3 88901 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Oosterlittens JO8-3 Udiros JO8-2 126684 Sportpark "Tred iene"
C 05-04-2020 afgelast SC Boornbergum'80 3 Voet Zo1 17840 Sportpark De Kampslach
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 01-04-2020 18:30 Noordenveld A2 Korf A2 18114 Sportcomplex Roden
C 03-04-2020 afgelast FFS VR2 Voet VR18+ 123016 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 20:30 sv Olyphia VR1 Voet VR18+ 124023 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 afgelast Read Swart VR1 Voet VR18+ 122705 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 21:30 Mildam VR2 Voet VR18+ 124022 Sportpark Vegelinsoord
C 03-04-2020 afgelast Nieuweschoot 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 118579 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 20:00 Mildam 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 120585 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 afgelast Read Swart 35+1 Voet Rec 1 Heren (35+1) 121049 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 21:00 Jubbega 35+2 Voet Rec 1 Heren (35+1) 120584 Sportpark 't Heidefjild
C 03-04-2020 19:30 Oudehaske VR30+1 Voet VR30+ 124535 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 afgelast SC Joure VR30+1 Voet VR30+ 124827 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 21:00 LSC 1890 VR30+1 Voet VR30+ 124534 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 afgelast Read Swart VR30+1 Voet VR30+ 124717 Sportpark de Jister
C 03-04-2020 19:30 Thor 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122441 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 afgelast Nieuweschoot 45+2 Voet Rec 2 Heren (45+1) 121702 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 20:30 Tijnje 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122442 Sportpark De Kobunder
C 03-04-2020 afgelast d' Olde Veste'54 45+1 Voet Rec 2 Heren (45+1) 122414 Sportpark De Kobunder
C 04-04-2020 vervallen V.V. Heerenveen 1 Voet Za1 Afgeschermd 33051 Sportpark Skoatterwâld
C 04-04-2020 afgelast DWP 3 Voet Za2 T. (Tiemen) Schreur 64796 Sportpark de Grie
C 04-04-2020 afgelast Zwaagwesteinde JO16-2 Voet JO16-1 102509 Sportpark de Wieken
C 04-04-2020 vervallen SC Veenwouden JO16-1 Voet JO16-1 102481 Sportpark de Kemphaan
C 04-04-2020 afgelast Voet JO13-1G Read Swart JO13-1 113213 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 2
C 04-04-2020 afgelast Voet JO12-1 Langezwaag JO12-1G Wim Ensing (Scheids Voet) 104563 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Voet JO9-1G Heerenveense Boys JO9-1 98097 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Voet JO8-1G FC Burgum JO8-3 88901 Sportpark Nieuwehorne (Udiros) Veld 1
C 04-04-2020 afgelast Oosterlittens JO8-3 Udiros JO8-2 126684 Sportpark "Tred iene"
C 05-04-2020 afgelast SC Boornbergum'80 3 Voet Zo1 17840 Sportpark De Kampslach
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 01-04-2020 17:00 H'veen VR Scouting O13 Selectiewedstrijd (-19:00) AFGELAST

Terug naar boven