WEDSTRIJDEN OMNI


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 19-01-2019 19:15 HHV 1 Korf U1 Linde, E. van de 20458 De Brug
C 19-01-2019 18:00 HHV 2 Korf U2 23912 De Brug
C 19-01-2019 16:10 Heerenveen A1 Korf A1 Leeuw, G van der 28468 Blauw-Wit hal
C 19-01-2019 16:25 Drachten/Van der Wiel A3 Korf A2 43356 Lasconhal Drachten
C 19-01-2019 15:50 KIOS (R) B1 Korf B1 40506 Buddingehof
C 19-01-2019 16:30 Wordt Kwiek B1 Korf B2 40515 MFC De Kompenije
C 19-01-2019 14:00 Flamingo\'s C1 Korf C1 37630 De Houtmoune
C 19-01-2019 15:15 Lintjo D2 Korf D1 34436 MFA Oldeberkoop
C 19-01-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein E3 Korf E1 28936 Kortezwaag
T 19-01-2019 11:00 AZ 1 KLEEDKAMER 6
T 19-01-2019 11:00 AZ 2 KLEEDKAMER 7
T 19-01-2019 11:00 FC Utrecht 1 KLEEDKAMER 1
T 19-01-2019 11:00 FC Utrecht 2 KLEEDKAMER 2
T 19-01-2019 11:00 PEC Zwolle 1 KLEEDKAMER 8
T 19-01-2019 11:00 PEC Zwolle 2 KLEEDKAMER 16
T 19-01-2019 11:00 SC H'veen KLEEDKAMER 3
T 19-01-2019 11:00 Vitesse 1 KLEEDKAMER 4
T 19-01-2019 11:00 Vitesse 2 KLEEDKAMER 5
V 21-01-2019 18:15 SC H'veen JO12-1 HFC '15 Hoofdveld 2
V 21-01-2019 18:30 SC H'veen JO12-2 sc Emmen Korfbal
V 22-01-2019 20:00 Voet U2 Oldeholtpade 2 Hoofdveld
V 23-01-2019 20:00 Willemsoord ZA 1 Delfstrahuizen 1 Hoofdveld
V 23-01-2019 19:00 SC H'veen VR MO16 FC Meppel JO15-1G Gras 3
V 24-01-2019 19:30 VOET: UD/RD SWART JO17 oefenen Hoofdveld 2
C 25-01-2019 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 48828 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 20:00 Korf U1 TOP (V) 1 Talstra, E T 21110 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 18:45 Korf U2 TOP (V) 2 24310 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 21:10 Korf U3/SCO 5 Oranje Zwart 4 Zaal ABC
C 26-01-2019 13:55 Korf A1 AVO A3 28692 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 12:40 Korf A2 Noveas A1 43433 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 16:15 Korf B1 De Hoeve/Forward B1 41296 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 17:35 Korf B2 Kinea B1 41277 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 15:10 Korf C1 Quick \'21 C1 38558 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 11:35 Korf D2 Lemmer D1 35489 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 10:30 Korf E1 WWMD E1 30597 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
V 26-01-2019 14:30 FC Wolvega ZA 1 SCHADUW Hoofdveld
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 19-01-2019 19:15 HHV 1 Korf U1 Linde, E. van de 20458 De Brug
C 19-01-2019 18:00 HHV 2 Korf U2 23912 De Brug
C 19-01-2019 16:10 Heerenveen A1 Korf A1 Leeuw, G van der 28468 Blauw-Wit hal
C 19-01-2019 16:25 Drachten/Van der Wiel A3 Korf A2 43356 Lasconhal Drachten
C 19-01-2019 15:50 KIOS (R) B1 Korf B1 40506 Buddingehof
C 19-01-2019 16:30 Wordt Kwiek B1 Korf B2 40515 MFC De Kompenije
C 19-01-2019 14:00 Flamingo\'s C1 Korf C1 37630 De Houtmoune
C 19-01-2019 15:15 Lintjo D2 Korf D1 34436 MFA Oldeberkoop
C 19-01-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein E3 Korf E1 28936 Kortezwaag
C 25-01-2019 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 48828 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 20:00 Korf U1 TOP (V) 1 Talstra, E T 21110 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 18:45 Korf U2 TOP (V) 2 24310 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 21:10 Korf U3/SCO 5 Oranje Zwart 4 Zaal ABC
C 26-01-2019 13:55 Korf A1 AVO A3 28692 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 12:40 Korf A2 Noveas A1 43433 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 16:15 Korf B1 De Hoeve/Forward B1 41296 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 17:35 Korf B2 Kinea B1 41277 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 15:10 Korf C1 Quick \'21 C1 38558 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 11:35 Korf D2 Lemmer D1 35489 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
C 26-01-2019 10:30 Korf E1 WWMD E1 30597 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 21-01-2019 18:15 SC H'veen JO12-1 HFC '15 Hoofdveld 2
V 21-01-2019 18:30 SC H'veen JO12-2 sc Emmen Korfbal
V 22-01-2019 20:00 Voet U2 Oldeholtpade 2 Hoofdveld
V 23-01-2019 20:00 Willemsoord ZA 1 Delfstrahuizen 1 Hoofdveld
V 23-01-2019 19:00 SC H'veen VR MO16 FC Meppel JO15-1G Gras 3
V 24-01-2019 19:30 VOET: UD/RD SWART JO17 oefenen Hoofdveld 2
V 26-01-2019 14:30 FC Wolvega ZA 1 SCHADUW Hoofdveld
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
T 19-01-2019 11:00 AZ 1 KLEEDKAMER 6
T 19-01-2019 11:00 AZ 2 KLEEDKAMER 7
T 19-01-2019 11:00 FC Utrecht 1 KLEEDKAMER 1
T 19-01-2019 11:00 FC Utrecht 2 KLEEDKAMER 2
T 19-01-2019 11:00 PEC Zwolle 1 KLEEDKAMER 8
T 19-01-2019 11:00 PEC Zwolle 2 KLEEDKAMER 16
T 19-01-2019 11:00 SC H'veen KLEEDKAMER 3
T 19-01-2019 11:00 Vitesse 1 KLEEDKAMER 4
T 19-01-2019 11:00 Vitesse 2 KLEEDKAMER 5

Terug naar boven