WEDSTRIJDEN OMNI


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 21-09-2018 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 12858 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 15:30 Korf U1 DTG 1 Brouwer, H. 17563 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 14:00 Korf U2 ASVD 3 11348 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 12:30 Korf A1 Heerenveen A1 14521 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 11:00 Korf A2 Harich A2 13754 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 12:15 Korf B1 Leonidas B1 15038 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 22-09-2018 11:00 Korf B2 OKO/BIES B3 14989 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 22-09-2018 10:00 Korf C1 Oerterp/VKC C1 16258 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 10:00 Wordt Kwiek D2 Korf D1 17793 Wordt Kwiek Hiem
C 22-09-2018 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 Korf D2 17790 Reduzum
C 22-09-2018 10:00 Korf E1 AVO E2 19851 Sportcomplex Nieuwehorne 1c1K25
C 22-09-2018 11:15 Aengwirden JO15-1G Voet JO15-1(C1) Afgeschermd 30572 Sportpark Bij de Fjilden
C 22-09-2018 10:00 Voet JO13-1G (D1) Heerenveen JO13-3G 35536 Sportpark Nieuwehorne Hoofdveld 2
C 22-09-2018 09:00 SC Joure JO11-3 Voet JO11-1G (E1) J. (Jorrit) van Dijk 28531 Sportpark de Hege Simmerdyk
C 22-09-2018 09:00 Voet JO9-1G(F1) BEW JO9-1 59249 Sportpark Nieuwehorne Gras 4A
C 22-09-2018 12:00 SC H'veen JO12-1 Flevo Boys JO12-1 Hoofdveld 2A
C 22-09-2018 14:30 SC H'veen VR Bel. CTO Eindhoven VR Hoofdveld 2
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien 17610 Sportpark De Greiden
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 18808 Sportpark Het Scheeneveld
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 64635 Sportpark Elzenhagen
C 23-09-2018 10:45 Sport Vereent 2 Voet U3 67774 Sportpark "Lunia"
T 23-09-2018 11:00 FC Emmen KLEEDKAMER: 03
T 23-09-2018 11:00 FC Groningen KLEEDKAMER: 04
T 23-09-2018 11:00 FC Utrecht A KLEEDKAMER: 01
T 23-09-2018 11:00 FC Utrecht B KLEEDKAMER: 02
T 23-09-2018 11:00 SC Heerenveen A KLEEDKAMER: 05
T 23-09-2018 11:00 SC Heerenveen B KLEEDKAMER: 06
C 25-09-2018 17:30 Voet JO11-1G (E1) FFS JO11-1G 41643 Sportpark Nieuwehorne Gras 4A
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 8887 Sportpark 't Heidefjild
C 26-09-2018 18:30 DWP JO9-1G Voet JO9-1G(F1) 45390 Sportpark de Grie
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 21-09-2018 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 12858 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 15:30 Korf U1 DTG 1 Brouwer, H. 17563 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 14:00 Korf U2 ASVD 3 11348 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 12:30 Korf A1 Heerenveen A1 14521 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 11:00 Korf A2 Harich A2 13754 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 12:15 Korf B1 Leonidas B1 15038 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 22-09-2018 11:00 Korf B2 OKO/BIES B3 14989 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 22-09-2018 10:00 Korf C1 Oerterp/VKC C1 16258 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 22-09-2018 10:00 Wordt Kwiek D2 Korf D1 17793 Wordt Kwiek Hiem
C 22-09-2018 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 Korf D2 17790 Reduzum
C 22-09-2018 10:00 Korf E1 AVO E2 19851 Sportcomplex Nieuwehorne 1c1K25
C 22-09-2018 11:15 Aengwirden JO15-1G Voet JO15-1(C1) Afgeschermd 30572 Sportpark Bij de Fjilden
C 22-09-2018 10:00 Voet JO13-1G (D1) Heerenveen JO13-3G 35536 Sportpark Nieuwehorne Hoofdveld 2
C 22-09-2018 09:00 SC Joure JO11-3 Voet JO11-1G (E1) J. (Jorrit) van Dijk 28531 Sportpark de Hege Simmerdyk
C 22-09-2018 09:00 Voet JO9-1G(F1) BEW JO9-1 59249 Sportpark Nieuwehorne Gras 4A
C 22-09-2018 12:00 SC H'veen JO12-1 Flevo Boys JO12-1 Hoofdveld 2A
C 22-09-2018 14:30 SC H'veen VR Bel. CTO Eindhoven VR Hoofdveld 2
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien 17610 Sportpark De Greiden
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 18808 Sportpark Het Scheeneveld
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 64635 Sportpark Elzenhagen
C 23-09-2018 10:45 Sport Vereent 2 Voet U3 67774 Sportpark "Lunia"
C 25-09-2018 17:30 Voet JO11-1G (E1) FFS JO11-1G 41643 Sportpark Nieuwehorne Gras 4A
C 26-09-2018 18:30 DWP JO9-1G Voet JO9-1G(F1) 45390 Sportpark de Grie
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 8887 Sportpark 't Heidefjild
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
T 23-09-2018 11:00 FC Emmen KLEEDKAMER: 03
T 23-09-2018 11:00 FC Groningen KLEEDKAMER: 04
T 23-09-2018 11:00 FC Utrecht A KLEEDKAMER: 01
T 23-09-2018 11:00 FC Utrecht B KLEEDKAMER: 02
T 23-09-2018 11:00 SC Heerenveen A KLEEDKAMER: 05
T 23-09-2018 11:00 SC Heerenveen B KLEEDKAMER: 06

Terug naar boven