Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 30-06-2018 13:00 | SC H'veen VR 2 (Bel) | Drachtster Boys JO15-1 | ||||
V | 29-06-2018 19:00 | SC H'veen VR 1 | Oranje Nassau VR 1 | ||||
- | 10-06-2018 14:00 | v.v. Dronrijp 1 | Voet U1 | M (Marten) Brouwer | 4 - 1 | ||
- | 10-06-2018 14:00 | v.v. Dronrijp 1 | Voet U1 | J. (Johan) Hazelhoff | 4 - 1 | ||
C | 08-06-2018 20:30 | Voet Rec 1 (35+1) | Thor 35+1 | 0 - 3 | |||
C | 08-06-2018 19:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 0 | |||
C | 08-06-2018 19:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 0 | |||
C | 08-06-2018 20:00 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 1 - 5 | |||
C | 08-06-2018 20:00 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 1 - 5 | |||
C | 07-06-2018 19:30 | Voet JO19-1 (A1) | BEW JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 07-06-2018 19:00 | Opende JO15-1G | Voet JO15-1 | I. (Ietsen) Helder | 5 - 0 | ||
C | 07-06-2018 19:00 | Opende JO15-1G | Voet JO15-1(C1) | I. (Ietsen) Helder | 5 - 0 | ||
- | 03-06-2018 14:30 | SV Bedum 1 | Voet U1 | A. (Tonnie) Bonder | 1 - 2 | ||
- | 03-06-2018 14:30 | SV Bedum 1 | Voet U1 | J. (Joop) deVries | 1 - 2 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Voet U3 | FFS 4 | G. (Gijs) Boelhouwer | 12 - 0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Voet U3 | FFS 4 | G. (Gijs) Boelhouwer | 12 - 0 | ||
C | 02-06-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 1 - 2 | |||
C | 02-06-2018 10:00 | Akkrum JO11-2 | Voet JO11-3 (E3) | S. (Sjoerd) deJong | 8 - 3 | ||
C | 02-06-2018 10:30 | Aengwirden JO9-3 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 30-05-2018 19:01 | SJO WTTC JO15-1 | Voet JO15-1 | K.J. (Klaas-Jan) van derKrieke | 9 - 0 | ||
C | 30-05-2018 19:01 | SJO WTTC JO15-1 | Voet JO15-1(C1) | K.J. (Klaas-Jan) van derKrieke | 9 - 0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Voet U1 | C (Cornelis (Cor)) Koper | 7 - 3 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Voet U1 | C (Cornelis (cor)) Koper | 7 - 3 | ||
C | 27-05-2018 10:30 | FFS 4 | Voet U3 | Afgeschermd | 2 - 5 | ||
C | 27-05-2018 10:30 | FFS 4 | Voet U3 | Afgeschermd | 2 - 5 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO15-1 | V.V. Heerenveen JO15-3 | G. (Gerwin) Kramer | 2 - 11 | ||
C | 26-05-2018 09:15 | Gorredijk JO13-3 | Voet JO13-1(D1) | Afgeschermd | 0 - 9 | ||
C | 26-05-2018 09:15 | Gorredijk JO13-3 | Voet JO13-1G | Afgeschermd | 0 - 9 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO15-1(C1) | V.V. Heerenveen JO15-3 | G. (Gerwin) Kramer | 2 - 11 | ||
C | 26-05-2018 10:45 | Drachtster Boys JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | J.W. (Jan-Willem) vanMersbergen | 1 - 12 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | Aengwirden JO11-1G | Voet JO11-2G(E2) | 1 - 5 | |||
C | 26-05-2018 10:15 | Voet JO11-3 (E3) | Mildam JO11-1 | M.D. (Mark) deGoede | 3 - 5 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO9-1G(F1) | Aengwirden JO9-1 | Sijens, J.J.P. (Jenze)… (+1) | |||
C | 26-05-2018 10:00 | vv Stânfries JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 26-05-2018 vervallen | FC Wolvega JO7-2 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 26-05-2018 10:30 | Tijnje JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 25-05-2018 20:30 | Thor 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | ||||
C | 24-05-2018 19:00 | Voet JO15-1 | Harkema Opeinde JO15-1 | G. (Gijs) Boelhouwer | 2 - 14 | ||
C | 24-05-2018 19:00 | Voet JO15-1(C1) | Harkema Opeinde JO15-1 | Afgeschermd | 2 - 14 | ||
C | 23-05-2018 18:00 | Voet JO9-1G(F1) | Heerenveen JO9-4 | ||||
C | 20-05-2018 14:00 | Voet U1 | Dwingeloo 1 | P. (Peter) vanVeen | 2 - 7 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Voet U1 | Dwingeloo 1 | P. (Peter) vanVeen | 2 - 7 | ||
C | 20-05-2018 vervallen | Voet U2 | Emmeloord SC 3 | ||||
C | 20-05-2018 10:00 | Voet U3 | Tijnje 3 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Voet U3 | Tijnje 3 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2018 vervallen | ST VHK/SVBS'77 JO19-2 | Voet JO19-1 (A1) | ||||
C | 19-05-2018 10:00 | Voet JO13-1(D1) | Boornbergum JO13-1 | H. (Henco) de Vries | |||
C | 19-05-2018 08:45 | Heerenveense Boys JO15-4 | Voet JO15-1(C1) | T. (Thijs) Drost | 12 - 1 | ||
C | 19-05-2018 10:00 | Voet JO13-1G | Boornbergum'80 JO13-1G | H. (Henco) deVries | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2018 12:00 | Voet SCH-JO11-1(E1) | FVC JO11-1 | J. (Jens) Kroeze | 15 - 1 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | Wolvega JO11-3 | F (Feike) Jager | |||
C | 19-05-2018 11:30 | Sport Vereent JO11-1G | Voet JO11-3 (E3) | 7 - 3 | |||
C | 19-05-2018 vervallen | Jubbega JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | ||||
C | 19-05-2018 vervallen | vv Stânfries JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 09:15 | FC Wolvega JO7-2 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 09:30 | Tijnje JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 vervallen | Read Swart JO9-1 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 18-05-2018 20:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 0 - 3 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 2 | |||
C | 18-05-2018 20:00 | Voet Rec 1 (35+1) | Thor 35+1 | 5 - 5 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 2 | |||
C | 18-05-2018 20:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 0 - 3 | |||
C | 16-05-2018 19:15 | Voet JO15-1(C1) | SJO Feanstars JO15-2d | ||||
C | 14-05-2018 17:00 | Oudehaske JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | B.M. (Bjørn) Reitsma | - | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Renado 1 | Voet U1 | N. (Nick) Alberts | 0 - 3 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Renado 1 | Voet U1 | N. (Nick) Alberts | 0 - 3 | ||
C | 13-05-2018 vervallen | Read Swart 2 | Voet U2 | Jong, R (Ruben) de | |||
C | 13-05-2018 12:00 | Mildam 5 | Voet U3 | M. (Mitchell) deRuygt | 2 - 1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Mildam 5 | Voet U3 | M. (Mitchell) deRuygt | 2 - 1 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | SJO WIJC JO19-1 | Voet JO19-1 (A1) | J. (John) Vos | 6 - 3 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | Voet JO13-1(D1) | Waskemeer | Bosma, B.J. (Bartjan) | |||
C | 12-05-2018 11:00 | Voet JO13-1G | Waskemeer JO13-1 | B.J. (Bartjan) Bosma | 3 - 2 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | Zandhuizen | J. (Jetse) Heida | |||
C | 12-05-2018 10:15 | Voet JO11-3 (E3) | SJO Oostenburg | Afgeschermd | |||
C | 12-05-2018 09:00 | Voet JO9-1G(F1) | Olde Veste JO9 | J (Jan) Kooistra | |||
C | 12-05-2018 10:15 | Voet JO9-2G (F2) | Aengwirden | F. (Fabian) v/d Berg | |||
C | 11-05-2018 20:00 | Thor 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | ||||
C | 09-05-2018 20:00 | Voet U3 | Zandhuizen 2 | S. (Sybrecht) deVries | 1 - 2 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Voet U3 | Zandhuizen 2 | S. (Sybrecht) deVries | 1 - 2 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Blauw Wit '34 1 | Voetbal Zaal 1 | K. (Kornelis) Braaksma | 17 - 4 | ||
C | 06-05-2018 vervallen | SC Emmeloord 3 | Voet U2 | - | |||
C | 06-05-2018 10:00 | Voet U3 | Mildam 5 | R. (Roy) Spijkers | 4 - 4 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Voet U3 | Mildam 5 | R. (Roy) Spijkers | 4 - 4 | ||
C | 02-05-2018 20:00 | Dwingeloo 1 | Voet U1 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 02-05-2018 19:00 | Zandhuizen 2 | Voet U3 | S. (Sjoerd) Bloemhoff | 2 - 0 | ||
C | 29-04-2018 vervallen | Mildam 2 | Voet U2 | - | |||
C | 29-04-2018 10:00 | Tijnje 3 | Voet U3 | Afgeschermd | 0 - 7 | ||
C | 28-04-2018 10:10 | Heerenveense Boys JO11-5 | Voet JO11-3 (E3) | M. (Maikel) Hoogendijk | 3 - 3 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | vv Steenwijk JO9-4 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 26-04-2018 vervallen | FC Oldemarkt 2 | Voet U2 | ||||
C | 26-04-2018 19:30 | Waskemeer JO19-1 | Voet JO19-1 (A1) | M. (Melle) Stoker | 6 - 1 | ||
C | 26-04-2018 18:00 | Langweer JO9-1G | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 24-04-2018 18:30 | Voet SCH-JO11-1(E1) | Zeerobben JO11-1 | J. (Jens) Kroeze | 6 - 3 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Voet U1 | Akkrum 1 | W. (Wiebe) van derKamp | 1 - 5 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Voet U3 | vv Gersloot 1 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | Voet JO19-1 (A1) | Stânfries JO19-1 | ||||
C | 21-04-2018 09:00 | Drachtster Boys JO15-4 | Voet JO15-1(C1) | D.F. (Frans) Borger | 9 - 3 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Drachtster Boys JO13-5 | Voet JO13-1(D1) | J. (Jesse) Mulder | 4 - 4 | ||
C | 21-04-2018 vervallen | DZOH JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | ||||
C | 21-04-2018 09:00 | HZVV JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | 4 - 12 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-06-2018 20:30 | Voet Rec 1 (35+1) | Thor 35+1 | 0 - 3 | |||
C | 08-06-2018 19:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 0 | |||
C | 08-06-2018 19:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 0 | |||
C | 08-06-2018 20:00 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 1 - 5 | |||
C | 08-06-2018 20:00 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 1 - 5 | |||
C | 07-06-2018 19:30 | Voet JO19-1 (A1) | BEW JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 07-06-2018 19:00 | Opende JO15-1G | Voet JO15-1 | I. (Ietsen) Helder | 5 - 0 | ||
C | 07-06-2018 19:00 | Opende JO15-1G | Voet JO15-1(C1) | I. (Ietsen) Helder | 5 - 0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Voet U3 | FFS 4 | G. (Gijs) Boelhouwer | 12 - 0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Voet U3 | FFS 4 | G. (Gijs) Boelhouwer | 12 - 0 | ||
C | 02-06-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 1 - 2 | |||
C | 02-06-2018 10:00 | Akkrum JO11-2 | Voet JO11-3 (E3) | S. (Sjoerd) deJong | 8 - 3 | ||
C | 02-06-2018 10:30 | Aengwirden JO9-3 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 30-05-2018 19:01 | SJO WTTC JO15-1 | Voet JO15-1 | K.J. (Klaas-Jan) van derKrieke | 9 - 0 | ||
C | 30-05-2018 19:01 | SJO WTTC JO15-1 | Voet JO15-1(C1) | K.J. (Klaas-Jan) van derKrieke | 9 - 0 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Voet U1 | C (Cornelis (Cor)) Koper | 7 - 3 | ||
C | 27-05-2018 14:00 | Steenwijker Boys 1 | Voet U1 | C (Cornelis (cor)) Koper | 7 - 3 | ||
C | 27-05-2018 10:30 | FFS 4 | Voet U3 | Afgeschermd | 2 - 5 | ||
C | 27-05-2018 10:30 | FFS 4 | Voet U3 | Afgeschermd | 2 - 5 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO15-1 | V.V. Heerenveen JO15-3 | G. (Gerwin) Kramer | 2 - 11 | ||
C | 26-05-2018 09:15 | Gorredijk JO13-3 | Voet JO13-1(D1) | Afgeschermd | 0 - 9 | ||
C | 26-05-2018 09:15 | Gorredijk JO13-3 | Voet JO13-1G | Afgeschermd | 0 - 9 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO15-1(C1) | V.V. Heerenveen JO15-3 | G. (Gerwin) Kramer | 2 - 11 | ||
C | 26-05-2018 10:45 | Drachtster Boys JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | J.W. (Jan-Willem) vanMersbergen | 1 - 12 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | Aengwirden JO11-1G | Voet JO11-2G(E2) | 1 - 5 | |||
C | 26-05-2018 10:15 | Voet JO11-3 (E3) | Mildam JO11-1 | M.D. (Mark) deGoede | 3 - 5 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Voet JO9-1G(F1) | Aengwirden JO9-1 | Sijens, J.J.P. (Jenze)… (+1) | |||
C | 26-05-2018 10:00 | vv Stânfries JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 26-05-2018 vervallen | FC Wolvega JO7-2 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 26-05-2018 10:30 | Tijnje JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 25-05-2018 20:30 | Thor 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | ||||
C | 24-05-2018 19:00 | Voet JO15-1 | Harkema Opeinde JO15-1 | G. (Gijs) Boelhouwer | 2 - 14 | ||
C | 24-05-2018 19:00 | Voet JO15-1(C1) | Harkema Opeinde JO15-1 | Afgeschermd | 2 - 14 | ||
C | 23-05-2018 18:00 | Voet JO9-1G(F1) | Heerenveen JO9-4 | ||||
C | 20-05-2018 14:00 | Voet U1 | Dwingeloo 1 | P. (Peter) vanVeen | 2 - 7 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | Voet U1 | Dwingeloo 1 | P. (Peter) vanVeen | 2 - 7 | ||
C | 20-05-2018 vervallen | Voet U2 | Emmeloord SC 3 | ||||
C | 20-05-2018 10:00 | Voet U3 | Tijnje 3 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Voet U3 | Tijnje 3 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2018 vervallen | ST VHK/SVBS'77 JO19-2 | Voet JO19-1 (A1) | ||||
C | 19-05-2018 10:00 | Voet JO13-1(D1) | Boornbergum JO13-1 | H. (Henco) de Vries | |||
C | 19-05-2018 08:45 | Heerenveense Boys JO15-4 | Voet JO15-1(C1) | T. (Thijs) Drost | 12 - 1 | ||
C | 19-05-2018 10:00 | Voet JO13-1G | Boornbergum'80 JO13-1G | H. (Henco) deVries | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2018 12:00 | Voet SCH-JO11-1(E1) | FVC JO11-1 | J. (Jens) Kroeze | 15 - 1 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | Wolvega JO11-3 | F (Feike) Jager | |||
C | 19-05-2018 11:30 | Sport Vereent JO11-1G | Voet JO11-3 (E3) | 7 - 3 | |||
C | 19-05-2018 vervallen | Jubbega JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | ||||
C | 19-05-2018 vervallen | vv Stânfries JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 09:15 | FC Wolvega JO7-2 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 09:30 | Tijnje JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 19-05-2018 vervallen | Read Swart JO9-1 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 18-05-2018 20:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 0 - 3 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 2 | |||
C | 18-05-2018 20:00 | Voet Rec 1 (35+1) | Thor 35+1 | 5 - 5 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | GAVC 35+2 | Voet Rec 1 (35+1) | 3 - 2 | |||
C | 18-05-2018 20:30 | Aengwirden 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | 0 - 3 | |||
C | 16-05-2018 19:15 | Voet JO15-1(C1) | SJO Feanstars JO15-2d | ||||
C | 14-05-2018 17:00 | Oudehaske JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | B.M. (Bjørn) Reitsma | - | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Renado 1 | Voet U1 | N. (Nick) Alberts | 0 - 3 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Renado 1 | Voet U1 | N. (Nick) Alberts | 0 - 3 | ||
C | 13-05-2018 vervallen | Read Swart 2 | Voet U2 | Jong, R (Ruben) de | |||
C | 13-05-2018 12:00 | Mildam 5 | Voet U3 | M. (Mitchell) deRuygt | 2 - 1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Mildam 5 | Voet U3 | M. (Mitchell) deRuygt | 2 - 1 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | SJO WIJC JO19-1 | Voet JO19-1 (A1) | J. (John) Vos | 6 - 3 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | Voet JO13-1(D1) | Waskemeer | Bosma, B.J. (Bartjan) | |||
C | 12-05-2018 11:00 | Voet JO13-1G | Waskemeer JO13-1 | B.J. (Bartjan) Bosma | 3 - 2 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Voet JO11-2G(E2) | Zandhuizen | J. (Jetse) Heida | |||
C | 12-05-2018 10:15 | Voet JO11-3 (E3) | SJO Oostenburg | Afgeschermd | |||
C | 12-05-2018 09:00 | Voet JO9-1G(F1) | Olde Veste JO9 | J (Jan) Kooistra | |||
C | 12-05-2018 10:15 | Voet JO9-2G (F2) | Aengwirden | F. (Fabian) v/d Berg | |||
C | 11-05-2018 20:00 | Thor 35+1 | Voet Rec 1 (35+1) | ||||
C | 09-05-2018 20:00 | Voet U3 | Zandhuizen 2 | S. (Sybrecht) deVries | 1 - 2 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Voet U3 | Zandhuizen 2 | S. (Sybrecht) deVries | 1 - 2 | ||
C | 09-05-2018 20:00 | Blauw Wit '34 1 | Voetbal Zaal 1 | K. (Kornelis) Braaksma | 17 - 4 | ||
C | 06-05-2018 vervallen | SC Emmeloord 3 | Voet U2 | - | |||
C | 06-05-2018 10:00 | Voet U3 | Mildam 5 | R. (Roy) Spijkers | 4 - 4 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Voet U3 | Mildam 5 | R. (Roy) Spijkers | 4 - 4 | ||
C | 02-05-2018 20:00 | Dwingeloo 1 | Voet U1 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 02-05-2018 19:00 | Zandhuizen 2 | Voet U3 | S. (Sjoerd) Bloemhoff | 2 - 0 | ||
C | 29-04-2018 vervallen | Mildam 2 | Voet U2 | - | |||
C | 29-04-2018 10:00 | Tijnje 3 | Voet U3 | Afgeschermd | 0 - 7 | ||
C | 28-04-2018 10:10 | Heerenveense Boys JO11-5 | Voet JO11-3 (E3) | M. (Maikel) Hoogendijk | 3 - 3 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | vv Steenwijk JO9-4 | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 26-04-2018 vervallen | FC Oldemarkt 2 | Voet U2 | ||||
C | 26-04-2018 19:30 | Waskemeer JO19-1 | Voet JO19-1 (A1) | M. (Melle) Stoker | 6 - 1 | ||
C | 26-04-2018 18:00 | Langweer JO9-1G | Voet JO9-2G (F2) | ||||
C | 24-04-2018 18:30 | Voet SCH-JO11-1(E1) | Zeerobben JO11-1 | J. (Jens) Kroeze | 6 - 3 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | Voet U1 | Akkrum 1 | W. (Wiebe) van derKamp | 1 - 5 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Voet U3 | vv Gersloot 1 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | Voet JO19-1 (A1) | Stânfries JO19-1 | ||||
C | 21-04-2018 09:00 | Drachtster Boys JO15-4 | Voet JO15-1(C1) | D.F. (Frans) Borger | 9 - 3 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Drachtster Boys JO13-5 | Voet JO13-1(D1) | J. (Jesse) Mulder | 4 - 4 | ||
C | 21-04-2018 vervallen | DZOH JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | ||||
C | 21-04-2018 09:00 | HZVV JO11-1 | Voet SCH-JO11-1(E1) | 4 - 12 | |||
C | 21-04-2018 10:30 | Gorredijk JO11-2 | Voet JO11-2G(E2) | 0 - 6 | |||
C | 21-04-2018 08:45 | Jubbega JO11-3 | Voet JO11-3 (E3) | 2 - 7 | |||
C | 21-04-2018 vervallen | LAC Frisia 1883 JO9-5 | Voet JO9-1G(F1) | Lemdjad, H.A. (Hakim) | |||
C | 21-04-2018 10:30 | Tijnje JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | ||||
C | 21-04-2018 vervallen | vv Stânfries JO7-1 | Voet JO7-1G(F3) | Meijer, J.L.M. (Hans) | |||
C | 21-04-2018 10:15 | FC Wolvega JO7-2 | Voet JO7-1G(F3) |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-03-2018 17:00 | SC H'veen VR 1 | vv Alkmaar VR 1 | ||||
B | 16-12-2017 09:30 | Aengwirden JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | 2 - 1 | |||
B | 12-11-2017 14:00 | Voet U1 | VC Trynwalden 1 | L. Fledderus | 0 - 3 | ||
B | 21-10-2017 09:00 | Jubbega JO15-2 | Voet JO15-1(C1) | 3 - 3 | |||
B | 21-10-2017 08:45 | Jubbega JO11-2G | Voet JO11-2G(E2) | 1 - 10 | |||
B | 20-10-2017 19:45 | zvv Urk 3 | Voetbal Zaal 1 | H. Walda | 8 - 1 | ||
B | 21-09-2017 18:30 | Voet JO15-1(C1) | SJO WTTC JO15-1 | ||||
B | 17-09-2017 14:00 | Tijnje 1 | Voet U1 | 1 - 4 | |||
B | 17-09-2017 10:00 | DIO Oosterwolde 2 | Voet U2 | 6 - 2 | |||
B | 17-09-2017 10:00 | Read Swart 3 | Voet U3 | 6 - 0 | |||
B | 16-09-2017 10:30 | SJO WTTC JO15-3 | Voet JO13-1(D1) | 10 - 0 | |||
B | 16-09-2017 vervallen | Voet SCH-JO11-1(E1) | SJO J.V. Oostenburg JO11-1 | ||||
B | 16-09-2017 09:00 | Stanfries JO11-1 | Voet JO11-2G(E2) | 1 - 9 | |||
B | 16-09-2017 10:30 | Sport Vereent JO11-2G | Voet JO11-3 (E3) | 6 - 5 | |||
B | 16-09-2017 09:00 | Trinitas JO9-1 | Voet JO9-1G(F1) | 1 - 15 | |||
B | 14-09-2017 vervallen | Voet JO15-1(C1) | Sport Vereent JO15-1G | ||||
B | 13-09-2017 20:00 | Tijnje 2 | Voet U3 | 2 - 0 | |||
B | 10-09-2017 14:00 | Zandhuizen 1 | Voet U1 | 0 - 2 | |||
B | 10-09-2017 10:00 | Voet U2 | Nieuw Roden 2 | 0 - 2 | |||
B | 09-09-2017 afgelast | Voet JO13-1(D1) | SJO J.V. Oostenburg JO15-3 | ||||
B | 09-09-2017 vervallen | Voet SCH-JO11-1(E1) | Gorredijk JO11-1 | ||||
B | 09-09-2017 10:15 | Voet JO11-3 (E3) | Langezwaag JO11-2G | 6 - 0 | |||
B | 09-09-2017 09:00 | Voet JO9-1G(F1) | Sport Vereent JO9-1 | 26 - 0 | |||
B | 08-09-2017 20:00 | Bakkeveen 2 | Voet U2 | 6 - 0 | |||
B | 07-09-2017 18:30 | DWP JO19-1 | Voet JO19-1 (A1) | 5 - 3 | |||
B | 07-09-2017 18:30 | Voet JO11-2G(E2) | Gorredijk JO11-3G | 3 - 4 | |||
B | 06-09-2017 21:00 | Futsal Emmeloord/Beta Technology 9 | Voetbal Zaal 1 | 0 - 13 | |||
B | 06-09-2017 21:00 | Voetbal Zaal 1 | Emmeloord | ||||
B | 04-09-2017 17:00 | Jubbega JO9-2G | Voet JO9-1G(F1) | 2 - 10 | |||
B | 03-09-2017 14:00 | Voet U1 | Oldeboorn 1 | 4 - 0 | |||
B | 03-09-2017 10:00 | Voet U3 | Gorredijk 5 | 2 - 0 | |||
B | 02-09-2017 10:45 | Gorredijk JO15-4 | Voet JO13-1(D1) | 4 - 3 | |||
B | 02-09-2017 vervallen | Jubbega JO11-1G | Voet SCH-JO11-1(E1) | ||||
B | 02-09-2017 08:45 | Jubbega JO11-3 | Voet JO11-3 (E3) | 4 - 7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 30-06-2018 13:00 | SC H'veen VR 2 (Bel) | Drachtster Boys JO15-1 | ||||
V | 29-06-2018 19:00 | SC H'veen VR 1 | Oranje Nassau VR 1 | ||||
V | 11-04-2018 18:30 | Voet KNVB-JO 15 Nrd | Cambuur | ||||
V | 04-04-2018 18:30 | Voet KNVB-J0 12 Nrd | sc Cambuur JO 12 | ||||
V | 03-04-2018 18:30 | Voet KNVB-JO 14 N/O | SC Cambuur JO 14 | ||||
V | 07-03-2018 19:30 | SC H'veen VR 2 (Bel) | ONS Sneek VR 1 | ||||
V | 06-03-2018 20:00 | Voet U1 | Oldeholtpade 1 (oefen) | ||||
V | 15-02-2018 19:30 | Voet JO19-1 (A1) | Mildam JO19-1 | ||||
V | 13-02-2018 20:00 | Voet U1 | Read Swart 1 (oefen) | ||||
V | 08-02-2018 19:30 | Voet JO19-1 (A1) | Waskemeer JO19-2 | ||||
V | 27-01-2018 10:00 | Voet JO15-1(C1) | Jubbega JO15-1 | ||||
V | 27-01-2018 12:00 | SC H'veen VR 1 | VIOD VR 1 | ||||
V | 25-01-2018 19:00 | SC H'veen VR 2 (Bel) | CVVO JO15-1 | ||||
V | 23-01-2018 20:00 | Voet U1 | De Blesse 1 | ||||
V | 22-01-2018 18:30 | Voet KNVB-J0 12 Nrd | sc Cambuur JO 12 | ||||
V | 20-01-2018 16:30 | Voet U1 | SVBS 1 | ||||
V | 16-01-2018 19:00 | Voet KNVB-JO 15 Nrd | sel. wedstrijd | ||||
V | 13-12-2017 19:00 | Voet KNVB-JO 15 Nrd | sel. wedstrijd | ||||
V | 28-11-2017 18:40 | SC H'veen VR 2 (Bel) | ONS JO15-1 (20:00) | ||||
V | 20-11-2017 19:00 | SC H'veen VR 2 (Bel) | Drachtster Boys JO15-1 | ||||
V | 16-10-2017 18:30 | Voet KNVB-MO 12/13 Nrd | selectie | ||||
V | 09-10-2017 18:30 | Voet KNVB-MO 12/13 Nrd | selectie | ||||
V | 03-10-2017 18:30 | Voet KNVB-MO 14/15 Noord | Sel. wedstrijd | ||||
V | 26-09-2017 18:30 | Voet KNVB-MO 14/15 Noord | Sel.wedstrijd | ||||
V | 20-09-2017 19:30 | SC H'veen VR 2 (Bel) | Stiens Vr1 | ||||
V | 12-09-2017 afgelast | Voet U1 | DWP 1 | ||||
V | 12-09-2017 20:00 | Voet JO19-1 (A1) | H'vse Boys Vrouwen | ||||
V | 30-08-2017 19:00 | SC H'veen VR 2 (Bel) | FC Wolvega JO15-1 | ||||
V | 26-08-2017 12:00 | SC H'veen VR 1 | HZVV JO 17-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T | 04-02-2018 11:00 | Voet SCH-JO11-1(E1) | FC Groningen |