Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-06-2019 14:00 Voet U1 DVSV 1 G.G. (Gerald) van Driel 2 - 3
C 26-05-2019 14:00 RKO 1 Voet U1 R. (Reint) Bakker 2 - 3
C 26-05-2019 vervallen Drachten 5 Voet U2
C 26-05-2019 10:00 FC Fochteloo 2 Voet U3 Afgeschermd 3 - 2
C 26-05-2019 10:00 FC Fochteloo 2 Voet Zo1 Afgeschermd 3 - 2
C 24-05-2019 20:30 SJO WTTC VR3 Voet VR1 0 - 2
C 24-05-2019 19:30 Oldeboorn VR1 Voet VR1 0 - 0
C 24-05-2019 19:50 De Sweach VR1 Voet VR1
C 24-05-2019 20:10 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 19-05-2019 vervallen Voet U2 Drachten 3
C 19-05-2019 10:00 Voet U3 Langezwaag 2 Afgeschermd 4 - 1
C 12-05-2019 14:00 Wacker 1 Voet U1 B.B (Bart) Zinger 5 - 1
C 12-05-2019 10:00 Jubbega 4 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 10-05-2019 20:50 Oldeboorn VR1 Voet VR1 1 - 1
C 10-05-2019 19:30 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 10-05-2019 20:10 SJO WTTC VR3 Voet VR1
C 10-05-2019 20:30 De Sweach VR1 Voet VR1 2 - 0
C 05-05-2019 14:00 Voet U1 vv Steenwijk 1 A.L. (Alexander) Vegter 0 - 6
C 05-05-2019 vervallen Buitenpost 1 Voet U2
C 05-05-2019 10:00 Voet U3 DIO Oosterwolde 3 Afgeschermd 0 - 8
C 03-05-2019 20:00 Voet U3 vv Stânfries 3 Afgeschermd 3 - 6
C 28-04-2019 vervallen Voet U2 Buitenpost 1 -
C 26-04-2019 20:50 SJO WTTC VR3 Voet VR1 1 - 3
C 26-04-2019 19:30 De Sweach VR1 Voet VR1
C 26-04-2019 19:50 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1 2 - 1
C 26-04-2019 20:30 Oldeboorn VR1 Voet VR1
C 14-04-2019 12:00 Voet U1 Oranje Zwart 1 J.H. (Jan-Hielke) Strampel
C 14-04-2019 vervallen Voet U2 LSC 1890 4
C 12-04-2019 20:50 De Sweach VR1 Voet VR1
C 12-04-2019 19:50 SJO WTTC VR3 Voet VR1 L. (Louwrens) Tolman 0 - 0
C 12-04-2019 20:10 Oldeboorn VR1 Voet VR1 3 - 0
C 12-04-2019 20:30 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 07-04-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 Voet U1 S. (Sander) Hachmang 3 - 0
C 07-04-2019 vervallen Aengwirden 2 Voet U2
C 07-04-2019 vervallen Gorredijk 6 Voet U3
C 31-03-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 Voet U1 M (Markus) Haanstra 4 - 2
C 31-03-2019 vervallen Voet U2 Lemmer vv 2
C 31-03-2019 10:00 vv Stânfries 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 5
C 29-03-2019 20:50 Voet VR1 Oldeboorn VR1
C 29-03-2019 19:30 Voet VR1 de Sweach VR1
C 29-03-2019 19:50 Voet VR1 SJO WTTC VR3 0 - 1
C 29-03-2019 20:10 Voet VR1 vv H'veen VR3
C 24-03-2019 14:00 Voet U1 Aengwirden 1 R (Rene) Vree Egberts 1 - 0
C 24-03-2019 vervallen Voet U2 SC Boornbergum'80 2
C 24-03-2019 10:00 Voet U3 Sportclub Makkinga 3 Afgeschermd 2 - 1
C 17-03-2019 vervallen Lemmer vv 2 Voet U2
C 17-03-2019 11:00 Donkerbroek 2 Voet U3 Y. (Yntze) de Wit 2 - 1
C 10-03-2019 14:00 Voet U1 De Blesse 1 H.F. (Henk) Boland 0 - 2
C 10-03-2019 vervallen Voet U2 Surhuisterveen 2
C 10-03-2019 10:00 Voet U3 Oerterp 3 F. (Folkert) v.d. Veen 1 - 4
C 03-03-2019 vervallen LSC 1890 4 Voet U2
C 03-03-2019 10:00 Oerterp 3 Voet U3 H. (Hein) v.d. Veer 0 - 0
C 24-02-2019 14:00 Voet U1 Wacker 1 S. (Stanley) Brussaard 0 - 3
C 24-02-2019 vervallen Surhuisterveen 2 Voet U2 -
C 17-02-2019 vervallen Lemmer vv 1 Voet U1
C 17-02-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 Voet U1 G. (Geert) Wever 1 - 1
C 17-02-2019 vervallen V.V. Heerenveen 3 Voet U2
C 17-02-2019 10:00 Tijnje 3 Voet U3 M. (Marco) Jelsma 2 - 2
C 10-02-2019 afgelast Voet U2 Trinitas 2
V 05-02-2019 20:00 Voet U1 TOP '63
V 03-02-2019 14:00 Voet U1 Olyphia 1
C 03-02-2019 10:00 Voet U3 Tijnje 3 Afgeschermd 10 - 2
V 29-01-2019 20:00 Voet U1 WWS 1
V 27-01-2019 13:30 Voet U1 Read Swart 1
V 22-01-2019 20:00 Voet U1 Oldeholtpade
C 23-12-2018 10:00 SC Boornbergum'80 2 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 3
C 16-12-2018 vervallen Sport Vereent 2 Voet U3
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 06-10-2018 10:00 Voet U1 SC Balkbrug 1 H.F. (Henk) Boland 4-6
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
C 15-09-2018 10:00 Voet U1 VWC 1 R (Rene) Vree Egberts 1-4
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-06-2019 14:00 Voet U1 DVSV 1 G.G. (Gerald) van Driel 2 - 3
C 26-05-2019 14:00 RKO 1 Voet U1 R. (Reint) Bakker 2 - 3
C 26-05-2019 vervallen Drachten 5 Voet U2
C 26-05-2019 10:00 FC Fochteloo 2 Voet U3 Afgeschermd 3 - 2
C 26-05-2019 10:00 FC Fochteloo 2 Voet Zo1 Afgeschermd 3 - 2
C 24-05-2019 20:30 SJO WTTC VR3 Voet VR1 0 - 2
C 24-05-2019 19:30 Oldeboorn VR1 Voet VR1 0 - 0
C 24-05-2019 19:50 De Sweach VR1 Voet VR1
C 24-05-2019 20:10 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 19-05-2019 vervallen Voet U2 Drachten 3
C 19-05-2019 10:00 Voet U3 Langezwaag 2 Afgeschermd 4 - 1
C 12-05-2019 14:00 Wacker 1 Voet U1 B.B (Bart) Zinger 5 - 1
C 12-05-2019 10:00 Jubbega 4 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 10-05-2019 20:50 Oldeboorn VR1 Voet VR1 1 - 1
C 10-05-2019 19:30 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 10-05-2019 20:10 SJO WTTC VR3 Voet VR1
C 10-05-2019 20:30 De Sweach VR1 Voet VR1 2 - 0
C 05-05-2019 14:00 Voet U1 vv Steenwijk 1 A.L. (Alexander) Vegter 0 - 6
C 05-05-2019 vervallen Buitenpost 1 Voet U2
C 05-05-2019 10:00 Voet U3 DIO Oosterwolde 3 Afgeschermd 0 - 8
C 03-05-2019 20:00 Voet U3 vv Stânfries 3 Afgeschermd 3 - 6
C 28-04-2019 vervallen Voet U2 Buitenpost 1 -
C 26-04-2019 20:50 SJO WTTC VR3 Voet VR1 1 - 3
C 26-04-2019 19:30 De Sweach VR1 Voet VR1
C 26-04-2019 19:50 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1 2 - 1
C 26-04-2019 20:30 Oldeboorn VR1 Voet VR1
C 14-04-2019 12:00 Voet U1 Oranje Zwart 1 J.H. (Jan-Hielke) Strampel
C 14-04-2019 vervallen Voet U2 LSC 1890 4
C 12-04-2019 20:50 De Sweach VR1 Voet VR1
C 12-04-2019 19:50 SJO WTTC VR3 Voet VR1 L. (Louwrens) Tolman 0 - 0
C 12-04-2019 20:10 Oldeboorn VR1 Voet VR1 3 - 0
C 12-04-2019 20:30 V.V. Heerenveen VR3 Voet VR1
C 07-04-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 Voet U1 S. (Sander) Hachmang 3 - 0
C 07-04-2019 vervallen Aengwirden 2 Voet U2
C 07-04-2019 vervallen Gorredijk 6 Voet U3
C 31-03-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 Voet U1 M (Markus) Haanstra 4 - 2
C 31-03-2019 vervallen Voet U2 Lemmer vv 2
C 31-03-2019 10:00 vv Stânfries 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 5
C 29-03-2019 20:50 Voet VR1 Oldeboorn VR1
C 29-03-2019 19:30 Voet VR1 de Sweach VR1
C 29-03-2019 19:50 Voet VR1 SJO WTTC VR3 0 - 1
C 29-03-2019 20:10 Voet VR1 vv H'veen VR3
C 24-03-2019 14:00 Voet U1 Aengwirden 1 R (Rene) Vree Egberts 1 - 0
C 24-03-2019 vervallen Voet U2 SC Boornbergum'80 2
C 24-03-2019 10:00 Voet U3 Sportclub Makkinga 3 Afgeschermd 2 - 1
C 17-03-2019 vervallen Lemmer vv 2 Voet U2
C 17-03-2019 11:00 Donkerbroek 2 Voet U3 Y. (Yntze) de Wit 2 - 1
C 10-03-2019 14:00 Voet U1 De Blesse 1 H.F. (Henk) Boland 0 - 2
C 10-03-2019 vervallen Voet U2 Surhuisterveen 2
C 10-03-2019 10:00 Voet U3 Oerterp 3 F. (Folkert) v.d. Veen 1 - 4
C 03-03-2019 vervallen LSC 1890 4 Voet U2
C 03-03-2019 10:00 Oerterp 3 Voet U3 H. (Hein) v.d. Veer 0 - 0
C 24-02-2019 14:00 Voet U1 Wacker 1 S. (Stanley) Brussaard 0 - 3
C 24-02-2019 vervallen Surhuisterveen 2 Voet U2 -
C 17-02-2019 vervallen Lemmer vv 1 Voet U1
C 17-02-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 Voet U1 G. (Geert) Wever 1 - 1
C 17-02-2019 vervallen V.V. Heerenveen 3 Voet U2
C 17-02-2019 10:00 Tijnje 3 Voet U3 M. (Marco) Jelsma 2 - 2
C 10-02-2019 afgelast Voet U2 Trinitas 2
C 03-02-2019 10:00 Voet U3 Tijnje 3 Afgeschermd 10 - 2
C 23-12-2018 10:00 SC Boornbergum'80 2 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 3
C 16-12-2018 vervallen Sport Vereent 2 Voet U3
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Voet U1 R. (Richard) Pasveer 3 - 0
C 09-12-2018 14:30 LSC 1890 4 Voet U2 -
C 04-12-2018 19:30 Voet U2 Aengwirden 2 J. (Jan) Steunebrink 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Voet U1 FC Ulu Spor 1 G.G. (Gerald) vanDriel 3 - 3
C 02-12-2018 vervallen Voet U3 Gorredijk 6
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Voet U1 W.G. (Wim) Nigro 2 - 3
C 25-11-2018 10:00 Sportclub Makkinga 3 Voet U3 A (Andries) Veldhuizen 4 - 2
C 18-11-2018 14:00 Voet U1 FC Kraggenburg 1 B. (Bart) Oord 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Voet U3 Donkerbroek 2 G. (Geert) Veenstra 1 - 2
C 16-11-2018 20:00 Voet U2 Drachten 5 M (Martin) Heida 3 - 10
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Voet U1 J (Jan) Hoorn 5 - 1
C 04-11-2018 10:00 Voet U3 Jubbega 4 Afgeschermd 3 - 8
C 02-11-2018 20:00 Voet U2 V.V. Heerenveen 3 Afgeschermd 2 - 4
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Voet U1 W.J. (Willem Jan) Kimp 8 - 1
C 28-10-2018 10:00 DIO Oosterwolde 3 Voet U3 Afgeschermd 2 - 1
C 21-10-2018 10:00 Drachten 3 Voet U2 J. (Jan) Steunebrink 0 - 2
C 21-10-2018 10:00 Voet U3 Tijnje 3 -
C 14-10-2018 14:00 Voet U1 RKO 1 Afgeschermd 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 Voet U3 FC Fochteloo 2 W.W. (Wesley) Swijghuizen 4 - 2
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Voet U1 E.J. (Edwin) van denBroek 1 - 2
C 07-10-2018 vervallen Drachten 2 Voet U2
C 07-10-2018 10:00 Langezwaag 2 Voet U3 Afgeschermd 4 - 5
C 06-10-2018 10:00 Voet U1 SC Balkbrug 1 H.F. (Henk) Boland 4-6
C 30-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijkerwold 1 M (Martin) Heida 0 - 2
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Voet U1 S (Sander) Visser 6 - 3
C 23-09-2018 vervallen Nieuweschoot 1 Voet U1 A.J. (Atze) Achttien
C 23-09-2018 10:30 Trinitas 2 Voet U2 L. (Lammert) Gorter 10 - 2
C 15-09-2018 10:00 Voet U1 VWC 1 R (Rene) Vree Egberts 1-4


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 28-09-2018 19:00 Zandhuizen 2 Voet U2 J. (Jeffrey) Krol 2 - 2
B 26-09-2018 19:30 Jubbega 3 Voet U2 M (Martin) Heida 3 - 1
B 15-09-2018 19:30 Voet U1 Wispolia 1 J. (Jan) Pit 3 - 1
B 11-09-2018 20:00 Voet U2 Donkerbroek 2 Afgeschermd 5 - 1
B 09-09-2018 14:00 Voet U1 Steenwijker Boys 1 A (Abdul) Mansouri 2 - 4
B 02-09-2018 14:00 Sport Vereent 1 Voet U1 P (Pieter) Braaksma 5 - 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 05-02-2019 20:00 Voet U1 TOP '63
V 03-02-2019 14:00 Voet U1 Olyphia 1
V 29-01-2019 20:00 Voet U1 WWS 1
V 27-01-2019 13:30 Voet U1 Read Swart 1
V 22-01-2019 20:00 Voet U1 Oldeholtpade
V 18-09-2018 19:45 Voet U1 Harkema Opeinde 1
V 28-08-2018 19:30 Voet U1 FC Wolvega 1



Terug naar boven