0519 Mannen Zondag reserve

Ud Voet Senioren - Senioren - Voet Zo1

Leider: Jacob de Groot  0655580466
Leider: Grietinus van der Veen  0621522070

 

Teamleden

Spelers
Rutger Bakker Veld      
Johan Marcel Beugeling Veld      
Wessel Blaauw Keeper      
Kevin van der Brug Keeper      
Roel Dijksma Veld      
Jacob de Groot Veld      
Feike Jager Veld      
Marco Jelsma Veld      
Hendrik Jonker Veld      
Franke Kok Veld      
Gerwin Kramer Keeper      
Jan Hendrik Kuperus Veld      
Melvin Stoelwinder Veld      
Brand Stoelwinder Veld      
Grietinus v.d. Veen Veld      
Geert Veenstra Veld      
Henco de Vries Veld      
Sybrecht de Vries Veld      
Anne S. van der Zwaag Veld      
Fokke de Boer Reserve ingedeeld      
Kees de Groot Reserve ingedeeld      
Johannes Huisman Reserve ingedeeld      
Cristiaan Kuiper Reserve ingedeeld      
Bart Rasch Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Anne S. van der Zwaag Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2020 10:00 Jubbega 5 Wispolia 3
C 23-02-2020 10:00 Mildam 5 Trinitas 3
C 23-02-2020 10:00 Oosterstreek 2 Gorredijk 4
C 23-02-2020 10:00 Oerterp 4 ST Old Forward/Wapserveen 3
C 23-02-2020 10:00 De Sweach 3 Aengwirden 3
C 01-03-2020 10:00 Mildam 5 De Sweach 3
C 01-03-2020 10:00 Aengwirden 3 SC Boornbergum'80 3
C 01-03-2020 10:00 Udiros 1 Mildam 5
C 01-03-2020 10:00 Blue Boys 2 ST Old Forward/Wapserveen 3
C 08-03-2020 12:00 Mildam 5 SC Boornbergum'80 3
C 08-03-2020 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Udiros 1
C 08-03-2020 10:00 Wispolia 3 Oerterp 4
C 08-03-2020 10:00 Oosterstreek 2 Jubbega 5
C 08-03-2020 10:00 Blue Boys 2 De Sweach 3
C 08-03-2020 10:00 Trinitas 3 Aengwirden 3
C 15-03-2020 10:00 SC Boornbergum'80 3 Gorredijk 4
C 15-03-2020 10:00 Blue Boys 2 Oosterstreek 2
C 15-03-2020 10:00 Jubbega 5 Mildam 5
C 15-03-2020 10:00 Oerterp 4 Trinitas 3
C 15-03-2020 10:00 De Sweach 3 Wispolia 3
C 15-03-2020 10:00 Aengwirden 3 ST Old Forward/Wapserveen 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2020 10:00 Voet Zo1 Wispolia 3 R. (René) Bethlehem… (+1) 16915 7 - 1
C 02-02-2020 afgelast Voet Zo1 Mildam 5 16517
C 26-01-2020 10:00 Oosterstreek 2 Voet Zo1 Afgeschermd 16309 7 - 5
C 19-01-2020 10:00 Wispolia 3 Voet Zo1 L. (Louwrens) Tolman 12625 0 - 5
C 15-12-2019 10:00 Voet Zo1 SC Boornbergum'80 3 B. (Bryan) van de Ploeg 16173 4 - 3
C 08-12-2019 10:00 Blue Boys 2 Voet Zo1 A (Arjan) Bok 15960 3 - 2
C 01-12-2019 10:00 Voet Zo1 Oerterp 4 P. (Peter) Veenstra 15833 9 - 1
C 24-11-2019 10:00 De Sweach 3 Voet Zo1 Afgeschermd 15672 3 - 6
C 17-11-2019 10:00 Voet Zo1 Jubbega 5 Afgeschermd 12227 10 - 1
C 10-11-2019 vervallen ST Olyphia/Sport Vereent 3 Voet Zo1 15435
C 03-11-2019 10:00 Voet Zo1 Gorredijk 4 R. (Rutger) Bakker 13178 3 - 4
C 20-10-2019 10:00 Voet Zo1 Trinitas 3 Afgeschermd 12810 7 - 2
C 06-10-2019 10:00 Voet Zo1 ST Old Forward/Wapserveen 3 Afgeschermd 74652 3 - 5
C 22-09-2019 10:00 Mildam 5 Voet Zo1 H. (Hans) Reilman 12068 5 - 4
B 15-09-2019 10:00 Voet Zo1 Nieuweschoot 2 R (Roel) Dijksma 3065 0 - 13
B 08-09-2019 afgelast Voet Zo1 Read Swart 3 3064
B 01-09-2019 vervallen V.V. Heerenveen 4 Voet Zo1 3176
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 10:00 SC Boornbergum'80 3 Jubbega 5 16836 0-0
C 16-02-2020 10:00 Aengwirden 3 Blue Boys 2 16993 0-0
C 16-02-2020 10:00 De Sweach 3 ST Old Forward/Wapserveen 3 74665 5-2
C 16-02-2020 10:00 Udiros 1 Wispolia 3 16915 7-1
C 16-02-2020 10:00 Oerterp 4 Mildam 5 16969 0-0
C 16-02-2020 10:00 Gorredijk 4 Trinitas 3 16890 4-1
C 09-02-2020 10:00 Jubbega 5 Oerterp 4 16651 0-0
C 09-02-2020 10:00 Trinitas 3 Udiros 1 16755 0-0
C 09-02-2020 10:00 Wispolia 3 Gorredijk 4 16782 0-0
C 09-02-2020 10:00 Oosterstreek 2 Aengwirden 3 16677 0-0
C 09-02-2020 10:00 Blue Boys 2 SC Boornbergum'80 3 16700 0-0
C 02-02-2020 10:00 De Sweach 3 Oosterstreek 2 16573 2-4
C 02-02-2020 10:00 Gorredijk 4 Jubbega 5 16492 0-0
C 02-02-2020 10:00 Oerterp 4 Blue Boys 2 16598 1-1
C 02-02-2020 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Trinitas 3 74663 5-0
C 29-01-2020 20:00 Aengwirden 3 Udiros 1 13073 0-0
C 26-01-2020 10:00 SC Boornbergum'80 3 Oerterp 4 16385 2-1
C 26-01-2020 10:00 Jubbega 5 De Sweach 3 16282 3-4
C 26-01-2020 10:00 Oosterstreek 2 Udiros 1 16309 7-5
C 26-01-2020 10:00 Wispolia 3 Aengwirden 3 16438 2-4
C 26-01-2020 10:00 Mildam 5 Gorredijk 4 16357 4-5
C 21-01-2020 10:00 Jubbega 5 ST Old Forward/Wapserveen 3 74650 0-0
C 19-01-2020 10:00 Oosterstreek 2 Blue Boys 2 15566 1-7
C 19-01-2020 10:00 De Sweach 3 Mildam 5 12864 2-8
C 19-01-2020 10:00 Wispolia 3 Udiros 1 12625 0-5
C 12-01-2020 10:00 Gorredijk 4 Blue Boys 2 16148 1-3
C 15-12-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Oosterstreek 2 74661 2-3
C 15-12-2019 10:00 De Sweach 3 Oerterp 4 16228 2-2
C 15-12-2019 10:00 Aengwirden 3 Mildam 5 16253 0-2
C 15-12-2019 10:00 Udiros 1 SC Boornbergum'80 3 16173 4-3
C 15-12-2019 10:00 Wispolia 3 Trinitas 3 16095 1-2
C 08-12-2019 10:00 De Sweach 3 Aengwirden 3 16044 0-0
C 08-12-2019 10:00 Blue Boys 2 Udiros 1 15960 3-2
C 01-12-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Mildam 5 74659 4-1
C 01-12-2019 10:00 Aengwirden 3 Gorredijk 4 15883 1-3
C 01-12-2019 10:00 Blue Boys 2 Jubbega 5 15722 6-2
C 01-12-2019 10:00 Trinitas 3 Oosterstreek 2 15750 3-2
C 01-12-2019 10:00 Udiros 1 Oerterp 4 15833 9-1
C 01-12-2019 12:30 Wispolia 3 SC Boornbergum'80 3 15778 2-1
C 24-11-2019 10:00 De Sweach 3 Udiros 1 15672 3-6
C 24-11-2019 10:00 Mildam 5 Wispolia 3 15591 1-2
C 24-11-2019 10:00 Jubbega 5 Aengwirden 3 15541 3-8
C 24-11-2019 10:00 SC Boornbergum'80 3 Trinitas 3 15620 2-1
C 24-11-2019 10:00 Gorredijk 4 ST Old Forward/Wapserveen 3 74658 6-0
C 17-11-2019 10:00 SC Boornbergum'80 3 Blue Boys 2 12968 1-1
C 17-11-2019 10:00 Mildam 5 Oerterp 4 12942 10-0
C 17-11-2019 10:00 Oosterstreek 2 Wispolia 3 12757 1-4
C 17-11-2019 10:00 Udiros 1 Jubbega 5 12227 10-1
C 10-11-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 De Sweach 3 74657 2-1
C 10-11-2019 10:00 Gorredijk 4 SC Boornbergum'80 3 15461 4-1
C 10-11-2019 10:00 Mildam 5 Jubbega 5 15354 5-2
C 10-11-2019 10:00 Trinitas 3 Oerterp 4 15381 5-1
C 10-11-2019 10:00 Wispolia 3 Blue Boys 2 15407 1-6
C 10-11-2019 12:15 Aengwirden 3 Oosterstreek 2 15513 1-1
C 03-11-2019 10:00 Udiros 1 Gorredijk 4 13178 3-4
C 03-11-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Wispolia 3 74656 4-1
C 03-11-2019 10:00 Blue Boys 2 Trinitas 3 13124 5-0
C 03-11-2019 10:00 Oerterp 4 Jubbega 5 13259 1-2
C 03-11-2019 10:00 De Sweach 3 SC Boornbergum'80 3 13232 3-1
C 03-11-2019 10:00 Oosterstreek 2 Mildam 5 13100 2-5
C 27-10-2019 10:00 Jubbega 5 Oosterstreek 2 12917 6-3
C 27-10-2019 10:00 Trinitas 3 ST Old Forward/Wapserveen 3 74655 1-3
C 27-10-2019 09:30 Wispolia 3 De Sweach 3 13020 0-4
C 20-10-2019 10:00 Udiros 1 Trinitas 3 12810 7-2
C 20-10-2019 10:00 Oerterp 4 Gorredijk 4 12889 1-6
C 20-10-2019 10:00 Jubbega 5 SC Boornbergum'80 3 12731 3-3
C 20-10-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 Aengwirden 3 74654 0-2
C 13-10-2019 10:00 SC Boornbergum'80 3 Oosterstreek 2 12571 2-1
C 13-10-2019 10:00 Aengwirden 3 Oerterp 4 12703 7-1
C 13-10-2019 10:00 Trinitas 3 Jubbega 5 12596 1-0
C 13-10-2019 10:00 ST Olyphia/Sport Vereent 3 ST Old Forward/Wapserveen 3 74653 0-0
C 13-10-2019 10:00 Gorredijk 4 De Sweach 3 12678 2-2
C 13-10-2019 10:00 Mildam 5 Blue Boys 2 12542 2-2
C 09-10-2019 19:30 Jubbega 5 Gorredijk 4 12360 2-9
C 06-10-2019 10:00 Oosterstreek 2 ST Olyphia/Sport Vereent 3 12387 0-0
C 06-10-2019 10:00 Oerterp 4 Wispolia 3 12519 0-4
C 06-10-2019 10:00 De Sweach 3 Trinitas 3 12493 3-1
C 06-10-2019 10:00 Blue Boys 2 Aengwirden 3 12410 2-4
C 06-10-2019 10:00 SC Boornbergum'80 3 Mildam 5 12439 1-6
C 06-10-2019 10:00 Udiros 1 ST Old Forward/Wapserveen 3 74652 3-5
C 29-09-2019 10:00 Aengwirden 3 Trinitas 3 12333 3-2
C 29-09-2019 10:00 Gorredijk 4 Wispolia 3 12201 3-3
C 29-09-2019 10:00 Oerterp 4 Oosterstreek 2 12307 0-6
C 29-09-2019 10:00 ST Olyphia/Sport Vereent 3 Mildam 5 12175 0-0
C 29-09-2019 10:00 De Sweach 3 Blue Boys 2 12280 0-0
C 29-09-2019 10:00 ST Old Forward/Wapserveen 3 SC Boornbergum'80 3 74651 4-1
C 22-09-2019 10:00 Mildam 5 Udiros 1 12068 5-4
C 22-09-2019 10:00 Wispolia 3 ST Olyphia/Sport Vereent 3 12148 0-0
C 22-09-2019 10:00 Oosterstreek 2 De Sweach 3 12017 3-6
C 22-09-2019 10:00 Trinitas 3 Gorredijk 4 12119 1-1
C 22-09-2019 09:30 Blue Boys 2 Oerterp 4 12041 7-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Udiros 1 Nieuweschoot 2 3065 0-13
B 15-09-2019 10:00 Read Swart 3 V.V. Heerenveen 4 3079 0-0
B 08-09-2019 10:00 Udiros 1 Read Swart 3 3064 3-1
B 08-09-2019 11:00 Nieuweschoot 2 V.V. Heerenveen 4 2992 0-0
B 05-09-2019 19:00 Read Swart 3 Nieuweschoot 2 3078 1-7
B 01-09-2019 11:00 V.V. Heerenveen 4 Udiros 1 3176 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Gorredijk 4 12 8 3 1 27 48 22 26 0
2 Blue Boys 2 11 7 3 1 24 43 16 27 0
3 Mildam 5 11 7 1 3 22 49 24 25 0
4 ST Old Forward/Wapserveen 3 11 7 0 4 21 31 24 7 0
5 Udiros 1 12 7 0 5 21 65 35 30 0
6 De Sweach 3 12 6 2 4 20 37 34 3 0
7 Aengwirden 3 9 6 1 2 19 30 16 14 0
8 Oosterstreek 2 12 4 1 7 13 34 43 -9 0
9 Wispolia 3 12 4 1 7 13 21 38 -17 0
10 Trinitas 3 13 4 1 8 13 20 37 -17 0
11 SC Boornbergum'80 3 11 3 2 6 11 18 30 -12 0
12 Jubbega 5 10 2 1 7 7 24 50 -26 0
13 Oerterp 4 12 0 2 10 2 10 61 -51 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Nieuweschoot 2 2 2 0 0 6 20 1 19 0
2 Udiros 1 2 1 0 1 3 3 14 -11 0
3 Read Swart 3 2 0 0 2 0 2 10 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 30-08-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 06-09-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 13-09-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 20-09-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 27-09-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 04-10-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 11-10-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 18-10-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 25-10-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 01-11-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 08-11-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 15-11-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 22-11-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 29-11-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 06-12-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 13-12-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 20-12-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
vr 27-12-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
vr 03-01-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 10-01-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 17-01-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 24-01-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 31-01-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 07-02-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 14-02-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 21-02-20 20:00 - 21:30 Gras 3 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 28-02-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 06-03-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 13-03-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 20-03-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 27-03-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 03-04-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 10-04-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 17-04-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 24-04-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 01-05-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 08-05-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 15-05-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 22-05-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 29-05-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 05-06-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 12-06-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 19-06-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 26-06-20 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door

Berichten



Terug naar boven