0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet JO8-1G

Contactgegevens:
 
Tel nummer:

 

Leider: Durk Drost
 
06- 51922058

Trainer/Coach: Oebele Schokker
 
 06- 46096851
Trainer Do: Julian Claus
06- 37234536
 
 



-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Teamleden

Spelers
Ivar Drost Veld      
Douwe Marten van Etten Veld      
Hielke Koelma Veld      
Sander Koenders Veld      
Hidde Schippers Veld      
Sem Schokker Veld      
Sjoerd Wierda Veld      
Tije van der Zwaag Veld      
 
Overige teamleden
Oebele Schokker Trainer/Coach
Julian Claus Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-02-2020 10:00 FVC JO8-2 Donkerbroek JO8-2
C 29-02-2020 10:45 FC Burgum JO8-3 Sportclub Makkinga JO8-1G
C 29-02-2020 10:30 S.F. Deinum JO8-1 Friesland JO8-1
C 29-02-2020 09:00 Oudehaske JO8-2G Drachten JO8-2
C 29-02-2020 09:00 ONT JO8-2 Blauw Wit '34 JO8-3
C 29-02-2020 09:00 Donkerbroek JO8-2 Udiros JO8-1
C 29-02-2020 09:00 FVC JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-4
C 07-03-2020 09:00 Drachten JO8-2 ONT JO8-2
C 07-03-2020 10:00 Blauw Wit '34 JO8-3 Oudehaske JO8-2G
C 07-03-2020 09:30 Friesland JO8-1 FC Burgum JO8-3
C 07-03-2020 09:00 Udiros JO8-1 FVC JO8-2
C 07-03-2020 09:00 Sportclub Makkinga JO8-1G S.F. Deinum JO8-1
C 07-03-2020 08:45 V.V. Heerenveen JO8-4 Donkerbroek JO8-2
C 14-03-2020 08:45 Oudehaske JO8-2G Sportclub Makkinga JO8-1G
C 14-03-2020 09:00 FVC JO8-2 Blauw Wit '34 JO8-3
C 14-03-2020 09:00 Donkerbroek JO8-2 Drachten JO8-2
C 14-03-2020 09:00 Udiros JO8-1 V.V. Heerenveen JO8-4
C 14-03-2020 09:00 ONT JO8-2 Friesland JO8-1
C 14-03-2020 10:30 S.F. Deinum JO8-1 FC Burgum JO8-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-02-2020 09:00 Voet JO8-1G S.F. Deinum JO8-1 88904
C 01-02-2020 vervallen Oudehaske JO8-2G Voet JO8-1G 88927
C 14-12-2019 vervallen Voet JO8-1G Oudehaske JO8-1 59900
C 07-12-2019 vervallen VWC JO8-1 Voet JO8-1G 46386
C 30-11-2019 10:00 Heerenveense Boys JO8-3 Voet JO8-1G 43988
C 23-11-2019 09:00 Voet JO8-1G Read Swart JO8-1 43179
C 13-11-2019 17:30 DWP JO8-1G Voet JO8-1G 61257
C 09-11-2019 vervallen Nieuweschoot JO8-1 Voet JO8-1G 41054
C 06-11-2019 18:00 Voet JO8-1G Aengwirden JO8-1G 39706
V 26-10-2019 10:00 Voet JO8-1G SC Joure JO8-3
C 05-10-2019 10:15 SC Joure JO8-3 Voet JO8-1G 58064
C 28-09-2019 vervallen Voet JO8-1G EBC JO8-1G 56693
C 21-09-2019 09:00 FFS JO8-1 Voet JO8-1G 54034
B 14-09-2019 vervallen Read Swart JO8-1 Voet JO8-1G 9835
B 07-09-2019 10:00 Nieuweschoot JO8-1 Voet JO8-1G 9724
B 31-08-2019 09:00 Voet JO8-1G H'veense Boys JO8-3 9513
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-02-2020 09:00 Donkerbroek JO8-2 Oudehaske JO8-2G 88885 0-0
C 08-02-2020 09:00 Blauw Wit '34 JO8-3 Friesland JO8-1 116073 0-0
C 08-02-2020 10:15 Drachten JO8-2 FVC JO8-2 88897 0-0
C 08-02-2020 08:45 Blauw Wit '34 JO8-3 SC Berlikum JO8-2 88882 0-0
C 08-02-2020 09:00 Udiros JO8-1 S.F. Deinum JO8-1 88904 0-0
C 08-02-2020 08:45 V.V. Heerenveen JO8-4 FC Burgum JO8-3 88936 0-0
C 08-02-2020 09:00 Sportclub Makkinga JO8-1G ONT JO8-2 88892 0-0
C 01-02-2020 08:45 ONT JO8-2 V.V. Heerenveen JO8-4 88919 0-0
C 01-02-2020 10:30 S.F. Deinum JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-3 88912 0-0
C 01-02-2020 09:45 SC Berlikum JO8-2 Sportclub Makkinga JO8-1G 88917 0-0
C 01-02-2020 10:00 FC Burgum JO8-3 Drachten JO8-2 88943 0-0
C 01-02-2020 09:00 Oudehaske JO8-2G Udiros JO8-1 88927 0-0
C 01-02-2020 09:30 Friesland JO8-1 Sportclub Makkinga JO8-1G 116072 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Read Swart JO8-1 Udiros JO8-1 9835 0-0
B 14-09-2019 10:00 Heerenveense Boys JO8-3 Nieuweschoot JO8-1 9911 0-0
B 07-09-2019 10:00 Heerenveense Boys JO8-3 Read Swart JO8-1 9633 0-0
B 07-09-2019 10:00 Nieuweschoot JO8-1 Udiros JO8-1 9724 0-0
B 04-09-2019 18:30 Read Swart JO8-1 Nieuweschoot JO8-1 9465 0-0
B 31-08-2019 09:00 Udiros JO8-1 Heerenveense Boys JO8-3 9513 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:15 SC Joure JO8-3 Oudehaske JO8-1 46152 0-0
C 07-12-2019 09:00 FFS JO8-1 DWP JO8-1G 45052 0-0
C 07-12-2019 08:45 VWC JO8-1 Udiros JO8-1 46386 0-0
C 30-11-2019 10:15 SC Joure JO8-3 FFS JO8-1 43740 0-0
C 30-11-2019 10:00 Heerenveense Boys JO8-3 Udiros JO8-1 43988 0-0
C 30-11-2019 09:00 Read Swart JO8-1 VWC JO8-1 44800 0-0
C 30-11-2019 09:00 Oudehaske JO8-1 Aengwirden JO8-1G 43446 0-0
C 23-11-2019 08:45 VWC JO8-1 Heerenveense Boys JO8-3 42909 0-0
C 23-11-2019 09:00 FFS JO8-1 Oudehaske JO8-1 41844 0-0
C 23-11-2019 09:00 Udiros JO8-1 Read Swart JO8-1 43179 0-0
C 23-11-2019 09:30 Aengwirden JO8-1G SC Joure JO8-3 42116 0-0
C 16-11-2019 09:00 FFS JO8-1 Heerenveense Boys JO8-3 60431 0-0
C 16-11-2019 09:00 Read Swart JO8-1 Aengwirden JO8-1G 61777 0-0
C 13-11-2019 17:30 DWP JO8-1G Udiros JO8-1 61257 0-0
C 09-11-2019 09:30 Aengwirden JO8-1G VWC JO8-1 40514 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oudehaske JO8-1 DWP JO8-1G 41319 0-0
C 09-11-2019 10:15 SC Joure JO8-3 Read Swart JO8-1 41608 0-0
C 06-11-2019 18:00 Udiros JO8-1 Aengwirden JO8-1G 39706 0-0
C 02-11-2019 09:00 Read Swart JO8-1 Oudehaske JO8-1 39989 0-0
C 02-11-2019 08:45 Heerenveense Boys JO8-3 SC Joure JO8-3 38648 0-0
C 02-11-2019 08:45 VWC JO8-1 FFS JO8-1 39436 0-0
C 26-10-2019 08:45 Heerenveense Boys JO8-3 Read Swart JO8-1 37851 0-0
C 26-10-2019 09:30 Aengwirden JO8-1G FFS JO8-1 37046 0-0
C 26-10-2019 08:45 VWC JO8-1 DWP JO8-1G 38106 0-0
C 19-10-2019 09:30 Aengwirden JO8-1G DWP JO8-1G 54306 0-0
C 19-10-2019 09:00 Read Swart JO8-1 DWP JO8-1G 60182 0-0
C 12-10-2019 08:45 VWC JO8-1 SC Joure JO8-3 59641 0-0
C 12-10-2019 10:00 Nieuweschoot JO8-1 Aengwirden JO8-1G 59109 0-0
C 12-10-2019 09:00 Udiros JO8-1 Oudehaske JO8-1 59900 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oudehaske JO8-1 VWC JO8-1 57775 0-0
C 05-10-2019 09:00 DWP JO8-1G Heerenveense Boys JO8-3 58324 0-0
C 05-10-2019 09:00 FFS JO8-1 Nieuweschoot JO8-1 57235 0-0
C 05-10-2019 10:15 SC Joure JO8-3 Udiros JO8-1 58064 0-0
C 28-09-2019 08:45 VWC JO8-1 Nieuweschoot JO8-1 56424 0-0
C 28-09-2019 09:00 DWP JO8-1G SC Joure JO8-3 55927 0-0
C 28-09-2019 09:00 Read Swart JO8-1 FFS JO8-1 56981 0-0
C 28-09-2019 09:00 Udiros JO8-1 EBC JO8-1G 56693 0-0
C 28-09-2019 10:00 Heerenveense Boys JO8-3 Aengwirden JO8-1G 55642 0-0
C 21-09-2019 10:30 EBC JO8-1G VWC JO8-1 54576 0-0
C 21-09-2019 10:00 Nieuweschoot JO8-1 Read Swart JO8-1 54844 0-0
C 21-09-2019 09:00 Oudehaske JO8-1 Heerenveense Boys JO8-3 55107 0-0
C 21-09-2019 09:00 FFS JO8-1 Udiros JO8-1 54034 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Donkerbroek JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drachten JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Udiros JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 V.V. Heerenveen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sportclub Makkinga JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blauw Wit '34 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Friesland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Burgum JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 S.F. Deinum JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oudehaske JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FVC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ONT JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Read Swart JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Udiros JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerenveense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 FFS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Aengwirden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oudehaske JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Joure JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heerenveense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DWP JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VWC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Udiros JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Read Swart JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-12-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 gaat_door
do 19-12-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 gaat_door
do 26-12-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 vakantie
do 02-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 vakantie
do 09-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 gaat_door
do 16-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 gaat_door
do 23-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 gaat_door
do 30-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 geen_training
do 06-02-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 geen_training
do 13-02-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL - ZAAL 19/20 geen_training
dinsdag 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-08-19 17:30 - 18:30 AFGELAST AFGELAST Team training VOETBAL UD 19/20 afgelast
di 03-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 10-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 17-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 24-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 01-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 03 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 08-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 15-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 06 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 22-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
di 29-10-19 17:30 - 18:30 Korfbal 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 05-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 12-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 19-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 26-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 06 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 03-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 10-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 17-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 24-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
di 31-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
di 07-01-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 14-01-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 21-01-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
di 28-01-20 17:30 - 18:30 AFGELAST AFGELAST Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 04-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 11-02-20 17:30 - 18:30 AFGELAST AFGELAST Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 18-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
di 25-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 03-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 10-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 17-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 24-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 31-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 07-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 14-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 21-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 28-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
di 05-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 12-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 19-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 26-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 02-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 09-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 16-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 23-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
di 30-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
donderdag 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-08-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 05-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 12-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 19-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 26-09-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 03-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 10-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 17-10-19 17:30 - 18:30 Gras 4 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 24-10-19 17:30 - 18:30 Korfbal 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
do 31-10-19 17:30 - 18:30 Gras 3 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 07-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 14-11-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 21-11-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 28-11-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 06-12-19 17:00 - 18:00 Zaal ABC 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 13-12-19 17:00 - 18:00 Zaal ABC 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 19-12-19 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL UD 19/20 geen_training
do 26-12-19 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
do 02-01-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
vr 10-01-20 17:00 - 18:00 Zaal ABC 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 17-01-20 17:00 - 18:00 Zaal ABC 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
vr 24-01-20 17:00 - 18:00 Zaal ABC 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 30-01-20 17:00 - 18:00 Zaal AB 14 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 06-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 13-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 20-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
do 27-02-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 05-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 12-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 19-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 26-03-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 02-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 09-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 16-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 23-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 30-04-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 vakantie
do 07-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 14-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 21-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 28-05-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 04-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 11-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 18-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door
do 25-06-20 17:30 - 18:30 Hoofdveld 2B 08 Team training VOETBAL UD 19/20 gaat_door

Berichten



Terug naar boven