0614 Mannen Zondag nacompetitie 2e ronde

Ud Voet Senioren - Senioren - Voet U1

Teamleden

Spelers
Bartjan Bosma Veld      
Jelmer Brouwer Veld      
Hendrik Faber Veld      
Romke Faber Veld      
Kees Haanstra Veld      
Martin Heida Veld      
Sander Jongsma Veld      
Piet Christiaan Klaster Veld      
Jeroen Ros Veld      
Johan Ros Veld      
Jan Steunebrink Keeper      
Arnold van der Woude Veld      
Ron van der Woude Veld      
 
Overige teamleden
Henk Akkerman Trainer
Bert Darwinkel Trainer keepers
Henk Akkerman Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 10-06-2019 14:00 Wijster 1 Pekelder Boys 1 120867 0-3
n 10-06-2019 14:00 Udiros 1 DVSV 1 120863 2-3
n 10-06-2019 14:00 Haren 1 Langweer 1 120865 3-5
n 10-06-2019 14:00 De Walden 1 IJhorst 1 120864 3-1
n 09-06-2019 14:00 SPW 1 Oosterstreek 1 120866 4-4
n 02-06-2019 14:00 Zandhuizen 1 Groen Geel 1 120757 3-0
n 02-06-2019 14:00 Alteveer 1 DVC'59 1 120756 1-5
n 02-06-2019 14:00 Vilsteren 1 SC Balkbrug 1 120760 3-5
n 02-06-2019 14:00 Blue Boys 1 fc Harlingen 1 120759 1-2
n 02-06-2019 14:00 THOS 1 Bareveld 1 120758 0-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Sport Vereent 1 452 6-0
B 15-09-2018 19:30 Udiros 1 Wispolia 1 468 3-1
B 09-09-2018 14:00 Udiros 1 Steenwijker Boys 1 467 2-4
B 09-09-2018 14:00 Wispolia 1 Sport Vereent 1 542 2-0
B 02-09-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Wispolia 1 451 3-0
B 02-09-2018 14:00 Sport Vereent 1 Udiros 1 434 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 14:00 SC Balkbrug 1 vv Steenwijk 1 19740 0-3
C 26-05-2019 14:00 Wacker 1 De Blesse 1 19240 3-0
C 26-05-2019 14:00 VWC 1 FC Ulu Spor 1 18933 2-3
C 26-05-2019 14:00 RKO 1 Udiros 1 19999 2-3
C 26-05-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 FC Kraggenburg 1 18870 4-1
C 26-05-2019 14:00 Aengwirden 1 Oranje Zwart 1 19651 0-2
C 19-05-2019 14:00 vv Steenwijk 1 RKO 1 18403 2-0
C 19-05-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Steenwijkerwold 1 17923 2-0
C 19-05-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 Wacker 1 18004 3-3
C 19-05-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 VWC 1 19937 4-1
C 19-05-2019 14:00 De Blesse 1 Aengwirden 1 19860 3-1
C 19-05-2019 14:00 Udiros 1 SC Balkbrug 1 19071 0-3
C 12-05-2019 14:00 RKO 1 Oranje Zwart 1 17579 1-2
C 12-05-2019 14:00 SC Balkbrug 1 FC Kraggenburg 1 20175 2-3
C 12-05-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 De Blesse 1 18726 0-0
C 12-05-2019 14:00 vv Steenwijk 1 FC Ulu Spor 1 19884 1-1
C 12-05-2019 14:00 VWC 1 Aengwirden 1 19977 2-0
C 12-05-2019 14:00 Wacker 1 Udiros 1 18268 5-1
C 05-05-2019 14:00 Udiros 1 vv Steenwijk 1 17642 0-6
C 05-05-2019 14:00 Oranje Zwart 1 VWC 1 19967 2-1
C 05-05-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 SC Balkbrug 1 19213 1-1
C 05-05-2019 14:00 De Blesse 1 RKO 1 18909 4-1
C 05-05-2019 14:00 Aengwirden 1 Steenwijkerwold 1 20202 0-5
C 03-05-2019 19:30 FC Kraggenburg 1 Wacker 1 18738 1-2
C 14-04-2019 12:00 Udiros 1 Oranje Zwart 1 17625 2-3
C 14-04-2019 14:00 Wacker 1 Aengwirden 1 20186 0-1
C 14-04-2019 14:00 RKO 1 FC Ulu Spor 1 19830 3-1
C 14-04-2019 14:00 SC Balkbrug 1 De Blesse 1 19883 0-0
C 14-04-2019 14:00 vv Steenwijk 1 FC Kraggenburg 1 20107 3-1
C 14-04-2019 14:00 VWC 1 Steenwijkerwold 1 20063 0-4
C 07-04-2019 14:00 Oranje Zwart 1 SC Balkbrug 1 19207 3-0
C 07-04-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 Wacker 1 17734 1-1
C 07-04-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 Udiros 1 18363 3-0
C 07-04-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 RKO 1 19211 2-2
C 07-04-2019 14:00 De Blesse 1 VWC 1 18675 4-1
C 07-04-2019 14:00 Aengwirden 1 vv Steenwijk 1 18036 0-6
C 31-03-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 Udiros 1 19423 4-2
C 31-03-2019 14:00 VWC 1 vv Steenwijk 1 19944 0-4
C 31-03-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 FC Ulu Spor 1 17886 2-0
C 24-03-2019 14:00 RKO 1 VWC 1 20183 2-0
C 24-03-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 FC Kraggenburg 1 18727 1-1
C 24-03-2019 14:00 Wacker 1 Oranje Zwart 1 17885 1-1
C 24-03-2019 14:00 vv Steenwijk 1 De Blesse 1 18066 4-1
C 24-03-2019 14:00 Udiros 1 Aengwirden 1 18213 1-0
C 24-03-2019 14:00 SC Balkbrug 1 Steenwijkerwold 1 17714 0-2
C 17-03-2019 14:00 RKO 1 Wacker 1 18801 1-2
C 17-03-2019 14:00 Aengwirden 1 SC Balkbrug 1 17410 4-1
C 17-03-2019 14:00 De Blesse 1 Oranje Zwart 1 17816 1-1
C 10-03-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Steenwijkerwold 1 19382 3-1
C 10-03-2019 14:00 SC Balkbrug 1 RKO 1 20274 2-4
C 10-03-2019 14:00 Udiros 1 De Blesse 1 17867 0-2
C 10-03-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 Aengwirden 1 18775 4-3
C 10-03-2019 14:00 Wacker 1 VWC 1 20158 5-0
C 10-03-2019 14:00 Oranje Zwart 1 FC Kraggenburg 1 19473 2-3
C 06-03-2019 20:15 vv Steenwijk 1 Oranje Zwart 1 19845 2-3
C 24-02-2019 14:00 Udiros 1 Wacker 1 20263 0-3
C 24-02-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 vv Steenwijk 1 18759 2-5
C 24-02-2019 14:00 SC Balkbrug 1 FC Ulu Spor 1 77526 3-0
C 17-02-2019 14:00 Oranje Zwart 1 FC Ulu Spor 1 18401 4-1
C 17-02-2019 14:00 Aengwirden 1 RKO 1 18387 2-5
C 17-02-2019 14:00 Steenwijkerwold 1 Udiros 1 17500 1-1
C 17-02-2019 14:00 VWC 1 SC Balkbrug 1 18201 2-0
C 17-02-2019 14:00 Wacker 1 vv Steenwijk 1 19947 0-3
C 17-02-2019 14:00 De Blesse 1 FC Kraggenburg 1 19499 2-1
C 10-02-2019 14:00 FC Kraggenburg 1 Aengwirden 1 18104 4-2
C 10-02-2019 14:00 SC Balkbrug 1 Wacker 1 19011 0-5
C 10-02-2019 14:00 FC Ulu Spor 1 De Blesse 1 18685 1-2
C 10-02-2019 14:00 Udiros 1 VWC 1 17558 0-2
C 10-02-2019 14:00 RKO 1 Steenwijkerwold 1 18229 1-1
C 09-12-2018 14:00 Aengwirden 1 Wacker 1 19494 0-3
C 09-12-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 RKO 1 18431 4-2
C 09-12-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 VWC 1 18724 2-0
C 09-12-2018 14:00 De Blesse 1 SC Balkbrug 1 18096 1-0
C 09-12-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Udiros 1 19850 3-0
C 02-12-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Oranje Zwart 1 19595 1-5
C 02-12-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Aengwirden 1 18138 3-1
C 02-12-2018 14:00 Wacker 1 Steenwijkerwold 1 19098 2-2
C 02-12-2018 14:00 RKO 1 FC Kraggenburg 1 19189 3-1
C 02-12-2018 14:00 Udiros 1 FC Ulu Spor 1 20034 3-3
C 02-12-2018 14:00 VWC 1 De Blesse 1 17599 0-7
C 25-11-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 SC Balkbrug 1 19252 1-0
C 25-11-2018 14:00 VWC 1 RKO 1 19065 1-4
C 25-11-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Wacker 1 18440 1-0
C 25-11-2018 14:00 De Blesse 1 vv Steenwijk 1 18705 1-0
C 25-11-2018 14:00 FC Kraggenburg 1 FC Ulu Spor 1 19020 4-0
C 25-11-2018 14:00 Aengwirden 1 Udiros 1 18061 2-3
C 18-11-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Aengwirden 1 18797 5-1
C 18-11-2018 14:00 Oranje Zwart 1 De Blesse 1 18626 0-1
C 18-11-2018 14:00 vv Steenwijk 1 VWC 1 19196 2-1
C 18-11-2018 14:00 Udiros 1 FC Kraggenburg 1 17523 2-2
C 18-11-2018 14:00 Wacker 1 RKO 1 19639 3-2
C 18-11-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 Steenwijkerwold 1 18477 2-4
C 11-11-2018 14:00 VWC 1 Wacker 1 19523 2-7
C 11-11-2018 14:00 FC Kraggenburg 1 Oranje Zwart 1 20086 0-4
C 11-11-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 vv Steenwijk 1 18020 5-1
C 11-11-2018 14:00 RKO 1 SC Balkbrug 1 18222 4-5
C 11-11-2018 14:00 Aengwirden 1 FC Ulu Spor 1 18422 2-4
C 11-11-2018 14:00 De Blesse 1 Udiros 1 18921 5-1
C 04-11-2018 14:00 Oranje Zwart 1 RKO 1 20011 3-0
C 04-11-2018 14:00 Aengwirden 1 VWC 1 18354 2-4
C 04-11-2018 14:00 De Blesse 1 Steenwijkerwold 1 19744 4-0
C 04-11-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 vv Steenwijk 1 17744 1-2
C 04-11-2018 14:00 FC Kraggenburg 1 SC Balkbrug 1 19552 2-0
C 28-10-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 Aengwirden 1 17800 5-0
C 28-10-2018 14:00 RKO 1 De Blesse 1 17621 5-4
C 28-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 FC Ulu Spor 1 18820 3-0
C 28-10-2018 14:00 Wacker 1 FC Kraggenburg 1 18492 4-1
C 28-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Udiros 1 18543 8-1
C 28-10-2018 14:00 VWC 1 Oranje Zwart 1 17883 1-4
C 14-10-2018 14:00 FC Kraggenburg 1 Steenwijkerwold 1 19750 0-3
C 14-10-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Nieuweschoot 1 18037 0-0
C 14-10-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 Lemmer vv 1 18060 0-0
C 14-10-2018 14:00 Oranje Zwart 1 Aengwirden 1 19141 3-0
C 14-10-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 VWC 1 19168 3-1
C 14-10-2018 14:00 De Blesse 1 Wacker 1 18838 2-3
C 14-10-2018 14:00 Udiros 1 RKO 1 18285 3-1
C 14-10-2018 14:00 vv Steenwijk 1 SC Balkbrug 1 19782 1-1
C 07-10-2018 14:00 SC Balkbrug 1 Udiros 1 18571 1-2
C 07-10-2018 14:00 Wacker 1 FC Ulu Spor 1 20220 3-1
C 07-10-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 Oranje Zwart 1 20084 2-0
C 07-10-2018 14:00 Nieuweschoot 1 VWC 1 18393 0-0
C 07-10-2018 14:00 Lemmer vv 1 De Blesse 1 17645 0-0
C 07-10-2018 14:00 VWC 1 FC Kraggenburg 1 17778 3-0
C 07-10-2018 14:00 Aengwirden 1 De Blesse 1 19390 4-5
C 07-10-2018 14:00 RKO 1 vv Steenwijk 1 18907 0-3
C 30-09-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Nieuweschoot 1 18063 0-0
C 30-09-2018 14:00 FC Kraggenburg 1 De Blesse 1 18832 0-2
C 30-09-2018 14:00 Udiros 1 Lemmer vv 1 19221 0-0
C 30-09-2018 14:00 FC Ulu Spor 1 Oranje Zwart 1 19343 1-1
C 30-09-2018 14:00 vv Steenwijk 1 Wacker 1 18278 2-1
C 30-09-2018 14:00 SC Balkbrug 1 VWC 1 17434 1-3
C 30-09-2018 14:00 Udiros 1 Steenwijkerwold 1 17471 0-2
C 30-09-2018 14:00 RKO 1 Aengwirden 1 18250 6-3
C 23-09-2018 14:00 Aengwirden 1 FC Kraggenburg 1 17740 1-1
C 23-09-2018 14:00 Nieuweschoot 1 Udiros 1 17610 0-0
C 23-09-2018 14:00 Wacker 1 SC Balkbrug 1 20030 3-0
C 23-09-2018 14:00 Steenwijkerwold 1 RKO 1 17766 2-1
C 23-09-2018 14:00 De Blesse 1 FC Ulu Spor 1 17513 0-0
C 23-09-2018 14:00 Oranje Zwart 1 vv Steenwijk 1 18289 6-0
C 23-09-2018 14:00 VWC 1 Udiros 1 18808 6-3
C 23-09-2018 14:00 Lemmer vv 1 vv Steenwijk 1 18925 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Bareveld 1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 DVC'59 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 Pekelder Boys 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 Zandhuizen 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 Langweer 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 De Walden 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 DVSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
8 fc Harlingen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
9 SPW 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
10 SC Balkbrug 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
11 Oosterstreek 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
12 Vilsteren 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
13 Udiros 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
14 Blue Boys 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
15 Haren 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
16 IJhorst 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
17 Groen Geel 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
18 Wijster 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
19 Alteveer 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
20 THOS 1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Steenwijker Boys 1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 Wispolia 1 3 1 0 2 3 3 6 -3 0
3 Udiros 1 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Sport Vereent 1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Oranje Zwart 1 22 16 3 3 51 55 18 37 0
2 vv Steenwijk 1 22 16 2 4 50 64 27 37 0
3 Steenwijkerwold 1 22 14 5 3 47 49 19 30 0
4 Wacker 1 22 14 4 4 46 59 25 34 0
5 De Blesse 1 22 14 4 4 46 51 26 25 0
6 RKO 1 22 8 2 12 26 50 53 -3 0
7 FC Ulu Spor 1 22 6 7 9 25 38 47 -9 0
8 FC Kraggenburg 1 22 7 4 11 25 38 50 -12 0
9 VWC 1 22 7 0 15 21 33 63 -30 0
10 Udiros 1 22 5 3 14 18 28 67 -39 0
11 SC Balkbrug 1 22 4 3 15 15 26 50 -24 0
12 Aengwirden 1 22 2 1 19 7 29 75 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 04-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 25-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 Gras 3 05 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training geen_training
di 25-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 01-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 08-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training geen_training
di 29-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 05-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
di 12-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 AFGELAST AFGELAST Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vrijdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 31-08-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 14-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 21-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 28-09-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 05-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 12-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 19-10-18 20:00 - 21:30 AFGELAST afgelast Team training gaat_door
vr 26-10-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 02-11-18 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training gaat_door
vr 09-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 16-11-18 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training gaat_door
vr 23-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 30-11-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 07-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 14-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 21-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
vr 28-12-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
vr 04-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training geen_training
vr 11-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 18-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 25-01-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 01-02-19 20:00 - 21:30 Zaal ABC 06 Team training gaat_door
vr 08-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 15-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 22-02-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 01-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 08-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 15-03-19 20:00 - 21:30 Gras 3 08 Team training gaat_door
vr 22-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 29-03-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 05-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 12-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 19-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 26-04-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 03-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 10-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 17-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 24-05-19 20:00 - 21:30 Gras 3 06 Team training gaat_door
vr 31-05-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 07-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door
vr 14-06-19 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven