0255 Onder 13 competitie (najaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet JO13-1(D1)

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Johan Huisman                  06-                  johanhuisman71@gmail.com                    
 Gerard van Etten  06-52470236  jeltje.gerard@gmail.com
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Jeppe Oostra  06-46557096  jeppeoostra@gmail.com                           
 Melvin Stoelwinder             06-50585540  melvinstoelwinder@gmail.com




 

Teamleden

Spelers
Hylke Algra Veld      
Hedzer Boersma Veld      
Hidde Deelstra Veld      
Thieme van Etten Veld      
Pieter Groenland Veld      
Stefan Hoekstra Veld      
Thijs Huisman Veld      
Niek Krekt Veld      
Jesse Liest Veld      
Casper Overeem Veld      
Arjon van der Ven Veld      
 
Overige teamleden
Jeppe Oostra Trainer
Melvin Stoelwinder Trainer
Gerard van Etten Coach
Johan Huisman Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-02-2018 13:30 Udiros JO13-1 V en V'68 JO13-1 86460 0-0
C 24-02-2018 13:55 Heerenveense Boys JO13-6 SJO Feanstars JO13-2 86454 0-0
C 24-02-2018 14:20 Drachtster Boys JO13-5 V en V'68 JO13-1 86457 0-0
C 24-02-2018 14:45 Heerenveense Boys JO13-5 SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-1 86450 0-0
C 24-02-2018 15:10 SJO Feanstars JO13-2 Udiros JO13-1 86445 0-0
C 24-02-2018 15:35 Heerenveense Boys JO13-5 Heerenveense Boys JO13-6 86451 0-0
C 24-02-2018 16:00 SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-1 Drachtster Boys JO13-5 86442 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:00 Drachtster Boys JO13-5 Heerenveense Boys JO13-5 103006 0-0
C 29-05-2018 19:00 Heerenveense Boys JO13-5 Trinitas JO13-1 103400 0-0
C 26-05-2018 08:45 Heerenveense Boys JO13-5 ONT JO13-2 103420 0-0
C 26-05-2018 10:30 Boornbergum'80 JO13-1G RWF JO13-2G 105128 0-0
C 26-05-2018 10:00 Trinitas JO13-1 Drachtster Boys JO13-5 105178 0-0
C 26-05-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Oerterp JO13-2 104213 0-0
C 26-05-2018 09:15 Gorredijk JO13-3 Udiros JO13-1G 102337 0-0
C 24-05-2018 19:00 Boornbergum'80 JO13-1G Drachtster Boys JO13-5 102655 0-0
C 19-05-2018 10:00 Udiros JO13-1G Boornbergum'80 JO13-1G 104976 0-0
C 19-05-2018 10:30 ONT JO13-2 Jubbega JO13-2 103169 0-0
C 19-05-2018 11:30 RWF JO13-2G Trinitas JO13-1 101889 0-0
C 19-05-2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Gorredijk JO13-3 101846 0-0
C 19-05-2018 09:00 Oerterp JO13-2 Heerenveense Boys JO13-5 102241 0-0
C 15-05-2018 18:30 Trinitas JO13-1 V.V. Heerenveen JO13-6 105113 0-0
C 12-05-2018 11:00 Udiros JO13-1G Waskemeer JO13-1 104908 0-0
C 12-05-2018 08:45 Heerenveense Boys JO13-5 Jubbega JO13-2 101754 0-0
C 12-05-2018 10:00 Trinitas JO13-1 ONT JO13-2 105253 0-0
C 12-05-2018 09:00 Boornbergum'80 JO13-1G Gorredijk JO13-3 101951 0-0
C 12-05-2018 09:00 V.V. Heerenveen JO13-6 RWF JO13-2G 103538 0-0
C 05-05-2018 09:00 Boornbergum'80 JO13-1G Jubbega JO13-2 103325 0-0
C 05-05-2018 09:00 Drachtster Boys JO13-5 Gorredijk JO13-3 102668 0-0
C 05-05-2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Oerterp JO13-2 103043 3-2
C 28-04-2018 10:30 Oerterp JO13-2 Drachtster Boys JO13-5 102397 1-7
C 28-04-2018 08:45 Heerenveense Boys JO13-5 Boornbergum'80 JO13-1G 104849 1-7
C 28-04-2018 10:30 ONT JO13-2 Waskemeer JO13-1 102025 4-10
C 28-04-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Trinitas JO13-1 104524 2-5
C 21-04-2018 10:30 RWF JO13-2G Oerterp JO13-2 103862 1-2
C 21-04-2018 09:00 Jubbega JO13-2 V.V. Heerenveen JO13-6 103783 0-0
C 21-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO13-5 Udiros JO13-1G 102927 4-4
C 21-04-2018 12:00 Gorredijk JO13-3 Trinitas JO13-1 103782 2-9
C 21-04-2018 11:10 ONT JO13-2 Boornbergum'80 JO13-1G 102682 1-8
C 21-04-2018 09:30 Waskemeer JO13-1 Heerenveense Boys JO13-5 103797 10-2
C 19-04-2018 18:30 Boornbergum'80 JO13-1G V.V. Heerenveen JO13-6 102441 0-0
C 18-04-2018 19:00 Oerterp JO13-2 Gorredijk JO13-3 102720 3-4
C 14-04-2018 10:30 Boornbergum'80 JO13-1G Oerterp JO13-2 103677 12-0
C 14-04-2018 11:30 RWF JO13-2G Drachtster Boys JO13-5 105075 1-5
C 14-04-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Gorredijk JO13-3 103590 8-0
C 14-04-2018 10:00 Udiros JO13-1G ONT JO13-2 104646 1-2
C 14-04-2018 10:00 Trinitas JO13-1 Waskemeer JO13-1 102409 3-3
C 14-04-2018 10:15 V.V. Heerenveen JO13-6 Heerenveense Boys JO13-5 103780 0-0
C 07-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO13-5 Jubbega JO13-2 104547 3-2
C 07-04-2018 12:30 ONT JO13-2 RWF JO13-2G 102615 6-2
C 07-04-2018 10:00 Waskemeer JO13-1 Boornbergum'80 JO13-1G 101828 2-3
C 07-04-2018 09:15 Gorredijk JO13-3 V.V. Heerenveen JO13-6 102653 1-2
C 07-04-2018 09:00 Oerterp JO13-2 Udiros JO13-1G 103666 0-5
C 31-03-2018 09:00 V.V. Heerenveen JO13-6 Udiros JO13-1G 103981 0-18
C 31-03-2018 08:45 Waskemeer JO13-1 Drachtster Boys JO13-5 102201 4-2
C 31-03-2018 09:00 Oerterp JO13-2 ONT JO13-2 102935 0-6
C 31-03-2018 10:30 RWF JO13-2G Jubbega JO13-2 103482 0-3
C 29-03-2018 19:00 Udiros JO13-1G RWF JO13-2G 102006 4-1
C 24-03-2018 10:00 Trinitas JO13-1 Oerterp JO13-2 103017 6-1
C 24-03-2018 08:45 Jubbega JO13-2 Waskemeer JO13-1 103141 5-1
C 24-03-2018 11:45 Heerenveense Boys JO13-5 Gorredijk JO13-3 104373 1-2
C 24-03-2018 12:15 V.V. Heerenveen JO13-6 ONT JO13-2 103810 1-4
C 22-03-2018 19:00 Udiros JO13-1G Trinitas JO13-1 103078 2-5
C 15-03-2018 19:30 Udiros JO13-1G Heerenveense Boys JO13-5 104832 4-1
C 10-03-2018 08:45 Heerenveense Boys JO13-5 RWF JO13-2G 104229 3-1
C 10-03-2018 09:00 V.V. Heerenveen JO13-6 Oerterp JO13-2 104086 3-5
C 10-03-2018 09:00 Jubbega JO13-2 Udiros JO13-1G 101853 1-0
C 10-03-2018 10:15 Trinitas JO13-1 Boornbergum'80 JO13-1G 103730 4-1
C 10-03-2018 13:45 Gorredijk JO13-3 ONT JO13-2 102485 5-3
C 17-02-2018 11:30 RWF JO13-2G Waskemeer JO13-1 103474 1-2
C 10-02-2018 13:45 Gorredijk JO13-3 RWF JO13-2G 103805 5-2
C 10-02-2018 10:00 ONT JO13-2 Drachtster Boys JO13-5 105115 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-12-2017 14:30 Heerenveense Boys JO15-7 DWP JO15-2 48202 4-2
C 23-12-2017 14:15 LSC 1890 JO15-4 Langweer JO15-01 47752 0-5
C 23-12-2017 10:30 V.V. Heerenveen JO15-6 Lemmer JO15-1G 45483 0-9
C 20-12-2017 18:00 LSC 1890 JO15-4 SC Joure JO15-6 47772 9-0
C 16-12-2017 10:30 Langweer JO15-01 SJO WTTC JO15-2 46732 0-0
C 16-12-2017 08:45 LSC 1890 JO15-4 Gorredijk JO15-3 45783 6-2
C 14-12-2017 19:00 V.V. Heerenveen JO15-6 Gorredijk JO15-3 47292 0-0
C 09-12-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 V.V. Heerenveen JO15-6 46661 0-0
C 09-12-2017 10:00 Udiros JO15-2 SC Joure JO15-6 48259 0-0
C 09-12-2017 09:30 CVVO JO15-3 Aengwirden JO15-1G 46310 0-0
C 09-12-2017 13:15 LSC 1890 JO15-4 Lemmer JO15-1G 45292 0-0
C 09-12-2017 13:45 Gorredijk JO15-3 Langweer JO15-01 46284 0-0
C 06-12-2017 19:00 Udiros JO15-2 V.V. Heerenveen JO15-6 47666 5-5
C 02-12-2017 09:30 Aengwirden JO15-1G Udiros JO15-2 45493 10-1
C 02-12-2017 10:15 DWP JO15-2 LSC 1890 JO15-4 45138 4-10
C 02-12-2017 12:20 SC Joure JO15-6 Heerenveense Boys JO15-7 48075 2-6
C 02-12-2017 10:15 Lemmer JO15-1G CVVO JO15-3 45669 4-2
C 25-11-2017 09:30 Gorredijk JO15-3 SC Joure JO15-6 48199 0-0
C 25-11-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 DWP JO15-2 47491 10-2
C 25-11-2017 11:30 Heerenveense Boys JO15-7 Lemmer JO15-1G 46585 0-0
C 25-11-2017 16:15 LSC 1890 JO15-4 CVVO JO15-3 45846 2-3
C 25-11-2017 12:15 Aengwirden JO15-1G Langweer JO15-01 47742 2-3
C 18-11-2017 10:15 DWP JO15-2 Aengwirden JO15-1G 47535 1-1
C 18-11-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 LSC 1890 JO15-4 46550 7-1
C 18-11-2017 10:15 Langweer JO15-01 Udiros JO15-2 47274 8-0
C 18-11-2017 10:15 Lemmer JO15-1G Gorredijk JO15-3 46948 4-0
C 18-11-2017 10:50 SC Joure JO15-6 V.V. Heerenveen JO15-6 45781 3-5
C 18-11-2017 11:00 CVVO JO15-3 Heerenveense Boys JO15-7 46909 4-0
C 11-11-2017 10:00 Udiros JO15-2 CVVO JO15-3 46306 0-8
C 11-11-2017 11:15 V.V. Heerenveen JO15-6 Langweer JO15-01 48247 1-3
C 11-11-2017 13:00 Aengwirden JO15-1G Lemmer JO15-1G 47804 0-6
C 11-11-2017 13:15 Gorredijk JO15-3 DWP JO15-2 45221 0-0
C 11-11-2017 11:30 Heerenveense Boys JO15-7 SJO WTTC JO15-2 46915 0-3
C 04-11-2017 11:30 Lemmer JO15-1G DWP JO15-2 46544 5-2
C 04-11-2017 13:45 Gorredijk JO15-3 Aengwirden JO15-1G 46424 0-2
C 04-11-2017 12:15 Heerenveense Boys JO15-7 Udiros JO15-2 46657 6-0
C 04-11-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 SC Joure JO15-6 46959 9-1
C 04-11-2017 09:30 CVVO JO15-3 V.V. Heerenveen JO15-6 46268 6-1
C 28-10-2017 09:30 Aengwirden JO15-1G SJO WTTC JO15-2 47875 0-1
C 28-10-2017 10:30 V.V. Heerenveen JO15-6 LSC 1890 JO15-4 45937 4-6
C 28-10-2017 10:00 Udiros JO15-2 Gorredijk JO15-3 48062 1-4
C 28-10-2017 11:00 Langweer JO15-01 Heerenveense Boys JO15-7 47016 7-2
C 28-10-2017 10:15 DWP JO15-2 CVVO JO15-3 46054 3-3
C 28-10-2017 13:00 SC Joure JO15-6 Lemmer JO15-1G 46241 0-9
C 21-10-2017 10:00 Lemmer JO15-1G Udiros JO15-2 46089 18-0
C 21-10-2017 11:15 Aengwirden JO15-1G V.V. Heerenveen JO15-6 45172 1-3
C 14-10-2017 11:45 Heerenveense Boys JO15-7 Gorredijk JO15-3 47910 9-3
C 14-10-2017 10:05 DWP JO15-2 V.V. Heerenveen JO15-6 47331 3-3
C 14-10-2017 09:30 CVVO JO15-3 SC Joure JO15-6 46827 5-2
C 14-10-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 Udiros JO15-2 46124 13-0
C 14-10-2017 11:15 Lemmer JO15-1G Langweer JO15-01 47844 10-0
C 14-10-2017 14:30 LSC 1890 JO15-4 Aengwirden JO15-1G 47378 4-3
C 07-10-2017 14:00 Gorredijk JO15-3 SJO WTTC JO15-2 46351 1-6
C 07-10-2017 10:00 Udiros JO15-2 LSC 1890 JO15-4 46330 0-10
C 07-10-2017 10:40 SC Joure JO15-6 DWP JO15-2 46051 3-3
C 07-10-2017 09:30 Aengwirden JO15-1G Heerenveense Boys JO15-7 48193 4-1
C 07-10-2017 11:00 Langweer JO15-01 CVVO JO15-3 47090 0-2
C 30-09-2017 11:45 V.V. Heerenveen JO15-6 Heerenveense Boys JO15-7 45729 3-1
C 30-09-2017 11:10 DWP JO15-2 Langweer JO15-01 47087 2-5
C 30-09-2017 10:25 SC Joure JO15-6 Aengwirden JO15-1G 45232 1-4
C 30-09-2017 10:25 CVVO JO15-3 SJO WTTC JO15-2 46037 1-2
C 23-09-2017 10:00 Udiros JO15-2 DWP JO15-2 47288 4-11
C 23-09-2017 14:00 Gorredijk JO15-3 CVVO JO15-3 46047 3-1
C 23-09-2017 11:00 SJO WTTC JO15-2 Lemmer JO15-1G 46613 2-3
C 23-09-2017 11:00 Langweer JO15-01 Joure SC JO15-6 47312 6-0
C 23-09-2017 15:45 Heerenveense Boys JO15-7 LSC 1890 JO15-4 45418 1-6

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Aengwirden JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jubbega JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO WTTC JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Udiros JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-1 4 4 0 0 12 19 3 16 0
2 Udiros JO13-1 4 3 0 1 9 17 8 9 0
3 V en V'68 JO13-1 4 3 0 1 9 9 10 -1 0
4 SJO Feanstars JO13-2 4 2 0 2 6 8 7 1 0
5 Drachtster Boys JO13-5 4 2 0 2 6 7 7 0 0
6 Heerenveense Boys JO13-5 4 0 0 4 0 6 16 -10 0
7 Heerenveense Boys JO13-6 4 0 0 4 0 4 19 -15 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Trinitas JO13-1 9 8 1 0 25 54 13 41 0
2 Boornbergum'80 JO13-1G 10 7 1 2 22 57 18 39 0
3 Jubbega JO13-2 10 7 0 3 21 41 13 28 0
4 Drachtster Boys JO13-5 10 6 2 2 20 52 24 28 0
5 Waskemeer JO13-1 10 6 1 3 19 52 25 27 0
6 Udiros JO13-1G 10 6 1 3 19 35 17 18 0
7 ONT JO13-2 10 4 0 6 12 26 41 -15 0
8 Gorredijk JO13-3 10 4 0 6 12 20 68 -48 0
9 Heerenveense Boys JO13-5 9 2 0 7 6 18 50 -32 0
10 Oerterp JO13-2 10 1 0 9 3 13 64 -51 0
11 RWF JO13-2G 10 0 0 10 0 10 45 -35 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Gorredijk JO15-4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Udiros JO15-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Lemmer JO15-1G 9 9 0 0 27 68 6 62 0
2 SJO WTTC JO15-2 9 8 0 1 24 53 9 44 0
3 Langweer JO15-01 9 7 0 2 21 37 19 18 0
4 LSC 1890 JO15-4 10 7 0 3 21 54 29 25 0
5 CVVO JO15-3 10 6 1 3 19 35 17 18 0
6 Aengwirden JO15-1G 10 4 1 5 13 27 21 6 0
7 Heerenveense Boys JO15-7 10 4 0 6 12 30 34 -4 0
8 V.V. Heerenveen JO15-6 9 3 2 4 11 25 37 -12 0
9 DWP JO15-2 10 1 4 5 7 33 48 -15 0
10 Gorredijk JO15-3 7 2 0 5 6 13 29 -16 0
11 SC Joure JO15-6 9 0 1 8 1 12 56 -44 0
12 Udiros JO15-2 10 0 1 9 1 11 93 -82 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training geen_training
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training geen_training
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 14 Team training gaat_door
maandag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 Korfbal 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 AFGELAST afgelast Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 Korfbal 08 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 29-01-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 05-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 12-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 19-02-18 18:30 - 19:30 AFGELAST afgelast Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 26-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 05-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 12-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 19-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 26-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 02 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 02-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 09-04-18 18:30 - 19:30 Gras 4B 03 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 16-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 23-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 30-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 07-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 14-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 21-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 28-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 04-06-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
donderdag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 21-09-17 19:00 - 20:00 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 28-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 05-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 12-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 19-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 26-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 02-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 09-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 16-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 23-11-17 19:00 - 20:00 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 30-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 07-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 21-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 28-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 04-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 11-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 18-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 25-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 01-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 08-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 15-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 03 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 22-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 01-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 08-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 15-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 22-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 29-03-18 18:30 - 19:30 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 05-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 12-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 19-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 26-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 03-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 10-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 17-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 24-05-18 18:30 - 19:30 Gras 3A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 31-05-18 18:30 - 19:30 AFGELAST Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 07-06-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 21-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 03 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 28-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2A 04 Team training Voetbal Senioren geen_training

Berichten



Terug naar boven