Mannen KNVB beker Amateurs poule

Ud Voet Senioren - Senioren - Voet U1

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:  Email:
 Hendrik Faber  06-26033586   hendrikfaber@hotmail.com
 Coach:  Tel nr:  Email:
Geert Arend Roorda                                      06-11951134                                                  
Gerald Sibon  06-  

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
Geert Arend Roorda                                     06-11951134                                                   
 Gerald Sibon  06-  
 

Teamleden

Spelers
Bartjan Bosma Veld      
Jelmer Brouwer Veld      
Romke Faber Veld      
Martin Heida Veld      
Sander Jongsma Veld      
Piet Christiaan Klaster Veld      
Johan Prins Keeper      
Jeroen Ros Veld      
Johan Ros Veld      
Arnold van der Woude Veld      
Ron van der Woude Veld      
 
Overige teamleden
Hendrik Faber Leider/Cont
Jan Steunebrink Scheids-assist
Annie v.d. Woude Kleding WAS

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Udiros 1 13587 0-0
C 27-05-2018 14:00 Akkrum 1 Mildam 1 13641 0-0
C 27-05-2018 14:00 Wijster 1 Trinitas 1 13558 0-0
C 27-05-2018 14:00 Gorredijk 1 Havelte 1 13573 0-0
C 27-05-2018 14:00 Renado 1 Oldemarkt FC 1 13601 0-0
C 27-05-2018 14:00 Dwingeloo 1 Jubbega 1 13614 0-0
C 27-05-2018 14:00 Lemmer 1 DIO Oosterwolde 1 13621 0-0
C 20-05-2018 14:00 Havelte 1 Wijster 1 13519 0-0
C 20-05-2018 14:00 Trinitas 1 Renado 1 13503 0-0
C 20-05-2018 14:00 Udiros 1 Dwingeloo 1 13497 0-0
C 20-05-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Gorredijk 1 13539 0-0
C 20-05-2018 14:00 Jubbega 1 Lemmer 1 13547 0-0
C 20-05-2018 14:00 Mildam 1 Steenwijker Boys 1 13484 0-0
C 20-05-2018 14:00 Oldemarkt FC 1 Akkrum 1 13475 0-0
C 13-05-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 DIO Oosterwolde 1 13422 0-0
C 13-05-2018 14:00 Havelte 1 Trinitas 1 13404 0-0
C 13-05-2018 14:00 Gorredijk 1 Oldemarkt FC 1 13396 0-0
C 13-05-2018 14:00 Akkrum 1 Jubbega 1 13463 0-0
C 13-05-2018 14:00 Wijster 1 Mildam 1 13380 0-0
C 13-05-2018 14:00 Renado 1 Udiros 1 13436 0-0
C 13-05-2018 14:00 Dwingeloo 1 Lemmer vv 1 13449 0-0
C 10-05-2018 14:00 Trinitas 1 DIO Oosterwolde 1 12613 0-0
C 09-05-2018 19:30 Renado 1 Steenwijker Boys 1 12661 0-0
C 08-05-2018 19:30 Wijster 1 Dwingeloo 1 12605 0-0
C 06-05-2018 14:00 Havelte 1 Gorredijk 1 12272 3-1
C 06-05-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Renado 1 12229 5-2
C 06-05-2018 14:00 Jubbega 1 Dwingeloo 1 12301 3-2
C 06-05-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Lemmer vv 1 12293 3-1
C 06-05-2018 14:00 Trinitas 1 Wijster 1 12257 3-2
C 06-05-2018 14:00 Mildam 1 Akkrum 1 12238 2-2
C 02-05-2018 20:00 Dwingeloo 1 Udiros 1 123946 4-2
C 02-05-2018 20:00 DIO Oosterwolde 1 Jubbega 1 13247 1-1
C 29-04-2018 14:00 Wijster 1 Havelte 1 12312 0-1
C 29-04-2018 14:00 Renado 1 Trinitas 1 87726 2-1
C 29-04-2018 14:00 Mildam 1 FC Oldemarkt 1 12848 3-1
C 29-04-2018 14:00 Jubbega 1 Akkrum 1 12110 4-1
C 29-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Gorredijk 1 12902 3-0
C 26-04-2018 19:00 Jubbega 1 Trinitas 1 12542 3-0
C 26-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 12534 2-0
C 26-04-2018 19:00 Lemmer vv 1 Renado 1 12922 1-2
C 26-04-2018 19:00 DIO Oosterwolde 1 Akkrum 1 12891 0-1
C 26-04-2018 19:00 Mildam 1 Wijster 1 12059 4-1
C 22-04-2018 14:00 Jubbega 1 Havelte 1 13356 5-0
C 22-04-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Wijster 1 13297 2-2
C 22-04-2018 14:00 Mildam 1 Renado 1 13306 1-0
C 22-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Steenwijker Boys 1 13367 3-8
C 22-04-2018 14:00 Trinitas 1 Gorredijk 1 13325 1-3
C 22-04-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 13348 0-2
C 22-04-2018 14:00 Udiros 1 Akkrum 1 13319 1-5
C 19-04-2018 18:45 Trinitas 1 FC Oldemarkt 1 11964 0-4
C 15-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Mildam 1 13259 3-1
C 15-04-2018 14:00 Gorredijk 1 Wijster 1 13205 7-3
C 15-04-2018 14:00 Akkrum 1 Trinitas 1 13285 3-1
C 15-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Udiros 1 13266 1-5
C 15-04-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 FC Oldemarkt 1 13219 0-1
C 15-04-2018 14:00 Renado 1 Havelte 1 13233 2-1
C 12-04-2018 20:00 Trinitas 1 Havelte 1 12078 1-1
C 08-04-2018 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 13160 2-1
C 08-04-2018 14:00 Wijster 1 Renado 1 13152 1-2
C 08-04-2018 14:00 Udiros 1 Jubbega 1 13141 0-3
C 08-04-2018 14:00 Mildam 1 DIO Oosterwolde 1 13128 0-2
C 08-04-2018 14:00 Havelte 1 Akkrum 1 13188 0-1
C 08-04-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Lemmer vv 1 13119 5-2
C 08-04-2018 14:00 Gorredijk 1 Steenwijker Boys 1 13180 4-1
C 03-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 12203 1-2
C 01-04-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Wijster 1 13068 4-0
C 01-04-2018 14:00 Lemmer vv 1 Akkrum 1 13100 0-2
C 01-04-2018 14:00 Jubbega 1 Renado 1 13089 3-0
C 01-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 13080 1-1
C 01-04-2018 14:00 Udiros 1 Gorredijk 1 13050 1-6
C 01-04-2018 14:00 Mildam 1 Havelte 1 13038 1-6
C 01-04-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1 13029 1-2
C 25-03-2018 14:00 Trinitas 1 Lemmer vv 1 12943 8-0
C 25-03-2018 14:00 Wijster 1 Udiros 1 12935 5-4
C 25-03-2018 14:00 Gorredijk 1 Mildam 1 12963 0-2
C 25-03-2018 14:00 Havelte 1 FC Oldemarkt 1 12971 1-5
C 25-03-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Jubbega 1 12990 3-2
C 25-03-2018 14:00 Renado 1 DIO Oosterwolde 1 13004 1-2
C 25-03-2018 14:00 Akkrum 1 Dwingeloo 1 13018 0-4
C 18-03-2018 14:00 Udiros 1 Havelte 1 12861 1-1
C 18-03-2018 14:00 Jubbega 1 Wijster 1 12911 4-3
C 18-03-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Trinitas 1 12877 1-1
C 11-03-2018 14:00 Akkrum 1 Steenwijker Boys 1 12840 7-2
C 11-03-2018 14:00 Trinitas 1 Mildam 1 12778 4-3
C 11-03-2018 14:00 Wijster 1 Lemmer vv 1 12770 4-0
C 11-03-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Udiros 1 12763 5-1
C 11-03-2018 14:00 Gorredijk 1 Jubbega 1 12798 1-1
C 11-03-2018 14:00 Havelte 1 DIO Oosterwolde 1 12806 0-5
C 11-03-2018 14:00 Renado 1 Dwingeloo 1 12826 0-2
C 25-02-2018 14:00 Udiros 1 Steenwijker Boys 1 12251 2-4
C 18-02-2018 14:00 Akkrum 1 Renado 1 12751 3-1
C 18-02-2018 14:00 Udiros 1 Trinitas 1 12669 3-2
C 18-02-2018 14:00 Lemmer vv 1 Gorredijk 1 12732 1-4
C 18-02-2018 14:00 Dwingeloo 1 Havelte 1 12712 0-0
C 18-02-2018 14:00 Jubbega 1 Mildam 1 12721 5-1
C 18-02-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Wijster 1 12685 6-1
C 18-02-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1 12700 2-1
C 11-02-2018 14:00 Havelte 1 Lemmer vv 1 12641 3-0
C 11-02-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Jubbega 1 12585 2-1
C 11-02-2018 14:00 Mildam 1 Udiros 1 12594 5-2
C 11-02-2018 14:00 Gorredijk 1 Akkrum 1 12633 0-3
C 04-02-2018 14:00 Renado 1 Gorredijk 1 12508 1-4
C 04-02-2018 14:00 DIO Oosterwolde 1 Udiros 1 12522 9-0
C 04-02-2018 14:00 Lemmer vv 1 Mildam 1 12553 0-7
C 04-02-2018 14:00 Steenwijker Boys 1 Havelte 1 12495 3-0
C 03-02-2018 15:00 Akkrum 1 Wijster 1 12573 6-0
C 28-01-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 12416 2-2
C 28-01-2018 14:00 Wijster 1 Gorredijk 1 12439 2-5
C 28-01-2018 14:00 Havelte 1 Renado 1 12463 1-1
C 28-01-2018 14:00 FC Oldemarkt 1 Steenwijker Boys 1 12407 0-2
C 28-01-2018 14:00 Trinitas 1 Akkrum 1 12447 0-1
C 28-01-2018 14:00 Udiros 1 Lemmer vv 1 12429 4-3
C 28-01-2018 14:00 Jubbega 1 DIO Oosterwolde 1 12479 4-4
C 17-12-2017 14:00 Gorredijk 1 DIO Oosterwolde 1 12328 3-5
C 17-12-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Mildam 1 12342 1-4
C 17-12-2017 14:00 Akkrum 1 FC Oldemarkt 1 12395 2-2
C 17-12-2017 14:00 Lemmer vv 1 Jubbega 1 12375 1-8
C 17-12-2017 14:00 Dwingeloo 1 Udiros 1 12368 0-0
C 17-12-2017 14:00 Renado 1 Trinitas 1 12355 0-0
C 03-12-2017 14:00 Havelte 1 Jubbega 1 12157 1-4
C 03-12-2017 14:00 Steenwijker Boys 1 Lemmer vv 1 12176 3-1
C 03-12-2017 14:00 Wijster 1 FC Oldemarkt 1 12134 0-1
C 03-12-2017 14:00 Akkrum 1 Udiros 1 12217 3-2
C 03-12-2017 14:00 Renado 1 Mildam 1 12190 2-0
C 03-12-2017 14:00 Gorredijk 1 Trinitas 1 12150 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 28-11-2017 20:00 Jubbega 1 De Griffioen 1 79453 4-4
B 12-11-2017 14:30 SC Bolsward 1 FVC 1 79466 0-5
B 12-11-2017 14:00 Renado 1 Trinitas 1 79447 3-1
B 12-11-2017 14:00 Udiros 1 VC Trynwalden 1 79452 0-3
B 12-11-2017 13:30 SC Franeker 1 Geel Wit 1 79463 7-1
B 11-11-2017 14:30 Oudehaske 1 Heerenveense Boys 1 79464 5-2
B 11-11-2017 15:00 SC Berlikum 1 Tzummarum 1 79449 3-1
B 11-11-2017 15:00 Zeerobben 1 Leovardia 1 79456 2-0
B 11-11-2017 15:00 SC Boornbergum'80 1 Hardegarijp 1 79444 1-2
B 11-11-2017 17:00 LAC Frisia 1883 1 Oostergo 1 79448 10-0
B 11-11-2017 17:00 S.C. Stiens 1 v.v. Dronrijp 1 79465 3-0
B 11-11-2017 20:00 DIO Oosterwolde 1 SWZ Boso Sneek 79442 2-5
B 11-11-2017 14:30 Kollum 1 Buitenpost 79458 1-5
B 11-11-2017 14:30 WTOC 1 Drachtster Boys 1 79455 0-8
B 11-11-2017 14:30 De Sweach 1 Blauw Wit '34 1 79451 0-4
B 11-11-2017 14:30 Ternaard 1 't Fean'58 1 79450 1-1
B 10-11-2017 20:00 Gorredijk 1 VWC 1 79454 1-2
B 08-11-2017 20:15 BCV 1 Marrum 1 79441 2-0
B 08-11-2017 20:00 Oeverzwaluwen 1 Oosterlittens 1 79445 4-2
B 08-11-2017 20:00 Heerenveen Delfstrahuizen 1 79457 3-2
B 08-11-2017 20:00 Bakkeveen 1 ODV 1 79461 3-1
B 08-11-2017 20:00 Drachten 1 Makkum 1 79462 4-0
B 07-11-2017 20:00 SC Twijzel 1 Be Quick D 1 79460 2-8
B 07-11-2017 20:00 FC Birdaard 1 Rijperkerk 1 79459 0-3
B 07-11-2017 20:00 Dokkum 1 SC Bolsward 1 79446 5-2
B 07-11-2017 20:00 Nijland 1 Read Swart 1 79443 6-0
B 07-11-2017 20:00 Balk 1 FC Wolvega 1 79440 2-1

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Sport Vereent 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Steenwijker Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Udiros 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wispolia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Musselkanaal 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Oldeholtpade 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 v.v. Dronrijp 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 Ruinen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Read Swart 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Protos 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 Siddeburen 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
8 Titan 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 TLC 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 FVV 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Warga 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Udiros 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
13 OVC '21 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
14 Wijster 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 v.v. Dronrijp 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Musselkanaal 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
3 Warga 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 Wijster 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 Ruinen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Udiros 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 OVC '21 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Westerwolde 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
9 HOC 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
10 Siddeburen 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
11 FC Zuidlaren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Protos 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bakkeveen 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
14 SV Bedum 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
15 Engelbert 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
16 De Blesse 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
17 Zwaagwesteinde 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
18 fc Harlingen 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-08-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
wo 30-08-17 20:00 - 21:30 Gras 3B 06+07 Team training Voet U1
di 05-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 12-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 19-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 26-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 03-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 10-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 17-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 24-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 31-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 07-11-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 14-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 21-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 28-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 05-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 12-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 19-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 26-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 02-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 09-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 16-01-18 20:00 - 21:30 AFGELAST afgelast Team training Voet U1
di 23-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 30-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 06-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 13-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 20-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 27-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 06-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 13-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 20-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 27-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 05 Team training Voet U1
di 03-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 10-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 19-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
di 26-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vrijdag 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 25-08-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 01-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 08-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 15-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 22-09-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 29-09-17 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training Voet U1
vr 06-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 13-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 20-10-17 20:00 - 21:30 AFGELAST afgelast Team training Voet U1
vr 27-10-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 03-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 10-11-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 17-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 24-11-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 01-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 08-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 15-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 22-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 29-12-17 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 05-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 12-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 19-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 26-01-18 20:00 - 21:30 AFGELAST Team training Voet U1
vr 02-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 09-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 16-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 23-02-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 02-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 09-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 16-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 23-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 30-03-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 06-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 13-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 20-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 27-04-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 04-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 11-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 18-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 25-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 06+07 Team training Voet U1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 15-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 22-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1
vr 29-06-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2A 06+07 Team training Voet U1

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
zo 27-08-17 13:00 - 15:00 Veld 2 06+07 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
zo 14-01-18 11:00 - 12:30 Hoofdveld 2 06 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 17-01-18 20:00 - 21:30 Hoofdveld 2 06 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 25-01-18 20:00 - 21:30 Korfbal 06 Team training Voet U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven