0265 Onder 11 competitie (najaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet SCH-JO11-1(E1)

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Jeffrey Mast Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-01-2018 10:00 Voet SCH-JO11-1(E1) Pec Zwolle/Fc Emmen Hoofdveld 2 05 01+02
C 04-02-2018 11:00 Voet SCH-JO11-1(E1) FC Groningen Hoofdveld 2A 05 01
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-12-2017 12:00 CEC JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 53851 0-0
C 09-12-2017 10:45 Emmen JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 55842 0-0
C 09-12-2017 12:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 52252 6-1
C 09-12-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 56690 2-4
C 09-12-2017 10:15 ACV JO11-1 CEC JO11-1 53764 7-1
C 09-12-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 54966 5-1
C 02-12-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 ACV JO11-1 54387 3-3
C 02-12-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 Alcides JO11-1 57350 1-2
C 02-12-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 52566 4-6
C 02-12-2017 10:30 CEC JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 54418 4-13
C 02-12-2017 12:00 Udiros JO11-1G LAC Frisia 1883 JO11-1 52795 10-1
C 02-12-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Emmen JO11-1 53964 1-6
C 27-11-2017 19:00 Alcides JO11-1 Udiros JO11-1G 57882 2-10
C 25-11-2017 09:45 ACV JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55937 0-7
C 25-11-2017 10:00 d' Olde Veste'54 JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 55052 2-4
C 25-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 53874 3-8
C 25-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 52764 5-2
C 25-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 CEC JO11-1 52686 0-0
C 21-11-2017 18:15 Achilles 1894 JO11-1 Udiros JO11-1G 56688 0-9
C 18-11-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 ACV JO11-1 55807 4-5
C 18-11-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 54843 0-0
C 18-11-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 Alcides JO11-1 56047 11-3
C 18-11-2017 12:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 54095 7-3
C 18-11-2017 12:00 Udiros JO11-1G Emmen JO11-1 54979 4-1
C 16-11-2017 18:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Udiros JO11-1G 57609 2-6
C 11-11-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 55240 2-10
C 11-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 CEC JO11-1 55869 2-4
C 11-11-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 Udiros JO11-1G 53790 0-15
C 11-11-2017 10:00 ACV JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 57930 1-12
C 11-11-2017 12:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 56693 4-0
C 11-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 56735 8-1
C 04-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 55455 12-1
C 04-11-2017 12:45 LAC Frisia 1883 JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55891 0-3
C 04-11-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 CEC JO11-1 53535 14-0
C 04-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 53668 3-3
C 04-11-2017 09:45 Achilles 1894 JO11-1 ACV JO11-1 56743 5-8
C 01-11-2017 17:30 Udiros JO11-1G GVAV-Rapiditas JO11-1 57954 11-1
C 28-10-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 54207 2-10
C 28-10-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53753 2-2
C 28-10-2017 10:30 ACV JO11-1 Emmen JO11-1 57166 1-7
C 28-10-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Alcides JO11-1 53343 5-0
C 21-10-2017 10:30 CEC JO11-1 Udiros JO11-1G 52518 1-18
C 14-10-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Emmen JO11-1 56996 1-7
C 14-10-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55852 1-6
C 14-10-2017 10:00 Alcides JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 55485 1-3
C 14-10-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 ACV JO11-1 53194 11-4
C 14-10-2017 11:15 LAC Frisia 1883 JO11-1 CEC JO11-1 56517 11-1
C 12-10-2017 17:30 Udiros JO11-1G Be Quick 1887 JO11-1 56100 16-1
C 07-10-2017 10:30 d' Olde Veste'54 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53729 0-5
C 07-10-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 54488 2-9
C 07-10-2017 10:30 CEC JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 54018 0-0
C 07-10-2017 10:30 ACV JO11-1 Alcides JO11-1 57391 2-2
C 07-10-2017 12:00 Emmen JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 52752 10-1
C 30-09-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53917 8-2
C 30-09-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 54044 2-1
C 30-09-2017 10:00 Alcides JO11-1 Emmen JO11-1 52250 0-11
C 30-09-2017 10:30 CEC JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 54026 4-4
C 30-09-2017 11:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 56020 5-4
C 30-09-2017 10:30 Udiros JO11-1G ACV JO11-1 57422 12-0
C 23-09-2017 08:45 Olde Veste'54 JO11-1 Heerenveen JO11-1 57214 0-10
C 23-09-2017 12:00 Emmen JO11-1 Frisia JO11-1 55501 5-3
C 23-09-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 CEC JO11-1 55803 11-3
C 23-09-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Alcides JO11-1 52259 6-1
C 23-09-2017 10:30 ACV JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 57295 5-3
C 21-09-2017 18:30 Drachtster Boys JO11-1 Udiros JO11-1G 53227 3-16

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Udiros JO11-1G 11 11 0 0 33 127 12 115 0
2 Emmen JO11-1 9 8 0 1 24 67 13 54 0
3 V.V. Heerenveen JO11-1 10 8 0 2 24 50 17 33 0
4 LAC Frisia 1883 JO11-1 10 7 0 3 21 62 33 29 0
5 Drachtster Boys JO11-1 11 7 0 4 21 77 52 25 0
6 ACV JO11-1 11 4 2 5 14 36 67 -31 0
7 Achilles 1894 JO11-1 11 4 1 6 13 44 57 -13 0
8 Be Quick 1887 JO11-1 10 2 2 6 8 32 52 -20 0
9 d' Olde Veste'54 JO11-1 11 1 3 7 6 16 70 -54 0
10 Alcides JO11-1 11 1 2 8 5 19 64 -45 0
11 CEC JO11-1 8 1 1 6 4 18 80 -62 0
12 GVAV-Rapiditas JO11-1 9 1 1 7 4 12 43 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 21-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 28-08-17 11:00 - 12:30 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-09-17 16:30 - 18:00 Veld 2A, Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-09-17 16:30 - 18:00 Afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-09-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 02-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 09-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 16-10-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 23-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 30-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 06-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 13-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 20-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 27-11-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-12-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-12-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-12-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-12-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 01-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 08-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 15-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 22-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 29-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 05-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 12-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 19-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 26-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 05-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 12-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 19-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 26-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 02-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 09-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 16-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 23-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 30-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 07-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 14-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 21-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 28-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
dinsdag 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 22-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 29-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 03-10-17 16:30 - 18:00 Hoofdveld 2 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 10-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 17-10-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 24-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 31-10-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 07-11-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 14-11-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 12 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 21-11-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 28-11-17 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-12-17 16:30 - 17:50 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-12-17 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-12-17 16:30 - 17:50 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-12-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 02-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 09-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 16-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 23-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 30-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 06-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 13-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 20-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 27-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 06-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 13-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 20-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 27-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 03-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 10-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 17-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 24-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 01-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 08-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 15-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 22-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 29-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
donderdag 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 24-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 31-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-09-17 16:30 - 18:00 afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 05-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 12-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 19-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 26-10-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 02-11-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 09-11-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 16-11-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 23-11-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 30-11-17 16:30 - 18:00 Afgelast afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-12-17 16:30 - 18:00 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 04-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 11-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 18-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 25-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 01-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 08-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 15-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 22-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 01-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 08-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 15-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 22-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 29-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 05-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 12-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 19-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 26-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 03-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 10-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 17-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 24-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 31-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 10-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven