0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet SCH-JO11-1(E1)

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Jeffrey Mast Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
V 03-07-2018 18:30 Voet SCH-JO11-1(E1) Dractster Boys JO12 Hoofdveld 2A 05 03
V 07-07-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) toernooi met Almere City + FC Twente (-14:30) Hoofdveld 2 - -
V 18-08-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) Sc. Feyenoord (14:30) Hoofdveld 2 - -
T 15-09-2018 11:00 Voet SCH-JO11-1(E1) toernooi met FC Utrecht + AZ (-14:30) Hoofdveld 2 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-05-2018 10:45 Drachtster Boys JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) J.W. (Jan-Willem) vanMersbergen 108985 1 - 12
C 19-05-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) FVC JO11-1 J. (Jens) Kroeze 105658 15 - 1
C 24-04-2018 18:30 Voet SCH-JO11-1(E1) Zeerobben JO11-1 J. (Jens) Kroeze 107803 6 - 3
C 21-04-2018 vervallen DZOH JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 106816
C 21-04-2018 09:00 HZVV JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 116352 4 - 12
C 14-04-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) Drachten Brouwer, J (Jelmer) 107923
C 10-04-2018 18:30 Voet SCH-JO11-1(E1) Blauw Wit '34 Kroeze, J. (Jens) 109683 -
C 07-04-2018 10:15 FC Wolvega JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) S. (Sven) Kramer 110336 1 - 11
C 24-03-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) LAC Frisia Kroeze, J. (Jens) 108100
C 12-03-2018 19:00 SJO JVZ JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 108519 1 - 10
C 10-03-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 105838 2 - 5
C 17-02-2018 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) Emmen JO11-1 Kroeze, J. (Jens)… (+1) 108491 4 - 4
T 04-02-2018 11:00 Voet SCH-JO11-1(E1) FC Groningen
C 02-12-2017 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) LAC Frisia JO11-1 52795
C 27-11-2017 19:00 Alcides JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 57882 2 - 10
C 21-11-2017 18:15 Achilles 1894 JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 56688 0 - 9
C 18-11-2017 12:00 Voet SCH-JO11-1(E1) Emmen JO11-1 P. Kroeze 54979 4 - 1
C 16-11-2017 18:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 57609 2 - 6
C 11-11-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 53790 0 - 15
C 01-11-2017 17:30 Voet SCH-JO11-1(E1) GVAV-Rapiditas JO11-1 57954 11 - 1
C 21-10-2017 10:30 CEC JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 52518 1 - 18
C 12-10-2017 17:30 Voet SCH-JO11-1(E1) Be Quick 1887 JO11-1 56100 16 - 1
C 30-09-2017 12:00 ACV JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 57422
C 21-09-2017 18:30 Drachtster Boys JO11-1 Voet SCH-JO11-1(E1) 53227 3 - 16
B 16-09-2017 vervallen Voet SCH-JO11-1(E1) SJO J.V. Oostenburg JO11-1 3022
B 09-09-2017 vervallen Voet SCH-JO11-1(E1) Gorredijk JO11-1 3067
B 02-09-2017 vervallen Jubbega JO11-1G Voet SCH-JO11-1(E1) 3082
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 18:30 Drachten JO11-1 Zeerobben JO11-1 109087 0-0
C 02-06-2018 10:15 FVC JO11-1 SJO JVZ JO11-1 106981 0-0
C 02-06-2018 11:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 105693 0-0
C 02-06-2018 10:15 FC Wolvega JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 106820 0-0
C 26-05-2018 08:45 FVC JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 105762 0-0
C 26-05-2018 10:15 Blauw Wit '34 JO11-1 HZVV JO11-1 116355 0-0
C 26-05-2018 10:15 SJO JVZ JO11-1 Zeerobben JO11-1 105750 0-0
C 26-05-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-1 FC Wolvega JO11-1 107457 0-0
C 26-05-2018 10:45 Drachtster Boys JO11-1 Udiros JO11-1G 108985 0-0
C 26-05-2018 12:00 Emmen JO11-1 Drachten JO11-1 108654 0-0
C 23-05-2018 18:30 FC Wolvega JO11-1 Drachten JO11-1 110468 0-0
C 23-05-2018 18:30 Emmen JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 106968 0-0
C 19-05-2018 11:15 Drachten JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 108707 0-0
C 19-05-2018 11:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-1 109829 0-0
C 19-05-2018 09:00 HZVV JO11-1 SJO JVZ JO11-1 116354 0-0
C 19-05-2018 10:00 Zeerobben JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 105753 0-0
C 19-05-2018 10:15 FC Wolvega JO11-1 Emmen JO11-1 106427 0-0
C 19-05-2018 12:00 Udiros JO11-1G FVC JO11-1 105658 0-0
C 16-05-2018 18:30 HZVV JO11-1 Emmen JO11-1 116348 0-0
C 16-05-2018 18:45 Drachtster Boys JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 109207 0-0
C 12-05-2018 10:05 Zeerobben JO11-1 Emmen JO11-1 108754 0-0
C 12-05-2018 10:15 SJO JVZ JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 108059 0-0
C 12-05-2018 10:15 FC Wolvega JO11-1 HZVV JO11-1 116353 0-0
C 12-05-2018 11:00 FVC JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 108786 0-0
C 12-05-2018 10:00 Blauw Wit '34 JO11-1 Drachten JO11-1 108646 0-0
C 28-04-2018 10:00 Zeerobben JO11-1 FC Wolvega JO11-1 106525 6-1
C 28-04-2018 12:00 Emmen JO11-1 FVC JO11-1 109421 9-0
C 24-04-2018 18:30 Udiros JO11-1G Zeerobben JO11-1 107803 6-3
C 24-04-2018 18:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-1 108524 8-0
C 21-04-2018 09:00 HZVV JO11-1 Udiros JO11-1G 116352 4-12
C 21-04-2018 12:45 LAC Frisia 1883 JO11-1 FC Wolvega JO11-1 110798 6-2
C 21-04-2018 12:10 Drachtster Boys JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-1 108334 8-3
C 21-04-2018 13:15 Drachten JO11-1 FVC JO11-1 110021 2-3
C 21-04-2018 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 SJO JVZ JO11-1 109523 9-0
C 14-04-2018 12:00 Udiros JO11-1G Drachten JO11-1 107923 20-0
C 14-04-2018 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 107624 8-1
C 14-04-2018 10:15 LAC Frisia 1883 JO11-1 HZVV JO11-1 116351 6-2
C 14-04-2018 08:30 Blauw Wit '34 JO11-1 Zeerobben JO11-1 107791 8-1
C 14-04-2018 10:00 FVC JO11-1 FC Wolvega JO11-1 109743 3-4
C 14-04-2018 10:15 SJO JVZ JO11-1 Emmen JO11-1 106994 1-5
C 10-04-2018 18:30 Udiros JO11-1G Blauw Wit '34 JO11-1 109683 14-0
C 07-04-2018 12:10 Drachtster Boys JO11-1 SJO JVZ JO11-1 110599 8-0
C 07-04-2018 12:00 Emmen JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-1 107432 7-2
C 07-04-2018 11:15 Drachten JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 106174 0-3
C 07-04-2018 10:15 FC Wolvega JO11-1 Udiros JO11-1G 110336 1-11
C 07-04-2018 10:00 Zeerobben JO11-1 FVC JO11-1 107992 3-7
C 07-04-2018 09:00 HZVV JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 116350 2-4
C 28-03-2018 18:30 Drachten JO11-1 HZVV JO11-1 116345 2-2
C 24-03-2018 11:15 Blauw Wit '34 JO11-1 FC Wolvega JO11-1 109216 2-2
C 24-03-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-1 Zeerobben JO11-1 107218 18-0
C 24-03-2018 10:15 SJO JVZ JO11-1 Drachten JO11-1 105629 2-1
C 24-03-2018 12:00 Udiros JO11-1G LAC Frisia 1883 JO11-1 108100 8-4
C 24-03-2018 12:00 Emmen JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 108452 8-1
C 24-03-2018 11:45 FVC JO11-1 HZVV JO11-1 116349 1-3
C 12-03-2018 19:00 SJO JVZ JO11-1 Udiros JO11-1G 108519 1-10
C 10-03-2018 10:00 Zeerobben JO11-1 HZVV JO11-1 116347 3-6
C 10-03-2018 10:15 SJO JVZ JO11-1 FC Wolvega JO11-1 110257 4-1
C 10-03-2018 10:30 Drachtster Boys JO11-1 Drachten JO11-1 109394 3-1
C 10-03-2018 11:00 Blauw Wit '34 JO11-1 FVC JO11-1 108817 2-2
C 10-03-2018 10:00 V.V. Heerenveen JO11-1 Udiros JO11-1G 105838 2-5
C 10-03-2018 12:00 Emmen JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 110443 1-4
C 17-02-2018 09:50 Blauw Wit '34 JO11-1 SJO JVZ JO11-1 109872 2-4
C 17-02-2018 10:15 FVC JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 107643 0-3
C 17-02-2018 12:45 LAC Frisia 1883 JO11-1 Zeerobben JO11-1 106847 7-1
C 17-02-2018 12:00 Udiros JO11-1G Emmen JO11-1 108491 4-4
C 17-02-2018 10:00 HZVV JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 116346 2-3
C 17-02-2018 10:15 DZOH JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 106189 0-0
C 10-02-2018 11:15 Drachten JO11-1 DZOH JO11-1 106720 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-12-2017 12:00 CEC JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55158 0-0
C 16-12-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 53851 0-0
C 09-12-2017 10:45 Emmen JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 55842 0-0
C 09-12-2017 12:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 52252 6-1
C 09-12-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 56690 2-4
C 09-12-2017 10:15 ACV JO11-1 CEC JO11-1 53764 7-1
C 09-12-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 54966 5-1
C 02-12-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 ACV JO11-1 54387 3-3
C 02-12-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 Alcides JO11-1 57350 1-2
C 02-12-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 52566 4-6
C 02-12-2017 10:30 CEC JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 54418 4-13
C 02-12-2017 12:00 Udiros JO11-1G LAC Frisia 1883 JO11-1 52795 10-1
C 02-12-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Emmen JO11-1 53964 1-6
C 27-11-2017 19:00 Alcides JO11-1 Udiros JO11-1G 57882 2-10
C 25-11-2017 09:45 ACV JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55937 0-7
C 25-11-2017 10:00 d' Olde Veste'54 JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 55052 2-4
C 25-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 53874 3-8
C 25-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 CEC JO11-1 52686 0-0
C 25-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 52764 5-2
C 21-11-2017 18:15 Achilles 1894 JO11-1 Udiros JO11-1G 56688 0-9
C 18-11-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 ACV JO11-1 55807 4-5
C 18-11-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 54843 0-0
C 18-11-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 Alcides JO11-1 56047 11-3
C 18-11-2017 12:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 54095 7-3
C 18-11-2017 12:00 Udiros JO11-1G Emmen JO11-1 54979 4-1
C 16-11-2017 18:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Udiros JO11-1G 57609 2-6
C 11-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 56735 8-1
C 11-11-2017 10:00 ACV JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 57930 1-12
C 11-11-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 Udiros JO11-1G 53790 0-15
C 11-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 CEC JO11-1 55869 2-4
C 11-11-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 55240 2-10
C 11-11-2017 12:30 V.V. Heerenveen JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 56693 4-0
C 04-11-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 CEC JO11-1 53535 14-0
C 04-11-2017 12:45 LAC Frisia 1883 JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55891 0-3
C 04-11-2017 09:45 Achilles 1894 JO11-1 ACV JO11-1 56743 5-8
C 04-11-2017 10:00 Alcides JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 53668 3-3
C 04-11-2017 12:00 Emmen JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 55455 12-1
C 01-11-2017 17:30 Udiros JO11-1G GVAV-Rapiditas JO11-1 57954 11-1
C 28-10-2017 10:30 ACV JO11-1 Emmen JO11-1 57166 1-7
C 28-10-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 54207 2-10
C 28-10-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Alcides JO11-1 53343 5-0
C 28-10-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53753 2-2
C 21-10-2017 10:30 CEC JO11-1 Udiros JO11-1G 52518 1-18
C 14-10-2017 10:00 Alcides JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 55485 1-3
C 14-10-2017 10:30 Drachtster Boys JO11-1 ACV JO11-1 53194 11-4
C 14-10-2017 11:15 LAC Frisia 1883 JO11-1 CEC JO11-1 56517 11-1
C 14-10-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Emmen JO11-1 56996 1-7
C 14-10-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 V.V. Heerenveen JO11-1 55852 1-6
C 12-10-2017 17:30 Udiros JO11-1G Be Quick 1887 JO11-1 56100 16-1
C 07-10-2017 10:30 d' Olde Veste'54 JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53729 0-5
C 07-10-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-1 54488 2-9
C 07-10-2017 10:30 CEC JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 54018 0-0
C 07-10-2017 10:30 ACV JO11-1 Alcides JO11-1 57391 2-2
C 07-10-2017 12:00 Emmen JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 52752 10-1
C 30-09-2017 09:45 GVAV-Rapiditas JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1 54044 2-1
C 30-09-2017 10:00 Alcides JO11-1 Emmen JO11-1 52250 0-11
C 30-09-2017 10:30 CEC JO11-1 d' Olde Veste'54 JO11-1 54026 4-4
C 30-09-2017 11:30 LAC Frisia 1883 JO11-1 Drachtster Boys JO11-1 56020 5-4
C 30-09-2017 10:30 Udiros JO11-1G ACV JO11-1 57422 12-0
C 30-09-2017 13:45 V.V. Heerenveen JO11-1 Achilles 1894 JO11-1 53917 8-2
C 23-09-2017 10:30 ACV JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1 57295 5-3
C 23-09-2017 12:00 Emmen JO11-1 Frisia JO11-1 55501 5-3
C 23-09-2017 09:45 Be Quick 1887 JO11-1 CEC JO11-1 55803 11-3
C 23-09-2017 09:30 Achilles 1894 JO11-1 Alcides JO11-1 52259 6-1
C 23-09-2017 08:45 Olde Veste'54 JO11-1 Heerenveen JO11-1 57214 0-10
C 21-09-2017 18:30 Drachtster Boys JO11-1 Udiros JO11-1G 53227 3-16

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Udiros JO11-1G 11 10 1 0 31 117 21 96 0
2 LAC Frisia 1883 JO11-1 11 8 1 2 25 59 24 35 0
3 V.V. Heerenveen JO11-1 10 8 0 2 24 67 13 54 0
4 Emmen JO11-1 9 7 1 1 22 57 14 43 0
5 Drachtster Boys JO11-1 11 7 0 4 21 50 52 -2 0
6 HZVV JO11-1 11 5 1 5 16 39 44 -5 0
7 SJO JVZ JO11-1 11 4 2 5 14 24 48 -24 0
8 Blauw Wit '34 JO11-1 11 2 3 6 9 28 56 -28 0
9 FVC JO11-1 11 2 2 7 8 25 66 -41 0
10 FC Wolvega JO11-1 10 2 1 7 7 19 50 -31 0
11 Zeerobben JO11-1 11 2 1 8 7 24 69 -45 0
12 Drachten JO11-1 11 0 1 10 1 8 60 -52 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Udiros JO11-1G 11 11 0 0 33 127 12 115 0
2 Emmen JO11-1 9 8 0 1 24 67 13 54 0
3 V.V. Heerenveen JO11-1 10 8 0 2 24 50 17 33 0
4 LAC Frisia 1883 JO11-1 10 7 0 3 21 62 33 29 0
5 Drachtster Boys JO11-1 11 7 0 4 21 77 52 25 0
6 ACV JO11-1 11 4 2 5 14 36 67 -31 0
7 Achilles 1894 JO11-1 11 4 1 6 13 44 57 -13 0
8 Be Quick 1887 JO11-1 10 2 2 6 8 32 52 -20 0
9 d' Olde Veste'54 JO11-1 11 1 3 7 6 16 70 -54 0
10 Alcides JO11-1 11 1 2 8 5 19 64 -45 0
11 CEC JO11-1 8 1 1 6 4 18 80 -62 0
12 GVAV-Rapiditas JO11-1 9 1 1 7 4 12 43 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 21-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 28-08-17 11:00 - 12:30 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-09-17 16:30 - 18:00 Veld 2A, Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-09-17 16:30 - 18:00 AFGELAST Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-09-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 02-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 09-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 16-10-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 23-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 30-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 06-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 13-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 20-11-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 27-11-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-12-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-12-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-12-17 16:30 - 18:00 Hoofdveld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-12-17 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 01-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 08-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 15-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 22-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 29-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 05-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 12-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 19-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 26-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 05-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 12-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 19-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 1B 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 26-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 02-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 09-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 16-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 23-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 30-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 07-05-18 16:30 - 18:00 Gras 4 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 14-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 21-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 28-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 04-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 11-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 18-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
ma 25-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3A 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
dinsdag 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 22-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 29-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 03-10-17 16:30 - 18:00 Hoofdveld 2 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 10-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 17-10-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 24-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 31-10-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 07-11-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 14-11-17 16:30 - 18:00 Zaal AB, Outdoor 12 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 21-11-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 28-11-17 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-12-17 16:30 - 17:50 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-12-17 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-12-17 16:30 - 17:50 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-12-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 02-01-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 09-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 16-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 23-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 30-01-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 06-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 13-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 20-02-18 16:30 - 17:50 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 27-02-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 06-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 13-03-18 16:30 - 18:00 Zaal AB, Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 20-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 27-03-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 03-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 10-04-18 16:30 - 18:00 Zaal AB, Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 17-04-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 24-04-18 16:30 - 18:00 Hoofdveld 2 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 01-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 08-05-18 16:30 - 18:00 Gras 4, Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 15-05-18 16:30 - 18:00 Zaal AB, Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 22-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 29-05-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 05-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 12-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 19-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
di 26-06-18 16:30 - 18:00 Gras 3 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
donderdag 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 24-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 31-08-17 11:00 - 12:30 Veld 2A 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-09-17 16:30 - 18:00 afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-09-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 05-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 12-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 19-10-17 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 26-10-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 02-11-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 09-11-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 16-11-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 23-11-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 30-11-17 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-12-17 16:30 - 18:00 Zaal AB 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-12-17 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 04-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 11-01-18 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 18-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 25-01-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 01-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 08-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 15-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 22-02-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 01-03-18 16:30 - 18:00 AFGELAST afgelast Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 08-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 15-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 22-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 29-03-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 05-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 12-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 19-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 26-04-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 03-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 10-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 17-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 24-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 31-05-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 07-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 14-06-18 16:30 - 18:00 Hoofdveld 2A 04+05 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 21-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)
do 28-06-18 16:30 - 18:00 Korfbal 03+04 Team training SCH-E Voet SCH-JO11-1(E1)

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 10-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 16:30 - 18:00 Veld 2B 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
za 17-03-18 11:30 - 13:00 Zaal ABC 14 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 02-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 03-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 05-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 09-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-07-18 16:30 - 18:00 Gras 3 05 Team training Voet SCH-JO11-1(E1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven