0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet JO15-1(C1)


Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Geralt de Vries           06-55194188                  geralt@terraflora.nl                        
 Sikke van der Meer       06-27082578  
 Edwin Bakker  06-53967419  
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Ronald Kromkamp       06-13408999                  ronald.kromkamp001@fclive.nl               
               06-  

Teamleden

Spelers
Thijmen Bakker Veld      
Axel Bertram Keeper      
Lammert ten Boom Veld      
Yannick Dijk Veld      
Wisse Heida Veld      
Julia van der Meer Veld      
Jochem Mereboer Veld      
Menna Monkel Veld      
Geke Post Veld      
Duncan Schreuder Veld      
Yoram Veenstra Veld      
Tjardo de Vries Veld      
 
Overige teamleden
Ronald Kromkamp Trainer
Geralt de Vries Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-05-2018 19:00 Voet JO15-1(C1) Harkema Opeinde JO15-1 101627 Sportpark Nieuwehorne - -
C 26-05-2018 10:00 Voet JO15-1(C1) V.V. Heerenveen JO15-3 J. (Jeppe) Oostra 101532 Sportpark Nieuwehorne Hoofdveld 2 - -
C 30-05-2018 19:01 SJO WTTC JO15-1 Voet JO15-1(C1) 100932 Sportpark De Puster - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2018 19:00 Udiros JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1
C 26-05-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Rottevalle JO15-1G
C 26-05-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 DWP JO15-1
C 26-05-2018 10:00 Udiros JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3
C 26-05-2018 10:40 Opende JO15-1G Harkema Opeinde JO15-1
C 26-05-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 22-05-2018 19:00 Opende JO15-1G Voet JO15-1(C1) Afgeschermd 99302
C 19-05-2018 08:45 Heerenveense Boys JO15-4 Voet JO15-1(C1) T. (Thijs) Drost 101671 12 - 1
C 16-05-2018 19:15 Voet JO15-1(C1) SJO Feanstars JO15-2d
C 21-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Voet JO15-1(C1) D.F. (Frans) Borger 99823 9 - 3
C 14-04-2018 10:00 Voet JO15-1(C1) Feanstars JO15 Faber, HG (Hendrik) 101393
C 31-03-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Voet JO15-1(C1) Afgeschermd 99248 14 - 0
C 24-03-2018 10:00 Voet JO15-1(C1) Rottevalle Woude, R. (Ron) van der 100271
C 10-03-2018 11:00 Voet JO15-1(C1) DWP JO15-1 101204
V 27-01-2018 10:00 Voet JO15-1(C1) Jubbega JO15-1
C 16-12-2017 12:00 ONB JO15-3 Voet JO15-1(C1) Stijger, T. (Tim) 45517 5 - 0
C 13-12-2017 18:30 Bakkeveen JO15-1 Voet JO15-1(C1) Kootstra, J. (Jan) 47794 1 - 4
C 02-12-2017 10:00 Voet JO15-1(C1) Drachtster Boys JO15-6 Kramer, Gerwin 47340 13 - 2
C 25-11-2017 09:00 SJO WTTC JO15-1 Voet JO15-1(C1) Visser, Sybren 46706 5 - 1
C 23-11-2017 19:00 Voet JO15-1(C1) S.V. Haulerwijk JO15-1G 46491
C 11-11-2017 10:35 ONT JO15-2 Voet JO15-1(C1) Boer, S (Sybold) de 46501 1 - 13
C 04-11-2017 09:30 Voet JO15-1(C1) Opende JO15-2 Mol, P. (Peter) 46298 5 - 0
C 01-11-2017 19:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Voet JO15-1(C1) Klooster, Berthold 45991 1 - 11
B 21-10-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Voet JO15-1(C1) 7181 3 - 3
C 14-10-2017 10:00 Voet JO15-1(C1) Trinitas JO15-1 47362 5 - 5
C 05-10-2017 18:15 Voet JO15-1(C1) Jubbega JO15-2 47358 16 - 1
C 23-09-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Voet JO15-1(C1) Mulder, J. (Jesse) 47792 1 - 7
B 21-09-2017 18:30 Voet JO15-1(C1) SJO WTTC JO15-1 7131
B 14-09-2017 vervallen Voet JO15-1(C1) Sport Vereent JO15-1G 7260
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2018 19:00 V.V. Heerenveen JO15-3 SJO Feanstars JO15-2d 101482 0-0
C 22-05-2018 19:00 Opende JO15-1G Udiros JO15-1 99302 0-0
C 19-05-2018 08:45 Heerenveense Boys JO15-4 Udiros JO15-1 101671 0-0
C 19-05-2018 09:55 Rottevalle JO15-1G Drachtster Boys JO15-4 100222 0-0
C 19-05-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 Jubbega JO15-1 98912 0-0
C 19-05-2018 11:35 DWP JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 99443 0-0
C 16-05-2018 19:15 Udiros JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 101393 0-0
C 16-05-2018 18:30 V.V. Heerenveen JO15-3 Opende JO15-1G 101570 0-0
C 16-05-2018 18:45 Rottevalle JO15-1G Heerenveense Boys JO15-4 100665 0-0
C 12-05-2018 11:15 SJO Feanstars JO15-2d Drachtster Boys JO15-4 101375 0-0
C 12-05-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Rottevalle JO15-1G 100273 0-0
C 12-05-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3 98245 0-0
C 12-05-2018 11:40 DWP JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4 99791 0-0
C 12-05-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Opende JO15-1G 98688 0-0
C 05-05-2018 10:30 SJO WTTC JO15-1 Udiros JO15-1 100932 0-0
C 05-05-2018 09:00 Rottevalle JO15-1G V.V. Heerenveen JO15-3 100005 1-3
C 28-04-2018 11:40 DWP JO15-1 Opende JO15-1G 100729 0-0
C 28-04-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Jubbega JO15-1 100594 5-1
C 28-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 SJO WTTC JO15-1 99635 0-3
C 25-04-2018 19:00 V.V. Heerenveen JO15-3 DWP JO15-1 98387 5-1
C 21-04-2018 11:30 Opende JO15-1G SJO WTTC JO15-1 99072 7-0
C 21-04-2018 10:00 Heerenveense Boys JO15-4 Harkema Opeinde JO15-1 100079 0-2
C 21-04-2018 09:00 Rottevalle JO15-1G Jubbega JO15-1 99089 3-0
C 21-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Udiros JO15-1 99823 9-3
C 14-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Opende JO15-1G 98445 1-8
C 14-04-2018 11:00 Jubbega JO15-1 DWP JO15-1 98946 0-0
C 14-04-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3 98295 4-2
C 14-04-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 Rottevalle JO15-1G 98343 1-0
C 10-04-2018 18:30 Harkema Opeinde JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 118585 0-0
C 07-04-2018 13:30 V.V. Heerenveen JO15-3 Jubbega JO15-1 98303 6-0
C 07-04-2018 11:40 DWP JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 100214 4-2
C 07-04-2018 10:30 Heerenveense Boys JO15-4 Drachtster Boys JO15-4 101048 6-0
C 07-04-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d SJO WTTC JO15-1 98509 3-4
C 31-03-2018 10:20 Heerenveense Boys JO15-4 SJO Feanstars JO15-2d 101385 2-2
C 31-03-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Udiros JO15-1 99248 14-0
C 31-03-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 SJO WTTC JO15-1 101682 1-2
C 24-03-2018 10:00 Udiros JO15-1 Rottevalle JO15-1G 100271 0-12
C 24-03-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Opende JO15-1G 99639 4-2
C 24-03-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 DWP JO15-1 99397 6-1
C 24-03-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4 100750 2-1
C 24-03-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 V.V. Heerenveen JO15-3 98673 1-8
C 10-03-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Harkema Opeinde JO15-1 100590 0-7
C 10-03-2018 11:00 Udiros JO15-1 DWP JO15-1 101204 0-7
C 10-03-2018 10:40 Opende JO15-1G Rottevalle JO15-1G 101165 4-0
C 10-03-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Jubbega JO15-1 100344 3-3
C 10-03-2018 11:45 V.V. Heerenveen JO15-3 Heerenveense Boys JO15-4 100615 4-0
C 17-02-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Drachtster Boys JO15-4 100305 0-0
C 17-02-2018 11:40 DWP JO15-1 Rottevalle JO15-1G 99182 0-1
C 17-02-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 99714 0-0
C 17-02-2018 10:30 Heerenveense Boys JO15-4 Opende JO15-1G 100503 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-10-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Udiros JO15-1 7181 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:00 Jubbega JO15-2 S.V. Haulerwijk JO15-1G 45155 0-0
C 16-12-2017 12:00 ONB JO15-3 Udiros JO15-1 45517 5-0
C 16-12-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Bakkeveen JO15-1 46316 0-9
C 13-12-2017 18:30 Bakkeveen JO15-1 Udiros JO15-1 47794 1-4
C 09-12-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Trinitas JO15-1 45719 0-0
C 09-12-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 ONB JO15-3 45492 0-0
C 09-12-2017 09:00 Jubbega JO15-2 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46401 0-0
C 09-12-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 Opende JO15-2 47748 15-0
C 09-12-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ONT JO15-2 45986 0-0
C 02-12-2017 09:00 Opende JO15-2 Bakkeveen JO15-1 47614 4-1
C 02-12-2017 10:00 Udiros JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47340 13-2
C 02-12-2017 10:15 Trinitas JO15-1 Drachtster Boys JO15-5 46083 5-0
C 02-12-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 SJO WTTC JO15-1 45946 2-7
C 02-12-2017 12:45 ONT JO15-2 Jubbega JO15-2 47403 11-0
C 02-12-2017 10:15 ONB JO15-3 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46286 2-4
C 25-11-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Opende JO15-2 46749 1-4
C 25-11-2017 11:00 Jubbega JO15-2 ONB JO15-3 45273 0-0
C 25-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47161 7-1
C 25-11-2017 13:45 ONT JO15-2 Trinitas JO15-1 46663 0-3
C 25-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 47547 2-0
C 25-11-2017 09:00 SJO WTTC JO15-1 Udiros JO15-1 46706 5-1
C 23-11-2017 19:00 Udiros JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46491 5-1
C 18-11-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 ONB JO15-3 47797 8-0
C 18-11-2017 09:00 Trinitas JO15-1 Jubbega JO15-2 46000 12-1
C 18-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 SJO WTTC JO15-1 45584 0-20
C 18-11-2017 09:00 Opende JO15-2 ONT JO15-2 48024 10-1
C 11-11-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Drachtster Boys JO15-6 47913 10-2
C 11-11-2017 10:35 ONT JO15-2 Udiros JO15-1 46501 1-13
C 11-11-2017 11:00 SJO WTTC JO15-1 Drachtster Boys JO15-5 46250 12-0
C 11-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46257 1-4
C 11-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Opende JO15-2 48035 1-1
C 11-11-2017 12:00 ONB JO15-3 Trinitas JO15-1 47220 4-4
C 04-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G ONT JO15-2 45285 5-1
C 04-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 Trinitas JO15-1 48155 9-2
C 04-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ONB JO15-3 45134 0-10
C 04-11-2017 09:30 Udiros JO15-1 Opende JO15-2 46298 5-0
C 04-11-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 Jubbega JO15-2 46454 11-0
C 04-11-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46290 0-1
C 01-11-2017 19:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Udiros JO15-1 45991 1-11
C 28-10-2017 10:15 Trinitas JO15-1 SJO WTTC JO15-1 45738 1-5
C 28-10-2017 09:00 Opende JO15-2 Drachtster Boys JO15-6 46962 9-0
C 28-10-2017 11:00 ONT JO15-2 Drachtster Boys JO15-5 47134 3-3
C 28-10-2017 12:00 ONB JO15-3 Bakkeveen JO15-1 46069 7-2
C 14-10-2017 09:00 Opende JO15-2 ONB JO15-3 46782 1-5
C 14-10-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Jubbega JO15-2 48073 5-2
C 14-10-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46263 6-1
C 14-10-2017 09:30 Bakkeveen JO15-1 ONT JO15-2 47639 6-0
C 14-10-2017 10:00 Udiros JO15-1 Trinitas JO15-1 47362 5-5
C 14-10-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 45715 1-11
C 07-10-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Bakkeveen JO15-1 45992 2-3
C 07-10-2017 10:15 Trinitas JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47171 13-1
C 07-10-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Opende JO15-2 46693 7-1
C 07-10-2017 08:45 ONT JO15-2 SJO WTTC JO15-1 47305 0-16
C 07-10-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Drachtster Boys JO15-5 46725 5-0
C 05-10-2017 19:00 Bakkeveen JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 47199 2-1
C 05-10-2017 18:15 Udiros JO15-1 Jubbega JO15-2 47358 16-1
C 30-09-2017 09:00 Opende JO15-2 Trinitas JO15-1 46126 3-6
C 30-09-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 ONT JO15-2 47773 9-3
C 30-09-2017 12:00 Drachtster Boys JO15-6 Drachtster Boys JO15-5 46908 2-5
C 30-09-2017 12:00 ONB JO15-3 SJO WTTC JO15-1 45973 0-9
C 23-09-2017 09:00 S.V. Haulerwijk JO15-1G Drachtster Boys JO15-6 45941 11-1
C 23-09-2017 11:00 SJO WTTC JO15-1 Bakkeveen JO15-1 46157 9-2
C 23-09-2017 10:30 ONT JO15-2 ONB JO15-3 47250 3-4
C 23-09-2017 10:15 Trinitas JO15-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46259 2-2
C 23-09-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Opende JO15-2 45812 2-5
C 23-09-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Udiros JO15-1 47792 1-7

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 V.V. Heerenveen JO15-3 8 7 0 1 21 33 8 25 0
2 SJO WTTC JO15-1 8 6 1 1 19 25 18 7 0
3 Opende JO15-1G 7 5 0 2 15 31 7 24 0
4 Rottevalle JO15-1G 9 5 0 4 15 23 12 11 0
5 Harkema Opeinde JO15-1 7 4 0 3 12 17 9 8 0
6 SJO Feanstars JO15-2d 5 3 1 1 10 17 9 8 0
7 Heerenveense Boys JO15-4 9 3 1 5 10 26 21 5 0
8 Jubbega JO15-1 10 2 3 5 9 20 26 -6 0
9 DWP JO15-1 8 2 1 5 7 16 21 -5 0
10 Drachtster Boys JO15-4 8 1 1 6 4 11 38 -27 0
11 Udiros JO15-1 5 0 0 5 0 4 54 -50 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO WTTC JO15-1 2 2 0 0 6 5 1 4 0
2 Udiros JO15-1 2 0 1 1 1 4 5 -1 0
3 Jubbega JO15-2 2 0 1 1 1 3 6 -3 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SJO WTTC JO15-1 11 11 0 0 33 115 7 108 0
2 Udiros JO15-1 11 8 1 2 25 80 23 57 0
3 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 10 6 1 3 19 45 28 17 0
4 Trinitas JO15-1 10 5 3 2 18 53 30 23 0
5 Bakkeveen JO15-1 11 6 0 5 18 43 34 9 0
6 S.V. Haulerwijk JO15-1G 9 5 1 3 16 31 18 13 0
7 ONB JO15-3 9 5 1 3 16 37 31 6 0
8 VV Opende JO15-2 11 5 1 5 16 38 44 -6 0
9 Drachtster Boys JO15-5 10 2 1 7 7 15 50 -35 0
10 ONT JO15-2 10 1 1 8 4 23 69 -46 0
11 Jubbega JO15-2 8 1 0 7 3 18 65 -47 0
12 Drachtster Boys JO15-6 10 0 0 10 0 10 109 -99 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 08 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 Korfbal 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 AFGELAST afgelast Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 Korfbal 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 29-01-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 05-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 12-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 19-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 26-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 05-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 12-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 19-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 26-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 02-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 09-04-18 18:30 - 19:30 Gras 4A 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 16-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 23-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 30-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 07-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 14-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 21-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 28-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 04-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 11-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 18-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
ma 25-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
donderdag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 14-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 21-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 28-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 05-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 12-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 01 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 19-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 26-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 02-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 09-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 16-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 23-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 30-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 07-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 14-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 21-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 28-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 04-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 11-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 18-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 25-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 01-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 08-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 15-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 22-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 01-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 08-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 15-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 22-03-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 04 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 29-03-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 06 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 05-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 12-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 19-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 26-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 03-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 10-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 17-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 24-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 31-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 07-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 14-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 21-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
do 28-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Udiros Regulier Voet JO15-1(C1)
vrijdag 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training jeugdvoetbal zaal Voet JO15-1(C1)

Berichten



Terug naar boven