0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Ud Voet Jeugd - Jeugd - Voet JO15-1(C1)


Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Geralt de Vries           06-55194188                  geralt@terraflora.nl                        
 Sikke van der Meer       06-27082578  
 Edwin Bakker  06-53967419  
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Ronald Kromkamp       06-13408999                  ronald.kromkamp001@fclive.nl               
               06-  

Teamleden

Spelers
Thijmen Bakker Veld      
Axel Bertram Keeper      
Wisse Heida Veld      
Menna Monkel Veld      
Yoram Veenstra Veld      
Tjardo de Vries Veld      
 
Overige teamleden
Geralt de Vries Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-10-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Udiros JO15-1 7181 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:00 Jubbega JO15-2 S.V. Haulerwijk JO15-1G 45155 0-0
C 16-12-2017 12:00 ONB JO15-3 Udiros JO15-1 45517 5-0
C 16-12-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Bakkeveen JO15-1 46316 0-9
C 13-12-2017 18:30 Bakkeveen JO15-1 Udiros JO15-1 47794 1-4
C 09-12-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Trinitas JO15-1 45719 0-0
C 09-12-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 ONB JO15-3 45492 0-0
C 09-12-2017 09:00 Jubbega JO15-2 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46401 0-0
C 09-12-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 Opende JO15-2 47748 15-0
C 09-12-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ONT JO15-2 45986 0-0
C 02-12-2017 09:00 Opende JO15-2 Bakkeveen JO15-1 47614 4-1
C 02-12-2017 10:00 Udiros JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47340 13-2
C 02-12-2017 10:15 Trinitas JO15-1 Drachtster Boys JO15-5 46083 5-0
C 02-12-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 SJO WTTC JO15-1 45946 2-7
C 02-12-2017 12:45 ONT JO15-2 Jubbega JO15-2 47403 11-0
C 02-12-2017 10:15 ONB JO15-3 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46286 2-4
C 25-11-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Opende JO15-2 46749 1-4
C 25-11-2017 11:00 Jubbega JO15-2 ONB JO15-3 45273 0-0
C 25-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47161 7-1
C 25-11-2017 13:45 ONT JO15-2 Trinitas JO15-1 46663 0-3
C 25-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 47547 2-0
C 25-11-2017 09:00 SJO WTTC JO15-1 Udiros JO15-1 46706 5-1
C 23-11-2017 19:00 Udiros JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46491 5-1
C 18-11-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 ONB JO15-3 47797 8-0
C 18-11-2017 09:00 Trinitas JO15-1 Jubbega JO15-2 46000 12-1
C 18-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 SJO WTTC JO15-1 45584 0-20
C 18-11-2017 09:00 Opende JO15-2 ONT JO15-2 48024 10-1
C 11-11-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Drachtster Boys JO15-6 47913 10-2
C 11-11-2017 10:35 ONT JO15-2 Udiros JO15-1 46501 1-13
C 11-11-2017 11:00 SJO WTTC JO15-1 Drachtster Boys JO15-5 46250 12-0
C 11-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46257 1-4
C 11-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Opende JO15-2 48035 1-1
C 11-11-2017 12:00 ONB JO15-3 Trinitas JO15-1 47220 4-4
C 04-11-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G ONT JO15-2 45285 5-1
C 04-11-2017 11:00 Bakkeveen JO15-1 Trinitas JO15-1 48155 9-2
C 04-11-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ONB JO15-3 45134 0-10
C 04-11-2017 09:30 Udiros JO15-1 Opende JO15-2 46298 5-0
C 04-11-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 Jubbega JO15-2 46454 11-0
C 04-11-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46290 0-1
C 01-11-2017 19:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Udiros JO15-1 45991 1-11
C 28-10-2017 10:15 Trinitas JO15-1 SJO WTTC JO15-1 45738 1-5
C 28-10-2017 09:00 Opende JO15-2 Drachtster Boys JO15-6 46962 9-0
C 28-10-2017 11:00 ONT JO15-2 Drachtster Boys JO15-5 47134 3-3
C 28-10-2017 12:00 ONB JO15-3 Bakkeveen JO15-1 46069 7-2
C 14-10-2017 09:00 Opende JO15-2 ONB JO15-3 46782 1-5
C 14-10-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Jubbega JO15-2 48073 5-2
C 14-10-2017 09:05 SJO WTTC JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 46263 6-1
C 14-10-2017 09:30 Bakkeveen JO15-1 ONT JO15-2 47639 6-0
C 14-10-2017 10:00 Udiros JO15-1 Trinitas JO15-1 47362 5-5
C 14-10-2017 10:45 Drachtster Boys JO15-6 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 45715 1-11
C 07-10-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Bakkeveen JO15-1 45992 2-3
C 07-10-2017 10:15 Trinitas JO15-1 Drachtster Boys JO15-6 47171 13-1
C 07-10-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Opende JO15-2 46693 7-1
C 07-10-2017 08:45 ONT JO15-2 SJO WTTC JO15-1 47305 0-16
C 07-10-2017 11:15 S.V. Haulerwijk JO15-1G Drachtster Boys JO15-5 46725 5-0
C 05-10-2017 19:00 Bakkeveen JO15-1 S.V. Haulerwijk JO15-1G 47199 2-1
C 05-10-2017 18:15 Udiros JO15-1 Jubbega JO15-2 47358 16-1
C 30-09-2017 09:00 Opende JO15-2 Trinitas JO15-1 46126 3-6
C 30-09-2017 10:30 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 ONT JO15-2 47773 9-3
C 30-09-2017 12:00 Drachtster Boys JO15-6 Drachtster Boys JO15-5 46908 2-5
C 30-09-2017 12:00 ONB JO15-3 SJO WTTC JO15-1 45973 0-9
C 23-09-2017 09:00 S.V. Haulerwijk JO15-1G Drachtster Boys JO15-6 45941 11-1
C 23-09-2017 11:00 SJO WTTC JO15-1 Bakkeveen JO15-1 46157 9-2
C 23-09-2017 10:30 ONT JO15-2 ONB JO15-3 47250 3-4
C 23-09-2017 10:15 Trinitas JO15-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 46259 2-2
C 23-09-2017 09:00 Jubbega JO15-2 Opende JO15-2 45812 2-5
C 23-09-2017 09:00 Drachtster Boys JO15-5 Udiros JO15-1 47792 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Rottevalle JO15-1G 98251 0-0
C 26-05-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 DWP JO15-1 98814 0-0
C 26-05-2018 10:00 Udiros JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3 101532 0-0
C 26-05-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4 98762 0-0
C 26-05-2018 10:40 Opende JO15-1G Harkema Opeinde JO15-1 99152 0-0
C 24-05-2018 19:00 Udiros JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 101627 0-0
C 23-05-2018 19:00 V.V. Heerenveen JO15-3 SJO Feanstars JO15-2d 101482 0-0
C 22-05-2018 19:00 Opende JO15-1G Udiros JO15-1 99302 0-0
C 19-05-2018 11:35 DWP JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 99443 0-0
C 19-05-2018 08:45 Heerenveense Boys JO15-4 Udiros JO15-1 101671 0-0
C 19-05-2018 09:55 Rottevalle JO15-1G Drachtster Boys JO15-4 100222 0-0
C 19-05-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 Jubbega JO15-1 98912 0-0
C 16-05-2018 18:45 Rottevalle JO15-1G Heerenveense Boys JO15-4 100665 0-0
C 16-05-2018 18:30 V.V. Heerenveen JO15-3 Opende JO15-1G 101570 0-0
C 16-05-2018 19:15 Udiros JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 101393 0-0
C 12-05-2018 11:15 SJO Feanstars JO15-2d Drachtster Boys JO15-4 101375 0-0
C 12-05-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3 98245 0-0
C 12-05-2018 11:40 DWP JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4 99791 0-0
C 12-05-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Opende JO15-1G 98688 0-0
C 12-05-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Rottevalle JO15-1G 100273 0-0
C 05-05-2018 09:00 Rottevalle JO15-1G V.V. Heerenveen JO15-3 100005 1-3
C 05-05-2018 10:30 SJO WTTC JO15-1 Udiros JO15-1 100932 0-0
C 28-04-2018 11:40 DWP JO15-1 Opende JO15-1G 100729 0-0
C 28-04-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Jubbega JO15-1 100594 5-1
C 28-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 SJO WTTC JO15-1 99635 0-3
C 25-04-2018 19:00 V.V. Heerenveen JO15-3 DWP JO15-1 98387 5-1
C 21-04-2018 09:00 Rottevalle JO15-1G Jubbega JO15-1 99089 3-0
C 21-04-2018 11:30 Opende JO15-1G SJO WTTC JO15-1 99072 7-0
C 21-04-2018 10:00 Heerenveense Boys JO15-4 Harkema Opeinde JO15-1 100079 0-2
C 21-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Udiros JO15-1 99823 9-3
C 14-04-2018 11:00 Jubbega JO15-1 DWP JO15-1 98946 0-0
C 14-04-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Opende JO15-1G 98445 1-8
C 14-04-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 Rottevalle JO15-1G 98343 1-0
C 14-04-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-3 98295 4-2
C 10-04-2018 18:30 Harkema Opeinde JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 118585 0-0
C 07-04-2018 13:30 V.V. Heerenveen JO15-3 Jubbega JO15-1 98303 6-0
C 07-04-2018 11:40 DWP JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 100214 4-2
C 07-04-2018 10:30 Heerenveense Boys JO15-4 Drachtster Boys JO15-4 101048 6-0
C 07-04-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d SJO WTTC JO15-1 98509 3-4
C 31-03-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Udiros JO15-1 99248 14-0
C 31-03-2018 10:20 Heerenveense Boys JO15-4 SJO Feanstars JO15-2d 101385 2-2
C 31-03-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 SJO WTTC JO15-1 101682 1-2
C 24-03-2018 09:00 SJO Feanstars JO15-2d Opende JO15-1G 99639 4-2
C 24-03-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 V.V. Heerenveen JO15-3 98673 1-8
C 24-03-2018 10:00 Udiros JO15-1 Rottevalle JO15-1G 100271 0-12
C 24-03-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 DWP JO15-1 99397 6-1
C 24-03-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Heerenveense Boys JO15-4 100750 2-1
C 10-03-2018 09:00 Drachtster Boys JO15-4 Harkema Opeinde JO15-1 100590 0-7
C 10-03-2018 11:00 Udiros JO15-1 DWP JO15-1 101204 0-7
C 10-03-2018 10:40 Opende JO15-1G Rottevalle JO15-1G 101165 4-0
C 10-03-2018 11:00 SJO WTTC JO15-1 Jubbega JO15-1 100344 3-3
C 10-03-2018 11:45 V.V. Heerenveen JO15-3 Heerenveense Boys JO15-4 100615 4-0
C 17-02-2018 11:00 Jubbega JO15-1 Drachtster Boys JO15-4 100305 0-0
C 17-02-2018 11:40 DWP JO15-1 Rottevalle JO15-1G 99182 0-1
C 17-02-2018 11:00 Harkema Opeinde JO15-1 SJO Feanstars JO15-2d 99714 0-0
C 17-02-2018 10:30 Heerenveense Boys JO15-4 Opende JO15-1G 100503 0-5

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Jubbega JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Trinitas JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Udiros JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 V.V. Heerenveen JO15-3 10 9 0 1 27 47 11 36 0
2 SJO WTTC JO15-1 10 7 1 2 22 36 21 15 0
3 Opende JO15-1G 9 7 0 2 21 42 7 35 0
4 SJO Feanstars JO15-2d 10 6 1 3 19 37 18 19 0
5 Harkema Opeinde JO15-1 10 6 0 4 18 36 17 19 0
6 Rottevalle JO15-1G 10 5 0 5 15 23 13 10 0
7 Heerenveense Boys JO15-4 10 4 1 5 13 29 23 6 0
8 DWP JO15-1 9 3 1 5 10 22 24 -2 0
9 Jubbega JO15-1 10 2 3 5 9 20 26 -6 0
10 Drachtster Boys JO15-4 10 1 1 8 4 15 50 -35 0
11 Udiros JO15-1 10 0 0 10 0 8 105 -97 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training geen_training
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training geen_training
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 Zaal AB 13 Team training gaat_door
maandag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 08 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 Gras 3B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 Korfbal 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 AFGELAST afgelast Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 Korfbal 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 29-01-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 05-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 12-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 19-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 26-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 05-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 12-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 19-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 26-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 02-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 09-04-18 18:30 - 19:30 Gras 4A 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 16-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 23-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 30-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 07-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 14-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 21-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 28-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 04-06-18 18:30 - 19:30 Gras 3A 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 11-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 18-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
ma 25-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
donderdag 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 21-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 28-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 05-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 12-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 01 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 19-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 26-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 02-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 09-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 16-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 23-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 30-11-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 07-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 21-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 28-12-17 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 04-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 11-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 18-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 25-01-18 19:00 - 20:00 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 01-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 08-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 15-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 22-02-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 01-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 08-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 15-03-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 22-03-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 04 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 29-03-18 18:30 - 19:30 Gras 3B 06 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 05-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 12-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 19-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 26-04-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 03-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 10-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 17-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 24-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training
do 31-05-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 07-06-18 18:30 - 19:30 Gras 3A 02 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 14-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 21-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 03 Team training Voetbal Senioren gaat_door
do 28-06-18 18:30 - 19:30 Hoofdveld 2B 05 Team training Voetbal Senioren geen_training

Berichten



Terug naar boven