Trainteams

Ud Gym - Omni Pjutten & Beukers Beukers OMNI PEUTERS (2-3 jaar)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Nijntje 2/3
vrijdag 08:45 - 09:15 Team training Zaal C 16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 08:45 - 09:15 Team training Zaal C 16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 08:45 - 09:15 Team training Zaal C 16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 08:45 - 09:15 Team training Zaal C 16 Dorien v.d. Ven
 
Ud Gym - Omni Pjutten & Beukers Beukers OMNI KLEUTERS (4-6 jaar)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven, Diet Duisterhout
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven, Diet Duisterhout
spacer
School (tot meivakantie)
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven, Diet Duisterhout
spacer
School (tot zomervakantie)
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven, Diet Duisterhout
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven, Diet Duisterhout
 
Ud Gym - Gymnastiek Jeugd Gym Gymnastiek 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal B 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal B 15+16 Larissa van der Woude
 
Ud Gym - Gymnastiek Jeugd Gym Gymnastiek 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal B 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal C 15+16 Larissa van der Woude
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
maandag 15:15 - 16:15 Team training Zaal B 15+16 Larissa van der Woude
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 17:00 - 18:30 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 17:00 - 18:30 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 17:00 - 18:30 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 17:00 - 18:30 Team training Zaal C 15+16 Joukje Bollen
 
Ud Beweeg - Dans Selectie Selectie groep Bew U-Dance selectie
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U-Dance 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
vrijdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
vrijdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
vrijdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
vrijdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
vrijdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U-Dance 4
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
maandag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
maandag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U-Dance 5
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
vrijdag 15:15 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
vrijdag 15:15 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
vrijdag 15:15 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
vrijdag 15:15 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
vrijdag 15:15 - 16:00 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U-Dance 6
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
vrijdag 14:55 - 15:40 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
vrijdag 14:55 - 15:40 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
vrijdag 14:55 - 15:40 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
vrijdag 14:55 - 15:40 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
vrijdag 14:55 - 15:40 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Senioren Bew U-Zumba
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
maandag 19:00 - 20:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 19:00 - 20:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 19:00 - 20:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 19:00 - 20:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
maandag 19:00 - 20:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec Dames 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot meivakantie)
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot zomervakantie)
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec Dames 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot kerstvakantie)
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
spacer
School (tot meivakantie)
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
spacer
School (tot zomervakantie)
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
spacer
Gym (tot herfstvakantie)
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec BodyFit 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot kerstvakantie)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot meivakantie)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
spacer
School (tot zomervakantie)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Flow Senioren Bew FLOW maandag avond
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
spacer
School (tot kerstvakantie)
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
spacer
School (tot meivakantie)
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
spacer
School (tot zomervakantie)
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 20:30 - 22:00 Team training Korfbal D01+H02 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Korfbal D01+H02 Ronald Klos
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
spacer
School (tot kerstvakantie)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 20:30 - 22:00 Team training Korfbal D01+H02 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Korfbal D01+H02 Ronald Klos
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
spacer
School (tot kerstvakantie)
maandag 20:45 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (kerst - voorjaar)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 Marten Oeds Veenstra
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 Marten Oeds Veenstra
spacer
School (tot kerstvakantie)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 Marten Oeds Veenstra
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf A1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Korfbal D01+H02
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
maandag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D11+H12 -
woensdag 19:15 - 20:45 Team training Zaal AB D11+H12 -
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
maandag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D11+H12 -
woensdag 19:15 - 20:45 Team training Zaal AB D11+H12 -
spacer
School (tot kerstvakantie)
maandag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D11+H12 -
woensdag 19:15 - 20:45 Team training Zaal AB D11+H12 -
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf A2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Korfbal D01+H02 Rintsje Klaas Herder, Rintsje Klaas Herder
woensdag 19:30 - 21:00 Team training Korfbal D01+H02 Rintsje Klaas Herder, Rintsje Klaas Herder
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf B1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (kerst - voorjaar)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel, David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel, David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra
spacer
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 20:00 - 21:15 Team training Korfbal D01+H02 David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel, David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel, David Dreunhuizen, Henk-Jan Mendel
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf B2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
dinsdag 20:00 - 21:15 Team training Korfbal D01+H02 Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra, Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Korfbal D01+H02 Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra, Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra, Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Marten Oeds Veenstra
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra, Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Marten Oeds Veenstra
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra, Grietje Hoekstra, Marten Oeds Veenstra
donderdag 19:15 - 20:30 Team training Zaal AB D14+H13 Marten Oeds Veenstra
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf C1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
dinsdag 18:45 - 20:00 Team training Korfbal D01+H02 Arne Nolles, Arne Nolles, Sjoerd Tel
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Korfbal D01+H02 Arne Nolles, Arne Nolles, Sjoerd Tel
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles, Arne Nolles, Sjoerd Tel
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles, Arne Nolles, Sjoerd Tel
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles, Arne Nolles, Sjoerd Tel
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Arne Nolles
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf C2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
dinsdag 18:45 - 20:00 Team training Korfbal D01+H02 Jilles de Graaf, Abraham Visser, Jilles de Graaf, Abraham Visser
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Korfbal D01+H02 Jilles de Graaf, Abraham Visser, Jilles de Graaf, Abraham Visser
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Jilles de Graaf, Abraham Visser, Jilles de Graaf, Abraham Visser
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Sjoerd Tel
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Jilles de Graaf, Abraham Visser, Jilles de Graaf, Abraham Visser
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Sjoerd Tel
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training Zaal AB D14+H13 Jilles de Graaf, Abraham Visser, Jilles de Graaf, Abraham Visser
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D14+H13 Sjoerd Tel
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf D1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Korfbal D01+H02 Geart de Jong, Elske Algra, Geart de Jong
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Korfbal D01+H02 Geart de Jong, Elske Algra, Geart de Jong
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
spacer
School (tot kerstvakantie)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf D2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Korfbal D01+H02 Elske Algra, Geart de Jong
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Korfbal D01+H02 Elske Algra, Geart de Jong
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
spacer
School (tot kerstvakantie)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training Zaal AB D11+H12 Geart de Jong
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf F1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (veld)
dinsdag 17:45 - 18:45 Team training Korfbal D01+H02 Mare Kracht
spacer
Korfbal U (kerst - voorjaar)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Zaal C D15+H16 Mare Kracht
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Zaal C D15+H16 Mare Kracht
spacer
School (tot kerstvakantie)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Zaal C D15+H16 Mare Kracht
 
Ud Korf Midweek Senioren Korf U MW 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Korfbal U (kerst - voorjaar)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 -
spacer
Korfbal U (voorjaar - einde zaal)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 -
spacer
School (tot kerstvakantie)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C D11+H12 -
 
Ud Voet Senioren Senioren Voet U1

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:  Email:
 Hendrik Faber  06-26033586   hendrikfaber@hotmail.com
 Coach:  Tel nr:  Email:
 Emiel Kramer                                              06-53300262                                                    
 Geert Arend Roorda   06-11951134  

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Emiel Kramer                             06-53300262                                                   
 Geert Arend Roorda  06-11951134  
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Voebal U1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Hoofdveld 2A 06+07 Hendrik Faber, Emiel Kramer, Geert-Arend Roorda, Annie v.d. Woude
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Hoofdveld 2A 06+07 Hendrik Faber, Emiel Kramer, Geert-Arend Roorda, Annie v.d. Woude
 
Ud Voet Senioren Senioren Voet U2

Contactpersonen wedstrijden

Leider:  Tel nr:  Email:
 Bob Heida                                               06-53833172                        
 Johan Marcel Beugeling  06-46337160                                                                
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Emiel Kramer                                               06-                                                                                    
 Geert Arend Roorda     06-  
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Voebal U1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Hoofdveld 2B 08 Emiel Kramer, Geert-Arend Roorda
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Hoofdveld 2B 08 Emiel Kramer, Geert-Arend Roorda
 
Ud Voet Senioren Senioren Voet U3

Contactpersonen wedstrijden

Leider:  Tel nr:  Email:
 Roel Dijksma                                          
 Jacob de Groot                                                                

 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Voebal U1
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Gras 3B 03 Roel Dijksma, Jacob de Groot
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO19-1 (A1)


Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Martin Heida                                   06-12060609          martinheida@outlook.com                       
       06-  
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
Maandag:  Willem Schokker                               06-                                                                            
Donderdag: Vacant               06-  
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 20:15 - 21:30 Team training Hoofdveld 2A 03 Willem Schokker
donderdag 20:15 - 21:30 Team training Veld 2A 03
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO15-1(C1)


Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Geralt de Vries           06-55194188                  geralt@terraflora.nl                        
 Sikke van der Meer       06-27082578  
 Edwin Bakker  06-53967419  
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Ronald Kromkamp       06-13408999                  ronald.kromkamp001@fclive.nl               
               06-  
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:00 - 20:00 Team training Hoofdveld 2B 05 Ronald Kromkamp
donderdag 19:00 - 20:00 Team training Hoofdveld 2B 05 Anne Schokker
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO15-2(C2)

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:                    Email:                                                    
 Johan Huisman                  06-                  johanhuisman71@gmail.com                    
 Gerard van Etten  06-52470236  jeltje.gerard@gmail.com
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:                   Email:
 Jeppe Oostra  06-46557096  jeppeoostra@gmail.com                           
 Melvin Stoelwinder             06-50585540  melvinstoelwinder@gmail.com




 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:00 - 20:00 Team training Hoofdveld 2A 04 Jeppe Oostra
donderdag 19:00 - 20:00 Team training Hoofdveld 2A 04 Melvin Stoelwinder
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet SCH-JO11-1(E1)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
SCH-E
maandag 16:30 - 18:00 Team training Gras 3A 05 Jeffrey Mast
dinsdag 16:30 - 18:00 Team training Gras 3 05 Jeffrey Mast
donderdag 16:30 - 18:00 Team training Korfbal 05 Jeffrey Mast
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO11-2(E2)


Contactpersonen wedstrijden

 Leider:                        Tel nr:                    Email:                                                    
 
Gernanda Brandsma
 
 06-13106959                  1gernanda@gmail.com                                     
 
Jacob de Groot
 
 06-55580466  jacob.willy@live.com
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:                     Tel nr:                   Email:                                                               
 
Jetse Heida
 
 06-54347701                  Jetse.heida@hotmail.com                
 
Julian Claus      
      
 06-37234536  Julian.claus@outlook.com
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 18:00 - 19:00 Team training Hoofdveld 2A 04 Jetse Heida
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Gras 3A 04 Julian Claus
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO11-3 (E3)

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:  Tel nr:  Email:
 Anke vd Hoef    06-27323989  buufanke@hotmail.com
     
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:  Email:
 Pieter Jense  06-27284134   pieter.jense@xs4all.nl
 Yoram Veenstra  06-27907418  yoramveenstra@gmail.com







 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 18:00 - 19:00 Team training Hoofdveld 2B 03 Yoram Veenstra
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Gras 3B 03 Pieter Jense
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO9-1(F1)

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:                         Tel nr:                 Email:                                       
 Marten Jitse Kuperus  06-51922057    martenkupie@gmail.com
 Bart de Groot  06-47499799  b.groot40@upcmail.nl    
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:  Email:
 Marten Jitse Kuperus     06-51922057        martenkupie@gmail.com
 Bart de Groot  06-47499799  b.groot40@upcmail.nl                

  

 

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 17:00 - 18:00 Team training Korfbal 03
donderdag 17:00 - 18:00 Team training Gras 3A 03 Bart de Groot
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet JO7-1(F2)

Contactpersonen wedstrijden

 Leider:                       Tel nr:                  Email:                                   
 
Rene Rodewijk 
 
 06-                  
     
 

Contactpersonen trainingen

 Trainer:  Tel nr:  Email:
 
 Sito de Groot           
            
 06-54262472         sitodegroot@gmail.com               

 
   
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 17:00 - 18:00 Team training Korfbal 04 Sito de Groot
donderdag 17:00 - 18:00 Team training Gras 3A 03 Rene Rodewijk
 
Ud Voet Recrea Senioren Voet Rec 1 (35+1)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Voebal U1
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Gras 3B 02
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training Zaal B 11 Rob Lehmann
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training Zaal A 12 Anne Gouma
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
dinsdag 21:00 - 22:30 Team training Zaal A 12 Mirthe Jonker
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley HS 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
dinsdag 21:00 - 22:30 Team training Zaal B 14 Rob Lehmann
 
Ud Volley Jeugd Jeugd Volley CMV 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 14:30 - 15:30 Team training Zaal C 16 Hester Jelsma-Visser
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:30 - 20:45 Team training Zaal AB D13+H14 Rinze Hoekstra
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:30 - 20:45 Team training Zaal AB D13+H14 Rinze Hoekstra
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 3 Mildam
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal C 13 Henk ten Boom
 
Ud Outdoor Alg jeugd Outdoor-Looptraining (jeugd)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:30 - 21:00 Team training Buiten H07+D08 Ydo de Vries
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training Buiten D04+H05 Ydo de Vries
 
Ud Outdoor Alg senstart Outdoor-Looptraining (senioren)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
maandag 19:30 - 21:00 Team training Buiten H07+D08 Ydo de Vries
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training Buiten D04+H05 Ydo de Vries
 
Ud Outdoor Alg jeugd Outdoor-Survivaltraining (jeugd)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
woensdag 18:30 - 21:00 Team training Outdoor D04+H05 Ydo de Vries
zondag 09:00 - 12:00 Team training Outdoor H05+D08 Ydo de Vries
 
Ud Outdoor Alg senstart Outdoor-Survivaltraining (senioren)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Udiros Regulier
woensdag 18:30 - 21:00 Team training Outdoor D04+H05 Ydo de Vries
zondag 09:00 - 12:00 Team training Outdoor H05+D08 Ydo de Vries
 
SCH Vrouwen Vrouw 1 Voet SCH Vrouw 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Vr. H'veen
maandag 16:00 - 17:00 Team training Hoofdveld 2A 06
dinsdag 16:30 - 18:00 Team training Hoofdveld 2A 06
woensdag 16:00 - 17:15 Team training Hoofdveld 2A 06
donderdag 17:00 - 18:15 Team training Hoofdveld 2A 06
 
SCH Vrouwen Vrouw 1 Voet SCH Vrouw 1-Core
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Vr. H'veen
maandag 17:00 - 17:30 Core training Zaal A
woensdag 17:15 - 18:15 Core training Zaal A
 
SCH Vrouwen Vrouw 2 (bel) Voet SCH Vrouw 2 (Bel)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Vr. H'veen
maandag 16:30 - 17:30 Team training Hoofdveld 2B 08 -
dinsdag 16:00 - 17:30 Team training Hoofdveld 2B 08 -
woensdag 16:30 - 18:00 Team training Hoofdveld 2B 08 -
donderdag 16:00 - 17:30 Team training Hoofdveld 2B 08 -
 
SCH Vrouwen Vrouw 2 (bel) Voet SCH Vrouw 2 (bel)-Core
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
Vr. H'veen
maandag 16:00 - 16:30 Core training Zaal A
woensdag 16:00 - 16:30 Core training Zaal A
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 1 Sevenaer 1 (1+2)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 09:00 - 09:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
woensdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 09:00 - 09:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
woensdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 09:00 - 09:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
woensdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 09:00 - 09:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
woensdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 09:00 - 09:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
woensdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 2 Sevenaer 2 (3+4)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 09:30 - 10:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 09:30 - 10:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 09:30 - 10:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 09:30 - 10:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 09:30 - 10:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 3 Sevenaer 3 (5+6)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 4 Sevenaer 4 (7+8)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
woensdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
woensdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
woensdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
woensdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
woensdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 1 Wybrandi 1 (1+2)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 08:30 - 09:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 08:30 - 09:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 08:30 - 09:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 08:30 - 09:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 08:30 - 09:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 2 Wybrandi 2 (3+4)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 11:45 - 12:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 11:45 - 12:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 11:45 - 12:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 11:45 - 12:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 11:45 - 12:30 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 3 Wybrandi 3 (5+6)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16 Dorien v.d. Ven
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 4 Wybrandi 4 (7+8)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
School (tot herfstvakantie)
dinsdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot kerstvakantie)
dinsdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot voorjaarsvakantie)
dinsdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot meivakantie)
dinsdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
spacer
School (tot zomervakantie)
dinsdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14 Dorien v.d. Ven
 
Terug naar boven