Schema scheidsrechters jeugdwedstrijden voorjaar 2019
04 februari 2019 door Hidde Heida
Hieronder vind je het schema met betrekking tot de scheidsrechters van de jeugdwedstrijden.
Staat jouw naam achter de wedstrijd? Dan ben jij er verantwoordelijk voor dat er bij deze wedstrijd een scheidsrechter staat!
Wordt de wedstrijd afgelast en een andere keer ingehaald, dan blijft je naam achter de wedstrijd staan.
Vragen?
Martin Heida (06-12060609)
Gijs Boelhouwer (06-51399117)
Staat jouw naam achter de wedstrijd? Dan ben jij er verantwoordelijk voor dat er bij deze wedstrijd een scheidsrechter staat!
Wordt de wedstrijd afgelast en een andere keer ingehaald, dan blijft je naam achter de wedstrijd staan.
Vragen?
Martin Heida (06-12060609)
Gijs Boelhouwer (06-51399117)
SCHEIDSRECHTERS SCHEMA | De leider van elk team heeft een fluitje! | Op het blauwe scherm staat op welk veld je moet fluiten | +/- 15 minuten van tevoren melden bij de beide leiders | ||||
KAN JE NIET? GEEN PROBLEEM, ONDERLING EVEN RUILEN A.U.B! (Fluit iemand anders voor jou? Graag doorgeven aan complexplanner Jan Heida: 0613223495) | |||||||
DATUM + TIJD | THUIS | UIT | SCHEIDSRECHTER | Team: | Contactpersoon: | Telefoon nr: | |
ZATERDAG 09 FEBRUARI 2019 | Jo7 | Albert Andries Koenders | 646169618 | ||||
9:00 | Udiros JO11-1G | Wispolia JO11-1G | Melvin Stoelwinder | Jo8 | Oebele Schokker | 646096851 | |
8:30 | Udiros JO15-1 | Trinitas JO15-1G | Gerwin Kramer | Jo9 | Sito de Groot | 654262472 | |
Jo11 | Bart de Groot | 647499799 | |||||
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019 | Jo13 | Jacob de Groot | 655580466 | ||||
9.00 | Udiros JO8-1G | V.V. Heerenveen JO8-6 | Koop Haarsma | Jo15 | Gerard van Etten | 652470236 | |
9.00 | Udiros JO9-1G | Havelte JO9-1 | Mark de Goede | Jo19 | Martin Heida | 612060609 | |
10:00 | Udiros JO13-1G | Akkrum JO13-2 | Jeroen Ros | 3e | Jacob de Groot | 655580466 | |
2e | Johan M. Beugeling | 646337160 | |||||
ZATERDAG 09 MAART 2019 | 1e | Bob Heida | 653833172 | ||||
09:00 | Udiros JO8-1G | Stanfries JO8-2 | Arnold vd Woude | ||||
09:00 | Udiros JO11-1G | Zandhuizen JO11-1 | Romke Faber | ||||
10:00 | Udiros JO13-1G | ONB JO13-2 | Ron van der Woude | Team: | Speeltijden | ||
10:00 | Udiros JO15-1 | Aengwirden JO15-1G | Jelmer Brouwer | Jo9 | 2x 20 min. | ||
Jo11 | 2x 25 min. | ||||||
ZATERDAG 23 MAART 2019 | Jo13 | 2x 30 min. | |||||
09:00 | Udiros JO8-1G | Jubbega JO8-1G | Julian Claus | Jo15 | 2x 35 min. | ||
09:00 | Udiros JO9-1G | Oldeholtpade JO9-1 | Jetse Heida | ||||
09:00 | Udiros JO11-1G | Oosterstreek JO11-1 | Piet Klaster | ||||
10:00 | Udiros JO13-1G | Jubbega JO13-2 | Bartjan Bosma | ||||
10:00 | Udiros JO15-1 | V.V. Heerenveen JO15-7 | Hendrik Faber | ||||
ZATERDAG 30 MAART 2019 | |||||||
10:00 | Udiros JO15-1 | Oldeboorn JO15-1 | Benjamin Faas | ||||
ZATERDAG 06 APRIL 2019 | |||||||
09:00 | Udiros JO8-1G | Drachtster Boys JO8-5G | Kevin vd Brug | ||||
09:00 | Udiros JO9-1G | Langezwaag JO9-1 | Maikel de Vries | ||||
10:00 | Udiros JO13-1G | Drachtster boys JO13-4 | Jan Steunebrink | ||||
ZATERDAG 13 APRIL 2019 | |||||||
09:00 | Udiros JO11-1G | Heerenveense Boys JO11-3 | Sander Jongsma | ||||
10:00 | Udiros JO15-1 | Jubbega JO15-2 | Rutger Bakker | ||||
ZATERDAG 04 MEI 2019 | |||||||
09:00 | Udiros JO9-1G | Olyphia JO9-2 | Janco de Vries | ||||
ZATERDAG 11 MEI 2019 | |||||||
09:00 | Udiros JO8-1G | Trinitas JO8-2 | Nicky Vries | ||||
09:00 | Udiros JO9-1G | Steenwijk JO9-2 | Jeppe Oostra | ||||
09:00 | Udiros JO11-1G | Read Swart JO11-1 | Gijs Boelhouwer | ||||
10:00 | Udiros JO13-1G | Read Swart JO13-1 | Jan Kooistra | ||||
ZATERDAG 25 MEI 2019 | |||||||
10:00 | Udiros JO15-1 | Heerenveense Boys JO15-7 | Johan Marcel Beugeling |