Afdrukken
M-003

Ud Korf Midweek - Senioren - Korf U MW 1

Teamleden

Spelers
Diana Dijk-de Jong Veld      
Jeroen Horsthuis Veld      
Marco de Jong Veld      
Esther Jongsma Veld      
Remco Nijzing Veld      
Wilmer Porte Veld      
Titia Post Veld      
Alinde Stelma Veld      
Marten Oeds Veenstra Veld      
Janneke Veenstra-Kuiper Veld      
Lysanne de Vries Veld      
Yntze Wiebenga Veld      

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 13-06-2019 20:00 SCO MW1 Korf U MW 1 62792 14-12
C 07-06-2019 20:00 Korf U MW 1 Kinea MW1 62691 10-13
C 24-05-2019 20:00 Korf U MW 1 Thrianta MW1 62611 10-14
C 16-05-2019 20:15 Thrianta MW1 Korf U MW 1 62531 15-14
C 10-05-2019 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1 62451 15-13
C 24-04-2019 19:30 Kinea MW1 Korf U MW 1 62377 8-15
C 27-03-2019 21:00 Korf U MW 1 Wêz Warber MW1 50758 18-16
C 15-03-2019 20:00 Korf U MW 1 Kinea MW1 48640 21-21
C 08-03-2019 19:30 Altijd Kwiek MW1 Korf U MW 1 49157 14-12
C 01-03-2019 19:45 Korf U MW 1 Wordt Kwiek MW2 48594 13-25
C 26-02-2019 21:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Korf U MW 1 49220 21-9
C 15-02-2019 20:00 Korf U MW 1 Pallas '08 MW2 48982 14-14
C 30-01-2019 21:00 Kinea MW1 Korf U MW 1 49122 13-25
C 25-01-2019 afgelast Korf U MW 1 Wêz Warber Fluch 48828
C 17-01-2019 21:00 SCO MW1 Korf U MW 1 48552 16-12
C 21-12-2018 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 49244 14-13
C 12-12-2018 21:00 Pallas \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Korf U MW 1 48672 19-21
C 07-12-2018 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1 49010 7-10
C 27-11-2018 20:45 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 48749 12-10
C 24-10-2018 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 12858 14-10
C 17-10-2018 19:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Korf U MW 1 13231 11-13
C 12-10-2018 afgelast Korf U MW 1 Veenwouden MW1 13122 20-10
C 01-10-2018 20:00 SIM MW1 Korf U MW 1 13077 12-14
C 28-09-2018 20:00 Korf U MW 1 SIM MW1 12990 12-12
C 12-09-2018 20:00 Veenwouden MW1 Korf U MW 1 12792 8-18

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Thrianta MW1 6 12 6 0 0 88 53 35
2 Udiros MW1 6 4 2 4 0 76 77 -1
3 Kinea MW1 6 4 2 4 0 55 70 -15
4 SCO MW1 6 4 2 4 0 72 91 -19

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Wordt Kwiek MW2 12 20 10 2 0 225 137 88
2 Altijd Kwiek MW1 12 16 8 4 0 185 162 23
3 SCO MW1 12 14 7 5 0 195 189 6
4 Pallas '08 MW2 12 13 6 5 1 182 186 -4
5 Udiros MW1 12 10 4 6 2 176 194 -18
6 Wêz Warber en Fluch MW1 12 6 3 9 0 179 206 -27
7 Kinea MW1 12 5 2 9 1 151 219 -68

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-10-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 07-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 14-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 21-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 28-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 05-12-18 20:45 - 21:45 AFGELAST afgelast Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 12-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 19-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 26-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) geen_training
wo 02-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 09-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 16-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 23-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 30-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 06-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 13-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 20-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 27-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 06-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 13-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 20-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 27-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) geen_training

Berichten



Powered by