M-008

Ud Korf Midweek - Senioren - Korf U MW 1

Teamleden

Spelers
Diana Dijk-de Jong Veld      
Jeroen Horsthuis Veld      
Marco de Jong Veld      
Esther Jongsma Veld      
Remco Nijzing Veld      
Wilmer Porte Veld      
Titia Post Veld      
Alinde Stelma Veld      
Marten Oeds Veenstra Veld      
Janneke Veenstra-Kuiper Veld      
Yntze Wiebenga Veld      

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-12-2018 20:00 Korf U MW 1 Altijd Kwiek MW1 49244 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1 - - 19:30
C 17-01-2019 21:00 SCO MW1 Korf U MW 1 48552 De Steense - - 20:30
C 25-01-2019 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 48828 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1 - - 19:30
C 30-01-2019 21:00 Kinea MW1 Korf U MW 1 49122 Blauw-Wit hal - - 20:30
C 15-02-2019 20:00 Korf U MW 1 Pallas \'08 MW2 48982 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1 - - 19:30
C 22-02-2019 20:00 Korf U MW 1 Kinea MW1 48640 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1 - - 19:30
C 26-02-2019 21:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Korf U MW 1 49220 Camminghahal - - 21:00
C 01-03-2019 19:45 Korf U MW 1 Wordt Kwiek MW2 48594 Sportcomplex Nieuwehorne Veld 1 - - 19:15
C 08-03-2019 19:30 Altijd Kwiek MW1 Korf U MW 1 49157 De Skans - - 19:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 12-12-2018 21:00 Pallas \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'08 MW2 Korf U MW 1 48672 19-21
C 07-12-2018 20:00 Korf U MW 1 SCO MW1 49010 7-10
C 27-11-2018 20:45 Wordt Kwiek MW2 Korf U MW 1 48749 12-10
C 24-10-2018 20:00 Korf U MW 1 Wêz Warber en Fluch MW1 12858 14-10
C 17-10-2018 19:30 Wêz Warber en Fluch MW1 Korf U MW 1 13231 11-13
C 12-10-2018 afgelast Korf U MW 1 Veenwouden MW1 13122 20-10
C 01-10-2018 20:00 SIM MW1 Korf U MW 1 13077 12-14
C 28-09-2018 20:00 Korf U MW 1 SIM MW1 12990 12-12
C 12-09-2018 20:00 Veenwouden MW1 Korf U MW 1 12792 8-18

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Altijd Kwiek MW1 2 4 2 0 0 44 27 17
2 Wordt Kwiek MW2 2 4 2 0 0 34 23 11
3 SCO MW1 3 4 2 1 0 52 48 4
4 Kinea MW1 2 2 1 1 0 26 36 -10
5 Udiros MW1 3 2 1 2 0 38 41 -3
6 Wêz Warber en Fluch MW1 3 2 1 2 0 49 55 -6
7 Pallas '08 MW2 3 0 0 3 0 45 58 -13

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Udiros MW1 6 11 5 0 1 91 63 28
2 Wêz Warber en Fluch MW1 6 7 3 2 1 76 69 7
3 SIM MW1 6 5 2 3 1 80 76 4
4 Veenwouden MW1 6 1 0 5 1 52 91 -39

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-10-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 07-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 14-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 21-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 28-11-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 05-12-18 20:45 - 21:45 AFGELAST afgelast Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 12-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 19-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 26-12-18 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) geen_training
wo 02-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 09-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 16-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 23-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 30-01-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 06-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 13-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 20-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 27-02-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 06-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 13-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 20-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door
wo 27-03-19 20:45 - 21:45 Zaal ABC, ovb D11+H12 Team training Zaal MET korfbal (18/19) gaat_door

Berichten



Terug naar boven