R5C

Ud Korf Senioren - Senioren - Korf U3

Teamleden

Spelers
Froukje Heida Veld      
Janco Heida Veld      
Sabine Monderman Veld      
Arne Nolles Veld      
Marten Tel Veld      
 
Overige teamleden
Aad AaVacant Leider/Cont
Aad AaVacant Trainer
Amerins de Leeuw Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Udiros 3 6 8 4 2 0 89 68 21
2 ODIS 6 6 3 3 0 65 79 -14
3 SIM 2 6 5 2 3 1 76 76 0
4 DTS (S) 3 6 5 2 3 1 80 87 -7

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 24-08-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 31-08-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 07-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 14-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 21-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 28-09-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 05-10-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 12-10-16 20:30 - 21:30 Veld 1 D01+H02 Team training Korf U3
wo 19-10-16 20:30 - 21:30 Afgelast vakantie Team training Korf U3
wo 26-10-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 02-11-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 09-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 16-11-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 23-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 30-11-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 07-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 14-12-16 21:00 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 21-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 28-12-16 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 04-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 11-01-17 21:00 - 22:00 Zaal ABC D13+H14 Team training Korf U3
wo 18-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 25-01-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 01-02-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 08-02-17 21:00 - 22:00 Afgelast afgelast Team training Korf U3
wo 15-02-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 22-02-17 21:00 - 22:30 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 01-03-17 21:00 - 22:00 Afgelast afgelast Team training Korf U3
wo 08-03-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 15-03-17 20:30 - 22:00 Zaal ABC D11+H12 Team training Korf U3
wo 22-03-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 29-03-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 05-04-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 12-04-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 19-04-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 26-04-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 03-05-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 10-05-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 17-05-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 24-05-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 31-05-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 07-06-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 14-06-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 21-06-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3
wo 28-06-17 20:30 - 21:30 Korfbalveld D01+H02 Team training Korf U3

Berichten



Terug naar boven