Activiteitenoverzicht

Jeugd-zaalvoetbal Regio H'veen (Finales -18:00)

Datum 9 feb 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal

 
    9 februari 2019 sporthal Oude-Nieuwehorne te Nieuwehorne (Finales)    
Tijd Poule Team 1   Team 2
         
    Deelnemers 1e klasse O9    
  1 1e poule JO9-B    
  2 2e poule JO9-B    
  3 3e poule JO9-B    
  4 4e poule JO9-B    
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
8.00 - 8.15 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
8.15 - 8.30 1ekl-O9 2e poule JO9-B - 3e poule JO9-B
8.30 - 8.45 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 1e poule JO9-B
8.45 - 9.00 1ekl-O9 4e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
9.00 - 9.15 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
9.15 - 9.30 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
         
9.30 - 9.40   Prijsuitreiking 1e klasse O9    
         
    Deelnemers 1e klasse O11    
         
  1 1e poule JO11-B    
  2 2e poule JO11-B    
  3 3e poule JO11-B    
  4 4e poule JO11-B    
         
9.40 - 09.55 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
9.55 - 10.10 1ekl-O11 2e poule JO11-B - 3e poule JO11-B
10.10 - 10.25 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 1e poule JO11-B
10.25 - 10.40 1ekl-O11 4e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
10.40 - 10.55 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
10.55 - 11.10 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
         
11.10-11.20   Prijsuitreiking 1e klasse JO11    
         
    Deelnemers 1e klasse O13    
         
  1 1e poule JO13-B    
  2 1e poule JO13-C    
  3 2e poule JO13-B    
  4 2e poule JO13-C    
         
11.20 - 11.35 1ekl-O13 1e poule JO13-B - 2e poule JO13-C
11.35 - 11.50 1ekl-O13 1e poule JO13-C - 2e poule JO13-B
11.50 - 12.05 1ekl-O13 2e poule JO13-B - 1e poule JO13-B
12.05 - 12.20 1ekl-O13 2e poule JO13-C - 1e poule JO13-C
12.20 - 12.35 1ekl-O13 2e poule JO13-B - 2e poule JO13-C
12.35 - 12.50 1ekl-O13 1e poule JO13-B - 1e poule JO13-C
         
12.50 -13.00   Prijsuitreiking 1e klasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O13    
         
  1 1e poule JO13-A    
  2 2e poule JO13-A    
  3 3e poule JO13-A    
  4 4e poule JO13-A    
         
13.00 - 13.15 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
13.15 - 13.30 Hfdkl O13 2e poule JO13-A - 3e poule JO13-A
13.30 - 13.45 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 1e poule JO13-A
13.45 - 14.00 Hfdkl O13 4e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
14.00 - 14.15 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
14.15 - 14.30 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
         
14.30-14.40   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O11    
  1 1e poule JO11-A    
  2 2e poule JO11-A    
  3 3e poule JO11-A    
  4 4e poule JO11-A    
         
14.40 - 14.55 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   4e poule JO11-A
14.55 - 15.10 Hfdkl O11 2e poule JO11-A   3e poule JO11-A
15.10 - 15.25 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   1e poule JO11-A
15.25 - 15.40 Hfdkl O11 4e poule JO11-A   2e poule JO11-A
15.40 - 15.55 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   4e poule JO11-A
15.55 - 16.10 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   2e poule JO11-A
         
16.10-16.20   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO-11    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O9    
  1 1e poule JO9-A    
  2 2e poule JO9-A    
  3 3e poule JO9-A    
  4 4e poule JO9-A    
         
16.20 - 16.35 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   4e poule JO9-A
16.35 - 16.50 Hfdkl O9 2e poule JO9-A   3e poule JO9-A
16.50 - 17.05 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   1e poule JO9-A
17.05 - 17.20 Hfdkl O9 4e poule JO9-A   2e poule JO9-A
17.20 - 17.35 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   4e poule JO9-A
17.35 - 17.50 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   2e poule JO9-A
         
17.50-18.00   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO9    

Terug naar boven