Activiteitenoverzicht

2 feb 2019
Datum 2 feb 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal

 
    Programma 2 februari 2019   te Nieuwehorne    
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.15 JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 1.Heerenveen JO9-4
08.15 - 08.30 JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 3.Heerenveen JO9-5
08.30 - 08.45 JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 1.Heerenveen JO9-4
08.45 - 09.00 JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 2.Aengwirden JO9-1
09.00 - 09.15 JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 4.Heerenveen JO8-2
09.15 -09.30 JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 2.Aengwirden JO9-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.30 -09.45 JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 1. Heerenveen JO9-2
09.45 -10.00 JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 3. Heerenveen JO8-1
10.00 - 10.15 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 1. Heerenveen JO9-2
10.15 - 10.30 JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 2. Heerenveen JO9-3
10.30 - 10.45 JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 4. Jubbega JO9-1
10.45 - 11.00 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 2. Heerenveen JO9-3
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.15 JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 1.Heerenveen JO10-3
11.15 - 11.30 JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 3.Heerenveen JO11-4
11.30 - 11.45 JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 1.Heerenveen JO10-3
11.45 - 12.00 JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 2.Aengwirden JO11-1
12.00 - 12.15 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 4.Jubbega JO11-2
12.15 - 12.30 JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 2.Aengwirden JO11-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.30 - 12.45 JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 1.Heerenveen JO11-3
12.45 - 13.00 JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 3.Jubbega JO10-1
13.00 - 13.15 JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 1.Heerenveen JO11-3
13.15 - 13.30 JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 2.Heerenveen JO10-2
13.30 - 13.45 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 4.Heerenveen JO11-2
13.45 - 14.00 JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 2.Heerenveen JO10-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
14.00 - 14.15 JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 1. Udiros O13-1
14.15 - 14.30 JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 3.Aengwirden JO13-1
14.30 - 14.45 JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 1. Udiros O13-1
14.45 - 15.00 JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B
15.00 - 15.15 JO13-B 1.Udiros O13-1 - 4.Heerenveen MO13-1
15.15 -15.30 JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
15.30 - 15.45 JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 1.Heerenveen JO12-3
15.45 - 16.00 JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 3.Jubbega JO13-1
16.00 - 16.15 JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 1.Heerenveen JO12-3
16.15 - 16.30 JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 2.Heerenveen JO12-2
16.30 - 16.45 JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 4. Jubbega JO13-2
16.45 - 17.00 JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 2.Heerenveen JO12-2
9 feb 2019
Datum 9 feb 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal

 
    9 februari 2019 sporthal Oude-Nieuwehorne te Nieuwehorne (Finales)    
Tijd Poule Team 1   Team 2
         
    Deelnemers 1e klasse O9    
  1 1e poule JO9-B    
  2 2e poule JO9-B    
  3 3e poule JO9-B    
  4 4e poule JO9-B    
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
8.00 - 8.15 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
8.15 - 8.30 1ekl-O9 2e poule JO9-B - 3e poule JO9-B
8.30 - 8.45 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 1e poule JO9-B
8.45 - 9.00 1ekl-O9 4e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
9.00 - 9.15 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
9.15 - 9.30 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
         
9.30 - 9.40   Prijsuitreiking 1e klasse O9    
         
    Deelnemers 1e klasse O11    
         
  1 1e poule JO11-B    
  2 2e poule JO11-B    
  3 3e poule JO11-B    
  4 4e poule JO11-B    
         
9.40 - 09.55 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
9.55 - 10.10 1ekl-O11 2e poule JO11-B - 3e poule JO11-B
10.10 - 10.25 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 1e poule JO11-B
10.25 - 10.40 1ekl-O11 4e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
10.40 - 10.55 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
10.55 - 11.10 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
         
11.10-11.20   Prijsuitreiking 1e klasse JO11    
         
    Deelnemers 1e klasse O13    
         
  1 1e poule JO13-B    
  2 1e poule JO13-C    
  3 2e poule JO13-B    
  4 2e poule JO13-C    
         
11.20 - 11.35 1ekl-O13 1e poule JO13-B - 2e poule JO13-C
11.35 - 11.50 1ekl-O13 1e poule JO13-C - 2e poule JO13-B
11.50 - 12.05 1ekl-O13 2e poule JO13-B - 1e poule JO13-B
12.05 - 12.20 1ekl-O13 2e poule JO13-C - 1e poule JO13-C
12.20 - 12.35 1ekl-O13 2e poule JO13-B - 2e poule JO13-C
12.35 - 12.50 1ekl-O13 1e poule JO13-B - 1e poule JO13-C
         
12.50 -13.00   Prijsuitreiking 1e klasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O13    
         
  1 1e poule JO13-A    
  2 2e poule JO13-A    
  3 3e poule JO13-A    
  4 4e poule JO13-A    
         
13.00 - 13.15 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
13.15 - 13.30 Hfdkl O13 2e poule JO13-A - 3e poule JO13-A
13.30 - 13.45 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 1e poule JO13-A
13.45 - 14.00 Hfdkl O13 4e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
14.00 - 14.15 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
14.15 - 14.30 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
         
14.30-14.40   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O11    
  1 1e poule JO11-A    
  2 2e poule JO11-A    
  3 3e poule JO11-A    
  4 4e poule JO11-A    
         
14.40 - 14.55 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   4e poule JO11-A
14.55 - 15.10 Hfdkl O11 2e poule JO11-A   3e poule JO11-A
15.10 - 15.25 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   1e poule JO11-A
15.25 - 15.40 Hfdkl O11 4e poule JO11-A   2e poule JO11-A
15.40 - 15.55 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   4e poule JO11-A
15.55 - 16.10 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   2e poule JO11-A
         
16.10-16.20   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO-11    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O9    
  1 1e poule JO9-A    
  2 2e poule JO9-A    
  3 3e poule JO9-A    
  4 4e poule JO9-A    
         
16.20 - 16.35 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   4e poule JO9-A
16.35 - 16.50 Hfdkl O9 2e poule JO9-A   3e poule JO9-A
16.50 - 17.05 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   1e poule JO9-A
17.05 - 17.20 Hfdkl O9 4e poule JO9-A   2e poule JO9-A
17.20 - 17.35 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   4e poule JO9-A
17.35 - 17.50 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   2e poule JO9-A
         
17.50-18.00   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO9    
23 mrt 2019
Datum 23 mrt 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal
24 mrt 2019
Datum 24 mrt 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal
30 mrt 2019
Datum 30 mrt 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal
6 apr 2019
Datum 6 apr 2019
Tijdstip 08:00 - 20:00 uur
Locatie Sporthal
7 apr 2019
Datum 7 apr 2019
Tijdstip 08:00 - 18:00 uur
Locatie Sporthal
7 jun 2019
Datum 7 jun 2019
Tijdstip 18:00 uur
Locatie Sportcomplex
7 juni NachtSwalkerstocht

30 km:  start om 18.00 uur 
15 km:  start vanaf 21.00 uur.


 
15 jun 2019
Datum 15 jun 2019
Tijdstip 13:00 - 17:00 uur
Locatie velden
22 dec 2019
Datum 22 dec 2019
Tijdstip 10:00 - 16:00 uur
Locatie ONDER VOORBEHOUD
Datum nog onder voorbehoud.

Activiteitenarchief

Terug naar boven