WEDSTRIJDEN OMNI


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld
C 24-05-2017 19:00 Korf U1 Sparta (Ze) 1 Hut, L 23712 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 16:00 Korf U1 Noordenveld 1 Wiering, A. 3105 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 17:35 Korf U2 Noordenveld 3 Bouma, E. 5195 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 17:00 SIM 2 Korf U3 8432 Sportpark Haskerdijken
C 27-05-2017 14:20 Korf A1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 8800 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 27-05-2017 12:15 Korf B1 Joure B2 9026 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 27-05-2017 11:05 Korf B2 Joure B1 9079 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 27-05-2017 12:00 Heerenveen C3 Korf C1 9376 Heerenveen
C 27-05-2017 12:30 ODIS C1 Korf C2 9380 Sportcomplex Elzenhagen
C 27-05-2017 11:00 NQL D1 Korf D1 9512 De Swellen (Burdaard)
C 27-05-2017 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2 Korf E1 10272 Meinga (Grou)
C 27-05-2017 10:00 Korf E2 LDODK/Rinsma Fashion E4 10821 Sportcomplex Nieuwehorne 1c1K25
C 27-05-2017 vervallen Korf E2 Sparta (Ze) E1 10099 Sportcomplex Nieuwehorne
C 27-05-2017 09:45 DTG E1 Korf E3 10242 Sportpark Menno van Coehoornbos
C 27-05-2017 14:00 Voetbal JO17-1(B1) Bakkeveen JO17-1d 84621 Veld 2
C 27-05-2017 14:30 Voet Vr1/SJO WTTC SDS Vr1 Gras 3
C 30-05-2017 17:00 SWPO: wielertijdrit inschrijving Entreehal
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld
C 24-05-2017 19:00 Korf U1 Sparta (Ze) 1 Hut, L 23712 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 16:00 Korf U1 Noordenveld 1 Wiering, A. 3105 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 17:35 Korf U2 Noordenveld 3 Bouma, E. 5195 Sportcomplex Nieuwehorne 1aK60
C 27-05-2017 17:00 SIM 2 Korf U3 8432 Sportpark Haskerdijken
C 27-05-2017 14:20 Korf A1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 8800 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 27-05-2017 12:15 Korf B1 Joure B2 9026 Sportcomplex Nieuwehorne 1b1K40
C 27-05-2017 11:05 Korf B2 Joure B1 9079 Sportcomplex Nieuwehorne 1b2K40
C 27-05-2017 12:00 Heerenveen C3 Korf C1 9376 Heerenveen
C 27-05-2017 12:30 ODIS C1 Korf C2 9380 Sportcomplex Elzenhagen
C 27-05-2017 11:00 NQL D1 Korf D1 9512 De Swellen (Burdaard)
C 27-05-2017 10:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2 Korf E1 10272 Meinga (Grou)
C 27-05-2017 10:00 Korf E2 LDODK/Rinsma Fashion E4 10821 Sportcomplex Nieuwehorne 1c1K25
C 27-05-2017 vervallen Korf E2 Sparta (Ze) E1 10099 Sportcomplex Nieuwehorne
C 27-05-2017 09:45 DTG E1 Korf E3 10242 Sportpark Menno van Coehoornbos
C 27-05-2017 14:00 Voetbal JO17-1(B1) Bakkeveen JO17-1d 84621 Veld 2
C 27-05-2017 14:30 Voet Vr1/SJO WTTC SDS Vr1 Gras 3
C 30-05-2017 17:00 SWPO: wielertijdrit inschrijving Entreehal

Terug naar boven