B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Ud Voet Senioren - Senioren - Voetbal U3

Contact / Afgelasting: Jacob de Groot

06-55580466

Teamleden

Spelers
Fokke de Boer Veld      
Sicco van der Duin Veld      
Joeri Eek Veld      
Jacob de Groot Veld      
Dennie Jonker Veld      
Cristiaan Kuiper Veld      
Jan Steunebrink Veld      
Gerard Tuttel Veld      
 
Overige teamleden
Jacob de Groot Leider/Cont
Aad AaVacant Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-05-2017 10:00 Wispolia 3 Dwingeloo 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2017 19:30 Oosterstreek 3 Voetbal U3 68867 1 - 4
C 14-05-2017 10:00 Voetbal U3 Olyphia 3 72491 3-2
C 07-05-2017 10:00 Voetbal U3 BEW 3 70313 0-1
C 30-04-2017 10:00 Wispolia 3 Voetbal U3 73073 4-2
C 23-04-2017 10:00 Steenwijk 3 Voetbal U3 Geven, H.T.J. 74249 2-2
C 16-04-2017 10:00 Voetbal U3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Bosch, J. van den 72871 1-3
C 09-04-2017 10:00 Voetbal U3 Dwingeloo 5 Stobbe, M. 69860 1-0
C 26-03-2017 10:00 Voetbal U3 Trinitas 3 Bosch, J. van den 69998 5-3
C 19-03-2017 10:00 Trinitas 4 Voetbal U3 Berg, W.J. van den 73499 0-4
C 12-03-2017 10:00 Voetbal U3 Diever-Wapse 3 Bosch, J. van den 70244 4-1
C 05-02-2017 10:00 Olyphia 3 Voetbal U3 Nieuwenhoven, N. van 90174 3-0
C 18-12-2016 10:00 Voetbal U3 Oosterstreek 3 Bosch, J. van den 85351 1-5
C 11-12-2016 10:00 Voetbal U3 Jubbega 5 Bosch, J. van den 69046 2-1
C 04-12-2016 afgelast Olyphia 3 Voetbal U3 Hulzinga, B. 70145
C 27-11-2016 10:00 Voetbal U3 Wispolia 3 Kroeze, P. 70998 7-2
C 20-11-2016 10:00 Jubbega 5 Voetbal U3 Spiekhout, A 78287 8-2
C 13-11-2016 10:00 BEW 3 Voetbal U3 Hoekstra, A. 69308 0-0
C 06-11-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Voetbal U3 Dijkveld Stol, H. 73161 1-9
C 30-10-2016 afgelast Voetbal U3 Oosterstreek 3 71847
C 23-10-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Voetbal U3 Akker, J. v. d. 70756 1-3
C 21-10-2016 20:00 Voetbal U3 Steenwijk 3 Bosch, J. van den 79944 2-4
C 16-10-2016 10:00 Dwingeloo 5 Voetbal U3 Hogerheijde, P. 72084 1-0
C 09-10-2016 10:00 Voetbal U3 Trinitas 4 Bosch, J. van den 74387 1-2
C 02-10-2016 10:00 Trinitas 3 Voetbal U3 Vermeeren, H. 70054 1-3
C 25-09-2016 afgelast Voetbal U3 Steenwijk 3 71107
C 11-09-2016 afgelast Jubbega 5 Voetbal U3 69311
B 04-09-2016 10:00 Voetbal U3 Black Boys 2 Bosch, Jannes v.d.… (+1) 17114 1-5
B 01-09-2016 18:45 FVC 4 Voetbal U3 Zondervan, EM 17091 4-3
B 28-08-2016 12:30 Voetbal U3 LSC 1890 5 Duin, S. v.d. 23832
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2017 19:30 BEW 3 Wispolia 3 70875 5-0
C 21-05-2017 10:00 Wispolia 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 71348 1-2
C 21-05-2017 10:00 Trinitas 3 Steenwijk 3 71575 0-4
C 21-05-2017 10:00 Dwingeloo 5 Olyphia 3 Boer, A. 71893 7-1
C 21-05-2017 10:00 Oosterstreek 3 BEW 3 69285 4-1
C 19-05-2017 19:30 Oosterstreek 3 Udiros 3 68867 1-4
C 17-05-2017 19:00 Steenwijk 3 Diever-Wapse 3 73852 6-1
C 14-05-2017 10:00 Steenwijk 3 Dwingeloo 5 74132 2-4
C 14-05-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 BEW 3 74407 1-0
C 14-05-2017 10:00 Udiros 3 Olyphia 3 72491 3-2
C 14-05-2017 10:00 Trinitas 4 Oosterstreek 3 70859 2-7
C 14-05-2017 10:00 Diever-Wapse 3 Wispolia 3 72402 6-1
C 14-05-2017 10:00 Trinitas 3 Jubbega 5 69079 2-4
C 11-05-2017 19:00 BEW 3 Steenwijk 3 69108 0-1
C 07-05-2017 10:00 Olyphia 3 Wispolia 3 72163 8-2
C 07-05-2017 10:00 Steenwijk 3 Jubbega 5 70223 10-0
C 07-05-2017 10:00 Trinitas 3 Trinitas 4 72890 3-1
C 07-05-2017 10:00 Udiros 3 BEW 3 70313 0-1
C 07-05-2017 10:00 Diever-Wapse 3 Oosterstreek 3 70288 3-4
C 07-05-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Dwingeloo 5 73272 2-2
C 30-04-2017 10:00 Wispolia 3 Udiros 3 73073 0-0
C 30-04-2017 10:00 Oosterstreek 3 Trinitas 3 72135 0-0
C 30-04-2017 10:00 Trinitas 4 Steenwijk 3 71101 0-0
C 30-04-2017 10:00 Dwingeloo 5 Diever-Wapse 3 71072 0-0
C 30-04-2017 10:00 Jubbega 5 ST Wapserveen/Old Forward 2 72453 0-0
C 30-04-2017 10:00 BEW 3 Olyphia 3 69613 0-0
C 23-04-2017 10:00 Steenwijk 3 Udiros 3 Geven, H.T.J. 74249 2-2
C 23-04-2017 10:00 BEW 3 Trinitas 4 Pals, P. 73513 3-5
C 23-04-2017 10:00 Olyphia 3 Diever-Wapse 3 Hulzinga, B. 69259 5-1
C 16-04-2017 10:00 Wispolia 3 Trinitas 3 Minkes, P. 69295 4-5
C 16-04-2017 10:00 Dwingeloo 5 Oosterstreek 3 Hogerheijde, P. 71323 6-0
C 16-04-2017 10:00 Jubbega 5 Trinitas 4 Hofstee, A. 72865 5-7
C 16-04-2017 10:00 Udiros 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Bosch, J. van den 72871 1-3
C 09-04-2017 10:00 Olyphia 3 Trinitas 4 Griekspoor, R. 72999 4-3
C 09-04-2017 10:00 BEW 3 Jubbega 5 Hoekstra, A. 72986 4-3
C 09-04-2017 10:00 Udiros 3 Dwingeloo 5 Stobbe, M. 69860 1-0
C 09-04-2017 10:00 Diever-Wapse 3 Trinitas 3 Dijkveld Stol, H. 72212 2-4
C 09-04-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Wispolia 3 Doorten, O. 74156 2-0
C 09-04-2017 10:00 Steenwijk 3 Oosterstreek 3 Velden, F.C.M. van der 69244 0-3
C 02-04-2017 10:00 Trinitas 4 Diever-Wapse 3 Gorter, L. 70592 4-4
C 02-04-2017 10:00 Wispolia 3 Steenwijk 3 Verschoor, M. 69326 1-1
C 02-04-2017 10:00 Jubbega 5 Olyphia 3 Doorn, G van 71493 3-4
C 02-04-2017 10:00 Dwingeloo 5 BEW 3 Wal, J. de 71498 4-1
C 02-04-2017 10:00 Trinitas 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Vos, R. 69923 0-5
C 26-03-2017 10:00 Olyphia 3 Oosterstreek 3 Boer, D. 69722 7-5
C 26-03-2017 10:00 Udiros 3 Trinitas 3 Bosch, J. van den 69998 5-3
C 26-03-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Trinitas 4 Luten, B. 71752 0-1
C 26-03-2017 10:00 Jubbega 5 Dwingeloo 5 Hofstee, A. 70095 0-6
C 19-03-2017 10:00 Trinitas 4 Udiros 3 Berg, W.J. van den 73499 0-4
C 19-03-2017 10:00 Wispolia 3 Jubbega 5 Verschoor, M. 72987 5-1
C 19-03-2017 10:00 Diever-Wapse 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Gritter, J. 71919 2-2
C 12-03-2017 10:00 Olyphia 3 Trinitas 3 Nieuwenhoven, N. van 71384 8-2
C 12-03-2017 10:00 Jubbega 5 Oosterstreek 3 Kroontje, T. 71271 1-2
C 12-03-2017 10:00 Udiros 3 Diever-Wapse 3 Bosch, J. van den 70244 4-1
C 12-03-2017 10:00 Steenwijk 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Geven, Y.G.M. 72966 4-2
C 12-03-2017 10:00 Dwingeloo 5 Wispolia 3 Lageveen, K.R.H. 68967 2-0
C 05-03-2017 10:00 Trinitas 4 Dwingeloo 5 Berg, W.J. van den 70522 0-7
C 05-03-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Jubbega 5 Roffelsen, A.T. 72992 2-1
C 26-02-2017 10:00 Diever-Wapse 3 BEW 3 Gritter, J. 70958 6-0
C 19-02-2017 10:00 Trinitas 3 BEW 3 Vermeeren, H. 70730 3-3
C 19-02-2017 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Olyphia 3 Luten, B. 74231 4-3
C 19-02-2017 10:00 Diever-Wapse 3 Jubbega 5 Wiltinge, J. 70523 2-0
C 19-02-2017 10:00 Oosterstreek 3 Wispolia 3 Lankman, H. 69384 2-1
C 05-02-2017 10:00 Wispolia 3 Diever-Wapse 3 Minkes, P. 70180 7-0
C 05-02-2017 10:00 Oosterstreek 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Lankman, H. 70139 4-1
C 05-02-2017 10:00 Olyphia 3 Udiros 3 Nieuwenhoven, N. van 90174 3-0
C 18-12-2016 10:00 Udiros 3 Oosterstreek 3 Bosch, J. van den 85351 1-5
C 18-12-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Trinitas 3 Doorten, O. 85356 8-2
C 18-12-2016 10:00 Jubbega 5 BEW 3 Varwijk, J. 69369 1-6
C 11-12-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Oosterstreek 3 Doorten, O. 69465 2-3
C 11-12-2016 10:00 Udiros 3 Jubbega 5 Bosch, J. van den 69046 2-1
C 11-12-2016 10:00 Steenwijk 3 Olyphia 3 Draaisma, J 70855 3-3
C 11-12-2016 10:00 Trinitas 4 Wispolia 3 Gorter, L. 70136 3-2
C 11-12-2016 10:00 Trinitas 3 Dwingeloo 5 Vermeeren, H. 71017 1-10
C 04-12-2016 10:00 Dwingeloo 5 Steenwijk 3 Boer, A. 69680 5-4
C 04-12-2016 10:00 BEW 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Hoekstra, A. 71483 2-6
C 04-12-2016 10:00 Olyphia 3 Udiros 3 Hulzinga, B. 70145 0-0
C 04-12-2016 10:00 Jubbega 5 Trinitas 3 Hofstee, A. 69843 5-3
C 04-12-2016 10:00 Oosterstreek 3 Trinitas 4 Lankman, H. 72623 6-1
C 27-11-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Dwingeloo 5 Dijkveld Stol, H. 73879 3-2
C 27-11-2016 10:00 Trinitas 3 Oosterstreek 3 Vermeeren, H. 71464 2-4
C 27-11-2016 10:00 Olyphia 3 BEW 3 Bosma, J 70226 10-0
C 27-11-2016 10:00 Steenwijk 3 Trinitas 4 Hes, J. 68782 7-0
C 27-11-2016 10:00 Udiros 3 Wispolia 3 Kroeze, P. 70998 7-2
C 20-11-2016 10:00 Jubbega 5 Udiros 3 Spiekhout, A 78287 8-2
C 20-11-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Trinitas 4 Kiers, R. 72465 2-3
C 20-11-2016 10:00 Steenwijk 3 Wispolia 3 Dobma, P. 68893 3-0
C 13-11-2016 10:00 Jubbega 5 Steenwijk 3 Doorn, G van 74314 1-3
C 13-11-2016 10:00 Oosterstreek 3 Diever-Wapse 3 Lankman, H. 71005 1-3
C 13-11-2016 10:00 Wispolia 3 Olyphia 3 Minkes, P. 68906 2-4
C 13-11-2016 10:00 Dwingeloo 5 ST Wapserveen/Old Forward 2 Rozeboom, A. 69954 6-3
C 13-11-2016 10:00 BEW 3 Udiros 3 Hoekstra, A. 69308 0-0
C 13-11-2016 10:00 Trinitas 4 Trinitas 3 Vermeeren, H. 71811 1-2
C 06-11-2016 10:00 Trinitas 4 BEW 3 Berg, W.J. van den 73981 3-2
C 06-11-2016 10:00 Trinitas 3 Olyphia 3 Vermeeren, H. 73794 2-10
C 06-11-2016 10:00 Oosterstreek 3 Jubbega 5 Lankman, H. 71487 2-2
C 06-11-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Steenwijk 3 Lange, S de 69284 2-3
C 06-11-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Udiros 3 Dijkveld Stol, H. 73161 1-9
C 30-10-2016 10:00 BEW 3 Dwingeloo 5 Hoekstra, A. 70494 2-2
C 30-10-2016 10:00 Olyphia 3 Jubbega 5 Veenstra, J 72802 5-2
C 30-10-2016 10:00 Udiros 3 Oosterstreek 3 71847 0-0
C 30-10-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Trinitas 3 Doorten, O. 71706 0-0
C 23-10-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Udiros 3 Akker, J. v. d. 70756 1-3
C 21-10-2016 20:00 Udiros 3 Steenwijk 3 Bosch, J. van den 79944 2-4
C 16-10-2016 10:00 Oosterstreek 3 Steenwijk 3 Lankman, H. 71234 1-5
C 16-10-2016 10:00 Dwingeloo 5 Udiros 3 Hogerheijde, P. 72084 1-0
C 16-10-2016 10:00 Trinitas 3 Diever-Wapse 3 Vermeeren, H. 73714 1-2
C 16-10-2016 10:00 Trinitas 4 Olyphia 3 Gorter, L. 70501 2-4
C 09-10-2016 10:00 BEW 3 Oosterstreek 3 Hoekstra, A. 74150 2-2
C 09-10-2016 10:00 Olyphia 3 Dwingeloo 5 Griekspoor, R. 69022 2-2
C 09-10-2016 10:00 Udiros 3 Trinitas 4 Bosch, J. van den 74387 1-2
C 09-10-2016 10:00 Steenwijk 3 Trinitas 3 Geven, H.T.J. 68889 9-1
C 09-10-2016 10:00 Jubbega 5 Wispolia 3 Doorn, G van 69921 3-1
C 09-10-2016 10:00 ST Wapserveen/Old Forward 2 Diever-Wapse 3 Schoemaker, E. 73129 5-3
C 02-10-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Steenwijk 3 Dijkveld Stol, H. 74135 0-9
C 02-10-2016 10:00 Dwingeloo 5 Jubbega 5 Hogerheijde, P. 70528 9-1
C 02-10-2016 10:00 Trinitas 3 Udiros 3 Vermeeren, H. 70054 1-3
C 02-10-2016 10:00 Trinitas 4 ST Wapserveen/Old Forward 2 Berg, W.J. van den 71193 0-4
C 02-10-2016 10:00 Oosterstreek 3 Olyphia 3 Lankman, H. 73724 7-4
C 02-10-2016 10:00 Wispolia 3 BEW 3 Post, A 72213 2-4
C 25-09-2016 10:00 Wispolia 3 Oosterstreek 3 Verschoor, M. 71881 1-2
C 25-09-2016 10:00 Dwingeloo 5 Trinitas 4 Boer, A. 73741 5-2
C 25-09-2016 10:00 Olyphia 3 ST Wapserveen/Old Forward 2 Bekhof, W. 72318 3-3
C 25-09-2016 10:00 Udiros 3 Steenwijk 3 71107 0-0
C 25-09-2016 10:00 Jubbega 5 Diever-Wapse 3 Varwijk, J. 70786 4-4
C 25-09-2016 10:00 BEW 3 Trinitas 3 Hoekstra, A. 72703 3-5
C 18-09-2016 10:00 Steenwijk 3 BEW 3 Dobma, P. 68888 2-0
C 18-09-2016 10:00 Oosterstreek 3 Dwingeloo 5 Lankman, H. 70079 0-2
C 18-09-2016 10:00 Diever-Wapse 3 Olyphia 3 Gruppen, E.C. 73012 2-8
C 18-09-2016 10:00 Trinitas 4 Jubbega 5 Gorter, L. 74525 5-4
C 18-09-2016 10:00 Trinitas 3 Wispolia 3 Vermeeren, H. 72988 2-1
C 14-09-2016 19:30 Wispolia 3 Trinitas 4 Post, A 68723 1-5
C 11-09-2016 10:00 Jubbega 5 Udiros 3 69311 0-0
C 11-09-2016 10:00 Olyphia 3 Steenwijk 3 Roeles, R. 71740 1-6
C 11-09-2016 10:00 BEW 3 Diever-Wapse 3 Hoekstra, A. 70304 3-0
C 11-09-2016 10:00 Dwingeloo 5 Trinitas 3 Boer, A. 73422 9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 04-09-2016 10:00 Udiros 3 ZO Black Boys 2 ZO Bosch, J. van den 17114 1-5
B 04-09-2016 11:00 FVC 4 ZO LSC 1890 5 ZO Zondervan, EM 23831 1-2
B 01-09-2016 18:45 FVC 4 ZO Udiros 3 ZO Zondervan, EM 17091 4-3
B 01-09-2016 18:45 LSC 1890 5 ZO Black Boys 2 ZO Serra, A. 23833 0-1
B 28-08-2016 11:00 Black Boys 2 ZO FVC 4 ZO Obbink, S. 17090 5-3
B 28-08-2016 12:30 LSC 1890 5 ZO Udiros 3 ZO Duin, S. v.d. 23832 7-1

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Black Boys 2 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 LSC 1890 5 3 2 0 1 6 9 3 6 0
3 FVC 4 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 Udiros 3 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
vrijdag 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 19-08-16 20:00 - 21:30 Gras 4A, ovb 04 Team training Voetbal U3
vr 26-08-16 20:00 - 21:30 Gras 4B 04 Team training Voetbal U3
vr 02-09-16 20:00 - 21:30 Gras 4A 04 Team training Voetbal U3
vr 09-09-16 20:00 - 21:30 Gras 4A 08 Team training Voetbal U3
vr 16-09-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 23-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2B 04 Team training Voetbal U3
vr 30-09-16 20:00 - 21:30 Veld 3A 08 Team training Voetbal U3
vr 07-10-16 20:00 - 21:30 Veld 3A 04 Team training Voetbal U3
vr 28-10-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 04-11-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 11-11-16 20:00 - 21:30 Veld 1 02 Team training Voetbal U3
vr 18-11-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 25-11-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 02-12-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 09-12-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 16-12-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 23-12-16 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U3
vr 30-12-16 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 06-01-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 13-01-17 20:00 - 21:30 Gras 3B 04 Team training Voetbal U3
vr 20-01-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 27-01-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 03-02-17 20:00 - 21:30 Gras 3B 04 Team training Voetbal U3
vr 10-02-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 17-02-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 24-02-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 03-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 04 Team training Voetbal U3
vr 10-03-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 17-03-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 24-03-17 20:00 - 21:30 Veld 1 04 Team training Voetbal U3
vr 31-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2B 08 Team training Voetbal U3
vr 07-04-17 20:00 - 21:30 Veld 1 08 Team training Voetbal U3
vr 14-04-17 20:00 - 21:30 Veld 1 08 Team training Voetbal U3
vr 21-04-17 20:00 - 21:30 Gras 3 05 Team training Voetbal U3
vr 28-04-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 05-05-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 12-05-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 19-05-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 26-05-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 02-06-17 20:00 - 21:30 Gras 4 04 Team training Voetbal U3
vr 09-06-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 16-06-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 23-06-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3
vr 30-06-17 20:00 - 21:30 Gras 3 04 Team training Voetbal U3

Berichten



Terug naar boven