0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Ud Voet Senioren - Senioren - Voetbal U1

Contact / Afgelasting: Hendrik Faber

    06-30988213

Teamleden

Spelers
Bartjan Bosma Veld      
Jelmer Brouwer Veld      
Menno van Dam Veld      
Romke Faber Veld      
Kees Haanstra Veld      
Jorrit Heida Veld      
Martin Heida Veld      
Sander Jongsma Veld      
Piet Christiaan Klaster Veld      
Marten Jetze Kuperus Veld      
Jordi Oosterbos Keeper      
Johan Ros Veld      
Mark Stobbe Keeper      
Daryl de Vries Veld      
Sam van der Werff Veld      
Arnold van der Woude Veld      
 
Overige teamleden
Hendrik Faber Leider/Cont
Friso Bakker Trainer
Mark Stobbe Trainer keepers
Jappie Blaauw Scheids-assist
Gea de Jong Fysio
Annie v.d. Woude Kleding WAS

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
V 23-06-2017 20:00 Voetbal U1 oefenwedstrijd? ONDER VOORBEHOUD
V 21-07-2017 20:00 Voetbal U1 oefenwedstrijd? ONDER VOORBEHOUD
B 03-09-2017 20:00 Voetbal U1 bekerwedstrijd thuis? ONDER VOORBEHOUD
B 10-09-2017 20:00 Voetbal U1 bekerwedstrijd thuis? ONDER VOORBEHOUD
B 17-09-2017 20:00 Voetbal U1 bekerwedstrijd thuis? ONDER VOORBEHOUD
C 24-09-2017 20:00 Voetbal U1 aanvang competitie - thuis? ONDER VOORBEHOUD

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-05-2017 14:00 Oerterp 1 Voetbal U1 10064 6-2
C 07-05-2017 14:00 Voetbal U1 Geel Wit 1 Tuinen, A. van 9949 3-2
C 30-04-2017 14:00 Voetbal U1 Harlingen 1 Brussen, J.A.H 9779 1-4
C 23-04-2017 14:30 Nicator 1 Voetbal U1 Mansouri, A 9664 0-0
C 02-04-2017 14:00 Franeker SC 1 Voetbal U1 Eisinga, S 9467 2-0
C 26-03-2017 14:00 Voetbal U1 SC Bolsward 1 Tuinen, A. van 9361 5-0
C 19-03-2017 14:00 VC Trynwalden 1 Voetbal U1 Koper, C 9267 1-1
C 12-03-2017 14:00 Voetbal U1 Jubbega 1 Eisinga, S 9110 2-2
C 05-03-2017 14:00 Warga 1 Voetbal U1 Keller, S. 8668 1-1
V 24-02-2017 afgelast Voetbal U1 SC Joure
C 19-02-2017 14:00 Friesland 1 Voetbal U1 Bosch, J. 8971 3-5
V 14-02-2017 20:00 Voetbal U1 FC Wolvega 1
C 12-02-2017 14:00 Voetbal U1 ONB 1 Bourakba, G 8860 1-0
C 05-02-2017 14:00 Voetbal U1 Drachten 1 Koper, C 8778 1-1
V 29-01-2017 16:00 Voetbal U1 Trinitas 1
V 22-01-2017 14:00 Voetbal U1 DIO Oosterwolde 1
V 15-01-2017 14:30 Voetbal U1 Jeugdteam Pettor Hansson Zweden
C 11-12-2016 14:00 Voetbal U1 Oerterp 1 Jansen, B. 8545 2-7
C 04-12-2016 14:00 Geel Wit 1 Voetbal U1 Roos, P. 8474 0-3
C 27-11-2016 14:00 Harlingen 1 Voetbal U1 Stel, W 8277 3-1
C 20-11-2016 14:00 Jubbega 1 Voetbal U1 Lemstra, R. 85336 2-1
C 13-11-2016 14:00 Voetbal U1 Nicator 1 Kamp, W. van der 8141 2-2
C 06-11-2016 14:00 Jubbega 1 Voetbal U1 Vos, R. 8036 0-0
C 30-10-2016 14:00 Voetbal U1 Franeker SC 1 Kloetstra, R 7957 2-5
C 09-10-2016 14:00 Voetbal U1 VC Trynwalden 1 Mansouri, A 7722 3-2
C 02-10-2016 14:30 SC Bolsward 1 Voetbal U1 Hoof, A.J. 7559 3-1
C 25-09-2016 14:00 Voetbal U1 Friesland 1 Frankena, MA 7457 1-4
C 18-09-2016 14:00 ONB 1 Voetbal U1 Tuinstra, R.K. 7373 4-3
C 11-09-2016 14:30 Drachten 1 Voetbal U1 Kloetstra, R 7284 3-1
C 04-09-2016 14:00 Voetbal U1 Warga 1 Achttien, A. 7142 4-2
B 28-08-2016 14:00 Nieuweschoot 1 Voetbal U1 Jong, H de 686 5-2
B 23-08-2016 20:00 Heerenveense Boys 1 Voetbal U1 Werf, F. vd 861
B 23-08-2016 20:00 Voetbal U1 Heerenveense Boys 1
V 17-08-2016 20:00 Voetbal U1 Oranje Zwart 1
V 14-08-2016 14:00 UIT: Steenwijker Boys 1 Voetbal U1
V 10-08-2016 20:00 Voetbal U1 d'Olde Veste
V 05-08-2016 19:30 Voetbal U1 Voetbal Zaal om "Toy Bokaal"
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-05-2017 14:00 Geel Wit 1 Friesland 1 10111 3-2
C 14-05-2017 14:00 Franeker SC 1 Harlingen 1 10020 5-0
C 14-05-2017 14:00 VC Trynwalden 1 SC Bolsward 1 10036 1-2
C 14-05-2017 14:00 Oerterp 1 Udiros 1 10064 6-2
C 14-05-2017 14:00 Warga 1 Nicator 1 10071 3-2
C 14-05-2017 14:00 Drachten 1 Jubbega 1 10091 4-0
C 07-05-2017 14:00 Udiros 1 Geel Wit 1 9949 3-2
C 07-05-2017 14:00 ONB 1 Franeker SC 1 9997 0-4
C 07-05-2017 14:00 Jubbega 1 VC Trynwalden 1 9960 1-1
C 07-05-2017 14:00 Friesland 1 Oerterp 1 9925 2-6
C 07-05-2017 14:00 Harlingen 1 Warga 1 9918 5-3
C 07-05-2017 14:00 Nicator 1 Drachten 1 9899 2-3
C 30-04-2017 14:00 Oerterp 1 Jubbega 1 Leistra, B.M. 9831 0-0
C 30-04-2017 15:00 Geel Wit 1 ONB 1 Bax, A. 9878 0-0
C 30-04-2017 14:30 Drachten 1 SC Bolsward 1 Schepen, H. van 9857 0-0
C 30-04-2017 14:00 Udiros 1 Harlingen 1 Brussen, J.A.H 9779 0-0
C 30-04-2017 14:00 Warga 1 Friesland 1 Wind, W. de 9838 0-0
C 30-04-2017 14:00 Franeker SC 1 VC Trynwalden 1 Singel, G. van der 9804 0-0
C 28-04-2017 19:15 Nicator 1 Geel Wit 1 Bakker, G.J. 119631 0-0
C 23-04-2017 14:00 Jubbega 1 Warga 1 9708 3-0
C 23-04-2017 14:00 Friesland 1 Franeker SC 1 9689 1-3
C 23-04-2017 14:00 Harlingen 1 Geel Wit 1 9682 2-1
C 23-04-2017 14:00 ONB 1 Drachten 1 9747 0-3
C 23-04-2017 14:30 SC Bolsward 1 Oerterp 1 9717 0-2
C 23-04-2017 14:30 Nicator 1 Udiros 1 9664 0-0
C 09-04-2017 14:00 Oerterp 1 Franeker SC 1 9629 1-0
C 09-04-2017 14:00 Harlingen 1 Drachten 1 9566 2-4
C 09-04-2017 14:00 ONB 1 Jubbega 1 9610 3-0
C 09-04-2017 14:00 Friesland 1 SC Bolsward 1 9573 1-1
C 09-04-2017 14:00 Warga 1 VC Trynwalden 1 9636 0-1
C 09-04-2017 14:45 Nicator 1 Geel Wit 1 9547 6-2
C 02-04-2017 14:00 Franeker SC 1 Udiros 1 9467 2-0
C 02-04-2017 14:00 VC Trynwalden 1 Nicator 1 9482 4-1
C 02-04-2017 14:00 Jubbega 1 Friesland 1 9422 2-1
C 02-04-2017 14:30 Drachten 1 Oerterp 1 9504 1-2
C 02-04-2017 14:30 SC Bolsward 1 ONB 1 9431 4-0
C 02-04-2017 15:00 Geel Wit 1 Warga 1 9526 3-0
C 26-03-2017 14:00 Harlingen 1 ONB 1 9330 4-0
C 26-03-2017 14:00 Warga 1 Franeker SC 1 9385 1-1
C 26-03-2017 14:00 Udiros 1 SC Bolsward 1 9361 5-0
C 26-03-2017 14:00 Friesland 1 VC Trynwalden 1 9337 1-1
C 26-03-2017 15:00 Drachten 1 Geel Wit 1 9405 4-0
C 26-03-2017 14:30 Nicator 1 Jubbega 1 9312 1-3
C 19-03-2017 14:00 VC Trynwalden 1 Udiros 1 9267 1-1
C 19-03-2017 14:00 ONB 1 Friesland 1 9227 1-6
C 19-03-2017 14:00 Jubbega 1 Harlingen 1 9188 1-2
C 19-03-2017 14:00 Franeker SC 1 Drachten 1 9251 1-3
C 19-03-2017 14:30 SC Bolsward 1 Nicator 1 9197 0-1
C 19-03-2017 15:00 Geel Wit 1 Oerterp 1 9292 2-6
C 12-03-2017 14:00 Friesland 1 Harlingen 1 9087 1-1
C 12-03-2017 14:00 Warga 1 SC Bolsward 1 9137 2-0
C 12-03-2017 14:00 Oerterp 1 VC Trynwalden 1 9130 4-0
C 12-03-2017 14:00 Udiros 1 Jubbega 1 9110 2-2
C 12-03-2017 14:30 Nicator 1 ONB 1 9079 3-0
C 12-03-2017 15:00 Geel Wit 1 Franeker SC 1 9175 1-1
C 05-03-2017 14:30 Nicator 1 Friesland 1 114858 0-2
C 05-03-2017 14:00 Warga 1 Udiros 1 8668 1-1
C 05-03-2017 14:00 Oerterp 1 Harlingen 1 8661 4-1
C 26-02-2017 14:00 Oerterp 1 Warga 1 8912 9-0
C 26-02-2017 14:30 SC Bolsward 1 Harlingen 1 8864 6-1
C 19-02-2017 14:00 Warga 1 Drachten 1 9051 2-1
C 19-02-2017 14:00 Friesland 1 Udiros 1 8971 3-5
C 19-02-2017 15:00 VC Trynwalden 1 Geel Wit 1 9032 6-2
C 19-02-2017 14:00 ONB 1 Oerterp 1 9010 1-2
C 19-02-2017 14:00 Jubbega 1 SC Bolsward 1 8988 2-2
C 19-02-2017 14:00 Harlingen 1 Nicator 1 8964 2-0
C 12-02-2017 14:30 Nicator 1 Friesland 1 8846 0-0
C 12-02-2017 14:00 Franeker SC 1 Jubbega 1 8884 1-1
C 12-02-2017 14:00 Udiros 1 ONB 1 8860 1-0
C 12-02-2017 14:30 Drachten 1 VC Trynwalden 1 8921 3-1
C 05-02-2017 14:00 Harlingen 1 VC Trynwalden 1 8748 3-2
C 05-02-2017 14:00 ONB 1 Warga 1 8827 0-1
C 05-02-2017 14:00 Udiros 1 Drachten 1 8778 1-1
C 05-02-2017 14:00 Jubbega 1 Geel Wit 1 8788 2-3
C 05-02-2017 14:30 Nicator 1 Oerterp 1 8729 0-4
C 05-02-2017 14:30 SC Bolsward 1 Franeker SC 1 8797 1-1
C 29-01-2017 15:00 Geel Wit 1 SC Bolsward 1 8707 1-2
C 29-01-2017 14:30 Drachten 1 Friesland 1 8687 1-1
C 29-01-2017 14:00 Franeker SC 1 Nicator 1 8615 2-2
C 29-01-2017 14:00 VC Trynwalden 1 ONB 1 8630 4-0
C 22-01-2017 14:00 Harlingen 1 Franeker SC 1 8514 1-5
C 22-01-2017 14:00 VC Trynwalden 1 Jubbega 1 8395 4-1
C 18-12-2016 14:00 Jubbega 1 Oerterp 1 8303 2-6
C 18-12-2016 14:30 Drachten 1 Nicator 1 8452 2-1
C 11-12-2016 14:30 Nicator 1 Warga 1 8495 3-0
C 11-12-2016 14:00 Udiros 1 Oerterp 1 8545 2-7
C 11-12-2016 14:00 Jubbega 1 Drachten 1 8556 1-4
C 11-12-2016 14:00 Friesland 1 Geel Wit 1 8520 3-2
C 11-12-2016 14:30 SC Bolsward 1 VC Trynwalden 1 8565 4-1
C 04-12-2016 14:00 Oerterp 1 Friesland 1 8425 3-0
C 04-12-2016 14:00 Geel Wit 1 Udiros 1 8474 0-3
C 04-12-2016 14:00 Franeker SC 1 ONB 1 8380 6-1
C 04-12-2016 14:00 Warga 1 Harlingen 1 8432 2-2
C 27-11-2016 14:00 Friesland 1 Warga 1 8284 4-2
C 27-11-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Franeker SC 1 8347 2-3
C 27-11-2016 14:00 Harlingen 1 Udiros 1 8277 3-1
C 27-11-2016 14:00 ONB 1 Geel Wit 1 8341 2-5
C 27-11-2016 14:30 SC Bolsward 1 Drachten 1 8312 2-1
C 20-11-2016 14:00 Jubbega 1 Udiros 1 85336 2-1
C 13-11-2016 14:00 Geel Wit 1 Harlingen 1 8239 1-0
C 13-11-2016 14:00 Warga 1 Jubbega 1 8199 0-3
C 13-11-2016 14:00 Oerterp 1 SC Bolsward 1 8193 4-0
C 13-11-2016 14:00 Udiros 1 Nicator 1 8141 2-2
C 13-11-2016 14:30 Drachten 1 ONB 1 8217 3-0
C 12-11-2016 19:30 Franeker SC 1 Friesland 1 8166 1-1
C 06-11-2016 14:00 Jubbega 1 Udiros 1 8036 0-0
C 06-11-2016 14:00 Franeker SC 1 Geel Wit 1 8097 1-1
C 06-11-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Oerterp 1 8113 3-1
C 06-11-2016 14:00 Harlingen 1 Friesland 1 8028 0-1
C 06-11-2016 14:00 ONB 1 Nicator 1 8074 1-1
C 06-11-2016 14:30 SC Bolsward 1 Warga 1 8044 4-1
C 30-10-2016 14:00 Warga 1 Geel Wit 1 7999 0-2
C 30-10-2016 14:00 Oerterp 1 Drachten 1 7992 3-0
C 30-10-2016 14:00 ONB 1 SC Bolsward 1 7973 0-0
C 30-10-2016 14:00 Udiros 1 Franeker SC 1 7957 2-5
C 30-10-2016 14:00 Friesland 1 Jubbega 1 7933 2-1
C 30-10-2016 14:30 Nicator 1 VC Trynwalden 1 7910 2-2
C 16-10-2016 14:00 Jubbega 1 ONB 1 7784 1-1
C 16-10-2016 14:00 Franeker SC 1 Oerterp 1 7828 5-3
C 16-10-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Warga 1 7844 3-0
C 16-10-2016 14:30 SC Bolsward 1 Friesland 1 7792 0-3
C 16-10-2016 14:30 Drachten 1 Harlingen 1 7866 3-2
C 16-10-2016 15:00 Geel Wit 1 Nicator 1 7888 4-2
C 09-10-2016 14:00 Udiros 1 VC Trynwalden 1 7722 3-2
C 09-10-2016 14:00 Friesland 1 ONB 1 7698 2-0
C 09-10-2016 14:00 Oerterp 1 Geel Wit 1 7741 0-2
C 09-10-2016 14:00 Harlingen 1 Jubbega 1 7691 1-2
C 09-10-2016 14:30 Drachten 1 Franeker SC 1 7766 2-2
C 09-10-2016 14:30 Nicator 1 SC Bolsward 1 7674 0-0
C 02-10-2016 14:00 Geel Wit 1 Drachten 1 7654 1-0
C 02-10-2016 14:30 SC Bolsward 1 Udiros 1 7559 3-1
C 02-10-2016 14:00 Franeker SC 1 Warga 1 7612 4-0
C 02-10-2016 14:00 Jubbega 1 Nicator 1 7550 1-1
C 02-10-2016 14:00 ONB 1 Harlingen 1 7588 0-1
C 02-10-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Friesland 1 7628 2-3
C 25-09-2016 14:00 Udiros 1 Friesland 1 7457 1-4
C 25-09-2016 14:30 Drachten 1 Warga 1 7515 2-1
C 25-09-2016 14:30 SC Bolsward 1 Jubbega 1 7461 6-2
C 25-09-2016 14:30 Nicator 1 Harlingen 1 7442 5-0
C 25-09-2016 14:00 Oerterp 1 ONB 1 7506 5-0
C 25-09-2016 15:00 Geel Wit 1 VC Trynwalden 1 7537 3-2
C 18-09-2016 14:00 Harlingen 1 SC Bolsward 1 7324 2-5
C 18-09-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Drachten 1 7393 1-3
C 18-09-2016 14:00 Warga 1 Oerterp 1 7413 1-1
C 18-09-2016 14:00 Jubbega 1 Franeker SC 1 7350 3-1
C 18-09-2016 14:00 ONB 1 Udiros 1 7373 4-3
C 18-09-2016 14:00 Friesland 1 Nicator 1 7331 2-1
C 11-09-2016 14:00 Franeker SC 1 SC Bolsward 1 7213 0-3
C 11-09-2016 14:00 Warga 1 ONB 1 7265 1-0
C 11-09-2016 14:00 VC Trynwalden 1 Harlingen 1 7227 4-0
C 11-09-2016 14:30 Drachten 1 Udiros 1 7284 3-1
C 11-09-2016 15:00 Geel Wit 1 Jubbega 1 7303 4-2
C 11-09-2016 14:00 Oerterp 1 Nicator 1 7258 5-2
C 04-09-2016 14:30 Nicator 1 Franeker SC 1 7091 1-4
C 04-09-2016 15:00 SC Bolsward 1 Geel Wit 1 7160 4-0
C 04-09-2016 14:00 Udiros 1 Warga 1 7142 4-2
C 04-09-2016 14:00 ONB 1 VC Trynwalden 1 7189 0-3
C 04-09-2016 14:00 Harlingen 1 Oerterp 1 7110 2-4
C 04-09-2016 14:00 Friesland 1 Drachten 1 7117 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 28-08-2016 14:00 Nieuweschoot 1 ZO Udiros 1 ZO 686 5-2
B 23-08-2016 20:00 Heerenveense Boys 1 ZA Udiros 1 ZO 861 2-3
B 20-08-2016 17:00 Heerenveense Boys 1 ZA Nieuweschoot 1 ZO 702 0-1

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Oerterp 1 24 20 1 3 61 91 29 62 0
2 Drachten 1 24 15 4 5 49 56 29 27 0
3 Franeker SC 1 24 12 8 4 44 62 32 30 0
4 Friesland 1 24 12 6 6 42 53 39 14 0
5 SC Bolsward 1 24 12 5 7 41 50 36 14 0
6 Geel Wit 1 24 12 2 10 38 48 50 -2 0
7 VC Trynwalden 1 24 9 4 11 31 52 45 7 0
8 Harlingen 1 24 9 2 13 29 41 61 -20 0
9 Udiros 1 24 7 6 11 27 46 59 -13 0
10 Jubbega 1 24 7 6 11 27 39 54 -15 0
11 Nicator 1 24 5 7 12 21 36 47 -11 1
12 Warga 1 24 5 4 15 19 24 64 -40 0
13 ONB 1 24 2 3 19 9 14 67 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-08-16 19:45 - 21:30 Veld 2 06+07 Team training Voetbal U1
di 09-08-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 16-08-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 30-08-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 06-09-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 13-09-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 20-09-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 27-09-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 04-10-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 11-10-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 18-10-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 25-10-16 19:45 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
di 01-11-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 08-11-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 15-11-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 22-11-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 29-11-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 06-12-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 13-12-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 20-12-16 19:45 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
di 27-12-16 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 03-01-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 10-01-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 17-01-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 24-01-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 31-01-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 07-02-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 21-02-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 28-02-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 07-03-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 14-03-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 21-03-17 19:45 - 21:30 Gras 3A 06+07 Team training Voetbal U1
di 28-03-17 19:45 - 21:30 Gras 3A 06 Team training Voetbal U1
di 04-04-17 19:45 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
di 11-04-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 18-04-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 25-04-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 02-05-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 09-05-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
di 16-05-17 19:45 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vrijdag 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 05-08-16 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
vr 12-08-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 19-08-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 26-08-16 20:00 - 21:30 Gras 4A 01+02 Team training Voetbal U1
vr 02-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 09-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 16-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 23-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 30-09-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 07-10-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 21-10-16 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
zo 23-10-16 10:00 - 11:30 Veld 3 06+07 Team training Voetbal U1
vr 28-10-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 04-11-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 11-11-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 18-11-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 25-11-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 02-12-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 09-12-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 16-12-16 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
vr 23-12-16 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
vr 30-12-16 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 06-01-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 13-01-17 20:00 - 21:30 Gras 3A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 20-01-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 27-01-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 03-02-17 20:00 - 21:30 Gras 3A 08 Team training Voetbal U1
vr 10-02-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 17-02-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 24-02-17 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training Voetbal U1
vr 03-03-17 20:00 - 21:30 afgelast afgelast Team training Voetbal U1
vr 10-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 17-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 24-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 31-03-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 07-04-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 14-04-17 20:00 - 21:30 Veld 3A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 21-04-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06 Team training Voetbal U1
vr 28-04-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 05-05-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 12-05-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 19-05-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 26-05-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 02-06-17 20:00 - 21:30 Gras 3 06+07 Team training Voetbal U1
vr 09-06-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 16-06-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 23-06-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1
vr 30-06-17 20:00 - 21:30 Veld 2A 06+07 Team training Voetbal U1

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 02-03-17 20:00 - 21:30 korfbalveld 06 Team training Voetbal U1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven