Trainteams

Ud Gym - Omni Pjutten & Beukers Beukers Omni Beukers 1 (4 jaar)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15 Dorien v.d. Ven
 
Ud Gym - Omni Pjutten & Beukers Beukers Omni Beukers 2 (5-6 jaar)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 14:30 - 15:15 Team training Zaal C 15 Dorien v.d. Ven
 
Ud Gym - Gymnastiek Jeugd Gym 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 16
 
Ud Gym - Gymnastiek Jeugd Gym 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 17:00 - 18:00 Team training Zaal C 15
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 1
RODE BAND op Trainingsdagen = Afgelast
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 16:00 - 17:00 Team training Zaal C 16 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 14:45 - 16:00 Team training Zaal C 15 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turnen 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 17:00 - 18:30 Team training Zaal C 15 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turn-Sel 1
Turn-Selectie 1 wordt samengesteld uit de turngroepen 1, 2 & 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
donderdag 16:00 - 17:30 Team training Zaal C 15 Joukje Bollen
 
Ud Gym - Turnen Jeugd Gym Turn-Sel 2
Turn-Selectie 2 wordt samengesteld uit turngroep 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
donderdag 17:15 - 18:30 Team training Zaal C 16 Joukje Bollen
 
Ud Beweeg - Dans Selectie Selectie groep Bew Dans Selectie 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 17:30 - 18:30 Team training Zaal C 15 Femke Otter
 
Ud Beweeg - Dans Selectie Expansie groep Bew Selectie Expansion 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 18:30 - 20:00 Team training Zaal C 16 Femke Otter
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew Dans Jazz 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
vrijdag 16:15 - 17:15 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew Dans Jazz 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
vrijdag 17:15 - 18:15 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew Dans Jazz 4
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
vrijdag 18:15 - 19:15 Team training Zaal C 15+16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U Dance 5
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 14:45 - 15:30 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Jeugd Bew U Dance 4
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 15:30 - 16:15 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Dans Jazz Senioren Bew Dans Jazz >23
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 20:00 - 21:00 Team training Zaal C 15 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec Dames 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 09:00 - 10:00 Team training Zaal C 12 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec Dames 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 10:00 - 11:00 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Recrea Senioren Bew Rec BodyFit 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Zaal C 16 Jannie Heida
 
Ud Beweeg - Flow Senioren Bew FLOW-LOW Blok A1

FLOW (cursus in yoga, kracht, balans en souplessemovements)


LOW-BLOK A1 maandag: 05 sep'16 - 12 sep'16 - 19 sep'16 - 26 sep'16 - 03 okt'16 - 10 okt'16 - 24 okt'16 - 31 okt'16 - 07 nov'16 - 14 nov'16 - 21 nov'16 - 28 nov'17 - 12 dec'16 - 19 dec'16 - 16 jan'16 - 23 jan'16

LOW-BLOK B1 maandag: 30 jan'17 - 06 feb'17 - 13 feb'17 - 27 feb'17 - 06 mrt'17 - 13 mrt'17 - 20 mrt'17 - 27 mrt'17 - 03 apr'17 - 10 apr'17 - 17 apr'17 - 01 mei'17 - 08 mei'17 - 15 mei'17 - 22 mei'17 - 29 mei'17

 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 19:00 - 20:00 Team training Jeugdhonk 15 Trijntje de Vries
 
Ud Beweeg - Flow Senioren Bew FLOW-HIGH Blok A1

FLOW (cursus in yoga, kracht, balans en souplessemovements)


High-BLOK A1 maandag: 05 sep'16 - 12 sep'16 - 19 sep'16 - 26 sep'16 - 03 okt'16 - 10 okt'16 - 24 okt'16 - 31 okt'16 - 07 nov'16 - 14 nov'16 - 21 nov'16 - 28 nov'17 - 12 dec'16 - 19 dec'16 - 16 jan'16 - 23 jan'16

High-BLOK B1 maandag: 30 jan'17 - 06 feb'17 - 13 feb'17 - 27 feb'17 - 06 mrt'17 - 13 mrt'17 - 20 mrt'17 - 27 mrt'17 - 03 apr'17 - 10 apr'17 - 17 apr'17 - 01 mei'17 - 08 mei'17 - 15 mei'17 - 22 mei'17 - 29 mei'17

 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 21:00 - 22:00 Team training Zaal C 16 Trijntje de Vries
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U1
Trainer: Ronald Klos
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 20:30 - 22:00 Team training korfbalveld D01+H02 Ronald Klos
maandag 21:00 - 22:30 Team training Zaal ABC D11+H12 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training korfbalveld D01+H02 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Zaal ABC D13+H14 Ronald Klos
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 20:30 - 22:00 Team training korfbalveld D01+H02 Ronald Klos
donderdag 20:30 - 22:00 Team training korfbalveld D01+H02 Ronald Klos
 
Ud Korf Senioren Senioren Korf U3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 20:30 - 21:30 Team training korfbalveld D01+H02 Aad AaVacant, Aad AaVacant, Amerins de Leeuw
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf A1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 19:00 - 20:30 Team training korfbalveld D01+H02 Henri Jongsma, Johan Abma, Henri Jongsma, Henri Jongsma
woensdag 19:00 - 20:30 Team training korfbalveld D01+H02 Henri Jongsma, Johan Abma, Henri Jongsma, Henri Jongsma
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf B1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training korfbalveld D01+H02 Henk-Jan Mendel, Sabine Monderman, Henk-Jan Mendel, Sabine Monderman
donderdag 19:15 - 20:30 Team training korfbalveld D01+H02 Henk-Jan Mendel, Sabine Monderman, Henk-Jan Mendel, Sabine Monderman
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf B2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training korfbalveld D01+H02 Aad AaVacant, Aad AaVacant, Kim Achtien
donderdag 19:15 - 20:30 Team training korfbalveld D01+H02 Aad AaVacant, Aad AaVacant, Kim Achtien
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf C1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 18:45 - 19:45 Team training korfbalveld D01+H02 Rommert van der Wier, Wiebe Achttien, Wiebe Achttien, Rommert van der Wier
donderdag 18:00 - 19:15 Team training korfbalveld D01+H02 Rommert van der Wier, Wiebe Achttien, Wiebe Achttien, Rommert van der Wier
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf C2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 18:45 - 19:45 Team training korfbalveld D01+H02 Sjoerd Tel, Arne Nolles
donderdag 18:00 - 19:15 Team training korfbalveld D01+H02 Sjoerd Tel, Arne Nolles
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf D1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 17:45 - 18:45 Team training korfbalveld D01+H02 Diete Wesseling
woensdag 17:45 - 18:45 Team training korfbalveld D01+H02 Marina Visser, Jordie Blok, Wilko Jelger Herder, Annie Veenstra, Abraham Visser, Annie Veenstra
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf E1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 17:30 - 18:30 Team training korfbalveld D01+H02 Mandy van Ooijen, Marrit de Boer, Elske Algra, Caroline Huisman
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf E2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 17:30 - 18:30 Team training korfbalveld D01+H02 Jilles de Graaf, Jelte de Jong, Jilles de Graaf, Jelte de Jong
 
Ud Korf Jeugd Jeugd Korf E3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 17:30 - 18:30 Team training korfbalveld D01+H02 Annet Sonneveld, Mare Kracht, Femke Pijlman, Ymkje de Vries
 
Ud Korf Midweek Senioren Korf U MW 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 20:30 - 21:30 Team training korfbalveld D01+H02 Marten Oeds Veenstra, Aad AaVacant
 
Ud Voet Senioren Senioren Voetbal U1

Contact / Afgelasting: Hendrik Faber

    06-30988213

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training Veld 2A 06+07 Friso Bakker
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 2A 06+07 Friso Bakker
 
Ud Voet Senioren Senioren Voetbal U2

Contact / Afgelasting:  Jan Kooistra

06-51949368

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 2B 05 Anne S. van der Zwaag
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 2B 05 Anne S. van der Zwaag
 
Ud Voet Senioren Senioren Voetbal U3

Contact / Afgelasting: Jacob de Groot

06-55580466

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Gras 3 04 Jacob de Groot, Aad AaVacant
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO17-1(B1)
 

Contact / Afgelasting: Martin Heida

0513-541416

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 2B 04 Anne S. van der Zwaag
donderdag 20:00 - 21:15 Team training Veld 2B 03 Martin Heida
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO15-1(C1)

Contact / Afgelasting: Arjen Monkel

        0513-541745         

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 19:15 - 20:30 Team training Veld 2A 08 Henk Woudstra
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Veld 2A 04 Henk Woudstra
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO13-1(D1)
  • Contact / Afgelasting: Gerard van Etten    06-52470236   MAIL

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 18:30 - 19:45 Team training Veld 2B 04 Anne Schokker
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld 2B 03 Anne Schokker
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voet SCH-JO11-1(E1)
  • ex Udiros E1G
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training Veld 2A 05 Niek Westra
donderdag 18:00 - 19:15 Team training Veld 2A 05 Niek Westra
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO11-2(E2)

Contact / Afgelasting: Margje v.d. Spoel

0513-541056

dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 18:00 - 19:00 Team training Gras 4A 03 Henk Woudstra
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Gras 4B 04 Henk Woudstra
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO9-1(F1)
  • F1 levert elke week 3 spelers aan F2 (afspraak leiders F1 & F2)
  • Spelers die 1 x per week trainen spelen in F2
  • ex Udiros F1G
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 17:00 - 18:00 Team training Gras 4A 03 Marten Jetze Kuperus
donderdag 17:00 - 18:00 Team training Gras 4A 03 Marten Jetze Kuperus
 
Ud Voet Jeugd Jeugd Voetbal JO9-2(F2)
ex Udiros F2G
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
donderdag 17:00 - 18:00 Team training Gras 4A 03 Sito de Groot
 
Ud Voet Recrea Senioren Voetbal Rec 1 (He35+1)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
vrijdag 20:00 - 21:30 Team training Gras 3 08
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal AB 12 Rob Lehmann
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 2
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal AB 12 Rob Lehmann
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley DS 3
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal AB 12 Klaas Jan Rijpma
 
Ud Volley Senioren Senioren Volley HS 1
achter vlnr: Jan Jaap, Erik, Alex, Johannes B, Jan Christiaan
voor vlnr: Arjen, Johannes F, Corstian, Klaas Jan
niet op de foto: Willem & Rob
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Zaal AB 11 Rob Lehmann
 
Ud Volley Jeugd Jeugd Volley CMV 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 14:30 - 15:30 Team training Zaal B Hester Jelsma-Visser
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 1
Achter Jochem, Bauke, Heerke, Jan Stelma, George Jan, Kees, Jan v.d. Molen, Binnie
Voor:Gert[ass. trainer] Barbara, Mia, Ineke, Marijke, Pietsje, Hennie
Liggend:Rinze [trainer] Angelica, Amerins
Ontbreken: Jappie, Jan de Vries en Geertje Brouwer
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 19:45 - 21:15 Team training Zaal AB D13+H14 Rinze Hoekstra
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 2
Achter Jochem, Bauke, Heerke, Jan Stelma, George Jan, Kees, Jan v.d. Molen, Binnie
Voor:Gert[ass. trainer] Barbara, Mia, Ineke, Marijke, Pietsje, Hennie
Liggend:Rinze [trainer] Angelica, Amerins
Ontbreken: Jappie, Jan de Vries en Geertje Brouwer
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 19:45 - 21:15 Team training Zaal AB D13+H14 Rinze Hoekstra
 
Ud Volley Recrea Senioren Volley Rec 3 Mildam
Volley Rec 3 is een volleybal vriendenclub uit Mildam.
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training afgelast afgelast Henk ten Boom
 
Atelier Majeur Muziek Gitaar 1 (AM)

Atelier Majeur start samen met UDIROS nogmaals een blok GITAARLES

10 keer, vanaf dinsdag 28 februari
Cursustijdstip: 16:30 – 17:10 uur      Kosten € 85.- per blok.
UDIROS-leden 10% korting door betalen aan kassa met HornePas.
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 16:30 - 17:30 Team training Jeugdhonk
 
Twirling Sylvia Twirling Sylvia Loois

TWIRLEN

Twirlen is een sport waarbij bewegingen worden gemaakt met een baton. De bewegingen zijn meestal dans en gymnastische bewegingen op allerlei verschillende soorten muziek. Bij de routine hoort ook een leuk en bijpassend pak.
 
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
woensdag 11:30 - 12:30 Team training Zaal C Jan Heida
 
SCH Vrouwen Vrouw 1 Voet SCH Vrouw 1
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 16:30 - 18:30 Team training Veld 2A 06+07 Jan Schulting
dinsdag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2A 06+07 Jan Schulting
woensdag 16:30 - 18:30 Team training Veld 2A 06+07 Jan Schulting
donderdag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2 06+07 Jan Schulting
 
SCH Vrouwen Vrouw 1 Voet SCH Vrouw-Core
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 16:00 - 17:30 Core training Zaal A 06+08
woensdag 16:00 - 17:30 Core training Zaal A 06+08
 
SCH Vrouwen Vrouw 2 (bel) Voet SCH Vrouw 2 (Bel)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2B 08 -
dinsdag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2B 08 -
woensdag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2B 05+08 -
donderdag 16:00 - 18:00 Team training Veld 2 08 -
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 1 Sevenaer 1 (1+2)
2x45 min/week
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Hilry Hogerheijde, Thijs Wadman
donderdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16 Hilry Hogerheijde, Thijs Wadman
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 2 Sevenaer 2 (3+4)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14
vrijdag 12:30 - 13:15 Team training Zaal C 15+16
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 3 Sevenaer 3 (5+6)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16
vrijdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14
 
Sevenaer (school-gymgroepen) Sevenaer 4 Sevenaer 4 (7+8)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
maandag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14
donderdag 13:15 - 14:00 Team training Zaal C 13+14
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 1 Wybrandi 1 (1+2)
Deze kleuters blijven voorlopig nog in speellokaal van school.
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Frerik Elzinga
donderdag 08:30 - 09:15 Team training Zaal C 15+16 Frerik Elzinga
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 2 Wybrandi 2 (3+4)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14
donderdag 09:15 - 10:00 Team training Zaal C 13+14
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 3 Wybrandi 3 (5+6)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16
donderdag 10:15 - 11:00 Team training Zaal C 15+16
 
Wybrandi (school-gymgroepen) Wybrandi 4 Wybrandi 4 (7+8)
dag tijd type veld kleedkamer kaderleden
dinsdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14
donderdag 11:00 - 11:45 Team training Zaal C 13+14
 
Terug naar boven