Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-06-2018 17:00 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | Korf F1 | ||||
C | 02-06-2018 15:30 | Sparta (Zw) 1 | Korf U1 | Stam, T | |||
C | 02-06-2018 12:30 | Ritola 3 | Korf U2 | ||||
C | 02-06-2018 14:00 | Lemmer 2 | Korf U3 | ||||
C | 02-06-2018 14:10 | Deinum A1 | Korf A1 | ||||
C | 02-06-2018 10:05 | Korf B1 | Boelenslaan/It Fean B1 | ||||
C | 02-06-2018 11:25 | Korf B2 | Leonidas/Forward/De Hoeve B2 | ||||
C | 02-06-2018 10:00 | KIOS (R) C1 | Korf C1 | ||||
C | 02-06-2018 10:30 | Korf C2 | Vitesse (Be) C2 | ||||
C | 02-06-2018 10:45 | Meko '74 D1 | Korf D1 | ||||
C | 02-06-2018 10:05 | HHV D2 | Korf D2 | ||||
C | 02-06-2018 09:00 | Heerenveen F3 | Korf F1 | ||||
C | 01-06-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Wordt Kwiek | ||||
C | 30-05-2018 18:00 | Korf F1 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | ||||
C | 26-05-2018 15:30 | Korf U1 | Hoogkerk 1 | Kloet, P M van der | 11-18 | ||
C | 26-05-2018 17:00 | Korf U2 | ROG 4 | 13-7 | |||
C | 26-05-2018 18:30 | Korf U3 | Emmeloord 3 | 13-7 | |||
C | 26-05-2018 14:00 | Korf A1 | Lintjo A2 | 15-8 | |||
C | 26-05-2018 13:30 | LDODK/Rinsma Modeplein B2 | Korf B1 | Welling, J. | 12-9 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 | Korf B2 | 13-11 | |||
C | 26-05-2018 10:35 | Korf C1 | DOS '46 C3 | 3-6 | |||
C | 26-05-2018 13:00 | Donkerbroek C1 | Korf C2 | 10-4 | |||
C | 26-05-2018 10:35 | Korf D1 | Lintjo D2 | 5-5 | |||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf D2 | UDI D1 | ||||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf F1 | De Waterpoort F2 | ||||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf F1 | Flamingo's F2 | 14-3 | |||
C | 25-05-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Pallas '08 MW2 | 13-17 | |||
C | 19-05-2018 17:30 | Korf U3 | Lemmer 2 | 10-12 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | De Hoeve/Due Amici Fitness 4 | Korf U3 | 14-14 | |||
C | 18-05-2018 21:00 | Altijd Kwiek MW1 | Korf U MW 1 | 8-12 | |||
C | 17-05-2018 18:30 | Korf C1 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | ||||
C | 17-05-2018 18:30 | Korf C1 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | 5-0 | |||
C | 12-05-2018 15:30 | Oerterp/VKC 1 | Korf U1 | Kloosterman, R | 23-17 | ||
C | 12-05-2018 14:00 | Oerterp/VKC 2 | Korf U2 | Kiers, L. | 7-14 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | WWC A1 | Korf A1 | 4-19 | |||
C | 12-05-2018 10:35 | Korf B1 | Spannum B1 | 11-8 | |||
C | 12-05-2018 11:50 | Korf B2 | DIO B1 | 19-7 | |||
C | 12-05-2018 11:45 | Korf C2 | NKC (N) C1 | 1-4 | |||
C | 12-05-2018 09:30 | Korf D1 | Roreko D1 | 1-3 | |||
C | 12-05-2018 13:00 | Donkerbroek D2 | Korf D2 | 14-9 | |||
C | 12-05-2018 13:00 | De Waterpoort F2 | Korf F1 | 5-4 | |||
C | 28-04-2018 15:30 | Korf U1 | De Waterpoort 1 | Bruining, F | 20-18 | ||
C | 28-04-2018 17:00 | Korf U2 | CSL 3 | Kortstra, H | 15-19 | ||
C | 28-04-2018 11:00 | Harich F2 | Korf F1 | ||||
C | 21-04-2018 15:30 | Korf U1 | Drachten/Van der Wiel 1 | Treep, P H | 18-32 | ||
C | 21-04-2018 17:00 | Korf U2 | De Wâlden 5 | Doorten, M | 15-9 | ||
C | 21-04-2018 18:30 | Korf U3 | De Hoeve 4 | 11-14 | |||
C | 21-04-2018 13:55 | Korf A1 | WWC A1 | 12-7 | |||
C | 21-04-2018 11:00 | Spannum B1 | Korf B1 | 14-4 | |||
C | 21-04-2018 12:45 | DIO B1 | Korf B2 | 7-6 | |||
C | 21-04-2018 12:00 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | Korf C1 | 5-3 | |||
C | 21-04-2018 13:30 | NKC (N) C1 | Korf C2 | 6-3 | |||
C | 21-04-2018 10:40 | Roreko D1 | Korf D1 | 10-3 | |||
C | 21-04-2018 09:30 | Korf D2 | Donkerbroek D2 | 26-5 | |||
C | 21-04-2018 09:30 | Korf F1 | De Waterpoort F2 | 10-5 | |||
C | 21-04-2018 10:00 | WWMD F1 | Korf F1 | ||||
C | 20-04-2018 20:00 | Wordt Kwiek MW2 | Korf U MW 1 | 21-10 | |||
C | 14-04-2018 15:30 | De Parabool 1 | Korf U1 | Wiering, A. | 26-13 | ||
C | 14-04-2018 17:00 | De Parabool 4 | Korf U2 | Dijk, H. van | 17-11 | ||
C | 14-04-2018 17:40 | Korf U3 | Lemmer 2 | ||||
C | 14-04-2018 15:50 | Korf A1 | Deinum A1 | 12-4 | |||
C | 14-04-2018 11:00 | Boelenslaan/It Fean B1 | Korf B1 | 19-8 | |||
C | 14-04-2018 13:20 | Leonidas/Forward/De Hoeve B2 | Korf B2 | 15-7 | |||
C | 14-04-2018 10:35 | Korf C1 | KIOS (R) C1 | 12-1 | |||
C | 14-04-2018 13:30 | Vitesse (Be) C2 | Korf C2 | 2-7 | |||
C | 14-04-2018 09:35 | Korf D1 | Meko '74 D1 | 5-4 | |||
C | 14-04-2018 10:00 | Korf D2 | HHV D2 | 17-4 | |||
C | 14-04-2018 11:00 | Korf F1 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | 17-2 | |||
V | 11-04-2018 19:30 | Korf A1 | team België | ||||
V | 11-04-2018 19:30 | Korf B1 | team België | ||||
V | 11-04-2018 18:30 | Korf C1 | team België | ||||
C | 11-04-2018 20:00 | Pallas '08 MW2 | Korf U MW 1 | 15-10 | |||
C | 06-04-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Altijd Kwiek MW1 | 14-12 | |||
C | 31-03-2018 15:30 | EKVA 1 | Korf U1 | Leeuwen, R van | 17-12 | ||
C | 31-03-2018 17:30 | Korf U2 | Noordenveld 3 | Brands, B. | 18-24 | ||
C | 31-03-2018 13:15 | Emmeloord 3 | Korf U3 | 13-18 | |||
C | 31-03-2018 12:30 | Lintjo A2 | Korf A1 | 7-13 | |||
C | 31-03-2018 09:30 | Korf B1 | LDODK/Rinsma Modeplein B2 | 5-10 | |||
C | 31-03-2018 10:50 | Korf B2 | Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 | 2-12 | |||
C | 31-03-2018 10:00 | DOS '46 C3 | Korf C1 | 6-4 | |||
C | 31-03-2018 10:15 | Korf C2 | Donkerbroek C1 | 5-3 | |||
C | 31-03-2018 11:30 | Lintjo D2 | Korf D1 | 2-1 | |||
C | 31-03-2018 09:30 | UDI D1 | Korf D2 | 5-4 | |||
C | 31-03-2018 09:10 | Korf F1 | Flamingo's F2 | ||||
C | 31-03-2018 10:00 | Flamingo's F2 | Korf F1 | 7-12 | |||
V | 24-03-2018 15:30 | Korf U1 | Noordenveld 1 | ||||
V | 24-03-2018 14:00 | Korf U2 | Noordenveld 2 | ||||
V | 24-03-2018 12:30 | Korf C1 | LDODK C2 | ||||
C | 17-03-2018 20:00 | Korf U3 | DTL 3 | 20-13 | |||
C | 17-03-2018 18:35 | Korf A2 | De Waterpoort A1 | 13-7 | |||
C | 17-03-2018 17:25 | Korf B2 | Rodenburg/Sparta B2 | 7-4 | |||
C | 17-03-2018 11:00 | Harich D2 | Korf D1 | 2-4 | |||
C | 16-03-2018 19:45 | Korf U MW 1 | WIK '34 MW1 | 14-13 | |||
C | 14-03-2018 afgelast | Korf U MW 1 | Wordt Kwiek MW2 | 15-19 | |||
C | 10-03-2018 20:10 | Korf U1 | Sparta (Ze) 1 | Meindertsma, M.K. | 16-15 | ||
C | 10-03-2018 18:50 | Korf U2 | TOP (V) 2 | 15-28 | |||
C | 10-03-2018 17:00 | Lintjo A2 | Korf A2 | 10-14 | |||
C | 10-03-2018 15:30 | De Hoeve/Forward/Leonidas B2 | Korf B1 | 11-7 | |||
C | 10-03-2018 15:30 | Pallas '08 B1 | Korf B2 | 11-7 | |||
C | 10-03-2018 11:20 | Harich C2 | Korf C2 | 16-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-06-2018 17:00 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | Korf F1 | ||||
C | 02-06-2018 15:30 | Sparta (Zw) 1 | Korf U1 | Stam, T | |||
C | 02-06-2018 12:30 | Ritola 3 | Korf U2 | ||||
C | 02-06-2018 14:00 | Lemmer 2 | Korf U3 | ||||
C | 02-06-2018 14:10 | Deinum A1 | Korf A1 | ||||
C | 02-06-2018 10:05 | Korf B1 | Boelenslaan/It Fean B1 | ||||
C | 02-06-2018 11:25 | Korf B2 | Leonidas/Forward/De Hoeve B2 | ||||
C | 02-06-2018 10:00 | KIOS (R) C1 | Korf C1 | ||||
C | 02-06-2018 10:30 | Korf C2 | Vitesse (Be) C2 | ||||
C | 02-06-2018 10:45 | Meko '74 D1 | Korf D1 | ||||
C | 02-06-2018 10:05 | HHV D2 | Korf D2 | ||||
C | 02-06-2018 09:00 | Heerenveen F3 | Korf F1 | ||||
C | 01-06-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Wordt Kwiek | ||||
C | 30-05-2018 18:00 | Korf F1 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | ||||
C | 26-05-2018 15:30 | Korf U1 | Hoogkerk 1 | Kloet, P M van der | 11-18 | ||
C | 26-05-2018 17:00 | Korf U2 | ROG 4 | 13-7 | |||
C | 26-05-2018 18:30 | Korf U3 | Emmeloord 3 | 13-7 | |||
C | 26-05-2018 14:00 | Korf A1 | Lintjo A2 | 15-8 | |||
C | 26-05-2018 13:30 | LDODK/Rinsma Modeplein B2 | Korf B1 | Welling, J. | 12-9 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 | Korf B2 | 13-11 | |||
C | 26-05-2018 10:35 | Korf C1 | DOS '46 C3 | 3-6 | |||
C | 26-05-2018 13:00 | Donkerbroek C1 | Korf C2 | 10-4 | |||
C | 26-05-2018 10:35 | Korf D1 | Lintjo D2 | 5-5 | |||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf D2 | UDI D1 | ||||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf F1 | De Waterpoort F2 | ||||
C | 26-05-2018 09:30 | Korf F1 | Flamingo's F2 | 14-3 | |||
C | 25-05-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Pallas '08 MW2 | 13-17 | |||
C | 19-05-2018 17:30 | Korf U3 | Lemmer 2 | 10-12 | |||
C | 18-05-2018 19:30 | De Hoeve/Due Amici Fitness 4 | Korf U3 | 14-14 | |||
C | 18-05-2018 21:00 | Altijd Kwiek MW1 | Korf U MW 1 | 8-12 | |||
C | 17-05-2018 18:30 | Korf C1 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | ||||
C | 17-05-2018 18:30 | Korf C1 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | 5-0 | |||
C | 12-05-2018 15:30 | Oerterp/VKC 1 | Korf U1 | Kloosterman, R | 23-17 | ||
C | 12-05-2018 14:00 | Oerterp/VKC 2 | Korf U2 | Kiers, L. | 7-14 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | WWC A1 | Korf A1 | 4-19 | |||
C | 12-05-2018 10:35 | Korf B1 | Spannum B1 | 11-8 | |||
C | 12-05-2018 11:50 | Korf B2 | DIO B1 | 19-7 | |||
C | 12-05-2018 11:45 | Korf C2 | NKC (N) C1 | 1-4 | |||
C | 12-05-2018 09:30 | Korf D1 | Roreko D1 | 1-3 | |||
C | 12-05-2018 13:00 | Donkerbroek D2 | Korf D2 | 14-9 | |||
C | 12-05-2018 13:00 | De Waterpoort F2 | Korf F1 | 5-4 | |||
C | 28-04-2018 15:30 | Korf U1 | De Waterpoort 1 | Bruining, F | 20-18 | ||
C | 28-04-2018 17:00 | Korf U2 | CSL 3 | Kortstra, H | 15-19 | ||
C | 28-04-2018 11:00 | Harich F2 | Korf F1 | ||||
C | 21-04-2018 15:30 | Korf U1 | Drachten/Van der Wiel 1 | Treep, P H | 18-32 | ||
C | 21-04-2018 17:00 | Korf U2 | De Wâlden 5 | Doorten, M | 15-9 | ||
C | 21-04-2018 18:30 | Korf U3 | De Hoeve 4 | 11-14 | |||
C | 21-04-2018 13:55 | Korf A1 | WWC A1 | 12-7 | |||
C | 21-04-2018 11:00 | Spannum B1 | Korf B1 | 14-4 | |||
C | 21-04-2018 12:45 | DIO B1 | Korf B2 | 7-6 | |||
C | 21-04-2018 12:00 | Leonidas/Forward/De Hoeve C1 | Korf C1 | 5-3 | |||
C | 21-04-2018 13:30 | NKC (N) C1 | Korf C2 | 6-3 | |||
C | 21-04-2018 10:40 | Roreko D1 | Korf D1 | 10-3 | |||
C | 21-04-2018 09:30 | Korf D2 | Donkerbroek D2 | 26-5 | |||
C | 21-04-2018 09:30 | Korf F1 | De Waterpoort F2 | 10-5 | |||
C | 21-04-2018 10:00 | WWMD F1 | Korf F1 | ||||
C | 20-04-2018 20:00 | Wordt Kwiek MW2 | Korf U MW 1 | 21-10 | |||
C | 14-04-2018 15:30 | De Parabool 1 | Korf U1 | Wiering, A. | 26-13 | ||
C | 14-04-2018 17:00 | De Parabool 4 | Korf U2 | Dijk, H. van | 17-11 | ||
C | 14-04-2018 17:40 | Korf U3 | Lemmer 2 | ||||
C | 14-04-2018 15:50 | Korf A1 | Deinum A1 | 12-4 | |||
C | 14-04-2018 11:00 | Boelenslaan/It Fean B1 | Korf B1 | 19-8 | |||
C | 14-04-2018 13:20 | Leonidas/Forward/De Hoeve B2 | Korf B2 | 15-7 | |||
C | 14-04-2018 10:35 | Korf C1 | KIOS (R) C1 | 12-1 | |||
C | 14-04-2018 13:30 | Vitesse (Be) C2 | Korf C2 | 2-7 | |||
C | 14-04-2018 09:35 | Korf D1 | Meko '74 D1 | 5-4 | |||
C | 14-04-2018 10:00 | Korf D2 | HHV D2 | 17-4 | |||
C | 14-04-2018 11:00 | Korf F1 | LDODK/Rinsma Modeplein F2 | 17-2 | |||
C | 11-04-2018 20:00 | Pallas '08 MW2 | Korf U MW 1 | 15-10 | |||
C | 06-04-2018 20:00 | Korf U MW 1 | Altijd Kwiek MW1 | 14-12 | |||
C | 31-03-2018 15:30 | EKVA 1 | Korf U1 | Leeuwen, R van | 17-12 | ||
C | 31-03-2018 17:30 | Korf U2 | Noordenveld 3 | Brands, B. | 18-24 | ||
C | 31-03-2018 13:15 | Emmeloord 3 | Korf U3 | 13-18 | |||
C | 31-03-2018 12:30 | Lintjo A2 | Korf A1 | 7-13 | |||
C | 31-03-2018 09:30 | Korf B1 | LDODK/Rinsma Modeplein B2 | 5-10 | |||
C | 31-03-2018 10:50 | Korf B2 | Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B2 | 2-12 | |||
C | 31-03-2018 10:00 | DOS '46 C3 | Korf C1 | 6-4 | |||
C | 31-03-2018 10:15 | Korf C2 | Donkerbroek C1 | 5-3 | |||
C | 31-03-2018 11:30 | Lintjo D2 | Korf D1 | 2-1 | |||
C | 31-03-2018 09:30 | UDI D1 | Korf D2 | 5-4 | |||
C | 31-03-2018 09:10 | Korf F1 | Flamingo's F2 | ||||
C | 31-03-2018 10:00 | Flamingo's F2 | Korf F1 | 7-12 | |||
C | 17-03-2018 20:00 | Korf U3 | DTL 3 | 20-13 | |||
C | 17-03-2018 18:35 | Korf A2 | De Waterpoort A1 | 13-7 | |||
C | 17-03-2018 17:25 | Korf B2 | Rodenburg/Sparta B2 | 7-4 | |||
C | 17-03-2018 11:00 | Harich D2 | Korf D1 | 2-4 | |||
C | 16-03-2018 19:45 | Korf U MW 1 | WIK '34 MW1 | 14-13 | |||
C | 14-03-2018 afgelast | Korf U MW 1 | Wordt Kwiek MW2 | 15-19 | |||
C | 10-03-2018 20:10 | Korf U1 | Sparta (Ze) 1 | Meindertsma, M.K. | 16-15 | ||
C | 10-03-2018 18:50 | Korf U2 | TOP (V) 2 | 15-28 | |||
C | 10-03-2018 17:00 | Lintjo A2 | Korf A2 | 10-14 | |||
C | 10-03-2018 15:30 | De Hoeve/Forward/Leonidas B2 | Korf B1 | 11-7 | |||
C | 10-03-2018 15:30 | Pallas '08 B1 | Korf B2 | 11-7 | |||
C | 10-03-2018 11:20 | Harich C2 | Korf C2 | 16-3 | |||
C | 10-03-2018 11:00 | Westergo D2 | Korf D1 | 2-10 | |||
C | 10-03-2018 14:55 | Donkerbroek D2 | Korf D2 | 8-22 | |||
C | 07-03-2018 18:15 | Wordt Kwiek D3 | Korf D1 | 2-7 | |||
C | 07-03-2018 20:30 | Drachten/Van der Wiel MW1 | Korf U MW 1 | 3-24 | |||
C | 03-03-2018 14:15 | CSL 5 | Korf U3 | 15-12 | |||
C | 03-03-2018 14:15 | Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 | Korf C1 | 5-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 11-04-2018 19:30 | Korf A1 | team België | ||||
V | 11-04-2018 19:30 | Korf B1 | team België | ||||
V | 11-04-2018 18:30 | Korf C1 | team België | ||||
V | 24-03-2018 15:30 | Korf U1 | Noordenveld 1 | ||||
V | 24-03-2018 14:00 | Korf U2 | Noordenveld 2 | ||||
V | 24-03-2018 12:30 | Korf C1 | LDODK C2 | ||||
V | 04-11-2017 17:30 | Korf U1 | Harich 1 (oefen) | ||||
V | 04-11-2017 18:45 | Korf U2 | Harich 2 (oefen) |