Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- Competitie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 17:15 | KORF A1 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | 13 - 12 | |||
C | 16-03-2024 13:45 | CSL 4 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 16 | |||
C | 16-03-2024 17:05 | Westergo C1 | KORF C1 | 7 - 4 | |||
C | 16-03-2024 10:10 | KORF E1 | De Pein E2 | 12 - 2 (1 - 0) | |||
C | 09-03-2024 20:10 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | 8 - 19 | |||
C | 09-03-2024 18:45 | Udiros/SCO 5 | Westergo 2 | ||||
C | 09-03-2024 13:55 | Pallas '08_thebagstore.nl/Wêz Warber en Fluch A1 | KORF A1 | 14 - 8 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E2 | KORF E1 | 2 - 12 (1 - 2) | |||
C | 02-03-2024 14:00 | LDODK/Rinsma Modeplein 5 | Udiros/Kinea 4 | ||||
C | 26-02-2024 19:15 | KORF A1 | Harich A1 | 10 - 10 | |||
C | 17-02-2024 15:00 | Udiros/SCO 5 | WIK '34 2 | ||||
C | 17-02-2024 12:30 | KORF C1 | Lemmer C1 | 8 - 1 | |||
C | 10-02-2024 18:35 | Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 2 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 13 | |||
C | 10-02-2024 15:00 | Harich A1 | KORF A1 | 13 - 12 | |||
C | 10-02-2024 13:00 | DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C1 | KORF C1 | 7 - 0 | |||
C | 10-02-2024 09:15 | KORF E1 | OKO/BIES E1 | 5 - 6 (2 - 4) | |||
C | 03-02-2024 13:50 | Udiros/SCO 5 | SIM 1 | ||||
C | 03-02-2024 15:15 | Udiros/Kinea 4 | DOW/TFS/WêzH | E D (Erwin) Bekkema | |||
C | 03-02-2024 12:30 | KORF A1 | Emmeloord A1 | 6 - 17 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Wêz Handich/DOW E1 | KORF E1 | 8 - 10 | |||
C | 27-01-2024 19:15 | Mid-Fryslân/ReduRisk 5 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 10 | |||
C | 27-01-2024 16:00 | KORF A1 | It Fean/B'laan A2 | ||||
C | 27-01-2024 14:50 | KORF C1 | Harich C2 | 6 - 7 | |||
C | 27-01-2024 10:10 | KORF E1 | De Hoeve E1 | 29 - 4 (2 - 1) | |||
C | 20-01-2024 15:30 | Udiros/SCO 5 | Harkema/DTS (S) 3 | ||||
C | 20-01-2024 17:00 | Udiros/Kinea 4 | OKO/BIES 3 | 17 - 22 | |||
C | 20-01-2024 11:00 | Mid-Fryslân/ReduRisk C4 | KORF C1 | 6 - 1 | |||
C | 20-01-2024 09:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E3 | KORF E1 | 3 - 12 (0 - 2) | |||
C | 13-01-2024 17:00 | Udiros/Kinea 4 | CSL 4 | 9 - 22 | |||
C | 13-01-2024 15:35 | Udiros/SCO 5 | Pallas Wêz Warber | ||||
C | 13-01-2024 14:20 | KORF A1 | Pallas/Wêz Warber A1 | ||||
C | 13-01-2024 13:15 | KORF C1 | Westergo C1 | J. (Jurre) Kuiper | |||
C | 13-01-2024 10:30 | De Pein E2 | KORF E1 | 1 - 14 (0 - 2) | |||
C | 06-01-2024 18:30 | Udiros/Kinea 4 | Leonidas/SIOS 2 | R (Reint) Oostra | |||
C | 06-01-2024 20:00 | Udiros/SCO 5 | DTL 3 | ||||
C | 06-01-2024 11:20 | WWC A1 | KORF A1 | 14 - 12 | |||
C | 23-12-2023 10:15 | Emmeloord A1 | KORF A1 | 7 - 7 | |||
C | 16-12-2023 16:00 | De Granaet 3 | Udiros/Kinea 4 | 19 - 13 | |||
C | 16-12-2023 10:10 | KORF E1 | DIO/DBR/ODIS/VZK | Afgeschermd | |||
C | 09-12-2023 13:00 | LDODK/Rinsma Modeplein 5 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 11 | |||
C | 09-12-2023 14:20 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | KORF A1 | 16 - 4 | |||
C | 09-12-2023 13:45 | Lemmer C1 | KORF C1 | 7 - 6 | |||
C | 02-12-2023 15:35 | Udiros/SCO 5 | De Granaet 4 | ||||
C | 02-12-2023 12:40 | KORF C1 | DIO/DBR/ODIS/VZK | J. (Jurre) Kuiper | |||
C | 02-12-2023 10:00 | OKO/BIES E1 | KORF E1 | 2 - 7 (4 - 1) | |||
C | 25-11-2023 16:30 | DOW/TFS/Wêz Handich 5 | Udiros/Kinea 4 | ||||
C | 25-11-2023 11:15 | KORF C1 | Kinea C2 | 1 - 3 | |||
C | 25-11-2023 09:00 | KORF E1 | Wêz Handich/DOW E1 | 10 - 3 (4 - 2) | |||
C | 18-11-2023 15:30 | Udiros/Kinea 4 | Mid-Fryslân 5 | S. (Sjoerd) Tel | |||
C | 18-11-2023 15:10 | It Fean/Boelenslaan A2 | KORF A1 | 10 - 18 | |||
C | 18-11-2023 11:00 | Harich C2 | KORF C1 | 2 - 3 | |||
C | 18-11-2023 12:00 | De Hoeve E1 | KORF E1 | 4 - 22 (3 - 1) | |||
C | 11-11-2023 15:40 | OKO/BIES 3 | Udiros/Kinea 4 | 18 - 10 | |||
C | 11-11-2023 14:50 | KORF A1 | WWC A1 | 8 - 11 | |||
C | 11-11-2023 13:40 | KORF C1 | Mid-Fryslân/ReduRisk C4 | 2 - 4 | |||
C | 11-11-2023 09:00 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E3 | 10 - 2 (3 - 2) | |||
C | 14-10-2023 13:45 | WWC 3 | Udiros/SCO 5 | 13 - 10 | |||
C | 14-10-2023 16:00 | Invicta/Frigro 3 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 9 | |||
C | 14-10-2023 12:30 | Harich A1 | KORF A1 | 13 - 3 | |||
C | 14-10-2023 19:00 | Lemmer C1 | KORF C1 | 2 - 7 | |||
C | 14-10-2023 10:00 | Lemmer C1 | KORF C1 | 2 - 7 | |||
C | 14-10-2023 10:00 | Wordt Kwiek E1 | KORF E1 | 5 - 0 | |||
C | 07-10-2023 12:30 | De Parabool 4 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 11 | |||
C | 07-10-2023 17:30 | Westergo 2 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 07-10-2023 11:15 | Spannum A1 | KORF A1 | 6 - 7 | |||
C | 07-10-2023 11:00 | Leeuwarden C1 | KORF C1 | 12 - 5 | |||
C | 07-10-2023 09:00 | WWC E3 | KORF E1 | 1 - 5 (0 - 0) | |||
C | 05-10-2023 19:30 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | 12 - 8 | |||
C | 02-10-2023 19:30 | KORF A1 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | 6 - 18 | |||
C | 30-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | ||||
C | 27-09-2023 18:00 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | 2 - 3 (3 - 0) | |||
C | 25-09-2023 20:00 | SIM 1 | Udiros/SCO 5 | 17 - 9 | |||
C | 25-09-2023 19:00 | KORF C1 | Kinea C2 | 7 - 6 | |||
C | 23-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | Invicta/Frigro 3 | 12 - 15 | |||
C | 23-09-2023 16:00 | WWC 3 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 23-09-2023 10:50 | KORF A1 | Harich A1 | 6 - 8 | |||
C | 23-09-2023 10:50 | KORF A1 | Mid Fryslân A1 | ||||
C | 23-09-2023 09:45 | KORF C1 | Lemmer C1 | 8 - 3 | |||
C | 23-09-2023 10:35 | KORF E1 | Wordt Kwiek E1 | 4 - 8 (1 - 1) | |||
C | 16-09-2023 14:00 | Westergo 2 | Udiros/SCO 5 | 12 - 9 | |||
C | 16-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | De Parabool 4 | 12 - 17 | |||
C | 16-09-2023 10:50 | KORF A1 | Spannum A1 | 6 - 8 | |||
C | 16-09-2023 09:45 | KORF C1 | Leeuwarden C1 | 3 - 8 | |||
C | 16-09-2023 10:35 | KORF E1 | WWC E3 | 2 - 1 (2 - 2) | |||
C | 09-09-2023 13:00 | De Granaet 3 | Udiros/Kinea 4 | 8 - 8 | |||
C | 09-09-2023 17:30 | SIM 1 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 09-09-2023 12:00 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | KORF A1 | 13 - 9 | |||
C | 09-09-2023 10:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | KORF E1 | 3 - 1 (0 - 1) |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 17:15 | KORF A1 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | 13 - 12 | |||
C | 16-03-2024 13:45 | CSL 4 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 16 | |||
C | 16-03-2024 17:05 | Westergo C1 | KORF C1 | 7 - 4 | |||
C | 16-03-2024 10:10 | KORF E1 | De Pein E2 | 12 - 2 (1 - 0) | |||
C | 09-03-2024 20:10 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | 8 - 19 | |||
C | 09-03-2024 18:45 | Udiros/SCO 5 | Westergo 2 | ||||
C | 09-03-2024 13:55 | Pallas '08_thebagstore.nl/Wêz Warber en Fluch A1 | KORF A1 | 14 - 8 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E2 | KORF E1 | 2 - 12 (1 - 2) | |||
C | 02-03-2024 14:00 | LDODK/Rinsma Modeplein 5 | Udiros/Kinea 4 | ||||
C | 26-02-2024 19:15 | KORF A1 | Harich A1 | 10 - 10 | |||
C | 17-02-2024 15:00 | Udiros/SCO 5 | WIK '34 2 | ||||
C | 17-02-2024 12:30 | KORF C1 | Lemmer C1 | 8 - 1 | |||
C | 10-02-2024 18:35 | Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 2 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 13 | |||
C | 10-02-2024 15:00 | Harich A1 | KORF A1 | 13 - 12 | |||
C | 10-02-2024 13:00 | DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK C1 | KORF C1 | 7 - 0 | |||
C | 10-02-2024 09:15 | KORF E1 | OKO/BIES E1 | 5 - 6 (2 - 4) | |||
C | 03-02-2024 13:50 | Udiros/SCO 5 | SIM 1 | ||||
C | 03-02-2024 15:15 | Udiros/Kinea 4 | DOW/TFS/WêzH | E D (Erwin) Bekkema | |||
C | 03-02-2024 12:30 | KORF A1 | Emmeloord A1 | 6 - 17 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Wêz Handich/DOW E1 | KORF E1 | 8 - 10 | |||
C | 27-01-2024 19:15 | Mid-Fryslân/ReduRisk 5 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 10 | |||
C | 27-01-2024 16:00 | KORF A1 | It Fean/B'laan A2 | ||||
C | 27-01-2024 14:50 | KORF C1 | Harich C2 | 6 - 7 | |||
C | 27-01-2024 10:10 | KORF E1 | De Hoeve E1 | 29 - 4 (2 - 1) | |||
C | 20-01-2024 15:30 | Udiros/SCO 5 | Harkema/DTS (S) 3 | ||||
C | 20-01-2024 17:00 | Udiros/Kinea 4 | OKO/BIES 3 | 17 - 22 | |||
C | 20-01-2024 11:00 | Mid-Fryslân/ReduRisk C4 | KORF C1 | 6 - 1 | |||
C | 20-01-2024 09:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E3 | KORF E1 | 3 - 12 (0 - 2) | |||
C | 13-01-2024 17:00 | Udiros/Kinea 4 | CSL 4 | 9 - 22 | |||
C | 13-01-2024 15:35 | Udiros/SCO 5 | Pallas Wêz Warber | ||||
C | 13-01-2024 14:20 | KORF A1 | Pallas/Wêz Warber A1 | ||||
C | 13-01-2024 13:15 | KORF C1 | Westergo C1 | J. (Jurre) Kuiper | |||
C | 13-01-2024 10:30 | De Pein E2 | KORF E1 | 1 - 14 (0 - 2) | |||
C | 06-01-2024 18:30 | Udiros/Kinea 4 | Leonidas/SIOS 2 | R (Reint) Oostra | |||
C | 06-01-2024 20:00 | Udiros/SCO 5 | DTL 3 | ||||
C | 06-01-2024 11:20 | WWC A1 | KORF A1 | 14 - 12 | |||
C | 23-12-2023 10:15 | Emmeloord A1 | KORF A1 | 7 - 7 | |||
C | 16-12-2023 16:00 | De Granaet 3 | Udiros/Kinea 4 | 19 - 13 | |||
C | 16-12-2023 10:10 | KORF E1 | DIO/DBR/ODIS/VZK | Afgeschermd | |||
C | 09-12-2023 13:00 | LDODK/Rinsma Modeplein 5 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 11 | |||
C | 09-12-2023 14:20 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | KORF A1 | 16 - 4 | |||
C | 09-12-2023 13:45 | Lemmer C1 | KORF C1 | 7 - 6 | |||
C | 02-12-2023 15:35 | Udiros/SCO 5 | De Granaet 4 | ||||
C | 02-12-2023 12:40 | KORF C1 | DIO/DBR/ODIS/VZK | J. (Jurre) Kuiper | |||
C | 02-12-2023 10:00 | OKO/BIES E1 | KORF E1 | 2 - 7 (4 - 1) | |||
C | 25-11-2023 16:30 | DOW/TFS/Wêz Handich 5 | Udiros/Kinea 4 | ||||
C | 25-11-2023 11:15 | KORF C1 | Kinea C2 | 1 - 3 | |||
C | 25-11-2023 09:00 | KORF E1 | Wêz Handich/DOW E1 | 10 - 3 (4 - 2) | |||
C | 18-11-2023 15:30 | Udiros/Kinea 4 | Mid-Fryslân 5 | S. (Sjoerd) Tel | |||
C | 18-11-2023 15:10 | It Fean/Boelenslaan A2 | KORF A1 | 10 - 18 | |||
C | 18-11-2023 11:00 | Harich C2 | KORF C1 | 2 - 3 | |||
C | 18-11-2023 12:00 | De Hoeve E1 | KORF E1 | 4 - 22 (3 - 1) | |||
C | 11-11-2023 15:40 | OKO/BIES 3 | Udiros/Kinea 4 | 18 - 10 | |||
C | 11-11-2023 14:50 | KORF A1 | WWC A1 | 8 - 11 | |||
C | 11-11-2023 13:40 | KORF C1 | Mid-Fryslân/ReduRisk C4 | 2 - 4 | |||
C | 11-11-2023 09:00 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E3 | 10 - 2 (3 - 2) | |||
C | 14-10-2023 13:45 | WWC 3 | Udiros/SCO 5 | 13 - 10 | |||
C | 14-10-2023 16:00 | Invicta/Frigro 3 | Udiros/Kinea 4 | 17 - 9 | |||
C | 14-10-2023 12:30 | Harich A1 | KORF A1 | 13 - 3 | |||
C | 14-10-2023 19:00 | Lemmer C1 | KORF C1 | 2 - 7 | |||
C | 14-10-2023 10:00 | Lemmer C1 | KORF C1 | 2 - 7 | |||
C | 14-10-2023 10:00 | Wordt Kwiek E1 | KORF E1 | 5 - 0 | |||
C | 07-10-2023 12:30 | De Parabool 4 | Udiros/Kinea 4 | 15 - 11 | |||
C | 07-10-2023 17:30 | Westergo 2 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 07-10-2023 11:15 | Spannum A1 | KORF A1 | 6 - 7 | |||
C | 07-10-2023 11:00 | Leeuwarden C1 | KORF C1 | 12 - 5 | |||
C | 07-10-2023 09:00 | WWC E3 | KORF E1 | 1 - 5 (0 - 0) | |||
C | 05-10-2023 19:30 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | 12 - 8 | |||
C | 02-10-2023 19:30 | KORF A1 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | 6 - 18 | |||
C | 30-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | De Granaet 3 | ||||
C | 27-09-2023 18:00 | KORF E1 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | 2 - 3 (3 - 0) | |||
C | 25-09-2023 20:00 | SIM 1 | Udiros/SCO 5 | 17 - 9 | |||
C | 25-09-2023 19:00 | KORF C1 | Kinea C2 | 7 - 6 | |||
C | 23-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | Invicta/Frigro 3 | 12 - 15 | |||
C | 23-09-2023 16:00 | WWC 3 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 23-09-2023 10:50 | KORF A1 | Harich A1 | 6 - 8 | |||
C | 23-09-2023 10:50 | KORF A1 | Mid Fryslân A1 | ||||
C | 23-09-2023 09:45 | KORF C1 | Lemmer C1 | 8 - 3 | |||
C | 23-09-2023 10:35 | KORF E1 | Wordt Kwiek E1 | 4 - 8 (1 - 1) | |||
C | 16-09-2023 14:00 | Westergo 2 | Udiros/SCO 5 | 12 - 9 | |||
C | 16-09-2023 12:25 | Udiros/Kinea 4 | De Parabool 4 | 12 - 17 | |||
C | 16-09-2023 10:50 | KORF A1 | Spannum A1 | 6 - 8 | |||
C | 16-09-2023 09:45 | KORF C1 | Leeuwarden C1 | 3 - 8 | |||
C | 16-09-2023 10:35 | KORF E1 | WWC E3 | 2 - 1 (2 - 2) | |||
C | 09-09-2023 13:00 | De Granaet 3 | Udiros/Kinea 4 | 8 - 8 | |||
C | 09-09-2023 17:30 | SIM 1 | Udiros/SCO 5 | ||||
C | 09-09-2023 12:00 | Mid-Fryslân/ReduRisk A3 | KORF A1 | 13 - 9 | |||
C | 09-09-2023 10:00 | LDODK/Rinsma Modeplein E4 | KORF E1 | 3 - 1 (0 - 1) |